Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
Dzieki za komplementy pod adresem Jasia. 🙂
Oli gratuluję -jesteś WIELKI !!! Mateuszek depcze po pietach -brawo chłopaki.
Oliwka biznes women haha super wygląda .Karola kot jest słodki ale musiała bym mieć nadmiar pieniędzy by sobie pozwolić na takie śliczne szaleństwo 😁ale jest piękny .

Kasiu wózek który wystawiłaś jest świetny , ja żałuję że sprzedałam tamten , minął mi szał na parasolkę a to przez rączkę której nie mozna przekładać 😞 nie mam kasy bo bym go odkupiła od Ciebie z ogromną przyjemnością !!!!!!,chyba że system ratalny wchodzi w grę ☺️ 😁
Tak mamy kiepsko teraz ze szok, wszystkie rachunki po zimie są duże ale co , trzeba płacić .

Radzia wstaw jakieś zdjęcia Matiego 😉

Łajsoka jak draiverowanie ? chwal się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam kciuki za Kacpra i jego pamietnik 🙂 😘

Karolina jestem w szoku z tymi chrzcinami ale oni wydziwiają , mam tylko nadzieję że traficie na kogoś , kto zrozumie to wszystko i pomoże ochrzcić Oliwkę ,są księża którzy skupiają się na rozdrapywaniu sytułacji formalnych {kto z kim i dlaczego} niż na tym by udzielić sakramentu bezbronnej istocie.

Trafisz na człowieka tylko niestety musicie pojeżdzić i poszukać . Trzymam kciuki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Aluni i Oliemu składamy spoźnione życznia zdrówka i samych radości i przesyłamy 100 buziaków 😘
Kasia no szkoda że nie pstryknęłaś fotki Emce z tymi ząbkami 😞 no ale mam nadzieję że Karolci się uda zrobić Oliwce 😆 Pytałaś Kasiu o pogodę u nas - w niedzielę było normalnie gorąco jak w lecie, ale od ponbiedziałku już się popsuła pogoda i mam wrażenie że z każdym dniem jest coraz zimniej 🤢
Oli jak super chodzi 😁 widzę że ostrożny jest jak Maja 🙂 Maja też już chodzi na coraz dłuższych dystansach 😁 i w żłobku też sobie drepta 😉 muszę i ja jakiś filmik nagrać bo te pierwsze kroczki są takie słodkie 🙂 ostatnio poszłam z Mają do żłobka i ona od razu poszła do jednej z opiekunek na ręcę, zrobiła mi pa pa na dowidzenia i już się zajęła zabawą - z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej strony trochę to smutne że nawet nie zrobiła żadnego grymasu że ją zostawiam ☺️
Wyska super że znalazłaś pracę 😉 zawsze to dodatkowy grosz no i Ty wyjdziesz trochę do ludzi to może i teściowa już Cię nie będzie tak denerwować 😉
Oliwka jaki słodziak 🤪 żliczny ma uśmiech 🙂
Super ża Gabiś mama już w domu 🙂
Kurde dziewczyny ja już się nie mogę doczekać naszeo zlotu 🤪 mam nadzieję że Maj szybko zleci 🙃
Nie no Jasio po prostu położył mnie na kolana w tych zabawkach : 😁 😁 😁 Ale się śmailiśmy z Henrykiem 😁 😁 😁 cudny jest 😁
Karolcia trzymam kciuki żebyście znaleźli kościół na chrzest Oliwki. Też mi się wydaje że nie będzie łatwo 🤨
A ja gdzieś przoczyłam posta że Mateuszek chodzi 🤨 super 🤪no to ja mam nadzieję że na zlocie Mati z Mają za rączki już pójdą 😁
My roczek robimy w niedzielę 8 bo ja w sobotę niestety pracuję i nie miałabym czasu wszystkiego przygotować 😉 no ale mam nadzieję że będzie ładna pogoda i uda nam się zrobić grilla, to dużo przygotowań bym nie miała 😜 oprócz tortu oczywiście i jakiś fajnuch przekąsek dla dzieci bo jeśli chodzi o grilla to raczej Henryk się tym zajmie 😜
Kurde przepraszam że się do wszystkiuch postów nie odniosdłam ale za dużo miałam nadrabienia a zaraz już się zbieram do pracy ☺️ obiecuję poprawę następnym razem 🙂
do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Ja się jakoś zorganizować nie mogę.Nadrabiania na forum mam że ...
Dzisiaj nawet nie próbuje.mam tylko chwilę i korzystam.
Okna pomyte,choć tyle mi się udało zrobić w tym tygodniu.Amelka jest nie do zniesienia,ale to przez tą cholerną alergię.Wszystko ją drażni,chce być na rękach to za chwile płacz-położysz ją na podłodze to histeria.Spać nie chce...Ale jesteśmy na dobrej drodze,bo wiemy już że występuje u niej alergia krzyżowa i muszę tylko przeczytać co kiedy i dla czego.

Kasiu zazdroszczę wyjścia ,ja to chyba sama się dzisiaj napije.Mimo że Andrzej w tym tygodniu jest w domu to ktoś musi być dyspozycyjny .I przy okazji wieczorem okupuje mi komputer i dopiero przed południem do was zaglądam.
Wysa gratuluje pracy.
O i Chłopaki chodzą..
Oliwka prezesowa super.
Karolcia z tymi chrzcinami to współczuje.My w parafii mamy księdza do rany przyłóż,dla nie go nigdy nie ma problemu,Nawet jak nie masz kasy to ci powie że jak będziesz kiedyś ją mięć to mu najwyżej dasz,a jak nie to na tace.
kociaka macie ślicznego,ale ja i kot to dwie przeciwności.I nie funkcjonowalibyśmy razem pod jednym dachem.

Jasiu co oni robią z tobą,a ty chcesz oglądnąć reklamę.Słodziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny majówki 2011 się zaczęły rozpakowywać 🤪 🤪 pamiętacie jaki do dla nas był zawsze szok jak któraś się rozpakowała widzałam jak one przeżywają, dokładnie jak my 😁 😁
Hej tak w ogóle 😜
Ja znów nie mogę kliknąć na biedronki 😠 😠spróbuję z Mariusza laptopa 🙂
A z moim drajwerowaniem to nic speszyl jeszcze nie miałam jazd 😠 😠 wkurza mnie to trochę, dziś wpłacę znów kasę i się zapytam bo kurcze...wrr 😠 😠
no nic spjamy z Mariem kawkę i lecimy na miacho
si ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
nie wiem czy już dziś pisałam czy nie... mam takie urwanie dziś w pracy że nie wiem.. rano was czytałam, mialam napisac, ale nawet nie pamietam czy pisalam 😜 teraz dopiero chwila oddechu!
Majówki mowisz się rozpakowują?? 🤪 ja pamiętam doskonale jak to u nas było!! I te emocje! aż będę musiala je poczytać 😁
Kasia - wczesniej patrzyłam na Twoją aukcję z wózkiem - kurcze fajny ten wózeczek mieliście 🙂 bardzo mi się podoba! 🙂 No i widac ze w dobrym stanie 🙂 oferty już są więc teraz tylko czekać jak pojdzie 🙂
Ja zaraz do domku, szybko się pakuję i jedziemy do Szczecina 😁 więc pewnie jak się odezwę to dopiero po weekendzie - może wcześniej jak znajdę chwilę u rodziców żeby popatrzec 🙂
Karolcia - spacer aktualny! - będziemy w kontakcie na kom 🙂

zaraz jeszcze się cofnę i popatrzę co miałam pisać 🙂

PS. Jeszcze raz dziękuję za wczorajsze życzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A - już wiem!
Jaisek słodki!!
Oliwierkowi o raz kolejny a Mateuszkowi po raz pierwszy wielkie brawa z okazji samodzielnych kroczków!!!!!!! Aj już się nie mogę doczekać jak ALunia zacznie dreptać 😁
Łajsoka - ten nasz ośrodek w ślesinie to http://www.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze-lichen-mikorzyn-goslawice-patnow-konin-wielkopolska-noclegi-wczasy-wakacje-nad-jeziorem-domek-letniskowy-nad-jeziorem-w-slesinie-wasoszach-licheniu-mikorzynie-goslawicach-patnowie-koninie-wielkopolsce domki comfort 30 i 60 🙂
Karola - trzymam kciuki zeby z chrzcinami sie udalo.... ksieza czasami sa popieprzeni 😠 to samo bylo przeciez jak radzia zalatwiala pamietam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oł jea!!! Przyszedł nasz fotelik!!! Jutro próba jak zdąrzymy bo Piotrek pracuje...a zdąrzymy przecież, bo do Mateusza chrzestnej jedziemy na urodziny 🤪
Kasia babk w komisie mi powiedziała że ok. 600 zł będzie u niej na sklepie a 25% biora oni więc niby ok. 450 zł za niego dostanę... jak sie sprzeda oczywiście... ale najpiuerw bede próbowała własnymi siłami go sprzedać... wiem, że łatwo nie będzie ale co tam...
Nie mam jakiś ciekawych fotek Mateusza bo nie mam kiedy robić...
No ale jak się ciocie upominają to potem cos wstawię bo zdjecia mam na lapku
Iza tylko sie cieszyć że Mai się podoba w żłobku... ja też nie chcę żeby mati płakał jak wychodze ale przyznam szczerze że miło mi jak np nie chce do nikogo na rece tylko do mnie... 😜 synus mamusi...
No i sprostowanie dla dziewczyn czytających na szybciora - Matik jeszcze nie chodzi, udało mu się ze dwa razy przejśc kilka kroczków 🙂 Ma jeszcze 2 tygodnie czasu, żebym zakładu z Piotrkiem nie przegrała... ja stawiałam że pójdzie na calego przed roczkiem... 😉
A z tymi chrzcinami to naprawdę przeginają, ale po tym co ja przeszłam nic mnie nie zdziwi... licza się dla nich tylko papierki, nawet jesli nieprawdziwe... nikt do tego nie zagląda, ale karteczka ze spowiedzi rzecz świeta... paranoja...
A Madzia widziałam na allegro spacerówki z przekładaną rączką... no ale już "po ptokach" 😞
Potem jeszcze coś napisze bo ten post to pisalam przy zupie na szybko bo dopiero wróciłam z pracy a Mati akurat śpi...
A i jeszcze jedno, nie wiem czy mateusz się w nocy nie budził czy nie pamietam 😁 Pamiętam tylko raz jak koło północy mi go Piotrek przyniósł do łóżka a potem urwał mi sie film do rana... ale herbatka była prawie cała rano to chyba sie nie budził... 🤪
Jejku trochę zazdroszczę tegorocznym majówkom... chętnie bym sobie urodziła jeszcze raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
U nas dzisiaj była piekna pogoda i cieplutko, rano bylismy u okulisty z Oliwia na kontroli i wszystko ok z jej oczkami 🙂 Pozniej pojechalismy do kosioła Dominikanow, ale biuro było otwarte dopiero od 15:30 wiec wrocilismy do domu i jutro znowu sie wybierzemy. Ale watpie zeby sie zgodzili bo nam ksiadz w jednym kosciele powiedział, ze nie znajdziemy koscioła zeby sie zgodzili na chrzestna rozwodke 😠 Kurde w ostatecznosci bede musiała wziac kolezanke, a tak bardzo zalezało mi zeby siostra była chrzestna. Pozniej pojechałam do przyjaciółki brzuchol ma juz potezny cos mi sie wydaje ze urodzi przed terminem, tym bardziej, ze juz rozwarcie jej sie robi i nie moze duzo chodzic. Wszystko ma juz przygotowane na przyjscie Mai 🙂 Smiałam sie z niej jak mi wszystko pokazywała z takim podnieceniem 😁 Pojechałysmy jeszcze do hurtowni dzieciecej mimo ze mam mnustwo ubranek dla Oliwii to jak widze takie słodkie ciuszki to nie mogłam sie powstrzymac i kupiłam kilka rzeczy 🤔
Ja tez nie moge dzisiaj otworzyc strony Biedroneczek 😞
I strony z naszym osrodkiem nie moge dodac do ulubionych nie wiem czemu wczesniej jak szukałysmy to tez probowałam i tez nie mogłam :/
Fajnie ze Maja nie płacze w złobku i ze sie juz przyzwyczaiła i na pewno czesto mysli o mamusi 😉
Pszczołka to czekam na tel od Ciebie 🙂
Ja dzisiaj sama bo Tomek na dyzur nocny, a jutro jedziemy na grilla do jego rodzicow bo kiełbacha z grilla to juz jakis czas za mna chodzi. W tym roku grilla jeszcze nie jadłam. A pogoda jutro znowu ma byc piekna 🙂
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... nareszcie ładna pogoda u nas... 🤪
Karolcia szczerze to prawie byłam pewna że nie znajdziecie księdza który zgodzi się na chrzestną po rozwodzie... ja nie jestem po rozwodzie ale nie mam slubu kościelnego a mąz jest po rozwodzie i też nie mogę być chrzestną... dobrze że mam juz jedną chrzesnicę... 🙂
A tu proszę Mati i jego nowy fotelik

Tu widac nawet tylnego zęba 😜

Tu jego ulubiona ostatnio reklama heya - ta z pająkiem

A tu krzywa minka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł
Boże jaki z Mateuszka Słodziak ! 🤪
a włosów to ma cały busz ! masakra jakie długie 🤪
No i reklama heya z pająkiem to od Emilki ulubiona :/ wczoraj zastanawiałam się co takiego jest w tej reklamie 🤢 Emilka wczoraj jadła tyłem to tv, a jak tylko usłyszała tę reklamę to juz sie wyrywala i obracala
Jaka cudna pogoda 🤪 muszę szybko się ogarnąć i posprzątać chatę a potem gdzieś z Emilosławą, bo jak na razie spaceruje z babcią i psiakiem
wróciłam o 1:30 i dopiero co wstałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Oliwko duuużo radości z okazji Twoich pierwszych urodzinek 🤪 🤪 życzy ciocia Kamila z Hałabałą 😘 😘 😘 😘 😘
Zostałam bohaterem w domu 🤪 wysprzątałam wsio wszystko błyszczy jak psu jajka na wielkoanoc 😁 😁 😁
Fuj Fuj w wykonaniu Matika extra 😁
Fuj fuj stópki to u nas rytułał zawsze po kąpieli albo rano jak się przebieramy 😁 tylko że Oli nam pod nos podstawia stópki i jak mówimy fuj fuj to zaciesza na całego 😁 😁
A dziś chłopcy spacerowali bulwarem i Mariusz mówił że Oli chodził nie chciał żeby go trzymać za rączkę tylko ładnie szedł obok taty bez trzymanki 🤪 🤪moje dziecko ładnie spaceruje na nóżkach 🤪 🤪 dalej nie mogę uwierzyć 😁
Kasia mi też się ochota nasuwa na bobasa ☺️ za kilka lat, może znów maj? np 2013/2014 😁
ja ostatnio oglądam na VOD dokument "Cud Narodzin" i jak kobieta rodzi to jest jeden cud wielki naprawdę zawsze się wzruszam, naprawdę jest to piękne wydać na świat nowego człowieka ☺️
Co do reklam to krasnal miał szłą na reklamę heyah ale tą ze świnką "oink" 😁 a teraz lubi tic taki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,dawno mnie tutaj nie bylo.Wczoraj kontrola u neurologa,niestety przestrzen miedzymozgowych sie poszerzylo znacznie,Mamy stwierdzenie Zokn i rehabilitacje metoda bobatha od wtorku po swietach i skierowanie do chorzowa na czerwiec na usg przeplywowe mozgu.Przygnebiona jestem bardzo,Gdzies w glebi to czulam,ze cos jest nie tak obserwujac postepy waszych malcow.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita smutno mi się zrobiło jak przeczytałam Twoją wiadomość, ale musicie być dobrej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze. Metoda Bobatha jest bardzo dobra, systematyczne ćwiczenia dużo dadzą. Pamiętam jak w poradni rehabilitacyjnej pielęgniarka mówiła, że w wielu przypadkach po prostu mija to z wiekiem, oczywiście nie zmienia to faktu że trzeba ćwiczyć.
Trzymamy za Was mocno kciuki, wszystko będzie dobrze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Anita strasznie mi smutno 😞 wierzę że będzie dobrze wczesne wykrycie i rehabilitacja przyniosą dobre efekty 🙂mocno wierzę że Zosia z tego wyjdzie ślemy na pocieszenie buziaczki i przytulaski 😘 😘 😘
Kasia mamy tyle samo oklasków 😁
właśnie poklaszcze sobie, dawno nie miałam przyjemności 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor
Sto Lat dla Oliwki i duzo zdrowka 😘
Anita trzymam kciuki za was wszystko bedzie dobrze.
Mati jaki on sliczny buzka taka delikatna i te włoski czadowe bedzie kolejka sie ustawiała do niego 🙂
Fotelik mamy identyczny jak Radzia nawet ten sam kolor 😜 Radzia testowalisie juz go?
My bylismy dzisiaj na grilu u tesciow zjadłam w koncu moja upragniona kiełbache 🙃 Dziadek zawiesił Oliwii hustawke na drzewie i cigle chciała sie bujac bardzo jej sie tam podobało, a pradziadek uczył ja pokazywac jaka duza urosnie, ale ona wolała bic sobie brawo 🙂
Moje dziecko tez lubi reklamy i powiem wam, ze praktycznie wszystkie nie no chociaz ta podpasek Always to chyba jej ulubiona bo tam spiewaja ta piosenke to odrazu zaczyna tanczyc i buzia od ucha do ucha i oczywiscie wszystkie piosenki z bajek z Mini Mini te jak sie bajka zaczyna i konczy.
Wiecie co ja tez bym chciała drugie dziecko, ale jakby Tomek je urodził 😁 Bo jak sobie pomysle o kolejnym porodzie to az mnie ciarki przechodza 🤢 A do tego Oliwia jest taka niegrzeczna ze jakbym miala drugie takie ADHD to chyba bym zawriował ja nieraz z nia nie daje rady, a co dopiero z dwojka 🤢 Oliwia o wszystko płacze jak czegos nie dosanie to odrazu płacz, pręzy sie, wygina masakra. Niczym sie sama nie zajmie wszystkie zabawki to juz jej sie znudziły. Najfajniejsze to sa telefony, piloty i wszystko to czego nie wolno. Nieraz nie mam juz do niej siły 🤢 Dzisiaj umyłam okna w duzym pokoju przed grilem akurat w czasie jej drzemki, ale nie zdazyłam wszystkich bo sie obudziła i zebym mogła dokonczyc musiałam dac jej ładowarke od tel bo by mi nie dała posprzatac do konca. Mam nadzieje ze wyrosnie z tego. Umowiłam sie z Pszczołka na jutro i idziemy na spacerek, a teraz uciekam połozyc sie bo podnieta jestem. Do jutra
Acha jeszcze jedno jaki rozmiar pampersow nosza wasze dzieci? Bo Oliwia w 5 juz smiga mały pączek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no nie mów Karolcia, że z Oliwki taki urwis 😁
Emila jak czegoś nie dostanie to też histeryczny ryk, a jak jej to dam, to jak ręką odjął.. cisza 😁 ale koleżanki z pracy mówiły mi że już w tym wieku zaczyna się wychowywanie, bo roczne dziecko już jest bardzo bystre. Więc już muszę postawić na swoim nie daje jej tego co chce. Zajmuję ją czymś innym i zapomina 😁

a dzisiaj byliśmy na spacerze w parku chorzowskim 🙂 Emila dostała balona.. gigantycznego balona, zresztą zobaczcie same 🤢 😁

[URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc0348t.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3539/dsc0348t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu Emilka zajada się wafelkiem

[URL=http://img824.imageshack.us/i/dsc0345bn.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5199/dsc0345bn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Łajsoka to tez masz oklaska 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...