Skocz do zawartości

Mamuśki z Gorzowa Wielkopolskiego;) | Forum o ciąży


Natalia85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
ale mnie tu dawno nie było :O
Ostawienie od cycka poszło nad wyraz dobrze i sprawnie 🙂 w sumie już od początku marca Mała nie ciągnie 🙂
Mamy 7 zębów, pierwsze próby chodzenia, ale jeszcze dosyć nieśmiałe 🙂 no i skończony roczek - to przede wszystkim 🙂 Jezdzimy juz spacerówką, Ala coraz więcej gada.... no tyle u mnie 🙂

A co Was? Manka jak tam Kacperek?
A - i jeszcze jedno!! Pochwale Wam się 🙂 dziewczynami z forum wątkowego robimy zlot majówek 😁 za 1,5 tygodnia wyjezdzamy na weekend nad jezioro 🙂 z dziecmi i mężami i już sie doczekać nie możemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 143
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
no to Wszystkiego Najlepszego z okazji roczku dla Alicji 🙂 Kacperek zaczal chodzic jak mial jakos 11 miesiecy, a teraz biega 🙂
hmm u nas wporzadku, kacperek rosnie 🙂 tez coraz wiecej mowi. Teraz jestesmy na etapie uczenia sikania do nocniczka 🙂
Madzia super ze macie taki zlot, fajna sprawa
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć 🙂
Ala już chodzi 🙂 zadziwia mnie codziennie 🙂
Manka - jakie masz sposoby na Kacperka żeby siusiał do nocnika? My Ali już kupiliśmy ale raczej służy jej jako zabawka 😁 ciągle do niego wchodzi nóżkami albo szura nim po podłodze... boję się ze jak już zrobi coś do nocniczka to zaraz w to wdepnie :P dlatego na razie zawiesiłam uczenie jej...
Zlot majówek udał nam się wyśmienicie 😁 my znałyśmy się już jak łyse konie więc nie było problemów z dogadywaniem się, ale najfajniejsze jest to że nawet nasi mężowie znaleźli wspólny język 😁 hehe dzieci ładnie się bawiły, my też 😁
za rok znów się spotykamy ale teraz juz na tydzień czasu 🙂 a mało tego - teraz planujemy też zlot zimowy 😁 więc jak wszystko wypali to spotkamy się wcześniej niż w rocznicę pierwszego spotkania 😁

Pozdrawiam Was gorąco!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Witaj Kasia 🙂 widze ze u Ciebie juz druga dzidzia w drodze?
Magda wiesz co my jestesmy teraz na etapie nauki siusiania do nocniczka. Powiem ci tak, ze swiadomie dziecko robi na nocniczek, tzn wysyla jakies tam fale do mozgu w wieku dwoch latek, takze wiesz u dzieciaczkow roznie to bywa. My np po domu chodzimy bez pieluchy, ale do spania i na dwor jak wychodzimy to zakladamy. Wiesz co ja poprostu postawilam nocnik w pokoju i tlumaczylam ze tutaj sie robi siusiu, no i tak jakos zaczail 🙂 jeszcze mu sie zdarza zrobic siusiu w pokoju albo klocka postawic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
hej mamusie 🙂
Witaj Kasia 🙂 widze ze u Ciebie juz druga dzidzia w drodze?
Magda wiesz co my jestesmy teraz na etapie nauki siusiania do nocniczka. Powiem ci tak, ze swiadomie dziecko robi na nocniczek, tzn wysyla jakies tam fale do mozgu w wieku dwoch latek, takze wiesz u dzieciaczkow roznie to bywa. My np po domu chodzimy bez pieluchy, ale do spania i na dwor jak wychodzimy to zakladamy. Wiesz co ja poprostu postawilam nocnik w pokoju i tlumaczylam ze tutaj sie robi siusiu, no i tak jakos zaczail 🙂 jeszcze mu sie zdarza zrobic siusiu w pokoju albo klocka postawic 😁


A no druga dzidzia w brzuszku 🙂 🙂 My tez uczymy sie siusiac do nocnika,ale niestety moj synek boi sie go,tez postawilam w pokoju,to nawrzucal tam zabawek 😜 a jak poprosze,zeby usiadl pojawia sie placz i krzyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesiące później...
  • Mamusia
Ja mam już kochanego synka -prawie 4 miesięcznego 🙂 Szczerze powiem ,że Gorzów jakoś nie jest miastem przyjaznym mamom lub nic mi nie wiadomo na ten temat, czy ktoś może zna miejsca lub grupy zrzeszające mamy by miło spędzic czas i wymienic sie doświadczeniami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...