Skocz do zawartości

Mamuśki z Gorzowa Wielkopolskiego;) | Forum o ciąży


Natalia85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pamiętam jak ja czekala żeby dowiedzieć się czy mam chłopca czy dziewczynkę...Nie chcę cię martwić, ale przez dłuższy czas miałam Kaję a urodził sie Kacperek....Ciężko mi na początku było się przyzwyczaić, ale teraz to nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej....Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chciałam synka - mam córeczkę 😁
najważniejsze, że zdowa i pięknie rośnie (aż spacerówka robi się za mała :woohoo 🙂

ja wózek kupowałam w watralu i jestem z niego bardzo zadowolona, szczególnie z gondoli,bo ze spacerówki jak już pisalam wyrasta, trochę dziwna jest.
mam taki:
http://www.allegro.pl/item995926875_roan_marita_fotel_mega_wypas.html
i chce go sprzedać podobnie jak nosidełko 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly gratuluje synka 😁

My pewnie wybierzemy się na wieś do rodziny, bo mam dość spacerów po Gorzowie pełno samochodów wszędzie.
a w przyszły weekend jedziemy na 3 dni do lubniewic 😁
Polecam Ci spacerek wokół jeziorek: kłodawa, nierzym jest bajecznie-cicho i spokojnie, można naprawdę odpocząć
a nie wiem czy są organizowane jakieś majówkowe imprezy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja chodziłam do szkoły "Twoje 9 Miesięcy". Jest to szkoła prywatna i tam płaciłam za zajęcia ale bardzo sobie chwalę 🙂 Natomiast bezpłatna szkoła rodzenia jest na Dekerta w szpitalu. Dziewczyny sobie chwalą więc myślę że tam też warto iść - z tym, że z tego co wiem jest problem żeby się dostać, więc lepiej zorientować się dużo wcześniej jak z terminami i się zapisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja co prawda nie chodziła sama ale były dziewczyny bez towarzystwa i powiem Ci, żejeżeli sama sobie radzisz tak na codzień to w szkole też dasz rade 🙂

co do lekarzy, nie polecam Ci GLS'u na piłsudskiego bo tam na wizytę u lek rodzinnego czekasz ok tygodnia.
ja przepisałam się z GLSu na baczyńskiego (staszica obok granatowego pawilonu)
musisz iśc i złożyc deklarację zazwyczaj jest tak, że dziecko jest u tego samegolek rodz co Ty.
Podobnie z położną czy pielęgniarką środowiskową musisz złożyć deklaracje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę też patrzeć pod kątem bliskości przychodni. Bo jak mój idzie do pracy to jestem zdana sama na siebie i MZK. Myślałam też o tej przychodni koło Citosu na przeciwko kościółka skoczni. I kartę szczepień chyba też muszę zabrać nie? Bo ja mam teraz rodzinnego w Barlinku i przychodnie. A o tej na Piłsudskiego też tak słyszałam. Za dużo ludzi mają. A przecież z chorym niemowlęciem nie będę tydzień na wizytę czekała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerzeto nei wiem jak to wyglada w przypadku innego miasta ale jak ja się przepisywałam przed porodem do innego lek rodz to wystarczyło, że złożyłam deklarację w nowej przychodni i formalności związane z dokumentacją med załatwia nowa przychodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A no to pewnie tu tez tak będzie. A jakie przychodnie są bliżej śródmieścia? Konkretnie bliżej Gracji. Bo ja mieszkam w tym rejonie, a nie znam zbytnio jeszcze tych punktów 😞


powiem Ci, że ja tez zbytnio sie nie orientuje w przychodniach a le na ul. Mieszka I-go jest i tam będziesz miała blisko bo to jeden przystanek tramwajem. Dokładnie przychodnia znajduje się naprzeciwko sądu pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to tam mam blisko z buta 🙂 Bo ja na Wyszyńskiego mieszkam. A to ulica dalej. A do Kosynierów to bez problemu daje radę dojść...Więc chyba nawet tramwaj nie będzie potrzebny 😜 Może dzisiaj się tam przejdę...Ciekawe jacy lekarze tam pracują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie o to mi chodziło, że bez problemu na pieszo tam dojdziesz nawet później już z wózkiem 😉
nie mam pojecia jacy teraz są tam lekarze, bo ja bardzo dawno temu tam należałam. ale nic nie zaszkodzi ci się przejśc i sprawdzić, nawet ludzi podpytać czy może jakieś matki z dziećmi. Może coś poradzą 🙂
powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Pytanie do mamuś 🙂
Gdzie robiłyście usg bioderek?? na walczaka najbliższy termin jest na koniec lipca i to o wiele za późno 😠 zastanawiam się po jaką cholerę płacimy składki zdrowotne jak nie ma szans skorzystać z usług lekarza państwowego 😠
A żeby mieć termin badania do 6 tyg. życia dziecka to chyba bym musiała się rejestrować jeszcze w ciąży 😞 pomyłka jakaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła24 GRATULUJE córeczki 😁
ja robiłam usg bioderek na walczaka, też bardzo długo czekałam.
Późneij miałam mies kontrolę w 6m-cu życia dziecka a poszłam jak miała prawie 8 m-cy bo takie terminy ale nie miałam potrzeby sie spieszyć bo było wszytsko ok.
wydaje mi się, że jeżeli nie musisz koniecznie iśc b. szybko na badanei to nie ma sensu iść prywatnie lepiej poczekać, tym bardziej, że to badanie trwa dosłownie chwileczkę.
ewentualnie gdyby okazało się,że jest coś nie tak to lepiej wtedy iść skontrolować prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...