Skocz do zawartości

BB;) | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

o jacie to masz przesrane 🤢 choroby dlatego że organizm po ciąży i porodzie jest osłabiony to dlatego tak chorujesz dużo witaminek łykaj i kup sobie tran 🙂 w kapsułkach pomaga a na przeziębienia mleczko czosnek i miód i jazda do picia ,na zatoki napary z rumianku a na gardełko płukać wodą przegowowaną z solą 🙂 jak gardło boli nie pij miodu 😉
  • A u nas yhhh cieżko 🤢 młody wczoraj zasnął mi dopiero po 24 teraz też zasnąć nie umie 😠 cholerne zęby co do obowiązków no duzo zwłaszcza teraz bo w domu na święta a i w szkole tu ciasto tam ciasto tu występy jasełka 🤢
  • a co do fochowania się na mała to tak każda z nas ma bo hormony jeszcze buzują dość długo po ciąży więc wytłumaczenie masz 😉 😜 no nic spadam do marudy 🤢
  • Trzymajcie się cieplutko 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 96
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    czyzby Pawełek byl podobny bardziej do mamy niz taty?
    ja oczywiscie nawal zasmarkana i to bardziej niz bylam bo jedna dziura zatkana caly czas zastanawiam sie jak wypic to mleko z miodem i czosnkiem?rozwolnienia po tym nie dostane? 😉

    ja jeszcze tylko jutro w pracy a piatek mamy wolne-normalnie jestemw siodmym niebie-nie lubie juz swojej pracy wpienia mnie
    dzidula cos sie zorkaprysila i nie chce jesc jedyne co jej smakuje to rybka 🙂chociaz tyle jak jej daje jogurt albo cos slodkiego to sie krzywi ze hej
    a jak wasze zabki uspokoilo sie czy nadal daja w kosc?
    i jak przygotowania swiateczne? pogoda nam sie zrobila w koncu zimowa 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    Witam troszku mnie nie było ehhh u nas tak zęby wylazły dwa i cisnął się dwa czyli za niedługo 4 będą w komplecie 🙂 od drugiego dnia nowego roku mamy remont po dziś 🤢 i mam już dość no ale jutro już koniec wciskają nam się z mebelkami do kuchni i ufff spokój .
  • Jesteś już zdrowa ????i jka tam malutka się mniewa
  • Pozdrawiamy 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • Mamusia
    hmm a ja juz dumalam gdzie cie wcielo 🙂
    remont to jak trzesieni ziemi 🙂 wrr jak ja tego nie lubie

    powiem ci szczerze ze przestalam o siebie dbac(witaminy i ubior jedzenie) i zdrowie wrocilo do normy
    nie jem witamin wychodze z mokra glowa na mroz i jestem jak ryba nawet kataru nie mam!!! chyba przedawkowalam witaminy i dlatego ogranizm swirowal nawet uczulenie dostalam jakas egzeme skorna feee balam sie ze to rozyczka lub cos w tym stylu ale juz jestem ok 🙂

    pogoda do d...ni to zima ni to wiosna zwariowac mozna a jeszcze teraz mi sie sesja zaczyna w szkole to juz wcale nie mam czasu na nic 🤨
    pozdrawiamy goraco!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No tak to jest z witaminami co za dużo to nie zdrowo 😜
  • mmmm sesje mówisz w szkole to trzymam kciuki za udane 🙂
  • No pogoda do d..... szkoda gadać a z remontami yhhhhh to już wogóle lepiej nie mówić teraz to dopiero mi się nic nie chce 🤢
  • ja też muszę się wziąść za siebie bo masakra jak się siedzi w domu to ma się gdzieś jak się wygląda tylko pytanie jak i kiedy hehe no ale może się uda w przyszłym tyg dzieciaki mają ferie więc na pewno odwiedzę z nimi basen w Skoczowie a co dalej to nie wiem myślałam że będzie śnieg a tu się zapowiada że go nie będzie i dupa blada 😞 zobaczymy na lodowisko nie mam jak bo z dwójką nie dam radę sama bo jeszcze w życiu nie byli.
  • Pozdrawiamy 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    jej to uwazaj jak pojdziesz na lodowisko bo kurcze z jednym ciezko a co dopiero kilkoro dzieci upilnowac a wiesz jeszcze inne fajtlapy jezdza a na lodzie to bardzo niebezpiecznie

    my siedzimy w domu 😞 dzis rano -10 a pod wieczor jade do szkoly to pewnie bedzie jeszcze zimniej jak bede wracac...

    a jak czlowiek siedzi w domu to faktycznie sie zaniedbuje a ze dostaje mega lenia to potem ciezko wrocic do normalnosci 🙂 pamietam z ostatniego etapu ciazowego jak juz nie chodzilam do pracy-jak potrafilam nieumyta i glodna siedziec caly dzien przed tv bo mi sie wstac ani na siku nie chcialo ☺️

    moja myszka zaczela smigac po pokoju 🙂 otwiera szafki i maca naczyni na wysokosci wzroku i stoi w lozku trzymajac sie szczebli 🙂 jesc nie bardzo chce jedyne co pochlania \\\'\\\'garsciami\\\'\\\' to rybka 🙂 zebow ni huhu ani sie nawet nie zanosi 🙂 u was juz pewnie cala gama 🙂 ile Pawelek mial miesiecy jak wyszedl mu pierwszy zabek? my sie chyba nie doczekamy a powiem szczerze ze sie troche obawiam bo wszyscy strasza ze im pozniej to wiekszy bol 😞

    kurcze wlasnie ogladam zdjecia Pawelka na agugu i normalnie oczom nie moge uwierzyc jaki on czarnulek!!! ile wlosow!!! wow! super!!!!

    jak juz bedzie cieplo moze lato jak nie bede miala tej szalonej szkoly to sie w koncu spotkamy-moze wycieczka na blonia albo cos w tym stylu zeby i maluchy skorzystaly 🙂 i wtedy moja mysza nie bedzie odstawac od Pawelka bo chyba juz wtedy roznica wieku bedzie mniej odczuwalna 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no u nas tez tak zimno 🤢 no na lodowisko to muszę jeszcze z kimś iść bo sama to wiesz heh
  • nooo też mam taką nadzieję że się w końcu umówimy z maluszkami na spacerek 🙂
  • a ze ząbkami no niestety to prawda bo potem idą wszystkie naraz i dziecko więcej cierpi 😞 Paweł miał 4,5 miesiąca jak mu pierwsze dwa zęby na dole urosły u nas to wszystkie dzieciaki tak miały więc to chyba rodzinne 😉 za to teraz yhhhh idą mu trzy naraz i zgroza jest jesteśmy po szczepionce ostatniej miał gorączkę i 13 lutego jadę do neurologa do B-B.
  • Jeja super że zaczęła już śmigać heh to przynajmniej wam się nie nudzi 😜 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    • Mamusia
    ahoj 🙂 ale sie wczoraj wkurzylam napisalam mega dluga wiadomosc i cos nacisnelam i sie wszystko poszlo pasc...

    wiec na poczatku przepraszam ze tyle mnie nie bylo ale ta sesja mnie wykonczyla 🙂 ale zaliczylam wiec jest ok

    poprzednia noc nas zalali sasiedzi 🙂 jak na titanicu bylo zgaszone swiatla migotaly bo bylo zwarcie instalacji a z lampy lalo sie jak z kranu dobrze ze to na wspolnym korytazu i w loaletach a nie w mieszkaniach(mieszkam w starej kamienicy)

    jak wasze zabki i remont? juz zakonczony czy jeszcze trwa? zabki juz macie wszystkie? my oczywiscie anie jednego nawet nic nie widac... mloda za piernika nie chce powiedziec ''mama'' wrecz jak na zlosc caly czas tatatataatatta 🙂 lobuziak maly ale wazne ze jest zdrowa

    serdecznie Cie pozdrawiam i jak znajdziesz czas to szkrobnij cosik 🙂 buziaki dla calej waszej wesolej gromadki 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nooo witaj 🙂 bo już myślałam,że coś się stało.
  • I jak tam po sesji????
  • No n ie mów że jeszcze nie ma zęba 😲mój jeszcze nie ma wszystkich narazie mamy 13 zębów i idzie następna 4 ale dajemy radę i już lata po domu bez naszej pomocy 😉
  • Remont zakończony pomyślnie 🙂
  • Teraz siedzę i mam lenia młody śpi i w końcu się ciepło zrobiło za chwile starszak przyjdzie i robimy zadanie 🤢
  • A jak tam malutka zaczyna coś chodzić po swojemu???Uściskaj ją od nas 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    sesja zaliczona pomyslnie 🙂nawet oceny sa bardzo satysfakcjonujace 🙂
    niestety teraz znowu kolejny semestr i juz nas mecza no ale damy rade jeszcze tylko raz tyle co juz bylo to chyba dam rade 🙂

    mloda juz sama siada i gada po swojemu 🙂 krzyczy zeby kogos do siebie przywolac tez po swojemu uwielbia male dzieci i mega cieszy do nich puche wyaje wtedy z siebie mega zabawne okrzyki i robi im ciagle cacy 🙂i jak cos do niej mowia po swojemu to sie zasmiewa w glos
    potrafi juz stac sama w lozeczku ale na razie nie raczkuje tylko tak 40%raczkuje a 60% pelza
    ogolnie jest super bo nie ma z nia problemow noce juz od dawna przesypia cale w swoim lozku tylko te zeby mnie troche martwia

    pomagasz w lekcjach-o kurka ja sie obawiam czy cos jeszcze bede pamietac i bede w stanie pomoc 🙂ale bedzie obciach 🙂 ☺️ 🤪
    buziaki POZDRAWIAMY 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    Witay Danusiu 🙂 SERDECZNE GRATULACJE !!Przepraszam że nie wpadałam ale ja tak n szybko zerkałam na Wrześnióweczki2010 i leciałam za dużo na głowie i stresów 😞
  • Mały jest chory od dwóch tygodni 🤢ale już lepiej
  • Jak tam nasza Księżniczka zdrowa??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Danusiu teraz dopiero doczytałam co się u Ciebie dzieje kochana trzymaj się tam dzielnie będzie dobrze 😘 😘Dużo odpoczywaj ii dbaj o siebie i swoją fasolkę 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Tak to mj pierwszy dzidziuś po 3 latach starań i leczenia 🙂 Termin mam na koniec października. W tamtym tygodniu byłam w szpitalu bo dostałam krwawienia po tym jak lekarka obnizyla mi dawke progesteronu. Duzo nerwów, na szczęście wszystko dobrze sie skończyło- Maluszek żyje i ma się dobrze. No ale i tak w szpitalu spędziłam 4 dni. Za tydzień idę znów do lekarza. mam nadzieję,ze będzie dobrze 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Danusiu cieszę się że tak dobrze się to skończyło i trzymam kciuki za wizytę będzie dobrze 😘
  • wiem co przechodzisz ja poroniłam 2,5 roku temu a moja kuzynka również i też się starali tak długo i jezdzili po specjalistach no i się im udało na szczęście 🙂
  • Uważaj na siebie i Fasolkę 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • Mamusia
    ahoj kobiety 🙂 I PAWEŁEK! 🙂

    kurcze masakra z ta zmiana czasu! a jeszcze myszcze zeby ida i dzis w nocy byl mega placz 😞 ani jesc nie mogla 😞 az sie zanosila biedna a dolne jedynki wyszly bez problemu nawet nie wiem kiedy 😞 i myslalam ze z reszta tez nie bedzie problemu 😞 ech bidulka tak mi jej zal mojego chuderlaczka.
    A Pawcio jak sie ma? zdrowy? teraz podobno panuja jakies swinstwa(znowu) zabki ma juz wszystkie? duzo mowi? wloski nadal bujne czy scinaliscie? moja to normalnie lysolek!!! a jeszcze ma bardzo jasne to prawie ich nie wodac

    DANUSIA mysl pozytywnie! albo moze nie mysl wcale-jak jest za duze ''parcie'' to sa newry i szkodza

    ja zanim zaszlam w ciaze minelo 5 lat 🙂 a zorientowalam sie w 3 miesiacu bo okres mialam raz na rok lub raz na kilka lat
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jej Iga gdzieś ty się podziewała ???
  • OOO małej księżniczce zębolki idą biedna 😘 no nie ma tak łatwo poczekaj trójki i czwórki są najgorsze 🤢
  • Paweł zdrowy reszta też goni wszędzie po całej chałupie 😉i w doniczkach z ziemią lubi grzebać 😜 mówi mama,tata,auto,ciocia,hauł,cicia,papa,am,mniam,daj,nie,idz,tutu,a jak się przewróci mówi bam 😁 😁 włoski nadal bujne jak widać w zeszłym miesiącu mu obcinałam i znowu ma takie same czarnuch jeden.
  • OOO blondyneczka super niedaleko mieszkają blizniaczki blondyneczki słodkie beda miec dwa lataka 🙂
  • Ucałuj małą i wyściskaj od nas 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ach kurcze mamy w pracy male zawirowania i kiepsko bylo z czasem na forum ale juz sobie zrobilam harmonogram i ze wszystkim sie wyrabiam 🙂

    Pawełek po Tobie taki ''ciemnowłosy''?
    kurcze wczoraj jak mloda kapalam myslalam ze umre ze smiechu-ona jest chuda jak patyczek a tylko ma pyzy i brzuszek taaaaka kuleczke duza 🙂 i przed ''szorowankiem'' sadzam ja w wanience i sie bawi zabawkami plastikowymi (co prawda blad ze ja tak nauczylam bo potem nie chce sie polozyc do mycia i jest wielka awantura) no i siedziala i taksie masowala po tym brzuszku ze myslalam ze padne tak to smiesznie wygladalo!i tak od sposu jakby brzuch podtrzymywala, buziaki mi dawala-no komedia!
    zasnac nie mogla bo ja zeby meczyly wiec ja smyralam palcem to zasypiala na siedzaco-jak przestawalam smyrac to sie budzila i jeczala wiec tak do skutku az dostala flache i zasnela 🙂i udalo sie przespac cala noc 🙂oczywiscie nie obylo sie bez wedrowania po lozku 🙂 zauwazylam ze lubi spac na miekkim bo uklada cialko na gorze z koldry i poduszki
    mala wycalowana oczywiscie 🙂wczoraj nie mozna bylo sie oprzec

    tez calujemy małego przystojniaka 🙂 ja to nie mam kwiatkow w pokoju bo chyba mam jakas zaraze jak tylko kupie to zaraz po ziemi skacza biale malutkie robaczki 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ahh no tak praca 🤢
  • Zośka robi tak samo jak Paweł 🙂 z brzuszkiem hehe mój też nauczony siedzieć i się bawić w kąpieli a jak myjemy głowę to albo ryczy albo nogami strasznie chlapie i się śmieje 😁 gorzej z wyjściem z wanny 🤢
  • Hmm co do włosków to nie wiem ja mam ciemny blond a tatuś blondyn to nie wiem po komu hehe ale powiem ci że moja córka też miała czarne włosy jak była mała a teraz ma blond 😮
  • Bidulka tak się męczy ze ząbkami 😘,a próbowałaś kupić jej Camilia to takie ampułeczki daje się je 3 razy dziennie super to łagodzi objawy ząbkowania i do tego Dentonix?!
  • My byliśmy na spacerku a teraz młody zasypia 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    mam bobodent ale prawde mowiac nie wiem czy on cos daje... juz malutko go zostalo to wyprobuje te ampulki
    u nas bez zmian no moze poza slowem ''mama'' w koncu 🙂 juz myslalam ze sie nie doczekam 😉
    dzisiaj taka ladna pogoda-mogloby juz tak zostac a tu na sieta zapowiadaja paskudna pogode 😞 oby im sie nie sprawdzilo!!!
    kurcze smarkam jak opetana i kicham co chwile znalazlam w mojej domowej ''aptece'' cirrus i poiem ci ze mi pomogl 🙂 mam jeszcze cos innego alergicznego to sobie tez zapodam wole samam sobie pomoc niz isc do jakiegos konowala mam ich w nosie nienawidze ich a tyle czlowiek placi tych durnych skladek!!! i nic z tego nie ma bo i tak trzeba sie leczyc prywatnie i konsultowac diagnoze z 10 innymi bo ci szlani lekarze myla sie co chwila 😞 albo nie wiedza co czlowiekowi dolega... dobrze ze chociaz nasze maluszki sie dzielnie trzymaja!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hejka i ja tam długo nie pisałam a widzę że ciebie też tutaj nie było 😞 co tam u Was słychać jak Zuzia się miewa ząbki już wyrosły nam brakuje już tylko 5 🙂 dużo mówi jak zrobi siusiu to woła baaa 😉 ała mówi kawa itd .... ja ostatnio troszkę chorowałam ale już dobrze pogoda do d..... 😞
  • Pozdrawiamy 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...