Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edithd napisał(a):
widzę że Twoj synuś starszy niż moja Karolka (w czerwcu 3 latka konczy), jak synek zapatruje sie na rodzeństwo? Karii ma wzloty i upadki, raz sie cieszy, a raz ma jakies ataki buntu ze nie chce miec rodzeństwa...


Tak, znam to. Michałek generalnie się cieszy. Najbardziej go przekonuje do rodzeństwa fakt, że dzidziuś będzie musiał chodzić wieczorem szybciej spać niż on (bo przecież on będzie STARSZY) 🙂 Ale zdecydowanie deklarował, że chce siostrę. Nawet kazał sobie czytać bajkę "Franklin czeka na siostrzyczkę". A tu chyba będzie chłopczyk. Więc zobaczymy, jaka będzie reakcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam w przerwie od wkuwania zobaczyc co slychac-widze ze tematy naukowe hihihih ja koncze drugi kierunek studiow administracje mam skonczona i zaczelam w miedzy czasie pedagogike i tak sie przeciagalo przeciagalo i teraz juz musze sie spiac i ja wreszcie skonczyc.Widze ze u nas zaczyna byc przewaga chlopcow bo u dziewczyn z wrzesnia prewie same kobitki sie wyprodukowaly 😉)) pogoda dalej byle jaka pada i pada ale podobno od tego weekendu ma byc juz ladnie.Obym przezyla ta niedziele i pozniej piatek i kolejna niedziele i wakacje wiec nie jest zle jeszcze 3 czy 4 egzaminy ja z kupowanie ciuszkow jeszcze sie powstrzymuje chcemy poczekac az bedzie wiadomo plec a i po egzaminach wpadam do garderoby i musze przejrzec kartony z ciuszkami po siostrzenicy co sie nadaje a co nie i wtedy szal zakupow w pierwszych miesiacach to dziecko b.szybko rosnie i nie chce kupowac zaduzo bo wiem jak bylo z siostra miala ful ciuszkow ktore mala nawet nie zdarzyla zalozyc.Maz obiecal mi na urodziny detektor tetna plodu-juz nie moge sie doczekac.Nakrecilam sie i juz 😉 Baiser chyba ci sie moglo zdawac bo to strasznie wczesnie na czucie dzidzi ale w sumie nie wypowiadam sie glebiej bo nie wiem sama pierwsze dziecko mam pod serduszkiem to okaze sie w praniu jak to jest.ale tez juz tylko licze ile to jeszcze zostalo do czucia malenstwa-podobno super sprawa na poczatku bo pozniej to juz coraz gorzej bo dzidzi ciasno.ok ide zasuwac obiadzik chyba tez dzis beda placki ziemniaczane-maz uwielbia ziemniaki w kazdej postaci a to i szybka robota wiec zmykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Freyah napisał(a):
Ooo, super, to ja Wam gratuluję parki 🙂 U nas będzie nadwyżka testosteronu 🙂

Freyah-a co ty nie krzyczysz zeby ciebie wsadzic w nasza tabelke?nie ze na sile naklaniam ale tak nas malo jest ze kazda mamusia to sukces 😉


Anula, a to krzyczę, krzyczę. 🙂 Ale w jaką tabelkę, bo chyba mam za duże zaległości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Freyah napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Freyah napisał(a):
Ooo, super, to ja Wam gratuluję parki 🙂 U nas będzie nadwyżka testosteronu 🙂

Freyah-a co ty nie krzyczysz zeby ciebie wsadzic w nasza tabelke?nie ze na sile naklaniam ale tak nas malo jest ze kazda mamusia to sukces 😉


Anula, a to krzyczę, krzyczę. 🙂 Ale w jaką tabelkę, bo chyba mam za duże zaległości?


Jest w nowym wątku lista listopadowych mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
a na jakim kierunku studiowałas baiser? podziwiam aspiracje doktoranckie...


Ja studiowałam na wydziale finansów, rewizja finansowa i audyt . Było ciężko ale dałam radę 🙂 studia robiłam w warszawie, więc ten okres wspominam bardzo dobrze, pomimo tego że chodzą opinie, iż krakusy nie lubią warszawiaków i na odwrót, ja stanowczo zaprzeczam 🙂! Ale jednak wybraliśmy kraków, troszkę spokojnie się tutaj żyje 🙂!
Edithd nie wiem co będzie z tym moim zamiarów, ale postaram się 🙂
aallicee to super pomysł, ja też teraz doskonale język włoski 🙂 jest dużo pomocy on-line można szybciutko się nauczyć podstaw 😉



to my troche po tych samych studiach
ja skończyłam rachunkowośc i finanse potem handel zagraniczny i uzupełniłam podyplomówką z audytu wewnętrznego...i od 4 lat pracuje w audycie 🙂 tyle że mnie wywiało z Sopotu do Warszawy..... no cóż miłóść jest ślepa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Freyah napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Freyah napisał(a):
Ooo, super, to ja Wam gratuluję parki 🙂 U nas będzie nadwyżka testosteronu 🙂

Freyah-a co ty nie krzyczysz zeby ciebie wsadzic w nasza tabelke?nie ze na sile naklaniam ale tak nas malo jest ze kazda mamusia to sukces 😉


Anula, a to krzyczę, krzyczę. 🙂 Ale w jaką tabelkę, bo chyba mam za duże zaległości?

Na drugiej zakladce mamy zalozona tabelke mamus listopadowych zamieszczone sa tam dane rozne i na biezaco staram sie je uzupelniac wiec luknij sobie i napisz namiary i uzupelnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee- podziwiam Ciebie ze siedzisz w Warszawie-ja 3 lata studiowalam w Warszawie-na Saskiej Kepie i ciesze sie ze juz nie musze.Ten tlok ten pospiech oj to nie dla mnie ja to raczej wole mniejsze miasta a Warszawa zdecydowanie dla mnie dua i to sporo duza.Moj szwagier od urodzenia warszawiak i jak poznal moja siostre zakochal sie w mazurach i sie postanowili wyprowadzic ze stolicy i teraz po 7 latach jak jada do jego rodziny w odwietki to twierdzi ze nie ma to jak mazury czyte powietrze jeziorka i te sprawy ale kazdy lubi co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luknełam od mamus wrzesniowych ten wierszyk ale sliczny
Pewnego razu było Dziecko gotowe, żeby się urodzić...więc któregoś dnia zapytało Boga mówiąc: ,,Boże chcesz Mnie jutro posłać na Ziemię, ale Ja tam nie wiem jak żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne''-,, Spomiędzy wielu Aniołów wybiorę Jednego dla Ciebie On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą'' - ,,Ale powiedz Mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczyło by być szczęśliwym'' - ,,Twój Anioł będzie Ci śpiewał każdego dnia i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia. I będziesz czuł Jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy'' - ,,A jak będę rozumiał kiedy ludzie będą do Mnie mówić? jeśli nie znam języka ,którym posługują się ludzie?'' -,,Twój Anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cie mówić,, - ,,A co będę miał robić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?'' - ,,Twój Anioł złoży Ci ręce i nauczy Cie jak się modlić.'' - ,,Słyszałem , że na Ziemi są też źli ludzie. Kto Mnie obroni?'' -,,Twój Anioł będzie cie chronić, nawet jakby miał ryzykować własnym życiem.'' - ,,Ale będę zawsze smutny ponieważ nie będę Cie więcej widział.'' -,, Twój Anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cie ,jak do Mnie wrócić . Chociaż Ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie'' W tym czasie w Niebie panował duży spokój ,ale juz dochodziły głosy z Ziemi i Dziecię w pośpiechu zapytało: O Boże jeśli juz zaraz mam tam podarzyć powiedz mi proszę imię Mojego Anioła...- ,,Imię Twojego Anioła niema znaczenia, będziesz do Niego wołał: ,,MAMUSIU!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
aallicee- podziwiam Ciebie ze siedzisz w Warszawie-ja 3 lata studiowalam w Warszawie-na Saskiej Kepie i ciesze sie ze juz nie musze.Ten tlok ten pospiech oj to nie dla mnie ja to raczej wole mniejsze miasta a Warszawa zdecydowanie dla mnie dua i to sporo duza.Moj szwagier od urodzenia warszawiak i jak poznal moja siostre zakochal sie w mazurach i sie postanowili wyprowadzic ze stolicy i teraz po 7 latach jak jada do jego rodziny w odwietki to twierdzi ze nie ma to jak mazury czyte powietrze jeziorka i te sprawy ale kazdy lubi co innego.


Ja mam takie same odczucia ! warszawa jest piękna ale jak dla mnie do studiowania, nie mogłabym tam mieszkać, miasto zbyt wielkie i zbyt tłoczne, szybie 🙂 Kraków bardziej leniwy i spokojny 🙂

Śliczny ten wierszyk 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A Kraków jest piekny byłam tam kilka razy w zyciu i jest bomba-ale jak to się mówi wszędzie dobrze ale w domku najlepiej


Jest w tym wiele prawdy ! 🙂 idę odpocząć, bo cały dzień sprzątałam jak szalona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie!!!
Wróciłam od gina z usg:-) wszystkie pomniarki porobione.
Serduszko bije 150 min, krew bez szmerow tłoczona jest przez serduszko 🙂
Kciuk ssało, nóżkami i rączkami machało. Według usg 14 t 1 d.
8,42 ch moje Szczęście ma. Pokazał nam głowę, obie półkule mózgowe, serduszko,
pęcherzyk moczowy, kośc nosową. Mąż byl pod wrażeniem. Uśmiechał się jak dziecko.
Pytal się czy wszystko dobrze. Jesteśmy przeszczęśliwi!!
A teraz zabieram się za nadrabiane zaległości!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i nadrobiłam,ale dziś się naukowo zrobiło,a pod koniec to turystycznie!!! 😁 😁
Freyah gratulacje!!1 no to będziesz miała w domu samych mężczyzn.
Anula ja też jestem po administracji ( na UAM w poznaniu).
Wierszyk jest śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj słaba dzis byłam i wymiekłam na allegro troche :/

to m.in moje zakupy:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2349299619
http://allegro.pl/next-pajacyk-lapki-niedrapki-literki-56cm-i2334144322.html
http://allegro.pl/body-sitodruk-rozmiar-56-100-bawelny-wyprzedaz-i2352140574.html

na szczescie ceny nie były straszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie zarówno obecne na forum Mamusie jak i nowe 🙂 🙂
nasza lista się powiększa 🙂 🙂
u mnie dziś dzień prania, bo nie ma już miejsca w brudowniku 😉 😉 w planach wizyta u kosmetyczki.
Ehh troszkę się porozpieszczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...