Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
http://sklep.alles.pl/produkt,mama-latoila-u,185.html

taki stanik sobie kupiłam 🙂 super wygodny 🙂


Fajny fajny 🙂 ale kurcze na mnie nie ma rozmiarówki 🙂 wogole sie zastanawiam gdzie ja znajde coś do kamienia na swoje rozmiary 🙂 hhehe mały biust - problem ale powiem wam że duzy to dopiero katastrofa 🙂 nie dość ze ciezko z rozmiarówką a jesli sa to ceny zawrotne 🙂 a do karmienia to juz wogole pojecia nie mam co ja bidulka znajde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
aallicee napisał(a):
http://sklep.alles.pl/produkt,mama-latoila-u,185.html

taki stanik sobie kupiłam 🙂 super wygodny 🙂


Fajny fajny 🙂 ale kurcze na mnie nie ma rozmiarówki 🙂 wogole sie zastanawiam gdzie ja znajde coś do kamienia na swoje rozmiary 🙂 hhehe mały biust - problem ale powiem wam że duzy to dopiero katastrofa 🙂 nie dość ze ciezko z rozmiarówką a jesli sa to ceny zawrotne 🙂 a do karmienia to juz wogole pojecia nie mam co ja bidulka znajde 🙂



jak zaczeniesz karmic to ci cycki szybko urosna 🙂 ja zawsze mimałam 75A... no generalnie kicha... a jak karmiłam WIki to mi mama przywiozła taki gigantyczny stanik..... no myślałam ze bede w nim ziemniaki z HAli Mirowskiej przynosic taki był wielki 🤪 🤪 a potem sie przydał i przyniósł ulge bo był usztywniany a ja miałam pełne bimbały mleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Dzis pierwszy dzien lata 🤪 i moje imieniny 🙂 z tej okazji wczoraj kupiłam sobie superasny stanik do karmienia i bluzke ciazkowa i jestem bardzo zadowolona 🙂 a dzis sie ucze wiec ciasta nie piekłam tylko kupiłam, obiad mam z wczoraj wiec ODPOCZYNEK 😁


najlepszego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe otóż to. i to mnie martwi aallicee 🙂 Ja bez karmienia mam ogromne a jak dojdzie karmienie to bedzie tragedia. juz mnie to załamuje... martwie że takich rozmiarów to nie produkują 🙂 Tylko mąż sie cieszy... bo sobie nie zdaje sprawy jaki to problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
hehehe otóż to. i to mnie martwi aallicee 🙂 Ja bez karmienia mam ogromne a jak dojdzie karmienie to bedzie tragedia. juz mnie to załamuje... martwie że takich rozmiarów to nie produkują 🙂 Tylko mąż sie cieszy... bo sobie nie zdaje sprawy jaki to problem.


ahahah ahh Ci mężczyźni 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi jak narazie też sie nie powiekszyły... ale obawiam sie tego jak zacznie sie karmienie... teraz mam 80H wiekszych nie chce 🙂 bo to i tak klopot wystarczajacy 🙂 Sa tylko 2 firmy angielskie które maja odpowiednia rozmiarówke również w wersji do karmienia. Ale w polsce strasznie ciezko je dostać. zostaja tylko sklepy internetowe.... a bez przymiarki to nie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jestem z marcówek 2012 mam do sprzedania kilka rzeczy które mogą wam sie przydać miedzy innymi lezaczek bujaczek,nowe spodnie ciazowe,poduszke do spania dla ciezarnych,kołyske dla niemowlaka.przepraszam ze wciełam sie w watek 🙂 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4137296
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Mi jak narazie też sie nie powiekszyły... ale obawiam sie tego jak zacznie sie karmienie... teraz mam 80H wiekszych nie chce 🙂 bo to i tak klopot wystarczajacy 🙂 Sa tylko 2 firmy angielskie które maja odpowiednia rozmiarówke również w wersji do karmienia. Ale w polsce strasznie ciezko je dostać. zostaja tylko sklepy internetowe.... a bez przymiarki to nie to samo.


wowwww.rzeczywiscie nieźle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karowej nie rozważałam szczerze mówiąc bo moja gin. mi odradzała. Zastanawiam sie nad kasprzaka bo ma dobra opieke neonatologiczna w razie komplikacj i kolezanka mi polecała. Moja połozna pracuje na madalinskiego, mysle też o inflanckiej bo po remoncie maja tam całkiem fajnie. Ale położne podobno różne... Wiec jak widzisz nie jestem zdecydowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede szła na karowa bo lezałam juz tam 4 razy 🙂 a pozaty moja kolezanka jest tam wazna i dobrą lekarka i odbierała poród Wiki i mamy nadzieje ze teraz tez sie uda 😉 no i moja gin tez tam pracuje.... pozatym chodze do nich co jakis czas na patologie zeby zobaczyli czy na pewno wszystko OK 🙂 ja jestem zadowolona ale pewnie głównie dlatego ze czuje sie tam bezpiecznie bo sporo osób juz znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie to bardzo ważne , znasz to miejsce i obsługe, wiesz na kogo można tam liczyć a to już cos 🙂 napewno jest łatwiej. Ja tam nie byłam nigdy wiec ciezko obiektywnie mi sie wypowiedziec. Własciwie to mam metlik troche w głowie jesli chodzi o szpitale bo każdy ma inne zdanie 🙂 jedne kolezanki chwalą sobie inne nie... ostatnio kuzynka rodzila na zelaznej osławionej ale zadowolona nie była. wiec wszystko zalezy też od tego na kogo dyżur sie akurat trafi 🙂 jak los na loterii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czas spac mamuski 🙂 jutro rano czeka mnie szczepienie z WIki :/ no ale jak mus to mus 😮 no i Wiki w zwiazku z tym nie idzie do żłobka i bedzie mnie meczyć 🤪 🤪 ale obiad jest a jeden dzien bez spaceru to jej nic sie nie stanie 🙂 bo mezulek bedzie jutro w domu pewnie jak młoda juz zasnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! To ja Megan100. Nie wiem dlaczego wyrzuciło mnie z forum i nie mogę się z powrotem zalogować 😞 😞 musiałam sobie założyć nowe konto. Paranoja. Raz już tak miałam i 3 dni nie mogłam wejść. Teraz się już poddałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...