Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 w weekend jakoś cichnie na forum...
Edith "zazdraszczam" wyjazdu do chorwacji... 🙂 plaże, słonce, te ich wodospady.. bajkowo.
Aallice - wózki jane maja dobre opinie wszedzie wiec powinnaś być zadowolona - cena faktycznie atrakcyjna. Nowe patrzyłam około 2,5 do 3 tys. wiec mysle że dobry zakup za 1300. Duza solidna gondola z duża budką. wiec na zime w sam raz 🙂
A u nas dzidzia coraz wyraźniej daje znaki. Martwiłam sie ze nie czuje długo bo to pierwsza ciąża, łożysko na przedniej ścianie co też ponoć ma wpływ na słabsze odczuwanie... Ale od kilku dni czuje dokładnie takie samo smyranie w brzuszku. wiec nie mam wątpliwości że to nasz bobas daje nam znaki. Smiałam sie do męża że na dzien taty szuka kontaktu i domaga sie głaskania tatusia 🙂 bo cały dzień fikała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie.a Ja zabiegana od piatku-planujemy sprzedac samochod w piatek juz byl ugadany klient na wieczor a tu trach ciach maz wracajac z pracy dzwoni ze jest 7 km od domu i zeby go przycholowac bo zgaslo auto i niz w przod ni w tyl.Wiec klienta przeprosilismy ze nic z tego i tyle w sobote pojechalismy do minska mazowieckiego obejrzec atko bo stare sprzedajemy a nowe trzeba kupic(zastepczym maz do pracy bedzie jezdzil autem mego taty) wiec skoro dobrze sie czulam pojechalam z mezem i szwagrem mechanikiem.Na miejscu okazalo sie ze autko cacus z zewnatrz w srodku ale chlopy lukneli w mechanike i szybciej by sie nam ono posypalo niz bysmy wiedzieli wiec zakup szlak wzieli i trzeba szukac dalej autka.W drodze powrotnej zajechalismy do MC Donalda objadlam sie jak oszalala takie mialam cisnienie na swinstwa-bo co jak co ale fast foody to zadne zdrowe jedzenia ale czasami nie zaszkodzi 😉 niedziela leniwie chodzilam z kata w kat nic mi sie nie chcialo a dzis z rana pojechalam po czesc do samochodu szfagier wsadzil i samochod odpalil tak wiec maz wrcoci z pracy i na wieczor klient przyjezdza po autko-bo sie napalil strasznie i chce i koniec nawet o 24 w nocy umowe podpisze 😉 a nma nie pozostaje nic innego jak dalej szukac okazji na autko.Samopoczucie u mnie hustawkowe jak to moja siostra nazywa bo raz bym gory przeniosla a raz smierdzacy len wczoraj objadlam sie kartaczami dzis sie poprawilam i jestem pelna wreszcie normalnie moge jesc ale fakt slodycze nadal mi nie ida bo sprobowalam i od razu mi po nich zle wiec nie jem wcale slodkiego a za 9 dni wizytka wiec moze wreszcie sie dowiem kto mi wieczorami na puk puk tu mamusia odpukuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula super,że klienta na autko macie i nie zrezygnował. Po auto to najlepiej jeżdzić z kimś to się zna na mechanice by na jakiegoś ładnie wyglądającego rzęcha nie kupić. My też planujemy sprzedać na jesień autko i na wiosnę kupić jakieś kombii by wszystko dla Maleństwa się wieściło.
Ja powoli zabieram sie za przygotowanie obiadku. Na pierwsze pomidorówka z kluseczkami, na drugie młode ziemniaczki, kotleciki mielone z pieczarkami w środku a do tego buraczki. Do picia kompociki z czerwonej porzeczki 🙂 ehh odliczam czas do wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Hej mamusie.a Ja zabiegana od piatku-planujemy sprzedac samochod w piatek juz byl ugadany klient na wieczor a tu trach ciach maz wracajac z pracy dzwoni ze jest 7 km od domu i zeby go przycholowac bo zgaslo auto i niz w przod ni w tyl.Wiec klienta przeprosilismy ze nic z tego i tyle w sobote pojechalismy do minska mazowieckiego obejrzec atko bo stare sprzedajemy a nowe trzeba kupic(zastepczym maz do pracy bedzie jezdzil autem mego taty) wiec skoro dobrze sie czulam pojechalam z mezem i szwagrem mechanikiem.Na miejscu okazalo sie ze autko cacus z zewnatrz w srodku ale chlopy lukneli w mechanike i szybciej by sie nam ono posypalo niz bysmy wiedzieli wiec zakup szlak wzieli i trzeba szukac dalej autka.W drodze powrotnej zajechalismy do MC Donalda objadlam sie jak oszalala takie mialam cisnienie na swinstwa-bo co jak co ale fast foody to zadne zdrowe jedzenia ale czasami nie zaszkodzi 😉 niedziela leniwie chodzilam z kata w kat nic mi sie nie chcialo a dzis z rana pojechalam po czesc do samochodu szfagier wsadzil i samochod odpalil tak wiec maz wrcoci z pracy i na wieczor klient przyjezdza po autko-bo sie napalil strasznie i chce i koniec nawet o 24 w nocy umowe podpisze 😉 a nma nie pozostaje nic innego jak dalej szukac okazji na autko.Samopoczucie u mnie hustawkowe jak to moja siostra nazywa bo raz bym gory przeniosla a raz smierdzacy len wczoraj objadlam sie kartaczami dzis sie poprawilam i jestem pelna wreszcie normalnie moge jesc ale fakt slodycze nadal mi nie ida bo sprobowalam i od razu mi po nich zle wiec nie jem wcale slodkiego a za 9 dni wizytka wiec moze wreszcie sie dowiem kto mi wieczorami na puk puk tu mamusia odpukuje 😉


alez sie fajnie te twoje posty nulka czyta 🙂
my tez polowalismy na autko(kombi) 2 miechy az zesmy odpuscili, bo sam 'szrot' w srodku. a tu moje przyjaciółka nam zadzwonial pod koniec kwietnia ze chca sprzedac 5-letniego Opla w idealnym stanie, wiec samo nam autko aprdalo. oni co 5 lat nowe kupują, mało uzywają bo mają 'na miasto' mniejsze. wec bysmy stracili jak bysmy go nie wzięli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę ze mielone i młode kartofelki królują
u mnie barszczyk (karla sobie zażyczyła), a na drugie ryz z kurczaczkiem i surówka
same jesteśmy bo G do jutra w delegacji w kozienicach. ja juz po pracy, zaliczylysmy dzis Pepco, i jestesmy obkupione w ciuchy na plaze (koszulki, spodenki, dla mnie sukienka), do tego klapki, i dla mnie kapelusz, musmu kari jeszcze kupic cos na głowe
dzis wieczor pt wypisywanie arkuszy i świadectw ( u nas all ręcznie...XXI wiek.wrrrrrrrrr)

na 16.30 mamy pediatre, musze wziąśc augumentin do chorwacji dla Kari bo juz miala kiedys przygodę z uszkami i wolę byc przygotowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też pogoda do kitu...cały dzień leje jak nie wiem chodź powiem szczerze że takie temperatury wolę bardziej niż upały...chciałabym aby wakacje były max do 22 stopni ...nie nawidzę gorąca...pewnie jestem jedyna z pośród nas która nie lubi ciepła 🙂 u mnie tak po za tym to wszystko ok...w czwartek już obrona a mi zostało do opanowania 10 pytań mam nadzieję że je ogarnę i wieczorem w czwarteczek będę opijać soczkiem owocowym mój (jak na razie) koniec szkoły 🙂 a dzisiaj obchodzimy z mężem I rocznicę ślubu...jak to szybko minęło...o tej godzinie wychodziliśmy do kościoła...piękne wspomnienia...chciałoby się przeżyć jeszcze raz tak piękny dzień...te emocje...coś pięknego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie 🙂
My dzisiaj na obiadek solę z warzywkami jedliśmy, a później czereśniami nadrobiłam ten lekki obiad 🙂, tak czytam Wasze posty i zazdroszczę trochę tych waszych kontaktów z maleństwem ja jak na razie nic nie czuję, a wieczorami leże z rączką na brzuchu i trochę wyczekuję... Skąd wiedziałyście pierwszy raz, że to maluszek daje znaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mój kolega mówi, któremu urodził się w maju syn... ostatnio stwierdziliśmy,że własną drużynę piłkarską stworzymy i będziemy reprezentować Polskę i wtedy wygramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przepraszam, że wchodzę w Wasz wątek, ale może ktoś skorzysta.
Mam do sprzedanie zabawki, nowe bajki, ubrania dziecięce, damskie, książki itd.
Np:
smoki LEGO DUPLO od 4,99
zestaw: żołnierzyki, samochody, czołgi, helikoptery itd ponad 200elementów od 9,99
bajki Frankliny i inne od 4,99

zapraszam

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie!!! Pogoda za oknem kiepska zimno, wieje, pochmurno... a ja muszę śmigać do Poznania. Mam wizytę u dentysty. Ząb mnie zaczął pobolewać. Zobaczymy co to będzie. A potem jedziemy do znajomych. Jutro wylatują w 2 tygodniową podróż poślubną na Kretę. A dziś zawozimy im prezentację którą zrobiliśmy ze zdjęć, które zrobiliśmy podczas ślubu 🙂 więc wrócę dopiero wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan-super wiesci gratulacje synka ze u niego wszystko ok.Faktycznie u nas przewaga chlopaczkow-dokladnie jak na wojne bo moja babcia tez tak mawiala.Gosia-ja swoje malenstwo najpierw wyczulam reka rano ze cos tam jest zwiniete w klebek ruchow nie czulam-tylko taka malutka kuleczke w brzuchu ktora ba raz w jednym raz w drugim miejscu w zaleznosci od mojej pozycji spania poznoej poczulam bardzo delikatne przesuwanie sie kuleczki ale musialam byc bardzo skupiona a pozniej polozylam reke na kuleczce i poczulam taki pstryczek jakby mi ktos od srodka pstrykal.Teraz to czuje jak dzidzius pstryka fika a najsmieszniejsze jest jak moja kuleczka spbie sie wypycha-brzuch wyglada jakbym miala male guzki jeden wiekszy drugi mniejszy.Wiec to kwestia czasu poczujesz dzidziusia i sana bedziesz wiedziala ze to sygnaly z wewnetrznego swiata 🙂) Edithd-dzieki ze lubisz czytac moje gigantyczne posty,bo ja wpadam i na jeden raz nabazgrole list prawie 🙂).A tefaz cos z innej beczki-sprzedalismy auto-mezulek na pozegnanie poklepal po masce pocalowal i powiedzial-no stara spisuj sie dla nowego pana.Myslalam ze sie rozwale ze smuechu a pozniej spojrzalam mu w oczy i myslalam ze sie poplacze bo widzialam te wzruszenie ale co dla chlopa sie dziwic 7 lat jezdzil swoja asterka kazda srubke zna.Przywiazal sie i oj tam gadanie ze to tylko samochod rzecz nabyta ale taki moj ten chlop czuly no 🙂)) kupimy nowy to nie bedzie tak myslal o tym i dzidzia zajmie czas to nie bedzie czasu na inne rzeczy.A ja dzis w planach scieranie kurzu bo przy otwartych oknach to raz dwa i pelnp kurzu na meblach a i pogoda byle jaka wiec cos robic trzeba.Znow naskrobalam zaduzo ale bedzie co czytac 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...