Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Niedzielnie 🙂
Jakoś pochmurno za oknem, a myślałam ze pójdziemy sobie na długi rodzinny spacer, bo Mario ma wolne a to rzadkość w niedziele 🤢
do kościoła pójdziemy z palemką Oli zaniesie i będzie trzymał (o ile nie będzie jej zajadał) 😁
Emilka ale masz duuużego balonika 🙃 i jaki wózek fajny 😉
Kasia powiedz z czego Ty się chciałaś odchudzać?? ja tu widzę zgrabną szczupłą laskę 🤪 🙃 😉
Oliwka taki urwis? 😜 a ma taką słodką grzeczniutką buźkę 😁 Oli tez czasem jest nie do zniesienia i krzyczy jak coś mu zabiorę ostatnio chciał dotykać kubek z kawą 😮 i Mariusz mówi że jest gorący Siii a Oli powtarzał mówiąc Sii ale omało go na siebie nie wylał i w końcu dotknął rączką kubka i poczuł że jest gorący popatrzał na paluszki i już nie chciał dotykać 😁
oo Oli właśnie tańczy z ZingZillami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry
Kasiu ale rakieta z Ciebie 🙂 Odchudzanie nie potrzebne chciałabym wygladac tak jak ty, a nie taki chudzielec. Kurde dziewczyny ja zamiast tyc to jeszcze schudłam 2 kg 😞 Przed ciaza wazyłam 55kg a teraz waze 53. Jak patrze w lusterko to jestem załamana same kosci widze. Spotkałam niedawno kolezanke ktorej nie widziałam prawie rok czasu dokładnie od lipca zeszłego roku i jak mnie zobaczyła to sie za głowe złapała i powiedziała "Kur.. Karol co z toba co ty taka chuda po ciazy juz tak ładnie wygladałas i znowu szkielet" 😞 Ale najlepsze jest to ze ja normalnie jem i nie moge przytyc mam taka przemiane materii.

A Emilka młoda dama z balonikiem sliczna jest i bardzo podoba mi sie wasz wozek 🙂
Oli nasz zdolniacha bardzo szyko sie rozwija cos czuje, ze jak pojdzie do szkoły to bedzie jeden z klepszych w klasie 😉
U nas tez wczesniej sie chmurzyło, ale teraz słoneczko wyszło wiec Łajsoka pewnie u was tez sie przejasni 🙂
Musze sie szykowac bo jeszcze w pizamie chodze a na 11:30 umowiłam sie z Pszczołka wiec uciekam, zajrze wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
OLIWKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZKU 😘
Zdjęcia Mateuszka są super, włoski jakie ma długie.Filmik swietny.
Kasiu wyglądacie z Emilką bardzo ładnie na zdjęciu , nic dodać nic ująć. 🙂

Anita jest mi bardzo przykro z powodu Zosi ale wierzę że wszystko będzie dobrze ,zobaczysz. Pisz troszkę więcej do nas 🙂
Oli jest naprawdę mądry chłopiec, tak świetnie radzi sobie z tym bakiem.
Nie zaglądałam bo sprzątałam i zakupy robilismy .
Potem napiszę Wam jak to rano nie zawiódł mnie nasz kobiecy szósty zmysł i uchroniłam Jasia przed strasznym upadkiem no a mąż spał koło niego 😠 😠 😠 😠
miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Poczytałam was po łebkach bo nie mam czasu przez tą pracę a jak mam chwilę to odpoczywam.
Przykro mi że z Zosią niedobrze. Ale trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze 😘
Kasiu wyglądasz rewelacyjne 🙂 jest ekstra bomba 🙂 zazdroszczę Ci Twojej figury 🙂 A Emilcia poszła po mamusi i też śliczna 🙂
Fajne te Mateuszkowe fuj fuj 🙂
No Oli fajnie puszcza bączka 🙂 mądry chłopczyk 🙂
Madziu napisz potem co to była za sytuacja, ale dobrze że nic się Jasiowi nie stało 😘
My byliśmy dziś na spacerku ale nie było ciepło to pobyliśmy tylko 1,5 godziny, przeszliśmy się nad jezioro. Chcieliśmy jeszcze dziś na basen iść ale z mojego zmęczenia nie chcę mi się 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj 🙂
a u nas było cieplutko i spacerowaliśmy długo a później zaszliśmy do kolegi i siedzielismy na tarasie pijąc kawkę..miodzio 😎
wrzucam trochę fotek z dzisiaj 😜
[URL=http://img151.imageshack.us/i/fikimiki.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5575/fikimiki.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img585.imageshack.us/i/jazpipim.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/2576/jazpipim.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img709.imageshack.us/i/kochany.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6466/kochany.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego wszystkiego zapomniałam 😞 ech jaka ja zła 😞
Oliwciu Kochana wybacz ciotce 😘 Życzę Ci jak najwięcej zdrówka, uśmiecha i radości 🙂 😘 😘 100latek Złotko!! 😘

Teraz tak sobie pomyślałam o Poli... ciekawe jak tam u nich, Madziocha nie odzywa się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heya
wszystkimdzieciaczkom zyczymy duuuuuuuzo milosci i radosci z okazji miesiecznic i Oliwci z okazjiroczku!!!! 🤪
my wyjazdowo u Blabli chrzestnej,ale pewnie jutro wracamy 🙂
Mateuszek jakie fajne fujfuj robi, Bla jak ja przebieram to wacham i mowie "nozki śmierdziuszki Blanuszki" a ona sie smieje na maksa i sama zaczyna wachac 😜
Oliwierek jaki fajny chlopaczeki jakslicznie drepta,suuuper 🙂 u nas chyba niepredko,przy pchaczu chodzi, ale puscic sie niemamowy!!!ale co sieodwlecze...
Anita przykromi z powodu Zosi,alemamnadzieje, ze rehabilitacja przyniesie zamierzony efekt!!!trzymamy kciuki!!!
KAsiu,alezCiebie laska! a Emilka jaka duza dziewuszka i swietnie prezentuje sie w nowym wozeczku 😉aaaa i Kamila ty tez taka laska,ze az milo popatrzec 😆
Karola i Pszczola wrzuccie jakies zdjecia ze spotkania! 🙂
dobra ide spac, bo padnieta jestem, jutro wrzuce zdjecie Blabli z palma,a rano spadam do fryzjera i z moimi wlosami to chyba spedze tam z 6 godzin 😠 no ale coz nie robi sie dla urody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho hej ho!!!
Łajsoka ale masz super z tym mega szybko rozwijającym sie Olim... ja już się nie moge doczekać aż Mati wystartuje na całego, bo dzisiaj np w sklepie uparl się ze chce chodzic sam, bez trzymanki, a ze nie potrafi to postanowił raczkować... i robił awanture jak chciałam go wziąć na ręce... 🥴
Anita bardzo mi przykro z powodu Zosi, mam nadzieję ze rehabilitacja przyniesie super efekty... wiem że potrzeba duzo cierpliwości i poświęcenia Twojego i dziecka, ale na pewno warto... trzymam kciuki...
Foteli przetestowany.... widac że Mateuszowi w nim wygodnie, rozwala sie jak król, ale żeby był jakiś super grzeczny to nie mogę powiedziec... ale grzeczniejszy niz w tamtym, przynajmniej co jakis czas interesował sie tym co za szybą i miałam wrażenie jakby bardziej go ta jazda usypiała... ale na razie to były krótkie dystanse...
Karolcia ja mam z Matim podobnie... robale w dupce i nie usiedzi ani chwilki, przebieranie mu pieluchy to coraz wiekszy koszmar... przy ubieraniu wyrywa się i wygina jak glizda... ogólnie jest grzeczny ale wymaga 100% uwagi bo sam za bardzo nie potrafi sie sobą zająć... jesli juz to na chwilkę...
A pampersy nosi 4 i jeszcze długo ponosi...
Kasia że tak zapytam, z czego Ty sie oidchudzałaś? Wyglądasz super, ja po odchudzeniu nie jestem nawet w połowie taka laseczką... i wózek super, to lira? Bo cos mi świta że chciałaś kupić inny... juz mi sie wszystko pomieszało... a jesli to lira, to powiedz czy jesteś zadowolona?
Emilia księżniczka jak zwykle cud miód... kochana jest 🙂
Mateusz też zaczyna sie buntowac jak mu coś zabieramy czego nie może, ale staramy sie to olewać i zająć czyms innym, szybko zapomina o co płakał, a tak jak pisze Kasia to już najwyższy czas pokazywac dzieciom, że mamy swoje zdanie i płaczem niczego nie zwojują...
Jacie Łajsoka jestem w szoku jaki Oli kumaty!!! Mateusz się bąka boi... ale naprawdę porównując Mateusza do Ilego to Oli bystrzak jak sie patrzy... świetnie sobie radzi z tym bąkiem... 🤪
Wysa fajnie że praca Ci sie podoba, no ale ten brak czasu i zmęczenie, to minus pracy przy małym dziecku niestety...
Fotki Olisia jak zwykle cudne... uwielboam te jego oczęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Poniedziałkowo 😉
Oli właśnie poszedł i do drugiego pokoju i przyniósł misia 🤪 🙃 fajnie jak dziecko juz staję się samobieżne 😆
Wyobraziłam sobie Dziabąga jak chce raczkować w sklepie 😁
u nas przebieranie pieluchy to masakra jakaś 🤢 jeszcze siusiu to jakoś ujdzie ale kupa 😮 w ogóle on ostatnio takie kupska wali (sorki za szczegóły 😜) że mokrymi chusteczkami nie ogarniam ☺️ ☺️ i zawsze dupka ląduje pod prysznicem 😁
Pszczoła, Karolcia jak tam po spotkaniu?? jak laleczki na siebie zareagowały?
a co do zabawy bąkiem to Oli go uwielbia, ale ledwo już zipie ten bąk, zajdę dziś do zabawkowego i zobaczę czy mają to mu kupię nowego 😉 stara tania zabawka a ile radości daje 🙂
idę szykować sobie śniadanie, Mariusz dziś ma 24 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nie wiem ile zdążę napisać bo Jasio się kręci i pewnie wstanie za raz.
Łajsoka piekne zdjęcia , takie kolorowe i wiosenne ,wszyscy wyszliście super.

Co do wczorajszego ranka- słyszałam jak Daniel pohrapuje a ja spałam w pokoju obok, ale słychać było też że Jasio nie spi .Zawsze jest tak że on zaczepi Daniela i ten już się nim zajmuje.Tą razo było innaczej . Nie obudził Daniela tylko wzioł się za raczkowanie i doszedł do brzegu kanapy a ona jest dość wysoka i blisko stoi regał , leciały reklamy a on chciał je jak najbliżej obejrzeć .
Mi coś na siłę otworzyło oczy i kazało iść do tamtego pokoju , wpadłam jak szalona dosłownie jak bym czuła że zaraz będzie coś złego -wpadłam i złapałam go w ostatniej chwili ,Daniel się zerwał na nogi i zbladł. Na pewno rozbił by głowę i to poważnie .
Daniel wykrztusił tylko - no to mama by mnie zabiła za Ciebie!!!
Ręce mi latały jak szalone , jeszcze długo nie mogłam dojść do siebie.

Po południu zrobiliśmy sobie w 4 grilla i było miło , wstawię potem zdjęcia jakieś.
No a nocka , kiepska były dwie pobudki na zabawę , chyba oszaleję .
Nie wiem czy to norma ale jak Jasio rwie się na nogi jak sobie pochodzi ,zrobi coś nowego np.obszedł w około dom na nózkach za rączke to potem tak jak by to przeżywał w nocy i może z tąd te pobudki ?
Karola i Pszczółka -wstawiać zdjęcia dziewczynek z wczorej. Jestem ciekawa jak wyglądały razem. 🙂pewnie ślicznie ale i tak chcę zobaczyć.
Jutro zapisuję Kubę na usg. pewnie poczekamy sobie troszkę .
Czytałam że ta podwójna śledziona nie przeszkadza póki nie daje znać o sobie a u Kuby właśnie pojawiają się te bóle , martwię się o niego .
Widzę też że szybko rosnie w górę , koledzy jego z podstawówki już dawno poszli w górę a on tej zimy dopiero ,to za pewnw też ma związek z tym zmiennym samopoczuciem i bólem wszystkiego .Usmielismy się wczorej bo rano wysłałam ich po buty dla Kuby no i po powrocie kazałam jechać i oddać te paskudne klumpy i kupić porządne buty .Kuba wychodząc z domu stwierdził że się nie ożeni bo te baby tylko gderają , no ale już drugą razo zakup się udał i zadowolili mnie , ach te chłopaki .

Zmykam bo trzeba zrobić wszystko w domku i brykać na słońce .Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Ja dziś znowu na raty będę pisać bo w pracy jestem, a po pracy to chyba dopiero wieczorem usiądę..
Zaraz będę czytać co tam u Was się działo a póki co napiszę co u nas 🙂 Weekend intensywny w Szczecinie, no i co najfajniejsze - spotkanie z Karolcią doszło do skutku 🙂 dwie niunie się widziały, podawały sobie rączki, śmiały się, razem się bujały na huśtawce 🙂 ogólnie spotkanie bardzo udane!! Niestety tylko krótkie, ale to przez nas bo musieliśmy wracać szybciej do Gorzowa niż planowaliśmy.. 😞 Karolcia - jeszcze raz przepraszam, że nie podeszliśmy na kawę, ale obiecuję że następnym razem skorzystamy z zaproszenia! 🙂

Ok - biorę się za czytanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati jaki słodziak!! Normalnie rewelka! Ale Radzia powiem Ci, że wygląda z tymi lokami jak śliczna dziewczyneczka 😁 hehehe a minki jak zwykle ma super!!
Śmierdzące nogi rewelka!!
OO! Gabisiowa Oliwka!!! Roczniak nasz kolejny mały!! Wszystkiego najlepszego kruszyneczko! Buziaki od ciotki Pszczoły i Aluni!!
Anitko - tak mi przykro że u Zosi wykryto nieprawidłowosci 😞 mam nadzieję, że rehabilitacja i systematyczne ćwiczenia pomogą i wszystko szyblo wróc do normy a Zosieńka wyrośnie na zdrową dziewczynkę! Nawet nie chcę myśleć co czujesz, bo matka zawsze przeżywa najmocniej. Ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze, czego życzę Ci z całego serducha!!
Kasia - jaka Emilcia różowiutka!! I Ty jaka Mamuśka fajna - też uważam że nie wiem z czego Ty się odchudzać chciałaś! A balonika jakiego ślicznego ma Emka 🙂 Wózeczek fajniutki, ale u mnie by się nie sprawdził bo kólka za małe... a ja często wybieram takie trasy że kólka muszą być terenowe :P tak jak u nas w wózku tym co mamy - on już widział takie tereny że głowa boli 😜
Oli jakie super zdjęcia!!!!!! Wierzyć się nie chce że on ma niecały roczek! Super 🙂 Super Kamilko wyglądacie!! Wam to pozazdrościć figury!
Ja od dziś jestem na diecie - ja j ą nazwałam racjonalną ;D zobaczymy - efekty u koleżanki widziałam, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie i uda się zrzucić kilka kg 🙂
Magda - ale jak przeczytałam o tym prawie-upadku Jasia to aż mnie ciarki przeszły!! Ale powiem Ci że matki chyba mają w sobie coś co czasami każe nam iść sprawdzi dziecko, albo obudzić się w danej chwili... jakby to jakiś anioł stróż ci podpowiadał co masz zrobić... dobrze że nic się nie stało!! Gratuluję czujności!!

Przeczytałam 🙂 mogę spokojnie za godzinę iść do domu 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wyszłam z krasnalem na plac zabaw i dziecko nie chciało wracać do domu 😁 dawał dzieciom cześć 🙂 Panie mówiły że duży chłopczyk i wygląda na 1,5 roczku 🤔 😁
zaszłam jeszcze do biura turystycznego mojej kumpeli wypiłam kawkę, Oli przeglądał katalogi 😁może fundnie rodzicom wycieczkę 😁
a własnie mój mąż zrobi niespodziankę.
Mieliśmy kupić tv i nie lkupiliśmy bo stwierdziliśmy że nie chcemy się już w raty kopać i tak musieliśmy czekać aż się trochę kasy uzbiera a dziś jak byłam u tej kumpeli to telefon że kurier czeka 😲 teściu odebrał bo ja bym z jednego końca miasta dośc długo szła i pewnie kurier by tyle nie czekał, stoi teraz w przedpokoju 😉 w końcu nie będę psuć oczu na tym gracie 😁
pogoda wyśmienita 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz Was zasypię!!!!!!
Kilka obiecanych zdjęć Aluntka!! W końcu 😜

[IMG]http://i53.tinypic.com/2dp7w8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/2j1opqw.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/2jfygd2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/6tn72t.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/smaq78.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/z8pz8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/2nvuw3n.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/r9g1z8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/24m8hhx.jpg[/IMG]

Zdjęcia z Oliwką tj mówilam ma Karolcia więc będą później 🙂 te na razie są takie różne z komórki które zgrałam właśnie 🙂

Buziaki - lecę z Alą na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Dziękujemy za komplementy ☺️

Oli jaki duży chłopczyk 🙂 Nie dziwię się, że myślą, że jest starszy 😉 a jaką ma sexy mamuśkę 😜 😉 a filmik z bąkiem po prostu mnie zatkał 😲 jestem w szoku, jak Oli sobie radzi z bączkiem. Aaa i zanim otworzyłam filmik to myślałam, że jakieś pierdzioszki będą nagrane 😁
Alicja jak sie zmieniła 🤪 jejciu jaka piękna. Widać, że pogodna Dziewczynka, wszędzie uśmiech od ucha do ucha 🙂
Hahaha no Mati jest rozbrajający 😁 już widzę go raczkującego po sklepie 😁 😁 😁
Magda 😲 wierzę, że jest jakaś ukryta podświadomość, która mówi mamie co i jak... całe szczęście nic się nie stało. Też mogłabym wymieniać w ilu przypadkach nagle wkroczyłam, kiedy miało stać się nieszczęście.
I co ja miałam jeszcze pisać? 🥴
Coraz bliżej spotkania 🤪 nie mogę się już doczekać 🙃
Napiszcie mi czy wszystkie dzieci się już puszczają ? bo zaczynam sie martwić 🥴 Emilka tylko i wyłącznie puści się w momencie kiedy np jest zamyślona, patrzy na reklamy. Wtedy nie zdaje sobie sprawy z tego, że się puściła, a tak to nic. Nawet już chodzić za rączki zbytnio nie chce, a o prowadzeniu za jedną rączkę, to nawet nie ma mowy, jeszcze nigdy tak nie szła.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze miałam odpisać Radzi...
Tak to Lira 4 i jestem z tego wózka baaardzo zadowolona. Bardziej niż z poprzedniego. Wózek jest obszerny, jest więcej miejsca niż w standardowych parasolkach. Prowadzi sie rewelacyjnie, ma dobrą amortyzację (jak na spacerówkę). Składa się w ciągu sekundy, bardzo lekki, po złożeniu zajmuje mało miejsca. Jestem w stanie sama znieść w nim Emilke z pierwszego piętra (w poprzednim w ogóle nie było takiej opcji, waga przekraczała moje możliwości).
Oczywiście nie ma co porównywać kół piankowych czy plastikowych do takich jakie są w tako, ale i tak świetnie dają rade. Reasumując nie zamieniłabym tego wózka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
my juz w domku, Blabla padla, bo bawila sie z psami, wkladala im palce do pyska, one ja lizaly a ta sie smiala jak dzieci z reklamy bebiko 😁
ALunia jaka slodka , sliczna dziewczynka 🙂
Radzia ja tez mialam kupic Lire i powiem ci, ze jezdzilam nim po sklepie z dzieckiem i byl naprawde super, ale czerwoniak w ostatecznej rozgrywce wygral , bo najralam sie na niego jak szczerbaty na suchary 😜 😜 😜 a wiecie jak to jest jak sie czlowiek na cos uprze to nie ma zmiluj 🙃
Kasiu Blabla tez sie nie puszcza, boi sie jak cholera, czasami na lozku jej sie zdarza, ale na podlodze nie, za to pieknie chodzi przy pchaczu, ale tak jak pisze Wyska na kazde dziecko przyjdzie pora, nie wiem czy pamietasz, ale Bla nie przekrecala sie na boki jak miala juz 7 m-cy i tez bylam zalamana, az pewnego dnia krecila sie raz w jedna raz w druga strone 😉 i na badaniach wyszlo oki!
Magda, ale mialas intuicje!!! 😲az mi ciarki przeszly, ja wierze, ze kobiety maja jakis szosty zmysl...
ja po fryzjerze, wlosy odnowione na wiosne i od razu humor mi sie poprawil, bo ostatnio lapia mnie jakies doly 😞 jutro idziemy do alergologa pediatry i zobaczymy co dalej z nebulizacjami i niech oslucha ja , bo jakos od kilku dni pokasluje, oby to nie bylo nic powaznego!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Łajsoka u nas tez bąk robi furorę od wczoraj z tym że my kupilismy niedawno... i do wczoraj Mateusz sie go bał, a dzisiaj miał super zabawe zatrzymywania bąka językiem... 😁
Madzia no to 6 zmysł Cie ostrzegł... my mamy tak mamy 😜
Co do Kubusia to mam nadzieje że będzie wszystko dobrze... 🙂
Co ta kwasiek tam nagryzmoliła że jej usunęli? 🤨
Pszczoła gdybym Mateusza inaczej ubrała to każdy by sie nabrał na dziewczynkę hehe... ale powoli mu sie buzia zmienia i jest coraz bardziej chłopięcy 😉
UUU Łajsoka to pewnie na brzucha przestaniesz zaglądać tylko w TV będziesz patrzeć 😁
Alunia to naprawde sliczna dziewcznka tylko ubolewam, że mama tak mało fotek wstawia... a jest sie czym chwalić 😉
Kasiu Mati sie juz puszca świadomie... np stoi przy stole i podnosi łapki i patrzy co sie będzie działo... a potem się np przeciąga albo cos robi... potrafi stac juz długo no i pare razy udało mu sie zrobic pare kroczków... za jedną rekę chodzi coraz lepiej ale nie czuje sie zbyt pewnie bo zazwyczaj marudzi i szuka drugiej ręki... bo on cche wszystko szybko i za jedną reke to mu za długo trwa... ALe uważam, że w wieku naszych dzieci nie ma sie czym martwic że jedne chodzą inne nawet nie chca się puszczać... każde ma swój czas... pamietasz jak Mati nie umiał w ogóle lezec na brzuchu bo lądował nosem w podłoże? Wszystkie dzieci szalały na brzuchu a on sie tylko wkurzał bo nie umial... a potem nagle podniósł tyłek i zaczął raczkować i od tego czasu lezenie na brzuchu przestało mu sprawiac problemy...
Kasia dzieki za opinię na temat Liry bo strasznie mi sie podoba i przymierzam sie do jego kupna, lub tego Nino który kiedys pokazywałam... teraz mnie utwierdziłas że to dobry wybór... a powiedz mi jeszcze jak z podnózkiem? Reguluje sie?
Przyszło mi 100 odbitek od urodzenia Mateusza do teraz.. ale sie super oglądało, jednak zdjęcia to zdjęcia, w kompie to nie to samo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...