Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam słonecznie 😎
Nocka przespana 😜 😉 chociaż przez sen trochę się wiercił i wkładał paluszki do buzi 🤢 ale to tylko troszeczkę 😉 wstaliśmy o 7:30 😜
Wyska 12kg w 1,5 miesiąca 🤪 naprawdę gratuluję!!
Ja Oliwierkowi obcinam jakoś co 3, 4 dni właśnie mi przypomniałaś że już trzeba bo już tak drapie.
hmm co jeszcze??
a pampersy to my używamy 4+ albo 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Łooo matko jak tu pusto 😁
Wysa 🤪 gratulacje - no to powiem Ci że waga spadła rewelacyjnie !
Radzia tako poszedł za 690zł - super nie 🙂 tak wiec szoruj go i wystaw 🙂 a powiem Ci że taki zielony jak Ty masz to na innej aukcji poszedł za 720zł
U nas dzisiaj LATO 🤪 no tak gorąco że ludzie w krótkich rękawkach chodzili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Łajsoka u nas to samo, co ograne to zaraz bałagan i wszedzie zabawki, ale zeby sie chociaz nimi bawił to nie... wywala i zostawia...
Wysa 12 kg? Wow!!!!! Super efekt!!!!
A Ty się Izulka nie stresuj bo ja też grubasek jestem i Beata pisała że jest okrąglutka więc będzie nam raźniej 😉
Byliśmy u lekarza z tym Mateuszowym językiem... przepisała nam jakies czopki za 50 zł 🤢 i Nystatynę... przepisałaby tylko Nystatynę ale Mateusz nie daje sobie smarować wiec dała coś "odśrodkowego", jak za tydzien mu nie zejdzie to mamy zrobić badania moczu i przyjść...
O matko teraz słysze jak się chłopaki kłócą w łazience... Piotrek:"Ile razy mozna mówić żebyś to zostawił!!!!???" Mateusz: "Abuu bababa!!!" Piotrek: "Nie kłóc sie bo mam rację!!!" Mateusz "Mamamkiki"... no to pogadali...
A u nas dzisiaj bylo mega ciepło... po pracy byliśmy u lekarza, na zakupach i mati padł na ramieniu u Piotrka, przełozyłam go potem z fotelika do wózka i pospacerowaliśmy... poerwszy raz w tym roku miał same skarpetki i spodnie, bez rajtuzek...
Ach zapomniałam... jaka tragedia... spotkałam koleżankę która na stałe mieszka w Niemczech a tu jest jej tata i siostra i myslałam że przyjechała na święta, a ona mi mówi że jej tato jest w szpitalu, upadł nieszczęśliwie i uderzył głową o schody i zrobił mu sie krwiak, dostał wylewu i w zasadzie funkcjonuje mu tylko oddychanie... powiedziała że albo umrze albo pozostanie "warzywem"... masakra... a widzę faceta prawie codziennie i nawet nie zwróciłam uwagi że ostatnio go jakoś nie widywałam... a ona mi mówi ze on w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też ciepło i też ludzie na krótko 🙂
Takie sytuacje że ktoś nagle umarł lub popadł z dnia na dzień w chorobę uświadamiają jak życie jest kruche, wystarczy chwila i w jeden dzień, w jedna godzinę życie potrafi obrócić się o 360stopni 😞 przykro mi z powodu tego znajomego 😞
Radzia czy Matik tez jak właśnie czegoś zabraniacie jeszcze bardziej chce tę rzecz wziąć?? bo Oliwier to ma taki szyderczy uśmieszek i jeszcze bardziej bierze zakazany owoc i śmieje sie jak by chciał powiedzieć" Ty mi mama mów a ja zdrów" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dzisiaj pomykałam w krótkim rękawku i wcale nie było mi chłodno...
Kasia no to super sie sprzedał wózeczek, aż mnie zachęciąłs zeby nasz wystawic bo jakoś wątpiłam czy się sprzedają te wózki... a dawałas cenę minimalną lub Kup teraz czy tylko licytację? No i my nie mamy zielonego wózka tylko granatowy 😉
Tak Kamilko, Mati robi tak samo... stoi u nas taki wielki kwiatek i tego mu nie wolno ruszać, ale odchodzi, patrzy, usmiecha sie i ukradkiem łapke wyciaga do kwiatka... i chocby paluszkiem ale dotknąc musi... a jak np pójdzie gdzies i broi jak nikt nie widzi, to jak ktos wchodzi to ten się zbiera i ucieka a potem się śmieje... Mielismy zastawiony komputer pufą żeby nie ruszał to namiętnie pufe odsuwał i grzebał przy guziczkach... odsunęliśmy pufę, do kompa ma pelen dostęp to już go nie interesuje... była taka szuflada w której moja mama miała rachunki i on tam uparcie chodził i to wyciagał - pozamieniałam szuflady i teraz są tam jego czapki - totalna olewka, nawet nie podchodzi do tej szuflady... Im bardziej mu czegoś zabraniamy tym gorzej dla nas 😉
Powinnam prasować ale kurde tak mi sie nie chce że chyba udam że bardzo chce mi sie spac i pójdę do łóżeczka... Mati tam spi z gołymi stópkami a ja nie moge się oprzec bo one sa takie słodziutkie...
A w czym spią Wasze dzieci? Bo Mati sie w nocy odkrywa i nie zawsze jestem na tyle kumata zeby go przykryć wiec wolę jak śpi ubrany w pajaca albo cos ze stópkami... ale ma jedną piżamkę rampersa i wtedy ma gołe stopki, ale jak go dotykam to nawet jak odkryty takie cieplutenkie ma te nózie... mniam mniam... ja chyba jestem przerwazliwiona bo mi sie wydaje że jak mi jest w nocy zimno to jemu też... a ja musze być przykryta po same uszy i nic mi nie może wystawać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli u nas identycznie bo jak coś zabierzemy czy zamienimy miejsce gdzie ta zabroniona czecz ma być to Oli to juz Olewa i szuka nowego obiektu do brojenia 😁 ale chłopaki będa robić zadymę na zlocie 😁 😁
Oli jeszcze śpi w pajacu, ale widzę że mu chyba gorąco bo jak go przykrywam to się wierci przekręca, rozkopuje i jak śpi taki rozkryty to śpi lepiej, a i przed zaśnięciem musi być chłodno w pokoju 😮 zawsze na wieczór wietrzę pokój żeby fajne rześkie powietrze wleciało i Oli jak poczuje to w mig zasypia 🙃 Teraz chcę mu kupić jakąś piżamkę bo z pajacy wyrasta a nie chce teraz kupować, bo robi sie coraz cieplej i latem to już na pewno spanie w pajacu będzie ciężkie bo jak lato będzie takie upalne to i w nocy duszno w tamtym roku Olinek spał w bodach samych. Dobra oglądam YCD 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja w koncu wysprzatałam całe mieszkanie na raty to robiłam, ale w koncu koniec 🙂 U Oliwii w pokoju to nawet przemeblowanie zrobilismy 😜
U nas wczoraj były 23 stopnie 🤪 , A teraz jak patrzyłam na termometr to juz jest 14 wiec znowu cieplutki dzien sie zapowiada 🙂
Moje dziecko robi sobie ze mnie zarty jak trzeba było ostatnio wczesnie wstac jak szłam do fryca to spała jak zabita, ze musiałam ja wybudzac, a dzisiaj jak mozna było sobie pospac to juz przed 7 stała w łozeczku 🤢 Ona chyba specjalnie mi to robi. I udało sie w koncu przywiercic hustawke 🙂 Tylko ze wiertło kosztowało prawie 60 zł, ale czego sie nie robi dla dzieci no i przyda sie na przyszłosc bo te nasze sciany to strasznie twarde. W Biedronce Tomek kupił Oliwce zabawke edukacyjna na zajaczka z Fisher Prica za 40 zł rano było nausawiane pełno tych zabawek, a jak poszłam pod wieczor to juz tylko 2 zostały bo za ta cene to ludzie szybko rozłapali. Ale oczywiscie nie doczekalismy do zajaczka i dostała wczesniej prze pierwsze 2h bawiła sie, a pozniej juz jej sie znudziła zreszta jak wszystko. I dostała jeszcze koszulke od taty z logiem naszej Szczecinskiej druzyny Pogoń Szczecin i pod spodem z napisem coreczka tatusia cieszył sie bardziej od Oliwii z tej koszulki 😁
Wyprałam siedzenie od chodzika i musze go dzisiaj wystawic na sprzedaz bo tylko miejsce zajmuje bo od ponad miesiac Oliwia w nim juz nie jezdzi.
No i po drzemce musze uciekac do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
u nas przygotowania do Świąt zerowe... nie mam kiedy sprzątać, dopiero co ledwo uporałam się z prasowaniem a już kolejne czeka. Pogoda taka, że jak wracam z pracy to wolę z ALą iść na zakupy niż latać ze ścierą po domu... brakuje mi starasznie czasu.. Wczoraj wzięłam pół dnia wolnego bo Grześ musiał iść do pracy i prasowałam, robiłam pranie, a Ala bawiła się na balkonie - ale i tak musiałam mieć ją cały czas na oku bo rozrabiała 😜 Potem po obiedzie mi zasnęła mocno i na spacer poszłyśmy dopiero koło 18, zrobiłyśmy zakupy, poszłyśmy do Babci i do Taty do biura, a potem już czekałyśmy na Tatę i wróciliśmy już razem po 22 😁
Łajsoka - chwaliłaś sie wczesniej że jesteś bohaterką w swoim domu 😁 a nie masz ochoty zostać bohaterką też u mnie?? 😜 nawet order bym Ci dała!! 😁
U nas w nocy pobudka na mleko raz obowiązkowo jest. ZObaczymy - może niedługo jej przejdzie, bo ja na razie nie mam siły jej odzwyczajac.. super że Wasze dzieciaczki już nie wstają w nocy i lepiej Wam idzie spanie 🙂
Co do osobnych pokoi to my jeszcze przez jakiś czas z Alą będziemy, póki trochę nie przemeblujemy domu. Bo żeby Ala była sama to my musimy się wynieść z naszej sypialni a to wymaga pwnych zmian meblowych 😜 a co do koloru ścian - u nas jest wściekły pomarańcz 😁 i Alunia dobrze go znosi 🙂 a śpi w pajacu - w sumie zawsze w nim spała. Ale teraz jest starsza i jak się zrobi ciepło to pewnie sam bodziak wystarczy 🙂
Pieluchy mamy 4 i na razie chyba jeszcze na nich trochę "pojedziemy' 😉 z tym, że przerzuciliśmy się z pampersów na babydream i sobie chwalimy 🙂
Wysa!! WOW!!!! 12 kg! Ekstra wynik! mi by się też przydało zrzucić takie 12 kg 🙂 fajnie że Ci się udało! Gratulacje!!
Rozmowa Matusia z Tatą rewelacja 😁 Ala też czasami dyskutuje z nami strasznie - a szczególnie ostatnio jej się zebrało na gadanie i to już takie inne... tak inaczej gaworzy... 🙂
Co do "zakazanych owoców" to Ala uwielbia ściągać na spacerze czapkę - nawet tą wiązaną! Łapie rączką za czapkę i patrzy na mnie i się u smiecha 🙂 a w oczach już diabliki! I ajk mówię "nie wolno ściągać czapeczki" to wtedy jeszcze większy uśmuech i zaczyna ściągać - łobuziak mały!!! 😜
Super że Blabla zdrowa! Oby te wszystkie alergie, astmy i inne dziwadztwa poszły bokiem 🙂
Karolcia - super że z huśtawką się udało wreszcie! Widzę, że jednak kupiliście to wiertło 😉 no ale będzie na przyszłość! A co do koszulki z logiem Pogoni to koniecznie zrób zdjęcie - my też myśleliśmy o tym żeby Ali kupić coś z logiem portowców ale jak na razie doczekałą się tylko akcentów gorzowskich i ma szalik Stali Gorzów 😁 a z takimi gadżetami dla dzieci to zazwyczaj tak jest że włąśnie rodzice mają z tego największą frajdę! 🙂



OK - wracam do pracy 🙂 buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Aluni za kolejne ząbki 🙃 czyli za jakiś miesiąc półtora Oliemu wyjdą, bo zawsze tak było że po Aluntkowych ząbkach Olinkowe wychodziły 😁
Pszczółka byłam bohaterem w domu, ale szczerze to znó bałagan 🤢 prania stos i jeszcze się pierze zaraz na balkon wystawię i na wieczór wielka góra prasowania 🤢 okna maja odbite rączki bo Oli oglądał autka przez okno 😁
Dziś mam jazdę na placu 🤪 w końcu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
jestem po pierwszej jeżdzie i zostałam rzucona na glęboką wodę! 15min. na placu zrobiłam kilka kolek i ten Lukasz do mnie mówi ze fajnie sobie radze i ze otwiera bramę i lecimy na miasto! 😲w szoku bylam totalnym bo on taki żartowniś ale wyszedł z auta otworzył bramę i mówi ruszamy, myślałam ze się rozplynę pikawa mi waliła i dalej myślałam ze jaj sobie robi ale pomógł mi wiadomo on tez ma pedały wiec wyjechałam zrobiłam mała rundkę po mieście i mówi ze jedziemy do Pszczewa to miejscowość 20km od nas i jechałam nawet lłdnie trochę charczal mi samochód jak mialam biegi zmieniac ale to normalka i wlaśnie. jakoś nie potrafię zmieniąc biegów nie patrząc sie na nie i tak jak patrzałam to skręcalam na lewy pas i o malo w tira nie wjechalam 🤢 stanelam gwałtownie w poprzek autem i myślalam ze sie rozrycze:-( taki jeden głupi akcent i popsuł cala jazde potem tam w miescie ledwo co na stopie stanelam i pieszych na pasach nie rozjechalam cala jazda mi sie zaczela kisic a ja coraz bardziej na siebie wkurzona i jednoczesnie lzy w oczach ale Lukasz instruktor spokojnie mowil ze to pierwszy raz wiec rozumie moje stresy postalismy chwile uspokoilam sie i jazda z powrotem do miedzyrzecza i juz bylo dobrze polansowalam sie jeszcze po miescie potem przejechałam obwodnicą i tu mi było najlepiej bo szeroka droga i fajnie tak się lużno jechało 😉 potem w mieście pojechalam na parking i ladnie zaparkowalam auto;-) druga jazda w srode po swietach, ale mowil ze da mi troche odpoczac i wiecej po placu łuk porobie. Jej dziewczyny dwie godziny jezdzilam a tak strasznuie dlugo trwaly ze masakra. Ogolnie to sie podniecialm ta jazda za kolkiem 🤪 spodobało mi się na maksa i chce więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hajka 🙂
Łajsoka super 🤪 jejku sorki ale tak się śmiałam z opisu Twoich jazd, że mało co się nie popłakałam 😁 wierze że musiałaś być mega wystarszona, ale świetnie się to czytało 😁
ja też miałam problemy ze zmianą biegów nie patrząc na nie... chyba każdy tak miał, dasz rade zobaczysz 🙂 aaaa i kiedyś byłam na wakacjach w Pszczewie 🙂
Radzia najlepiej wystawa od 1zł, tak jak my to zrobiliśmy, bo te wózki które mają kup teraz, alebo kwote minimalną w ogóle nie schodzą, a tak jak ludzie zaczną licytować to się poźniej wkręcają i zawsze dadzą więcej niż planowali 😉
dzisiaj przyjechalo małżeństwo odebrać wózeczek, spuściliśmy im cenę do 650zł, bo pytali czy damy im coś taniej, a widać było że raczej kasiaści nie są. W sumie z ceny 650zł jestem baaardzo zadowolona, bo sama płaciłam niewiele więcej bo 1100zł, a wiadomo w ciągu roku coś tam się wóz zużył.
Wy to o porządkach ☺️ a ja totalnie nic nie zrobiłam na święta... jest jak jest... ooo okna mam pomyte 😜 a tak raczej wszystko na bieżąco.
Karolcia miałaś dać wcześniej cynk że są zabawki z fishera w biedronce 😜
coś cichutko u nas ostatnio, no ale nie ma co się dziwić jak taka pogoda 🙂 u nas było dzisiaj 24 stopnie 🙂 największy problem z ubieraniem dzieci. fakt ciepło jest, ale pomimo wysokiej temparatury czuć że to jeszcze nie lato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
my dzis dzien gospodarczy, najpierw pranie, sprzatanie, a potem prace w ogordzie i Blance sie tak podobalo, ze szok, jadla trawe i zagryzala kora spod drzewek 😁 ciekawe co z tego wyjdzie!
Gratulujemy Alutce zabkow!!! 🙃 oby tak dalej
Wysce gratulujemy zrzucenia wagi 🙂 szacun Kochana 😜
ALajsoce gratulujemy pierwszej jazdy 😉 nie martw sie Kochana, pierwsze koty za ploty, i t ak mialas dobrze, bo ja po pierwszej jezdzie uslyszalam, ze"pani sie kompletnie nie nadaje do prowadzenia auta.." -bardzo zachecajace 😁 a teraz jezdze juz 12 lat , przejezdzilam setki km z jednym wypadkiem i jedna stluczka, wiec zle nie jest! a to ze patrzysz na biegi to na poczatku normalne, po jakims czasie dojdziesz do wprawy i bedziesz jednoczesnie zmieniac biegi, robic makijaz, rozmawiac przez kom i jesc sniadanie (tak wygladala moja droga po pracy) 🤪
Radzia moja Pyza spi teraz w pizamce skladajacej sie z bluzeczki i spodenek oddzielnie i tylko teraz ma skarpetki, bo sie podziebila i smaruje jej stopki mascia majerankowa i zakladam skarpetki!
u nas narazie odizolowanie Blabli nie wchodzi w gre, bo ida jej te 4 i budzi sie co...20 min 😠, wiec szczerze zazdroszcze przespanych nocek 😞i wlasnie slysze, ze znow sie obudzila....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
kurcze u mnie też nic nie zrobione prezed świetami.. dobrze ze jedziemy do Szczecina to nie mam ciśnienia 😜
Łajsoka - no nieźle się najeździłaś 😁 moim zdaniem jak na pierwszy raz to super sobie dałaś rade!! Ja do dziś pamiętam mój pierwszy wyjazd na drogę!! I ten stresssss.... minęło ponad 10 lat a ja do dziś pamiętam jak się wtedy czułam 😉 ale spoko - z każdą godziną będzie łatwiej 🙂 a jak już zaczniesz jeździć to bardziej się wyluzujesz 🙂 a potem pewnie i pokochasz prowadzenie autka 🙂
Kasia - fajnie że udało Wam się już sfinalizować sprzedaż 🙂 powiem szczerze ze tak jak patrzyłam na zdjęcia na Waszej aukcji to wózek wyglądał rewelacyjnie - szło się skusić 🙂
Ala dzis dostała taki gumowy młotek co mu się lampka błyska i gran jak sie nim uderza (mieliśmy go wcześniej ale Ala była za mala i dziś przy okazji wygrzebałam go z kosza z zabawkami i wsadziliśmy baterie) i Ala jak widzi jak on gra i błyska to mówi "woooooow wooooow" 😁 ale mam ubaw z niej 🤪
Zaraz Wam wrzucę kilka zdjęć z dzisiejszej zabawy na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja jest prześliczna 🙂
jakie mamusia super gniazdko zrobiła córeczce 🤪
nie no extra
jednak fajnie jak część balkonu jest zamurowana
ja się obawiam że w lato Emilka będzie wyrzucać zabawki przez balkon i będę co chwilę biegać na dół 😁
ach widok macie cudowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śmiejcie się ze mnie śmiejcie... 😞 żartuje sama się teraz śmieje jak stałam taka rozkraczona tym autem 😁 i prawie płakałam 🤢 wstyd ☺️
Jej Jak Alunia ma fajne gniazdko 🤪 świetna jest 🙂 chcę już ją zobaczyć 😁
ok popakowałam ciuchy i inne rzeczy bo jutro jade do Rzepina do rodziców na święta 😉 więc też mam luzik jakby jutro mamie będę pomagać a moja siostra już oznajmiła że porwie krasnala na plac zabaw 😉
uciekam spać..chociaż jakoś jeszcze przeżywam tą jazdę 😁 nie wiem czy szybko zasnę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...