Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Filipka głowa ok.
Byłam z Amelką u lekarza bo coś ją dopada biegunka.Miałyśmy kontakt dwa tygodnie temu z salmonellą i mam nadzieję że to nie to.Pani doktor w sumie mówiła mi żebym nie panikowała bo mała jest w super formie i w badaniu nie ma nic niepokojącego.Ale kupę do badania i tak musimy zawieź do sanepidu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Wyska a jak z opalenizną u Kacperka ? miałam Ci wcześniej pisać ale wyleciało mi z głowy.. Emila też się konkretnie spaliła pomimo kremów z filtrami (no ale nie ma co się dziwić jak ostatnio cały czas na dworze siedzi) skóra jej schodziła 🤢 jedynie nawilżałam, przy każdej okazji i teraz już buzia jest ładna tłusta i opalona 🙂
Beata może ta biegunka na ząbki :/ no ale poczekamy na wyniki pewnie wszystko będzie dobrze 😉 oby lekarka miała rację że panikujesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
My dzisiaj bylismy na rehabilitacji..i bylo gorzej niz przypuszczalam.Mam dziecko z buszu.Ledwo weszlismy ryk,placz,prezenie sie,bez szans na cokolwiek,babeczka bardzo mila i przyjazna dla dzieci,ale Zosia nie dala sie przejednac.Pokazala nam ledwo 1 cwiczenie na rownowage,an pewno nie bolesne i jak jej ustrwalac prawidlowe podnoszenie sie,o pilce zapomnij.spasowala,no to mowi,ze mi pokarze ten masaz shantalla bo to przyjemne dla dziecka.Ryk caly czas,nie dala sie udobruchac albo ja jestem zla matka i nie potrafie,cisnienie mialam na 200 ,W tym placzu szybko pokazywalam mi jak masowac,bardzo delikatnie,a ta sie prezyla,mamamamma i placz na caly osrodek.potem koneic aby ja calkiem nie zniechecic,ubieranieplacz, smaki, mamaamam,nawet potem ciumkanie na korytarzu.uspokoila sie dopiero na dworze.wieczorem chcialam chociaz te 2 cwiczenia sprobowac i ...przypomnialo jej sie i powtorka z rannej rozrywki,straszne,przy masazu to samo,jestem zalamana,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska myślę że panthenolem możesz zdziałać, w sumie to jest on w kremach po opalaniu czyli łagodzi nadmiernego opalenia, spróbuj napewno nie zaszkodzisz 😉
Blabla pewnie imprezuje 😁 pierwsza poważna imprezka 😁 laski za tydzień juz majówka 🤪 i pełną parą zaczną się u nas roczki 🙃
kurcze obawiam się że Olinek cos łapie 😞 chyba go zaraziłam 😞 od 20:30 go lulałam tak mu furkotało w nosie sciąganie gilków aspiratorem meczarnia musiałam na siłe mu przytrzymać rączki i głowę żeby nie ruszał w sumie to tylko katar, ale boje się że sie rozwinie 😞 😞 a tak sie cieszyłam że nas choróbska omijają mam nadzijeje że nie rozwinie się to w cos poważniejszego.
Beata trzymam kciuki za wyniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita nie przejmuj sie to dopiero pierwsza wizyta nowe miejsce i nowa pani moze Zosia potrzebuje troche czasu, albo po prostu miała dzisiaj zły dzien i nastepnym razem bedzie lepiej. Trzymam za was kciuki.
I za Beaty Amelke rowniez oby to nie była salmonella.
Wyska jesli wykorzystywali to dobrze zrobiłas, ze rzuciłas ta prace. Pracodawcy mało płaca, a chca zeby ludzie jak woły pracowali. Niech chociaz daja motywujace wynagrodzenie, zeby ludzie wiedzieli za co pracuja.
A ja jutro ide ze znajomymi najpierw do pubu, a pozniej potanczyc gdzies na balety. Moja mam bierze Oliwie i kazała mi gdzies wyjsc i odreagowac ta cała sytuacje. Bardzo sie ciesze,a tym bardziej ze ide z ludzmi z mojej byłej pracy z ktorymi nie widziałam sie ponad 2 lata 🙂
A teraz mykam do łozka bo trzeba naładowac bateryjki zebym jutro miała sile na tance 😜
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja przepraszam, nie dam rady nic a nic pzeczytać bo mam nnóstwo roboty z rozliczeniami rocznymi, ale zajrzec musiałam, żeby sie pochwalić, że Matik dzisiaj zaczął urządzac sobie spacerki... raz spróbował i tak mu sie spodobało, że nawet wstawac chiał z podłogi bez trzymania... i tak sobie chodził od punktu A do punktu B więc mysle że za kilka dni będzie już smigał tak, że nikt go nie dogoni.. i zaczął sę wspinać - masakra... oczy w dupie trzeba miec bo wchodzi na wszystko na co tylko zmieszczą mu sie stópki... wczoraj wlazł mi na zlożoną drabinę i na poręcz od fotela a dzisiaj... na krzesełku do karmienia z tyłu wiesza sie blat a ten blat ma takie wgłębienie i on tam u nas wisi cały czas bo Mateusza zza niego prawie nie widać... i on stanął mi na tym blacie w tym wgłebieniu po cichutku, myslalam że się bawi a byłam odwrócona, patrze co on tak stęka a on stoi sobie u góry i zaciesza... myślałam że zawału dostane bo ani ten blat stabilny a miejsca na stópki miał tylko tyle, że na palcach stał... i dosłownie jak tylko ma obok siebie cos na co potrafi podnieśc noge to sie wspina... a co dla mnie najbardziej szokujące, to że świetnie sobie radzi jakby robił to od zawsze 🥴
Jutro wszystko doczytam, od dechy do dechy
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie - poczytałam trochę, co u Was słychać - mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu. U nas - a przede wszystkim u mnie - bardzo smutno. Kilka tygodni temu zmarła moja ciocia, osoba, ktora mnie wychowywala, u której spędziłam większość mojego dzieciństwa i ciągle nie mogę się z tym pogodzić. Czuję się winna, że ją zostawilam samą, może gdyby ktoś przy niej był wtedy ... Wracają wspomnienia, tak bardzo miłe wspomnienia ):
Bawcie się dobrze na spotkaniu Majóweczek - to super pomysł. Kiedyś - jeszcze jako nastolatka byłam na pieszej pielgrzymce w Częstochowie, później organizowaliśmy spotkania i bylo bardzo, bardzo milo, zawsze nie mogłam się doczekać kolejnego. Super sprawa 🙂
U nas kilka dni temu byli rodzice, bardzo sie cieszę, że Elano mógł spędzić trochę czasu z nimi. Bardzo żałujemy, że mieszkamy tak daleko, ale cóż.
Święta minęły nam bardzo szybko, byliśmy w Holandi. Polecam Wam ogrody Keukenhof - tulipanowy raj na ziemi 🙂
Przesyłamy wszystkim pocztówkę z gorącymi pozdrowieniami 🙂
http://img580.imageshack.us/i/holandia2011205.jpg/
http://img269.imageshack.us/i/holandia2011161.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,

ja tylko przelotem i tylko na chwilę....

nie mam kiedy tutaj być,już nawet nie pamietam kiedy byłam na necie....ale cóż,praca,opieka nad mamą,problemy....tęsknię za Wami.... 😞 😞 😞 Mam doła,bo Marcin dał pita wyliczyć,trzeba się za dochody z danii rozliczyć i najpierw powiedzieli,że to około 300zł będzie a dziś sie okazało,że 2100zł!!!!!!!!!!!!! Nie mam sił.

Roczek za nami,Święta też i dalej to samo.

Pozdrawiam Was,jeszcze zajrzę. PA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Kochane,
ja narazie na chwile, bo wczoraj w sumie mialo nie byc imprezy, bo przeniesiona na 7 maja, ale przyszli wszyscy sasiadzi i kilkoro znajimych i imprezka zrobila sie na 15 osob chyba, Blanka wariowala i byla w swoim zywiole 😜 pozniej wrzuce zdjecia i opisze conieco, bo musze ogarnac reszte po grillu 🙂
a i tylko wam powiem, z e Bla odkad skonczyla rok jest diablem wcielonym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
dla Oskarka [URL=http://img52.imageshack.us/i/urodzinkig.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7583/urodzinkig.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
z okazji pierwszych urodzinek, rośnij duży!!!
nocka straszna, ja zatkany nos, Oli zatkany nos, nie dał sobie gilków wyciagnąć, w końcu wzięłam sól fizjologiczną i wlałam do jednej dziurki potem drugiej płakał przy tym strasznie ale po chwili było ok furkotało mu cos tam jeszcze ale to chyba dalej bo jakoś oddychał posmarowałam mu nosek jeszcze maścia majerankową i zasnął, spał ze mną a ja czuwałam, ale dziś lepiej Oli też gilki ma ale nie przeszkadzaja mu aż tak w oddychaniu, chyba że wieczorem się nasili bo tak z reguły jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100 lat dla Oskarka 🙂
Dzień dobry wszystkim. U nas dzisiaj zimno i nie chce nam sie ruszać z domu. Jutro wyjeżdźamy do Polski na Komunie i mam nadzieję, że pogoda dopisze - długi majowy weekend - nie może być inaczej - czego wszystkim życzę.
Kiedyś pisałyście sporo o dietach, wiec i ja sie skusiłam, Schudłam 13 kilogramów i czuję się dziwnie 🤪 oczywiście bardzo się z tego cieszę.
Elano zaczął chodzić, wszędzie, gdzie się pojawi otoczenie wygląda jak po tornado, wszystko zrzucić, coś urwać to jego zadania 🙂
2100 złotych podatku to ... sporo pieniędzy, mam nadzieję, że chociaż z zagranicy uda się Wam coś odzyskać.
Gratulacje dla Kacperka, kolejny ząbek - super 🙂 Ale ten czas leci niedawno Mateuszek jako pierwszy (o ile dobrze pamiętam) był małym kasowniczkiem 🙂 a teraz ....
Mam nadzieję, że katarek u Oliwierka szybko przejdzie, biedny musi się męczyć 😞
Spontaniczne urodzinki zawsze sąnajlepsze i najważniejsze, że Blanka dobrze się bawiła 🙂
Pozdrawiam i uciekam, bo Elano właśnie demoluje swój pokój. Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
100 LAT DLA OSKARKA, duzo zdrowka i usmiechu 🙂
Elano bardzo fajny chłopczyk 🙂 Ja tez byłam w Holandi, ale w tym ogrodzie nie miałam okazji. A ze to kraj tulipanow to podziwiałam je w innym miejscu w Sprankappel (chyba tak to sie pisało) i w Amsterdamie. Holandia jest jednym z fajniejszych panstw u Europie. I jak bedzie okazja to na pewno pojade tam po raz kolejny 🙂
Kurde a ja znowu sie nie wyspałam dzisiaj przy tym piwie to chyba zasne wieczorem. Tomek po 24 przyjechał do domu bo nie mogł zasnac u rodzicow bo mowił ze myslał ciagle o nas i przyjechał porozmawiac. Powiem szczerze, ze zaskoczył mnie bo myslałam, ze ma nas totalnie w d... Ale powiedział ze jak te kilka dni nas nie widział to bardzo tesknił i doszło do niego, ze jestesmy całym jego swiatem i nie chce nas stracic. Rozmawialismy prawie do 3, a przed 8 Oliwia juz wstała i było po spaniu :/ Z czasem sie okaze czy ta rozmowa miała sens....
Wysa a ty zostaw małego albo mezowi albo tescia i uciekaj z kolezankami pobawic sie. Kazdy potrzeuje odskoczni od tej szarej rzeczywistosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Oskarek bardzo dziękuje za życzenia 🙂

I generalnie z rana się trochę wkurzyłam , bo najpierw chciała zrobić małą imprezę w sobotę , żeby były dzieciaki mojej siostry. Najpierw było że ok, potem przypomniała sobie że sama ma urodziny i będzie miała gości. To w końcu dzisiaj......ale rano dzwoni że musi wyjechać na cały dzień i jej nie będzie ani dzieciaków. Że może jutro. Jutro to może wpaść ale ja nic nie będę dla niej szykować specjalnie i czekać aż znajdzie czas 😠 i tak chodziło mi o jej dzieci bo fajnie bawią się z Oskarem....
I tak będziemy tylko my i moja mama.... no ale mamy tort także będzie na pewno milo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka współczuje kataru u Oliwierka , my już mieliśmy go dwa razy. Najgorzej jest w nocy. Polecam Nasivin, pomaga.

Radzia oczy to w tyłku też za mało 🙂 Oskar też lubi pchać swoje krzesełko do tego stopnia że ostatnio szedł tyłem i nagle leżał na podłodze a krzesełko na nim. Chwilę później powtórzył sytuację z normalnym krzesełkiem i też leżeli...

Wysa idź się pobawić 🙂
Sama radzę a ja w ogóle nigdzie nie bywam ...muszę coś z tym zrobić 🙂

Karolcia...pierwszy krok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Składam wszystkim spóznione życzenia Wielkanocne.
Dzieciaczkom które kończyły pierwszy roczek przesyłamy najpiekniejsze życzenia i moc buziaków. 😘

Miałam duzo do nadrobienia .
Moją nie obecność tu sponsoruje mi Jasio , nie usiedzi w miejscu , kocha chodzić po dworzu , więc nie ma nas praktycznie w domu .
To chyba najtrudniejszy wiek , wszystko i wszędzie go interesuje ale kocham tego urwisa ponad wszystko i wybaczam mu to że nie mam czasu dla siebie 😉

Pszczółko pomysł jest w dechę , jestem pełna podziwu dla Ciebie -nasza kobieta "pracująca"wszystko zorganizuje i dopilnuje . Powinnyśmy Cię na rękach nosić. 🙂


Karolinko , cieszę się z tego że porozmawialiście sobie z Tomkiem.
Trzymam kciuki za dalsze wasze wspólne sukcesy i porażki tak jak to w życiu bywa.



Zajrzę wieczorem pa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...