Skocz do zawartości

Mamuśki z Gorzowa Wielkopolskiego;) | Forum o ciąży


Natalia85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
co do okulisty to my bylismy w szpitalu na dekerta w poradni ale nie polecam 😠 natomiuast pozniej poszlismy do Korżela - fakt, że tani nie jest ale wszystko posprawdzał, obejrzał i ma bardzo fajne podejście do takich maluszków 🙂
A co do ginekologa to polecam dr Makowskiego. Tu masz namiary http://andrzejmakowski.wizytowka.pl/ Ja do niego chodziłam przed ciążą, potem prowadził całą moją ciążę, prawie cały poród i jestem bardzo zadowolona 🙂 Moja koleżanka która zaszła w ciążę też do niego poszła i sobie chwali 🙂 Rzeczowy, nie owija w bawełnę i bardzo sympatyczny 🙂 ale przede wszystkim bardzo dobry lekarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
kurcze chodzilam przez cala ciaze do kobitki i teraz jakos tak dziwnie sie przestawic na mezczyzne ginekologa. Kiedys chodzilam, dawno temu do faceta ginekologa,ale teraz jakos mnie to tak chyba krepuje 😞 nie wiem moze niepotrzebnie
jesli chodzi o ciacho 🙂 kawke 🙂 to ja jestem zaaaa 🙂 i tak siedze z Kacperkiem w domu, to jak kiedy dziewczynki?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem 🙂 ja czekam na propozycje odnosnie spotkanka 😁
wiecie dzisiaj drugi dzien chodzilismy za kurteczka zimowa dla Kacperka i niestety nie kupilismy, albo nie bylo albo byly takie ktore nam sie nie podobaly, jutro jedziemy dalej szukac tylko ze juz nie mam pomyslow gdzie jechac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 no ja od wczoraj rano jestem dopiero w Gorzowie 🙂 odpoczywałam w Szczecinie i skończyło się co dobre... co do spotkania to mnie nie bierzcie pod uwagę.. Ja w tygodniu nie mogę bo już we wtorek wracam do pracy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 więc w tygodniu będę wycięta, przynajmniej na początku dopóki się z Mężem nie przeorganizujemy na nowo. Może następnym razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz Marzenko! Wszystkie zalatane 😜 u mnie w majówkach też cicho sza 🙂
I Karola sie pojawiła 😁 hehehe jak tam Radzio? 🙂
A co do spacerku to ja tak jak pisałam już jakiś czas temu teraz już raczej tylko w weekendy mi pasuje... a teraz nawet nie wiem czy w ten by mi się udało. Ale jak coś dam znać i możemy się zgadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci że znacznie lepiej niż się spodziewałam 😁 strasznie się balam i ciężko mi było bez mojej Aluni wytrzymać 8h ale dałam radę, ona też 🙂 wieczór przed siedziałam przy nie j i wylewałam łzy, potem od 4 rano nie spalam tylko na nią patrzyłam, a ok 9 już się wciągałam powoli w wir pracy 🙂 teraz dopiero drugi dzień się kończy a ja już na wysokich obrotach 😜 ale jeszcze 10 minut i zmykam do domku 😁
PS. A cycki juz pełne mleka 😜 hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda no wyobrazam sobie co czulas na dzien przed pojsciem do pracy. Wiesz co ja sobie po 14 miesiacach bycia z Kacperkiem nie wyobrazam na razie, tym bardziej ze on sie do mnie bardziej przywiazal niz pewnie twoja malutka bo jest juz starszy.
Magda wiesz co nic nie stoi na przeszkodzie zeby rowniez spotkac sie na weekend naprawde 🙂 Wiesz jak bylysmy na spacerku to tak jakos sie lekko, fajnie rozmawialo, mialam momentami wrazenie jakbysmy sie znaly nie wiadomo jak dlugo 🙂 mowie serio 😁 bardzo fajne spotkanko bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buuterfly - ja pracuję w firmie transportowej jako spedytor międzynarodowy. Taki import-export w tonażu do 24 ton 😜 hehehe
Marzenko - no powiem Ci że na pewno łatwiej wrócić wcześniej niż później.. mnie w pracy nie było równo rok i parę dni. Dosyć szybko poszłam w ciąży na L4. Tak więc na pewno nie będzie Ci łatwo... ale dasz radę 🙂 ja sobie powtarzałam dzień przed pierwszym dniem że nie ja pierwsza i nie ostatnia która jest w takiej sytuacji i jakoś poszło 🙂 oby tak dalej 🙂
A co do spacerku to ja bardzo chętnie, ale tj pisałam wcześniej na razie nie chce nic obiecywać jeśli chodzi o ten weekend. A nasz poprzedni spacer też uważam za bardzo sympatyczny i udany 🙂 ja się nie mogłam napatrzeć jak Kacperek sam maszeruje 😁 rozkosznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
ale beznadziejna pogoda, wszystkiego sie odechciewa. Jesli chodzi o fryzjera to ja chodze do takiej fryzjerkie na ul. pomorskiej, w sumie jest niedroga, ale wydaje mi sie ze sa lepsi fryzjerzy w gorzowie od niej. Ja teraz ostatnio jak u niej bylam to rezygnowalam z pasemek i farbowala mi na calosci, ale tak srednio pokrylo kolor i pozniej stwierdzilam, ze teraz nie bede wydawala pieniazkow na fryzjera i ktos mi pofarbuje w domu, no i tak jest taniej i lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Przez tą pogodę to i nam się nic nie chce... mały marudny pewnie na spacerek by chciał. W miarę dobry fryzjer w Gorzowie hmmmm nie mam pojęcia ja teraz zapisałam się na Pocztową mam nadzieje, że będzie ok...
Pozdrawiamy z deszczowego Zawarcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...