Skocz do zawartości

Witam wałbrzyskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz co, całkiem, całkiem. 🙂 Myślałam, że będzie gorzej. 😉 Tylko drażni mnie podejście co niektórych - że jak taka młoda to pewnie nieporadna. Owszem, czasem korzystam z różnej pomocy... ale to jak każda matka, niezależnie od wieku. 🙂 Nie ma się co stresować, tylko nie zrażać takim podejściem innych. 😉

A jak tam samopoczucie w ciąży? Jeszcze kupa czasu przed Tobą... ale zleci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co na mnie będą akie stare dewodki mówić ze dziecko ma dziecko xD Bo ja bardzo młodo wyglądam nawet na 17 lat 😉 A teraz czuję się dobrze strasznie wpieprzam jedzenie pod każdą postacią i ciągle jestem głodna 😞 No ale dobrze że odeszły mi mdłości .. 😉 Czekam tylko aż mi będzie widać brzusio 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie mylą często z 16, ☺️heh i nie tylko dewotki, ale nawet rówieśnicy. 🙂 Też w kółko słyszę "dziecko ma dziecko" - nie powiem, wkurza mnie ten zwrot, jak mało co. 😠

Mnie mdłości trzy miechy wyjęły z życia, he, he. 😉 Potem jadłam jak nigdy w życiu... ale brzusia wielkiego nie miałam. 🙂

Masz jakąś preferencję co do płci? Czy obojętnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ważne żeby było zdrowe a reszta mi jest obojętna. Jak się dziecko umie wychować to i chłopczyk i dziewczynka może być rewelacyjny i kochany 😉 A dużo przybrałaś na wadze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Tak właśnie słyszałam że jeżeli się karmi piersią to jeszcze szybciej się traci zbędne kilogramy 😉

No chyba coś w tym jest... No i powinno się jeść racjonalnie, ale nie obżerać, bo wtedy się nie traci. 🙂 Choć ja właśnie przestałam karmić piersią. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, znajomi może by i chcieli ale nadają się nie bardzo - nie dzieciaci. 😉 Tu tylko najbliższa rodzina się nadaje - ale moja nie ma prawie nigdy czasu, a mojego faceta mieszkają parę dobrych godzin drogi stąd. 🤨 A czasem po takich kilku tygodniach, kiedy człowiek wszystko sam, sam, ma się ochotę na odpoczynek, naprawdę. 😉

A swoją drogą w Książu teraz Święto Kwiatów... Wybiera się ktoś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 ja jestem z Wałbrzycha. 🙂 A do Książa mam piechotkę, hm, byłam pierwszego dnia, dzis sobie odpuściłam, ale może jutro się też wybiorę... zobaczymy.

W sumie rok w rok jest tam prawie to samo... Nawet te same stoiska w tych samych miejscach. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam chyba dwa lata temu ale nie wybierałam się w tym roku 😜 No to może kiedyś wpadniesz do Szczawna na spacerek z Dzidzią 😉) Ja i tak nie mam żadnych zajęć bo ze studió zrezygnowałam więc siedzę w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 widzę zmianę zdjęcia. 🙂 A rozumiem, że w takim stanie może Ci się nie chcieć pchać w takie tłumy. Choć rok temu pracowałam tam podczas święta kwiatów, już z brzuszkiem, hi, hi. 😉

I w tym roku zawędrowałam jednak pod Książ... na gofra, he, he. ☺️

Też odpuściłam sobie tegoroczną naukę. Jakoś mi się nie uśmiechało godzenie na siłę szkoły i niemowlęcia... i chyba dobrze zrobiłam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, jesem zdania że dziecko potrzebuje rodziców i albo sie robi jedno dobrze albo drugie. A robienie szkoły kosztem dziecka .. Lepiej zrobić coś a dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Racja. 🙂

A no i zawitałam dziś do Szczawna! 😜 Ale tylko na chwilkę... na spełnienie zachcianki zwanej Latte. 😁

A nie wie ktoś gdzie można znaleźć sklep z ładnymi (ale z naprawdę ładniutkimi 😉) ubrankami do chrztu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie w Wałbrzychu może być coś na Starym Zdroju w tych śmiesznych dwóch sklepach z modą ślubną, bo tam też są ubranka dla dzieciaków do chrztu (przynajmniej niedawno jeszcze były 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie to trochę kojarzę... Plus stoisko na Manhattanie na Piaskowej Górze, oraz sklep dziecięcy w Realu (też PG).

Hm... Na razie mój mam upatrzone jedno w Wrocławskim Askocie, mój M pojedzie sprawdzi czy jest rozmiar, jak nie, to będziemy coś z tych upatrzonych w Wałku wybierać. Ech, mi sięmarzył taki mały garniak, ale M się upiera, że nie. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...