Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczor
Padam na pyszczek dzisiaj 🤢 wysprzatałam cała kuchnie łacznie z oknem i podłogi umyłam w całej chacie został mi do posprzatania juz tylko pokoj Oliwki, ale jutro nie dam rady bo ide do fryzjera z rana, pozniej do fryzjerki na harbate, a ok. 18 przyjezdza do mnie przyjaciólka bo jej facet idzie pograc w piłke, a pozniej ja obierze takaze jutrzejszy dzien tez mam cały zajety 🙂
Pogoda u nas była dzisiaj super i bardzo ciepło jak wracalismy z tesco to Tomek w krotkim rekawku szedł bo tak ciepło było 🙂
Pszczołka pewnie, ze sie nie gniewam za ta kawe, ale Tomek był troche zawiedziony bo myslał ze was pozna, ale powiedziałam mu, ze pewnie jeszcze nie jedna okazja bedzie 😉
Madzia fart z Jasiem, ale my matki tak mamy to chyba ta nasz kobieca intuicja. Dobrze, ze nic sie nie stało. I wrzuc jakies fotki z rodzinnego grilka 😉
A rodzina Łajsokich jak z obrazka zreszta juz na NK pisałam, ze super sie prezentujecie i Oli zdolniacha 🙂
A teraz fotki ze spotkania dwie kumpelki 🙂
[URL=http://img263.imageshack.us/i/s7001456.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3448/s7001456.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img810.imageshack.us/i/s7001455.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9103/s7001455.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img852.imageshack.us/i/s7001459.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/3940/s7001459.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img825.imageshack.us/i/s7001457.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/786/s7001457.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kasia poznajesz spodenki 😜
O matko jak mi sie oczy zamykaja uciekam bo przed 7 musze wstac na 9 do fryca, a trzeba bedzie jeszcze niunie wyszykowac i zawiesc do mojej mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Od razu przepraszam że nie odniose się do waszych postow ale pisze z komórki bo utopilam mojego netbooka w herbacie 🤢 masakra jak jutro wyschnie to spróbuje go odpalic ale nie wiem czy coś z tego będzie 😞 wkurze się na maksa bo tam mam wszystkie zdjecia mai 😞 wszystkie dzieciaczki śliczne do schrupania i te na filmach i te na zdjęciach 😉
Dobranoc Xxxt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza trzymam kciuki, zeby sie udalo, bo szkoda zdjec 😞
Radzia ja tez cieszylam sie na maksa jak przyszly wywolane zdjecia Blabli- cud malina 😁 zupelnie cos innego niz w kompie.
ale super laseczki z dziewczyn, jak na nie patrze to juz nie moge sie doczekac czerwca 🤪
padam!!!
milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kochane 🙂
Iza kurcze strasznie szkoda, ale mam nadzieję że uda się i odzyskasz fotki Majusi 🙂
Karolcia i Alunia pięknie dziewczyneczki 😉 jakie uśmiechnięte 😁
Madzia dobrze że wparowałaś do pokoju w samą porę 🤔 wierzę w nasz matczyny zmysł, mi tez już parę razy cos kazało wstać i uchronić krasnala, niesamowite to jest 🙂
A właśnie miałam mówić o Mateuszku pokazywałam Mariuszowi zdjęcia na AguAgu Oli jak zobaczył Matika to powiedział dzidzia a Mariusz mówi "tak ładna dziewczynka, zobacz jakie ma loczki" 🤪 🙃
a Rdzia Oli tez zatrzymywał bąka języczkiem , na samym początku jak mu kupiliśmy bączka jaki my rozkręciliśmy Oli go lizał 😁
Blabli zdrówka, żeby nie było nic poważnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Amelki czym trudniej tym lepiej.
http://www.youtube.com/watch?v=YsVIDlfAfQ0

Proszę nie zwracać uwagi na osoby trzecie i wielki bałagan i okropne nakrycie na wersalce(to pomysł mojej mamy,a ja nie mam już siły do niej)
Jak mała pójdzie spać to was będę nadrabiać i coś skrobnę więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł
Dziewczynki są cudne 🙂 szkoda że mam nie było widać 😞
Ja nie zrzuciłam zdjęć i nie mogę nic wstawić ale pózniej wrzucę -obiecuję .
Amelka jak dzwiga te poduchy 😁 ale wszystko chciała układać na wersalce ,sprzątała 😁
Padła na sekundę ,naładowała bateryjki {ja tak mówię jak Jasio odpoczywa }i dalej do boju ,pocieszna jest. 😘
Radziu Mati ma naprawdę tak delikatną buzkę , jasne że z czasem będzie zmieniał się ale teraz wygląda jak taki mały aniołek ,niebieskie oczka i loczki 😘

Wyska wierzę że tęsknisz za Kacprem 😞też bym tęsknił i pewnie beczała ukratkiem . 😞

Ciekawe jak Blabla po wizycie?Anetko daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do chodzenia bo Kasia pytała, to u nas za jedną raczkie chodzi, wzioł się za raczkowanie i dochodzi np.do regału i wstaje, nie świadomie puszcza się czasem ,widać że po woli chodzik mu już nie jest potrzebny wręcz przeszkadza bo sam mieści się w każdy kącik a z nim już nie 🤔
U nas najpierw dreptanie było a teraz odkrywa pozytywy raczkowania i tak jest wszystko na raz 😁teraz , widać jednak że wie już po co ma te nóżki .
Już się nie mogę doczekać tego samodzielnego chodzenia ale przed roczkiem nie zacznie -takie mam wrażenie a mógł by bo jest ciężki jak diabli .
Wczorej po spacerze Kuba opalił buzię a Jasio dłonie , super że już tak ciepło jest .

Zmykam do garów , miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ale masz pociesznego bąbelka w domu.Fuj Fuj powaliło nas na kolana.I jak Andrzej zobaczył Mateuszka to mówił że "ładna dziewczynka".

Anita bardzo mi przykro s powodu Zosi.Bądź dobrej myśli.I Życzę Ci dużo Cierpliwości i wytrwałości.A efekty będą powalające.

Karolcia,Amelka też nie potrafi się niczym zając.Jej zabawa polega na powyrzucaniu zabawek z wiaderek i pojemników w którym się znajdują.I jak już pojemniki opróżnione to koniec zabawy.Filipek był całkiem inny.Potrafiła sam się sobą zając.I można było przy nim wszystko zrobić.Ale teraz to już mogę o tym tylko pomarzyć.
A i pampersy nosimy 4 i długo nam jeszcze posłużą.

Kasiu czy ty chciałaś zostać duchem przez odchudzanie?Nie wiem z czego ty chciałaś schudnąć.?
Zastanawiam się czy jak mnie nie zobaczycie to się wystraszycie,bo ja przy was to jak monstrum wyglądam.
Amelka też miała taką czapkę tylko już z niej wyrosła.I jaki śliczny balonik.
Ale Emilka ładna dziewczynka.

A Ala z Oliwką że ho ho.

Oli jaki mężczyzna mały.I jaki mądrala.

Izula reanimuj netbooka,albo chociaż odzyskaj to co najcenniejsze.

Na razie to tyle,jak kogoś pominęłam to przepraszam.idę prasować a mam tego całą masę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam byłam Madzia 😁 Właśnie dopiero podłączyliśmy tv 😜 od razu lepiej się patrzy 😉
Amelka jak bojowa z tymi poduchami 😁 widać że bardzo "żywa" dziewczynka 😁
a wywalanie zabawek z koszyka to ulubiona zabawa, zaraz po bączku, a i jeszcze rozwalanie puzzli po całym pokoju są literki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heya,
my po wizycie.... Blabla na dzien dzisiejszy zdrowa jak rybka, ale sklonnosci do astmy wykluczyc nie mozna, bo "dopiero" 1,5 m-ca nie miala zapalenia oskrzeli, ale mamy zamiast inhalacji aerozol w takiej tubie, wiec nie jest zle i pod koniec sierpnia kontrola i skierowanie na jakies specjalistyczne testy. ale tak dawala czadu w gabinecie, ze pani dr mowila, ze dawno takiego dziecka nie widziala, przesylalal buziaczki, robila papa a potem bila sobie brawo 😁
a i wiecie jakie mamy zalecenie na nieprzespane noce???eksmisja Blabli z pokoju 🤪 tak nam lekarka poradzila, wiec sprobujemy, tylko wiecie co mamy problem, bo jedyny pokoj do ktorego mozemy ja przeniesc to gabinet mojego meza, ktory ma ostro czerwone sciany i nie wiem czy to dla niej nie za bardzo pobudzajace???? ale sprobujemy zobaczymy 😜
zmykam, moze pozniej zajrze, bo jade na zakupy, bo obiad trzeba zrobic jakis 🙂
milego slonecznego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki!!!
Piotrka bratanica zabrała Mateusza na spacer, więc szybko pomyłam okna i mam chwilke dla siebie...
Iza jejku mam nadzieje że nie stracisz zdjęć... dobrze że jest Aguagu bo ja też taka głupia że nie kopiuję na płyty a jakby mi sie cos stało z kompem to bym sobie w łeb strzeliła... zdjęc najbardziej szkoda bo nie ma jak odzyskać...
Amelka jaka aparatka, widac że lubi przeszkody a upadki jej nie straszne... jak mały pijak, przewraca sie i wstaje... no rewelacyjna jest 🤪
Netinetko czekamy na wieści co lekarz powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam przerwać bo Matik wrócił... ale teraz się kąpie z tatą 🙂
Aneta a sprecyzuj bardziej to zalecenie na nieprzespane noce? Niby że co to da? Dziecko nie bedzie sie budziło czy w drugim pokoju bedzie nam łatwiej go nie słyszeć...? Ja też bym chętnie skorzystała z dobrej rady...
No i ciesze sie że Bla zdrowa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo Dobrze że Bla zdrowa 😉 a ja nie chciałam zapeszać ale kilku dni Oli przesypia całe noce 🤪 nie mogłam się powstrzymac żeby wam nie przekazać tej uroczej wieści( mam nadzieję że jak dziś pochwaliłam to nocka będzie tez przespana :lol 🙂 człowiek od razu wstaje lepiej i cały dzień lepszy, fakt budzi się ok 6, 6:30 albo 7 ale to nic 😉 chociaż ja wstaje do niego looknąc czy się nie odkrył czy śpi w normalnej pozycji itp 😉 pewnie jak juz te dwójki będą wychodziły na maxa to znów będzie koszmar nocny, ale na razie o tym nie będę myśleć i rozkoszuję się przespanymi nockami 😁a z tym żeby odizolować dziecko żeby spało samo to juz nie raz słyszałam i w większości przypadków się sprawdzało! więc Neti. trzymam kciuki i za was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzisława właśnie o to chodzi zę dziecko jak śpi w sypialni z rodzicami to słyszy, czuję jak się przekręcasz itp. i wtedy burzy to jego spokój i się budzi, a jak śpi samo to ma spokój, nawet jak jeszcze byłam z bebzolem to gdzieś czytałam w gazecie dla mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙃

Na Amelkę napatrzeć się nie mogłam. 😁 jaka Kochana, jak już fajnie śmiga 🤪 haha uśmiałam się
Monia lira jest obszerna, więc spokojnie każde dziecko się w nim wyśpi 😉
Netinetko na pewno astma ominie Blable 🙂 a czerwony kolor w sypialni maluszka 🤪 😁 no oby nie działał na Blablę jak na byka 😁
Achh Alicja i Oliwka cudowne 🤪 Alicja chyba większa od Oliwii ?
Karolcia tak tak poznaje spodnie 😉 cieszę się że się przydały i nie były za mały 😉
Izullka fatalnie 🥴
Magda wrzucaj fotki z grila 😜
Radzia tak podnóżek się reguluje 🙂
o muszę zerknąć jak tam mój tako na aukcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie z tym odizolowaniem to wlasnie jest tak, ze dziecko jest tak kumate, ze wie, ze jestesmy obok, wiec nas zaczepia, sprawdza nasze reakcje itp, ale tak jak pisze Kamila dziecko wie, ze spisz obok i slyszy jak sie przekrecasz, chrapiesz, puszczasz baczki 😁 i to go moze rozbudzac! podobno najgorsze pierwsze 3 noce, ale one sa najgorsze dla....rodzicow, bo podobno bardziej sie sttesuja a dziecko ma to gdzies, grunt, zeby sie wyspac! zobaczymy jak to wyjdzie, narazie technicznie nie wiemy jak to rozwiazac, bo mamy pokoj z 5 scianami i 3 oknami i jest tak nieustawny, ze ch.... mnie strzela, no ale jak sie wporwadzalismy to posiadanie dziecka bylo jakas abstrakcja dla nas, wiec zrobilismy tam biuro, no ale mam nadzieje, ze jutro wpadne na jakis pomysl 😉
Lajsoka gratuluje przspanych nocek!!!! 🤪
a i zapomnialam jeszcze napisac, ze Bla wazy 9600, nosimy juz 5 ze wzgledu na dlugosc i...IDA JEJ 2 DOLNE 4 NARAZ 😠 😠 😠wiec pewnie znow za chwile bedzie marudna wrrrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas nie działa spanie w osobnym pokoju 🤢tzn nie narzekam na nocki, bo wczorak Emilka obudziła się dopiero o 5 rano, pogadała coś i znowu zasnęła do 6 🤢 dłużej niż do 6 nie pośpi
Łajsoka też gratuluję przespanych nocek 🙃 ach marzę o tym... tzn bardziej o tym, żeby Emilka dłużej spała niż do 6 😠
Dolne czwórki? a co z tymi trójkami ? one wychodzą później ? bo Mati chyba też zaczął sobie od czwórek, a trójki pominął 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mateusz też wstaje wczesnie rano, maksymalnie spi do 7 ale to bardzo bardzo rzadko... zazwyczaj jest to godzina 6 w ekstremalnych przypadkach 5,30 (na ogół w weekend jak mama chce się wyspać) 😠
Ciekawe jak z tym osobnym pokojem, może i my spróbujuemy... no ale czy usłysze jak będzie ryczał? Bo my nie mieszkamy sami i ja poprostu musze się zamknąc w pokoju bo inaczej nie zasnę...
Kasia tak, trójki czyli kły wychodza póxnej... mam nawet w książce rozpiskę które zęby ida po kolei... i własnie po jedynkach i dwójkach ida czwórki, ale wiadomo że nie u każdego dziecka, bo zdarzają się wyjątki...
Ide spać - dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Reanimacja udana 😜 ale pierwsze co robię jak będę miała wolne to lecę do sklepu po dysk zewnętrzny i zrzucam wszystkie zdjęcia 🤢
Oliwka i Ala śliczne dziewczynki 🙂 fajnie że się dziewczyny mogły spotkać 😉 ja już się nie mogę doczekać zlotu 😉
Amelka jaka śmieszna 🤪jakby miała motorek w dupce 🤪 😁 😁 😁 no świetna jest i jaka odważna dziewczynka 🤪Maja to jak chodzi to tak bardzo ostrożnie - nie wiem kiedy będzie tak wariować jak Amelka 🤪
Kasia ja nie wiem z czego ty się chciałaś odchudzać 😮 a wózek baaardzo mi się podoba 😉 taki w stylu Zappa 😉 tylko fajniejsze że się oparcie rozkłada bo w Zappie nie 😉
A właśnie miałam wcześniej pisać że trzymamy kciuki za Zosię i wierzymy że rehabilitacja sprawi że wszystko wróci do normy - przesyłamy Zosieńce uściski i buziaki 😘 😘
Wyska na pewno jest Ci ciężko 😞 ja pracuję tylko 6 godzin a i tak bardzo tęsknię 😞
Madzia wrzucaj szybko te obiecane zdjęcia bo się wszystkie niecierpliwimy 😜
Super że Oli przesypia noce 😉 oby tak zostało 🙂
Wyska 12 kilo 🤪 super 🙂 ja to ostatnio nic nie chudnę 😞 nie wiem czy to ma związek z tą tarczycą czy nie ale zaczęłam znowu dukana i praktycznienic nie schudłam 😠 trochę się stresuję jak pomyślę o zlocie i że Wy wszystkie takie laski szczupłe jesteście ☺️ ja mam zamiar zastosować dietę Cambridge, ale to ddopiero jak dostanę bonusa retencyjnego w pracy bo na razie to mnie nie stać - strasznie droga dieta 🤢 no i mam nadzieję że do tego caasu wyleczę tarczycę 🤨
Cieszę się, że Blabla zdrowa i odpukać żeby już nie chorowała 😉
Ja niedługo wychodzę do pracy, a miałam nadzieję że zanim wyjdę przyjdzie paczka z prezentami urodzinowymi Mai z Polski od moich rodziców i sióstr 🤨 no nic będę cały dzień się zastanawiać co jej pokupili 😁 🙃
Miłego dnia wszystkim życzymy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...