Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Ach Blabla jaka modnisia 🤪 i faktycznie na huśtawce jak lalki 🤪 a Blabla to już w ogóle... jak taka śliczna porcelanowa lala 🤪

U nas kolejny słoneczny dzień się zapowiada, podobno ma być cieplej niż wczoraj 🤢 czyli wiecej niż 24 stopnie 😲

Nocka w sumie spoczko, był płacz przez sen.. ale taki chwilowy. Pewnie jak przyjdę z pracy to dwa ząbki będą już całkiem na wierzchu, bo wczoraj tylko jednym rogiem się przebiły 😁

Tyle 🙂 wracam do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie, my dziś wyjeżdżamy na święta do teściów i dlatego chciałyśmy życzyć Wam i Waszym rodzinom Zdrowych i Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie i z piękną pogodą 🤪 🤪
Moj teść jest w domu, niestety z uszkodzonym mózgiem po niedotlenieniu, tak mi go żal, miał tyle rzeczy do zrobienia, a teraz leży jak roślinka;(
OK, nie będę się użalać bo to nic nie zmieni. Bardzo proszę chwalcie się wózkami bo sama nie wiem co kupić, a na maclarena nas nie stać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
pogoda śliczna - pewnie korzystacie 🙂 a ja siedzę w biurze jeszcze....
po pracy szybko do domu, pakowanie i rura na Szczecin 🙂
Jakbym nie miała już okazji zajrzeć do Was przed wielkanocnym śniadaniem to życzymy Wam zdrowych pogodnych Świąt, przede wszystkim w gronie bliskich Wam osób 🙂 no i standardowo smacznych jaj, dużej kiełbachy a na śmingusa wody po pachy 😁 - życzą Serki Trzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ala i Blanka sliczne dziewuszki. A moge wam powiedziec, ze w rzeczywistosci Alunia jest jeszcze piekniejsza 😜
Pszczołka mamy identyczny młotek tylko baterii nie włozylismy bo prawie wszyskie zabawki mamy grajace i jak zacznie je właczac wszystkie na raz to mi głowa peka. A ten młotek to z little tikes macie?
Łajsoka ja tez sie usmiałam bo fajnie sie czytało 🙂 Ja nie miałam problemow ze zmiana biegow gorzej mi sie ruszało nieraz mi gasł i ruszanie pod gorke to nigdy z recznego tylko sprzegłem kombinowałam i zawsze mi wychodziło, ale instrukto mi tak nie pozwalał bo mowił, ze na egzaminie to nie przejdzie. I na egzaminie tego najbardziej sie bałam i wiecie co zrobiłam z drugiego biegu ruszyłam i egzaminator mi brawo bił, ze auto mi nie zgasło, ale powiedział ze ruszamy zawsze z jedynki jakbym nie wiedziała, ale ta dwojka to ze stesu. Najwazniejsze, ze sie udało 🙂
Dziewczyny od wczoraj mamy druga gorna dwojke tak mi pod wieczor płakała myslałam, ze ja cos boli, ale zajrzałam do buzi, a tam biała kreska i znowu nie jedynka 🤢 Nocka tez masakra, a dzisiajszy dzien jeszcze gorszy boli ja strasznie i wyobrazcie sobie jak ona bedzie wygladała dwie dwojki u gory jak wampir 😮
I wiecie bo mi sie dzisiaj przytrafiło Oliwia oparzyła sobie raczke o szybe od piekarnika 😞 Kurde ciagle jej pilnowałam była w duzym pokoju i bajke ogladała. To była dosłownie sekunda jak przyszła do kuchni i odrazu oparła sie o szybe bo zawsze przy piekarniku staje. A piekarnik rozgrzany do 200 stopni. Syrena zaczeła wyc ja ja szybko do łazienki i raczke pod bardzo zimna wode z 5 minut tak siedziałysmy i po chwili płacz ustał i zaczeła sie bawic woda czyli szybko zareagowałam bo babli nie ma skora nie zaszła i pozniej bawiła sie normalnie. Ale stachu sie najadłam i nauczke mam na całe zycie, ze wystarczy sekunda i nieszczescie murowane. Dobrze ze to tak sie skonczyło.
A tu Oliwia na swojej prywatnej hustawce i z młotkiem takim jak ma Ala 🙂
[URL=http://img813.imageshack.us/i/s7001467.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/522/s7001467.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krolcia 😲 jejku całe szczeście nic się nie stało ! też się obawiam piekarnika i żałuję, że nie obmyśliłam sobie tak kuchni żeby piekarnik był wyżej
Oliwka słodziara 🙂 na zdjęciach wydaje się być dużą dziewczynką 🙂 ale chyba na zdjęciach zawsze dzieci wychodzą większe 🙂

Dziewczyny również życzymy spokojnych Świąt 🙂
Emilka ma już przygotowany swój koszyczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór wszystkim dzieciaczkom i mamusiom 🙂
Chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych - dużo zdrówka, radości wiosennego nastroju, pociechy z maluchów i niech rosną bestrosko 🙂
Tradycyjnie smacznego jajka i mokrego Dyngusa!
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Monia bardzo mi przykro z powodu Twojego teścia 😞
Ja w zasadzie tylko na chwilę bo dopiero teraz jak Maja śpi mam czas cokolwiek zrobić 🤢 jeszcze jutro idę do pracy więc nie wiem jak ja się ze wszystkim wyrobię 😮
I my chcielibyśmy wszystkim życzyć wesołych i pogodnych świąt w gronie najbliższych 🙂
Oliwka i Alunia prześliczne dziewczynki 🙂
No nic zmykam mazurka robić.
Dobranoc Kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Ja tylko na chwile złozyc wam zyczenia bo zaraz uciekamy do koscioła z koszyczkiem 🙂
Zyczymy Wam zdrowych, wesołych i pogodnych Swiat Wielkanocnych. Standardowo duzego i smacznego jaja oraz mokrego Dyngusa.

Ja sobie zaplanowałam ze w te swieta nie odchodze od stołu bede jadła, jadła i jeszcze raz jadła nadrobie stracone kilogramy 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 Hej
Ja też Wam zyczę Wesołych Swiąt, bez spięć, z grzecznymi Dziabągami... Mam nadzieję, że spędzicie je w gronie najbliższych Wam osób 😘
Oliwka naprawde duża dziewczynka, ale Matik tez wychodzi duzy na zdjęciach a tak naprawdę jest całkiem malutki :o)
No i Ala słodziuchna nasza... jakie mama gniazdko uwiła na balkonie... no no 😉
Cieszę się że niektóre dzieciaczki już fajnie przesypiają noce, u nas jest dużo lepiej niz kiedyś, ale jeszcze nie spimy "od deski do deski"
Więcej postów nie pamietam bo nie miałam kiedy doczytać a poza tym już atmosfera świąteczna to nie będe zasmiecac postem gigantem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majóweczki

Przede wszystkim najserdeczniejsze życzenia Świąteczne 🙂

Wiem , że dawno mnie nie było i zapewne już o mnie zapomniałyście ( bo i tak rzadko korespondowałam z Wami ), ale jestem a raczej jesteśmy 🙂

Wszystkie Maluchy są cudowne i śliczne...I rosną i pewnie już chodzą lub zaraz zaczną i mają coraz więcej ząbków i mają swoje humorki i mówią mama i tata i pewnie patrzycie na Nie i aż nie możliwe że rok temu większość była jeszcze w brzuszkach 🙂

Misiek zaczął chodzić kilka dni temu , a dzisiaj już sam , nie chce żeby go trzymać. Mamy już 8 ząbków, po cztery na górze i dole. Generalnie syneczek tatusia .........
Jeszcze dobrze oczu nie otworzy i już Tata i Tata. W ogóle sporo dyskutuje, taki mały gaduła 🙂
Umie już klaskać, pokazywać jak myje rączki, dawać buzi , w książeczce jak widzi lwa to ryczy... 🙂 grzebieniem czesze włoski i a skarpetki chce zakładać na stópki i oczywiście papap, robi już z 3 miesiące ale teraz wszystkim nawet jak bawi się w piaskownicy czy jedzie w wózku. Najlepiej jednak idzie mu klepanie i ciągnięcie za włosy ( szczególnie inne dzieci ).
Swojego czasu bardzo mnie gryzł ( aż miałam siniaki ) ale teraz mniej.
Generalnie mały Cwaniaczek i nieźle histeryzuje jak coś chce, nawet tupie. I molestuje psa...I wiele innych rzeczy robi... 🙂
Ale co ja tam pisze , wasze maluszki zachowują się podobnie , tylko je KOCHAĆ... 🙂

Ciesze się że u Was wszystko ok ( u mnie sporo rzeczy nie tak, ale jest Oskar i reszta jest nie ważna )

Jeszce raz Wesołych i Spokojnych Świąt. Pozdrawiamy serdecznie

Aga i Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dodam że jesteśmy nadal na piersi !!! Jedną ssie a drugą trzyma 🙂
Inne mleko lub kaszka nie wchodzą w grę.

Daje mu jogurty i serki bo ja to już za dobrze się nie odżywiam .
A w ogóle to je wszystko, najlepsze nasze jedzenie ( szczególnie dobrze przyprawione zupy lub kurczak... pieczony )

i kręcą mu się włosy , końcówki, ciężko je ujarzmić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

Aga oczywiście że Cię pamiętamy 😉
Przyznaję Oskar mały przystojniak 🙂 A kota nie męczy? 😁
Emilka nie wie co to piach bo jeszcze nie była w piaskownicy 🤢
Jak tam Laski ? świętujecie ? 🙂
My dzisiaj byliśmy u teściowej, nasza Pusia (pies którego mieliśmy) rzuciła się na Emilię 😲 do tej pory jej nie zaakceptowała, ech 😞 a tak mnie broniła przed każdym jak byłam w ciąży... to jest znajda, więc może kiedyś jakieś dziecko zrobiło jej krzywdę, bo od szczeniaka nienawidzi dzieci.

Za miesiąc nasze spotkanie 🤪 teraz to raz dwa zleci 🤪 nie mogę się doczekać i jednocześnie się stresuję 🤢 w sumie to nie wiem czemu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Aga fajnie, ze do nas zajrzałas 🙂 tez widziałam Oskarka na Nk duzy juz i fajny chlopiec z niego 🙂
A co do spotkania bo pytałas to jedziemy w pierwszy weekend czerwca do Żnina nad jeziorko. Moze jest jeszcze jakas mozliwosc zebyscie pojechali z nami jesli chcecie, ale to nasza Pszczolka rezerwowała wiec moze napisze cos wiecej czy jest jeszcze jakas opcja.
U nas Swieta takie, ze lepiej nie mowic spedzamy je osobno on u swoich rodzicow był wczoraj, ja z Oliwia u mojej rodziny, a dzisiaj on zabrał mała do rodzicow, a ja jade do siostry na grila. Ach... swieta sa wiec nie chce tu smucic napisze cos wiec moze jutro bo sama nie wiem jak to wszystko sie zakonczy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Agga ja myslę ze udałoby sie zarezerwować dodatkowy domek gdybyś była zdecydowana...
Karolcia przykro mi, że coś się źle u Ciebie dzieje, ale mam też nadzieje że to chwilowe i będzie ok... no ale napisz coś wiecej...
Kasia mam do Ciebie jeszcze pytanie odnośnie wozka, a wnawet dwa pytania: jaki dawaliście sposób dostawy wózka na allegro... tylko osobisty? I gdzie kupowałas Lirę? W sklepie czy na allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂
Agga tak jaki reszta dziewczyn, nie zapomniałam Cię!
szkoda że tak rzadko do nas zaglądasz 😞 może uda się coś dla was zarezerwować podam Ci linka to sobie zobaczysz http://domki-letniskowe.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze
a Karolcia my będziemy w Ślesinie 😜 nie w Żninie 😁
Oskarek śliczny chłopczyk i faktycznie ma piękne loczki takie jak nasz uwodziciel Mateusz 😁
u nas święta ogólnie dobrze, gdyby nie to że mój brat kichał smarkał jak w piątek przyjechaliśmy a od wczoraj ja już na wieczór się jakoś źle czułam tak mnie łamało w kościach w nocy się zbudziłam z zatkanym nosem i zawalonym gardłem 😠 Mariusz zrobił mi mleko z czosnkiem, miodem i masełkiem, chyba pomogło o lepiej się czuję ale jakoś teraz mnie zatoki bolą i jak zwykle się martwię żeby tylko Hałabała nie złapał bo tu wszystkich po kolei brało, mama miała tydzień temu, potem tata, brat, ja i teraz coś moja siostra 🤢
Ale byliśmy trochę na spacerze bo w domu mi się kisić przy stole nie chciało
Oli strasznie rozrabia, ma tu dużo miejsca do biegania i nie usiedzi na dupce ani minuty, ciągle gdzieś chodzi otwiera garnki z szafek w kuchni wyciąga i nauczył się nowego słowa "be" jak zobaczy jakiś okruszek na podłodze to pokazuje paluszkiem i mówi be 😁
uciekam do stołu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Święta,święta i już po świętach.
Przed świętami miałam taki kociołek że ho ho.I mam nadzieję że teraz będzie troszkę spokojniej.
Amelka już chodzi na całego.Ma motorek w dupce i nie można za nią nadążyć.Wszystkim się interesuje ale nie dłużej niż dwie sekundy.Ale jak są goście albo my jesteśmy u kogoś to potrafi udawać że jest grzeczna.Wczoraj miała jakieś rewolucje jelitowo-żołądkowe.Miałam już stracha że się odwodni i czarny scenariusz...Ale dałam jej smekte i orsalit ,na razie przeszło.
Filipek wczoraj uderzył się w głowę bo moja mama oszczędza na prądzie jak to powiedział mój tato.Na przedpokoju było ciemno(a on od jakiegoś czasu boi się ciemności) a Amelka zapiszczała na jego widok i go przestraszyła.Ale to nic.Dzisiaj był mój brat(martwię się o niego bo ma jakieś kłopoty,nic nie mówił o nich ale mój szósty zmysł mi coś podpowiada)i Filipek chciał cole jak to w święta pozwalamy mu się napić,i poszedł po nią.Siedzieliśmy przed domem bo było w miarę ciepło.przychodzi butelka z colą zakrwawiona,koszulka i włosy.omało serce mi nie stanęło.Okazało się że uderzył się w to samo miejsce na głowie i przeciął skórę.Jak dla mnie to powinien mieć jednego szwa.Ale mnie wszyscy wyśmiali i że panikara jestem i żebym sobie dała na wstrzymanie.A tera żałuje że nie podjechaliśmy na pogotowie.Ale trudno...Będę go obserwować .
dobra tyle o mnie.

Karolcia pisz tu o co chodzi.

Aga,nikt tu nie zapomniał o Was.Oskarek duży chłopak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny !!!
Pierwszy weekend czerwca czyli 3-5 ??? tak ??
Potwierdźcie jak najszybciej bo jest wolny domek ten za 170 zł i od razu był go zarezerwowała. 🙂 🙂
Mojemu Sławkowi też pomysł wyjazdu się spodobał 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...