Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mateusz z chodzeniem radzi sobie coraz lepiej... jutro zarzucę jakimiś filmikiem... ale te wspinaczki to makabra jest, pozwala sobie na coraz więcej... dzisiaj wszedł na krzesełko do karmienia jak po schodkach i usiadł oczywiście tyłem, Piotrek złapał go w ostatniej chwili bo dupka mu się nie zmiesciła i leciał do tyłu...
Ale tak poza tym to jest przesłodki, nadziwic się nie mogę... usmiecha się, wygłupia, daje nam buzi... tak jakos z dnia na dzien mam wrażenie ze zrobił sie taki kumaty... Kocham go coraz bardziej... a ta radośc jak wracam z pracy - bezcenna...
No i oficjalnie moge ppwiedziec że w święta wypróbowalismy nowy fotelik na dłuższej trasie i Mati nawet nie jeknął... nie to dziecko dosłownie!!! W poprzednim nie mogłam z nim nawet spokojnie zajechać 5 minut do Carefoura a teraz luzik... gapi się w szybe i cały czas wygląda jakby miał zaraz zasnąć...
Mieliśmy robic roczek 3 maja ale plany się zmieniły i robimy dopiero 7-go... muszę tort zamówic bo sama jakbym zrobiła to by mi pewnie wyszło cos a'la placek ziemniaczany przekładany kremem do golenia... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAJCIE!!! 🙂

Oskarku - wszystkiego najlepszego z okazji Twojego wczorajszego PIERWSZEGO ROCZKU!!!! Buziaki, całuski i przytulaski!! 🙂 Rośnij zdrowo Tygrysku!!

I dla Elano z okazji 11 miesięcy!!!! Cmok cmok! 😁

Beata - jak tam Amelka? Już wiadomo co to było ta biegunka?

Anita - nie mam do Ciebie żadnego namiaru. Nie wiem czy masz gg albo maila.. jak możesz to podaj 🙂 coś Ci wyślę 😁
A co do Zosieńki to może rzeczywiście ta histeria była spowodowana nowym miejscem, Twoim stresem i ogólnie wszystkim.. za parę dni na pewno będzie lepiej i Zosia dzielnie będzie ćwiczyć 🙂 a efekty przyjdą same!

Łajsoka - jak tam Olinek? Lepiej się czuje? Mam nadzieję że na katarku się skończy.. no i nauczył się w końcu sam smarkać 😜 hehehe
Fajnie że tak zgrabnie Ci szło na jazdach 🙂 a z tym łukiem to się nie przejmuj - ja też na początku jeździłam wężykiem 😁 a rzed jazxdami nerwy zawsze są - chyba każda z nas tak miała. Z kolei na egzaminie tak mi sie nogi trzęsły że jak trzymałam stopę na sprzęgle to tak mi zaczęła latać że aż auto mi szarpało chwilę 😁 hahaha ale potem się ogarnęłam i poszło za pierwszym razem 🙂 A co do trików to są przydatne ale tylko an egzaminie.. potem na ulicy nie ma pachołków i trzeba się uczyć na nowo..


Radzia - super że Matik już zaczyna chodzić tak dzielnie!! To widzę że są duże szanse na wygranie Twojego zakłady z Mężem!! 😁 No zaraz wszystkie majówkowe dzieciaczki będą tuptać aż nie nadążymy 😜 Ale z tymi akrobacjami na krzesełku to aż strach.. dobrze, że nic się nie stało..

A Ala dziś zrobiła maleńkie samodzielne kroczki!!!! Myślę że też jeszcze trochę i będzie śmigać 🙂
No i nauczyła się dawać buziaki 😁 Jak mówię do niej: "Ala daj buzi" to od razu dzioba otwiera i się wychyla do całusa 🙂

Oleńka - przykro mi z powodu Twojej Cioci 😞 na pewno teraz Ci bardzo cięzko... trzymaj się dzielnie! Wiem że to brutalnie zabrzmi ale czas leczy rany.. ja w ostatnich latach straciłam dwie bliskie osoby i do dziś jak o tym myslę to łza kręci się w oku, ale co zrobić.. życie toczy się dalej...
No i gratuluję spadku wagi!! Obie z Wysą tutaj normalnie dajecie super przykład!!

Gabiś - dzielna kobieta z Ciebie - dasz sobie ze wszystkim świetnie radę!! Życzenia dla Mamy szybkiego powrotu do zdrowia!! Czy ja dobrze gdzies coś widziałam, że Marcin znowu zmienił pracę? Czy to ta zmiana o której pisłaś już jakiś czas temu?

Wysa - jak tam Kacperek z tymi oparzeniami? Mam nadzieję że już wszystko ładnie schodzi. No i gratuluję 5go ząbka!!
A z pracą to tak niestety jest.. wszędzie wykorzystują, ale w końcu znajdziesz cos dla siebie 🙂 Życzę powodzenia 🙂

Co do majowego weekendu to ja niestety w pracy. Połowa załogi będzie miała wolne, zostaję tylko ja, mój szef i asystentka zarządu 😁 szykuje się niezły kocioł bo sporo aut zjeżdza na bazę i trzeba pozałatwiać im załadunki, rozładunki i 5 tysięcy innych rzeczy, ale jedno już postanowiliśmy: robimy sobie w pracy grilla 😁 heheh przed biurem mamy plac gdzie stoją wszytskie nasze tiry więc miejsca jest 😁 może się uda że nawet Grześ z Alutką chociaż na chwilę do nas dołączą 😁

Agga - no ja własnie nie chodzę z Alą jeszcze do piaskownicy chociaż mamy przed blokiem.. ale boję się ze własnie zaraz wszystko bedzie lądowało u niej w buzi... Dobrze, że Tobie udało się zainterweniować w smą porę!

U nas nocki jeszcze nie idealne, ale coraz lepiej... co kilka dni jest jedna bez nocnego mleka więc myslę że u nas też to kwestia czasu 🙂

Kasia - ja ostatnio byłam w sklepie z obuwiem dla dzieci. Weszłam się tylko rozejrzeć, ale tam właśnie ceny zaczynały się od 140 :O masakra jakaś... obejrzałam i wyszłam.. ładne - fakt. Widać że porządnie wykonane, skórka, ale mnie niestety nie stać na takie ekstrawagancje.... Ale fajnie że Emka będzie miała buciki z najwyższej półki 😁

No nie byłabym sobą jakby mi nie wyszedł post-gigant :/ jak zwykle... wystarcza dwa dni zaległości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
Elano 100 latek 😘

U nas Jaś w nocy jeszcze je, rano ma ciężko sie załatwić bo brzuch nie odpoczywa.
Ale jest płacz jak nie dam mleka, nie wiem jak go odzwyczaić.

Ja kupiłam Jaśkowi w CCC buty za 40 zł , mają boki odkryte i są lekki no ale 170zł to dużo jak za buty dla małego dziecka,Kasiu ale babcie mają ten dar rozpieszczania.Tylko jak Emka w takim wieku dostaje drogie obuwie to strach pomysleć co będzie chciała i za ile jak będzie miała z 10 lat 😁 😁 😁no ale zawsze mozna ją podesłać do babci która zapoczątkował takie drogie zakupy 😁 😉


Wrzucę filmik jak Jasiek ucieka przed Danielem po trawie, śmiesznie to wyglądało .

Gratulacje dla pierwszych samodzielnych kroków Ali, no i buziaki daje.
Jasio robi wszystko kiedy sam ma ochotę, czasem da "piątke"czasem buzi, pa pa itd. ale musi mieć dobry humor.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Z Mateuszka kaskader 😲
Gratulujemy samodzielnych kroczków Alicji 🙂
Magda, Emilka nie zdaje sobie sprawy z cen więc na pewno nie będę miała z nią problemów jak będzie miała 10 lat 😉 a babcia fakt wydałaby fortunę na wnuczkę, póki może niech rozpieszcza
Boli mnie tylko fakt, że producenci wykorzystują takich ludzi którzy kupią dla dziecka wszystko i narzucają takie ceny 😠 chociaż szczerze powiem tak, że jakbym miała kupić dla siebie droższe buty to bolało by mnie serce, ale dla Emki jakoś to łatwiej przychodzi.

Dziewczyny proszę wyślijcie adres wiecie czego na maila plissss [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Kurde nie wiem co mi sie stalo z lapkiem, ale litery mi sie poprzestawialy ja wciskam Z to wychodzi Y, a ja Y to wychodzi Z cieyko mi sie przey to pisze 😠
Jasio sliczny chlopczyk i jaka buzia usmiechnieta w wannie, maly slodziak 🙂
A jesli chodzi o rady zwiazane ze slubem to w takiej sytuacji nigdy w zyciu bym za niego nie wzszla wole oszczedzic sobie ciagania sie po sadach.
A impreza bardzo nie udana nie dosc, ze zadko moge wyjsc to jeszcze taki niewypal. Najpier bylysmy w pubie to tam bylo fajnie, a pozniej przenioslysmz sie do klubu, ale byl to klub dla grandzy glany i te sprawy muzyka ze nie dalo sie tanczyc wlosami na parkiecie machali, wszyscy na czarno ubrani, a ja rurki ,wysokie szpilki, obcisla bluzka w ogole tam nie pasowalam i zle sie czulam wypilysmy tam jedno piwo i wrocilysmy do domu porazka na maxa. Po 24 bylam juz w domu 🤢
Dzisiaj spryedaje chodzik bo juz po niego dzwonili dokladam troche i kupuje rowerek Oliwii.
Moja niunia sama jeszcze nie chodzi, ale ya jedna raczke jak najbradziej 🙂 I na nia przyjdzie czas na samodzielne chodzenie.
Ale denrwuje mnie ta klawiatura wiecie moze czemu tak mi sie literz poprzestawialy_ Nawet znaku zapztania nie moge zrobic wrrrrrrrrrr.... ciezko sie pisze wiec spadam na spacer. Do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu tez literki sie naprawiły 🙂
Ale dzisiaj cicho.
Chodzik sprzedany, ale jaki numer wyszedł z tym chodzikem. Tescie kupili go za 89 zł ja go wystawiłam za 60zł, ale jak facet po niego przyjechał to mnie nie było w domu I Tomek mu go dał i gosciu zapłacił za niego 80zł, a nie 60 poprostu pomylił sie a Tomek nie wiedział za ile go wystawiłam i wział te 80 bo ten gosciu mowił ze był za tyle wystawiony. Pewnie jak wrocił do domu to zona go opiorkowała ze przepłacił i za ta cene mogli kupic nowy. A ja mam mniej do dołozenia do rowerka w poniedziałek jade kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Karolcia Ty już wiadomość dostałaś 🙂
Piszę do Dziewczyn które o niczym nie wiedzą 😉

Zapowiada się ładna sobota 🙂 My wstaliśmy wcześniej, żeby zrobić poranek gospodarczy 😜 póki nie odbierzemy Małej

Miłej soboty, pewnie zawitam wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry majówki 🙂
wczoraj Mariusz zabrał laptopa do pracy i przez cały dzien byłam bez internetu, bawiłam sie z krasnalem i oglądałam "Ślub Stulecia" 😁 a jeszcze wczoraj się wkurzyłam bo na 17 miałam wykład z prawka i Mariusz miał wcześniej skończyć poprosic kolegę żeby przyszedł za niego i dupa nic z tego nie wyszło 🤢 nie poszłam bo nie miałam z kim krasnala zostawić i teraz kiepsko bo za tydzień i za dwa Mariusz tez ma dyżur 24h 😮 będe musiała siostre znów ściągać żeby popilnowała bo nie chce opuszczac zajęć.
Karolcia szkoda że impreza się zepsuła, ale dobrze że chociaz na chwilke wyszłaś 😜
Radzisława co Ty jakoś tak rzadko zagladasz?? juz miałam pisać co jest 😜
super że Mati już drepcze coraz śmielej goni mojego biegacza, odkad chodzi...sorki biega i ucieka trzeba mieć oczy nawet tam gdzie światło nie dochodzi 😜 😁
Ja tez nie chodze z krasnalem do piaskownicy, ostatnio widziałam naszej przed blokiem kupę psa 🤢
ludzie nie myślą i nie pilnuja gdzie robią ich pupile 🤢
Kasia babcia sie wykosztowała z buciakmi 🤔 ale moja mama tez rozpieszcza hałabałę i nie patrzy na cenę 😮
Gabiś trzymam kciuki za was, wszystkie kłopoty znikną zobaczysz 🙂 a czemu Marcin prace zmienił?
Wyska Kacperek gryzie rączke a Oli wali glowa w scianę 😮 lub klęka tak jkby wyznawał islam i tez uderza głowa w podłogę.
a i gratulujemy Kacperkowi ząbka 😉
Oli z piciem wody nie ma problemu teraz jak miał ten katarek to nawet dawalam mu ciepła wode z odrobiną miodu i soku z cytryny 😁 pił wszystko 😁 ogólnie to do jedzenia i do picia to on pierwszy, wszystko zje i wypije 😉
aaa jeszcze doczytałam że Mateusz taki kaskader 🤔 dobrze że nic mu sie nie stało 🙂 jak on wchodzi na to krzesełko? macie nisko ustawione siedzisko? u nas zawsze jest wysoko i widze jak Oli chciałby tak wskoczyc sam i pewnie tez by wyczyniał takie rzeczy jakbysmy obniżyli 😮
hmm to chyba tyle..musze skoczyc dziś do jeszcze kilku zabawkowych i kupic nowego bąka nigdzie nie moge dorwać :tamtego Oli całkiem wymeczył ze aż rączka odpadła 😁
aa katarek już przeszedł, przynajmiej krasnalowi czasmai mu tam poleci taka woda ale nie ma zatkanego noska 😉 u mnie za to pojawił się kaszel suchy i duszący 🤢 a dzis mamy zaproszenie do kolegi na urodziny, maja byc pyszne mieśka z grila i ziemniaki z ognicha 🙃 ale nie wiem czy pojdziemy Mariusz do 19 pracuje, może pójdzie sam , chociaz kielbaska, karkóweczka z grilla, ziemniaki z ogniska ymm zjadłoby sie zjadło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko krótko dzisiaj bo zaraz uciekamy na działke, jak tylko Dziabąg sie obudzi bo pojechałam do skarbówki wracam a moja mam mówi że sam zasnął w łóżeczku.... a miałam nadzieje na spokojny spacerek z nim a jak się wyspi to będzie mi z wózka wychodził...
Wyska pytałas o wodę - w dzień Mateusz jeszcze pije herbatke bo tej wody to ona mało wypija... ale w nocy mu nie przeszkadza, pociągnie dwa razy i kimono... i teraz widze że onw nocy nie budził sie bo mu sie chciało pić tylko bo mu smakowała herbatka... wody wypije dwa łyki i spi dalej a herbatki to potrafił na raz pół butelki a jak mu zabierałam to krzyczał...
Łajsoka rzadko zaglądam bo co siądę do kompa to Mateusz już przy mnie i iągnie mnie za ręke albo zabiera mi myszkę i pomaga pisać... a jak śpi (np wczoraj) i się obudzi to na ogół koniec z relaksem...
A to krzesełko mam na samym dole teraz, bo jak było pośrodku to i tak wchodził, najpierw noga na ten plastik na dole, potem na podnózek i hop na krzesełko, jak mam na dole to od razu na podnózek i na krzesełko... a jak dałam na sama góre żeby nie wchodził to i tak próbuje, wiesza się i próbuje zarzucić nogi co tez jest niebezpieczne bo mu uciekają pod krzesełko i jakby sie puścił to tak czy siak wyrżnie orła... więc poprostu go pilnujemy albo odwracamy krzesełko tyłem i czasem o nim zapomina i może sobie tak stać... ale teraz nie mozna go spuścic z oka bo takie akrobacje wyczynia że mi serce staje... odsuwa sobie szuflady i sie po nich wspina... staje na zabawki, nawet na ten wałek!!!! byleby być wyżej... jakiś kompleks ma czy jak? 😜
I np wchodzić do góry to się nie boi, ale jak idzie po równej podłodze to tak ostrożnie, ręce wyciągnięte przed siebie i jak tylko się zachwieje to się zatrzymuje, łapie równowagę i powolutku dalej idzie...
Dobra spadam spakować Pokemonka i idziemy sie opalac bo reszta dni weekendu ma być beznadziejna pogoda... a w poniedziałek mam wolne... niestety Piotrek pracuje i dzisiaj i w poniedziałek więc tak troche smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia jestem w szoku 🤪
Mateuszek bardzo odważny 🤪
kompleks 😁 😁 😁
ale mnie rozbawiłyście z rana
To Emilce baaardzo daleko do Waszych dzieci, ona taka dama ostrożna, wszystkiego się boi, w sensie jak np z nią ide i chce jej puścić jedną rączkę, to od razu marudzi i kurczowo się mnie chwyta za nogawkę 😁 ale wczoraj namiętnie wchodziła i schodziła z krawężnika, oczywiście trzymana za rączkę, rączki 😉

Ja chce grillla !!! Łajsoka idź i zjedz za mnie, a potem mi napisz czy dobre było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...