Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
dzien dobry
spoznione zyczenia dla dzieciaczkow 😘 😘 😘
A u nas choroba Alan tak sie rozlozyl ze mamy antybiotyk 😞 i te noce nieprzespane jego marudzenie i to wszystko naraz ze ja ledwo zyje 😞
Fabian tez jakis taki markotny jest wiec moze cos go tez bierze 😞
A co tam u Was?? jak dzieciaczki??
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrówka dla Dzieciaczków!
Ja już czekam tylko na urlop! Bez różnicy nie jest pogoda - grunt to pobyć w domku 🙂 i pomyć okna bo mam straszne w tym temacie zaległości.
Dopiero teraz szukamy lokum nad morzem, ale tak naprawdę to jeszcze nie wiemy czy pojedziemy - poprzez względy rodzinne.
Moja Lenka ostatnio nie chce nosić T-shirtu i skarpetek 😮 Twierdzi, że jest Jej zbyt gorąco i wówczas się poci 😉 Fakt Lenka - moim zdaniem przynajmniej - ma bardzo gęste włosy, ale żeby z tego powodu zdejmować bluzkę? 😁 😁 😁 No cóż.... na co dzień Babcia pozwała, więc matka nie ma w tym temacie nic do powiedzenia, bo przecież jestem z dzieckiem TYLKO 2 dni i kilka godzin w tygodniu - cały czas nad tym ubolewam....
Czy Wasze Dzieciaczki też są takie uczuciowe? Dzisiaj padał deszcz, a ja nie zdążyłam zebrać prania - a Lenka cichutko płakała i mówiła: "Mamo - nie zebrałyśmy prania i ono zmoknie i na pewno będzie jemu smutno..." Moja Najukochańsza Istota na świecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Aska-jesli chodzi o to bycie uczuciowym to ostatnio naszlo mnie obejrzec wesele i Fabian oczywiscie na koniec plakal bo chcial ogladac caly czas tanczyl,machal i zrobilo mu sie przykro ze sie skonczylo i odnosze wrazenie ze jakis taki troche beksowaty sie zrobil tylko nie wiem czemu,bo nie mozna na niego nawet krzyknac zeby czegos nie robil bo juz placze,czyzby to jakis etap w ich zyciu nowy.

Lenka jest genialna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂
No to mamy Wakacje 🙂
a ja odebralam swoje swiadectwo i jestem z siebie dumna juz oficjalnie jestem Specjalista ds. psychologii 🙂 huraaaa 🤪 😁 😁
a od wrzesnia kolejny kierunek a to chyba z tego ze mam za duzo zajec:P i doksztalcac mi sie zachcialo 🙂
a co tam u Was??jak dzieciaczki???
u nas chlopcy maja sie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej ja zaglądam 🙂
Nie zawsze mam czas aby coś napisać, ale czytam regularnie 😉
U nas wczoraj i dzisiaj Lanka moczyła się w basenie i niestety na taki odruch jak ja, a mianowicie nienawidzi jak ktoś chapie wodą w szczególności na oczy 😜
Poza tym ja czekam na urlop! Jeszcze co prawda jakiś czas bo zaczynam go od 04 sierpnia, ale już odliczam dni 😉
Oby ciepło trwało jak najdłużej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 będąc w ciąży kilka razy się tu u Was odezwałam i regularnie czytałam. potem czasu zabrakło 🙂 piszę z pytaniem czy nie macie namiarów na sprawdzoną nianię? szukam dla synka, bo żłobek mu nie służy (na zdrowie). dzielnica Fordon. pozdrawiam serdecznie! Gosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiu. Dobrze, że w końcu się odezwałaś!
Jak się czujesz TY i Synek? Jak znieśliście rozłąkę spowodowaną powrotem do pracy?
Znam ból żłobka i częstych chorób tzn. Lenka akurat chodziła do przedszkola, ale co miesiąc antybiotyk był podawany.
Co do opiekunki to niestety nie pomogę, gdyż sama nie znam takiej osoby - u nas pilnuje Teściowa Lenki.
Ponadto pewnie Gosiu wiesz, ze opiekunki chcą po 1000-1200 zł. - bardzo drogo jak dla mnie.
Zośka co u Ciebie i Maksia
Andzia jak Ty się masz i Chłopaki.
Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej mamuski 🙂
No nas nie bylo mielismy wypad do warszawy pjechalam tam z chlopakami i babcia ich(moja mama) chcielismy troche odpoczac 🙂 w trasie nawet sie spisali byli grzeczni wiec nie bylo zbyt wielu postojow 🙂
teraz wrocilismy i chlopcy od tego skwaru maja goraczke:/ ach tacy sa marudni:/
a ja sie zapisalam do szkoly teraz bede robic menadzera 🙂 a co tam za malo mam obowiazkow:P
a co tam mamuski u Was??
Witam nowa kolezanke w naszym gronie 🙂 co do niani nie znam zadnej i nie mam sprawdzonej chyba ja nia zostane hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Czas błogiego urlopu bezpowrotnie minął.... Jutro czas zakasać rękawy i do pracy rodacy 🙂
Tak mnie jest szkoda "zostawiać" Lenkę. Taka się zrobiła rozpromieniona, radosna, ciągle się śmieje i śpiewa piosenki, fantastycznie mówi i naprawdę jest najukochańszą Córeczką na świecie 😉
A co u Was Dziewczyny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski i dzieciaczki 🙂
Asiu-no tak urlop szybko mija,ale najwazniejsze ze troche pobylas z coreczka 🙂
Zoska-trzymam kciuki za Maksia zeby mu sie w nowym miejscu bez mamy podobalo 🙂

A u nas jakos tam leci,chlopcy broja,ostatnio bylismy w przychodni calodowej bo Alana cos ugryzlo i okazalo sie ze jest uczulony na jad komara ale dostal na szczescie silne tabletki zamiast zastrzykow i uczulenie zeszlo a tak byl chyba w 10 miejscach pokuty i spuchniety 😞 tak mi bylo go szkoda!
A Fabian bardzo sie martwil o braciszka,bija sie popychaja ale bardzo sa za soba,bo starszy brat az w domu plakal bo chcial zeby braciszek szybko wrocil,wogole tak na dworzu sie troszczy o niego zeby nigdzie nie wpadl ani zeby sie nie przewrocil,jednak braciszkowie to braciszkowie 🙂
A ja od wrzesnia zaczynam nowy kierunek studium 🙂 tak zeby mi sie nie nudzilo i miedzy czasie szukam jakies pracy narazie nie mam noza na gardle ale moze jak sie tak nie nastawie to moze cos fajnego sie znajdzie 🙂
pozdrawiamy i przesylamy dla Was buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
hej Dziewczyny

Maksio poszedł do przedszkola 1 września, z takim nastawieniem: co to będzie?
no i już 2 września nie poszedł, bo się rozchorował
i siedział w domu dwa tygodnie
poszedł teraz w poniedziałek i płakał, że nie chce do przedszkola
pani musiała go na rękach do sali zanosić, bo nie chciał
ale dzisiaj, mimo, że nie był zadowolony, tylko bardzo smutny, to wziął panią za rękę i poszli

pierwsze 3 dni (1.09 i poniedziałek wtorek teraz) wymiotował
a wczoraj już nie wymiotował
ale nic nie je w przedszkolu 😞
teraz znów jest chory, ma katar i kaszel, ale nie zostawię go w domu, niech pochodzi chociaż tydzień

zaprowadzam go najpóźniej, jak się da i odbieram najwcześniej, jak tylko można, więc jest w przedszkolu od 8:30 do 14:00, a ja w tym czasie ogarniam dom i szukam pracy...

w jego przedszkolu mają dwa razy w tygodniu zajęcia na basenie i to chyba jedyna rzecz, która podoba mu się w przedszkolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Zosia u nas było podobnie z chorowaniem w czasach przedszkola. Z tym, że Lenka miała gorączkę sięgającą 40 stopni i ciągły, nieustający suchy kaszel - jak się później okazało to nadwrażliwość płucna. Z tego powodu zrezygnowaliśmy wówczas z przedszkola. Od września przyszłego roku już muszę Lenkę do przedszkola zapisać, bo za 2 lata do szkoły 🤪 Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie tego, bo mnie chyba w pracy zamordują.
Ty masz dobrze (o ile mogę tak powiedzieć), gdyż jesteś jeszcze w domku i możesz z Maksiem zostać, ja niestety nie będę miała z kim Lenki zostawić.
Moja Lenka stała się bardzo nieposłuszna. Zaniechała drzemki w dzień, więc ok. 16 ma kryzys i jest nie do zniesienia, ale należy szczerze powiedzieć, że z moją cierpliwością też nie jest najlepiej... W pracy stres, w domku Lenka próbuje wymusić płaczem i krzykiem wszystko, a człowiek nie ma gdzie tego odreagować.... Muszę zacząć nad sobą mocno pracować.
Poza tym czekam na kolejne wakacje 😜
Zdrówka dla Dzieciaczków!!!!
Andzia powodzenia na nowym kierunku nauki 🙂 Ty zdolna jesteś i podziwiam, że się Tobie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak Jasiu, jak Maksio zmęczony to jest nie do wytrzymania
no i próbuje wszystkich rozstawiać po kątach,
to po prostu chyba ten wiek 😉
trzeba to przetrwać

kiedyś jedna moja koleżanka, co prawda w temacie trudności z odstawieniem dziecka od piersi, ale powiedziała: do 18stki przecież nie będzie tego mleka pił; i od czasu do czasu sobie takie hasło powtarzam - do 18stki nie będzie płakał, do 18 nie będzie marudził itd. 😉 chodził do przedszkola, wydziwiał, oglądał bajek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej,
Dziewczyny czy Wasze Dzieci piją jeszcze mleko??? Ja odstawiłam Lence butelkę ze smoczkiem to znaczy butelka została, ale zamiast smoczka pojawiła się słomka i co? I Lenka zrezygnowała z mleka. Pomyślałam to może czas przejść na krowie (wstyd przyznać, ale do tej pory podawałam modyfikowane, z racji tego, ze Lenka krowiego nie chciałam w ogóle ruszyć) i niestety twierdzi, że to mleko jest w ogóle niedobre i nie będzie go pić. 🤔 Z racji powyższego próbowałam już podawać kakao, płatki z mlekiem, zupę mleczną - bez rezultatów.
Przecież Dziecko nie może nie pić mleka, prawda? Bo co będzie z kośćcem?
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesiące później...
  • Mamusia
Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra! Po roku czasu udało mnie się dostać na stronę brzuszka 🤪 🤪 🤪 JUUUUUUUUUUUPI!
Jak ja się stęskniłam za WAMI!!!
My przygodę z przedszkolem zaczynamy od września. A jak na razie Lenka ma gorączkę i kołuję opiekę nad Nią w dniu jutrzejszym. Ja niestety muszę jechać do pracy.
Zośka, a jak z praca u Ciebie? Andzia do Ciebie też jest skierowane to pytanie. 🙂
Co u Was i Dzieciaczków?
Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...