Skocz do zawartości

Brzuchatki z Częstochowy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, przepraszam, ze nie pisalam, ale mialam egzaminy i tym glownie sie zajmowalam 🙂 Szkoła rodzenia super 😁 świetna prowadząca, grupka mała (7 par), na każdych ćwiczymy oddychania, dużo przydatnych informacji, szczególnie jak zaczyna sie tematyka porodu 🙂 polecam 😁
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ma 3 latka jeszcze nie wiem co będzie jak pójdę 5.07 do lekarza to może się pokaże.A jeżeli chodzi o ruchy to bardziej jest takie przelewanie w brzuchu niż jakieś kopnięcie 🙂u mnie kopnęło tak porządnie tak w koniec 16 a początek17 tygodnia i są raczej już regularne choć bardzo delikatne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 byłam na USG i widziałam moją dzidzię.Strasznie ruchliwe dziecko kolejne zresztą Nacia taka sama była.Ale ogólnie wszystko dobrze termin z USG wychodzi i 7 stycznia czyli 3 dni różnicy.Gorzej jednak ze mną ponieważ w pierwszej ciąży miałam problemy z tarczycą musiałam zrobić badania i niestety wyniki są złe 😞 Tarczyca znowu zaczyna szaleć i obawiam się najgorszego muszę jak najszybciej znaleźć lekarza i znowu będą leki 😞 A jeszcze dostałam nospę i relanium ze względu na moje nasilające się bóle brzucha czyli chyba zaczęły się schody niestety.Zostało mi mieć nadzieję że będzie dobrze.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...