Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie ma na to chyba żadnej reguły 🙂 Ja podobno jak sie urodziłam to przez pierwsze pół roku wyłam non stop! Spałam po 15 min tylko i dalej ryk 🙂 Wszyscy z rodziny na zmiane na rekach mnie nosili zebym tylko sie uspokoiła 🙂 Po pół roku jak ręką odjął wszystko przeszło - dziecko anioł 🙂 i do tej pory grzeczna spokojna jestem 🙂 Ciekawa jestem czy mi sie dzieciątko tym samym zrewanzuje 🙂 i nie da spac wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Allicee co za bulwers! Nie cierpię takich ludzi, zapatrzonych na koniec własnego nosa! Pewnie zazdrości, że tak pięknie wyglądasz z brzuszkiem a ona sama :P:P

Anula moja córeczka też urwisek, z tego co wiem ostatnio była porzecznie, tylko raz obrociła się główką do góry pionowo, i kopała mnie po pęcherzu a tak to zawsze kopie po lewym boku... ale mają jeszcze czas na przekręcenie !

Co za pogoda kapryśna fuuu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny w czym bedziecie praly albo pierzecie ciuszki?Jelp czy Lovella bo mam zamiar kupic proszek i nie wiem ktory lepszy


Anula to chyba zależy od gustów! ja będe kupować Jelp, ciocia używała i chwaliła a kuzynka co teraz urodzila tez stosuje Jelp, więc i ja też taki kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Nie ma na to chyba żadnej reguły 🙂 Ja podobno jak sie urodziłam to przez pierwsze pół roku wyłam non stop! Spałam po 15 min tylko i dalej ryk 🙂 Wszyscy z rodziny na zmiane na rekach mnie nosili zebym tylko sie uspokoiła 🙂 Po pół roku jak ręką odjął wszystko przeszło - dziecko anioł 🙂 i do tej pory grzeczna spokojna jestem 🙂 Ciekawa jestem czy mi sie dzieciątko tym samym zrewanzuje 🙂 i nie da spac wogole.
A ja kompletnie odwrotnie jak sie urodzilam rodzce wykanczali dom i dla mnie wszelkie maszyny budowlane i mlotki jak kolysanka a siostra istny terror robila ciekawa jestem jaka moja Lenka bedzie moze po tacie maly terrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Dziewczyny w czym bedziecie praly albo pierzecie ciuszki?Jelp czy Lovella bo mam zamiar kupic proszek i nie wiem ktory lepszy


Anula to chyba zależy od gustów! ja będe kupować Jelp, ciocia używała i chwaliła a kuzynka co teraz urodzila tez stosuje Jelp, więc i ja też taki kupię
Podobno Lovella bardziej uczula a Jelp nie moja siostra prala w Jelpie do 6mca a pozniej w Lovelli i ja mam metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
aallicee napisał(a):
co do proszków to ja prałam w tym który akurat była w sklepie jak wysyłałam męża po zakupy 🙂 a że zwykle był tylko jeden z nich to nie miałam dylematu 🙂
I to jest wlasnie to-duzy wybor i nie wiadomo co 🙂

jak my bylysmy male nie bylo zadnych takich proszkow i bylo dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aallicee nie przejmuj się sąsiadką. S.. niestety też gdzieś muszą mieszkać. Sama też kiedyś będzie w ciąży.
Byłam na zakupach. Zamówiłam bukiet z cukierków na 18-stkę. Mam nadzieję,że łady zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
aallicee napisał(a):
co do proszków to ja prałam w tym który akurat była w sklepie jak wysyłałam męża po zakupy 🙂 a że zwykle był tylko jeden z nich to nie miałam dylematu 🙂
I to jest wlasnie to-duzy wybor i nie wiadomo co 🙂

jak my bylysmy male nie bylo zadnych takich proszkow i bylo dobrze 🙂
Andziucha to ja nie wiem kiedy ty sie urodzilas ale jak ja przyszlam na swiat to byl proszek specjalny dla dzidziusiow jakos tam sie zwal mama mi mowila bylo ciezko go dostac ale po wiekszych staraniach mozna bylo Ale chyba az tak wiekowa kobita to nie jestes co? 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
ja tez kupowałam na zmianę. oba ok. jedyne co uczuliło karolę to pampersy a aloesem (któe dostała od którejś z moich kolezanek), ja kupowałam z babydreama z rossmanna. tansze i super jakosc.
A to i moja siostrzenica miala na te aloesowe uczulenie i na hugiesy tez nie reagowala ok ale roznie to z dzieciakami bywa ja na wjazd kupic mam zamiar jedna paczke pampersow bo nie wiadomo jak dipcie zareaguje bedzie ok bedzie super nie bedzie trzeba szukac czegos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
aallicee napisał(a):
co do proszków to ja prałam w tym który akurat była w sklepie jak wysyłałam męża po zakupy 🙂 a że zwykle był tylko jeden z nich to nie miałam dylematu 🙂
I to jest wlasnie to-duzy wybor i nie wiadomo co 🙂

jak my bylysmy male nie bylo zadnych takich proszkow i bylo dobrze 🙂
Andziucha to ja nie wiem kiedy ty sie urodzilas ale jak ja przyszlam na swiat to byl proszek specjalny dla dzidziusiow jakos tam sie zwal mama mi mowila bylo ciezko go dostac ale po wiekszych staraniach mozna bylo Ale chyba az tak wiekowa kobita to nie jestes co? 🙂)


Ja pamietam kiedys był Cypisek czy jakos tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każdy maluch ma swoje upodobania 🙂 i to czy będzie lubiał pampersy firmy pampers czy innej to już od Nas nie zależy 😁

Ja się przyznam, że kilka dni temu kupiłam 3 wielkie paki pampersów Pampers bo były w promocji po 29 zł 82 szt 😁 w Auchan 😁 było mega oblężenie, mąż od razu wywalczył 3 paki 🙂 zobaczymy czy będą odpowiadać, oplacało się bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Każdy maluch ma swoje upodobania 🙂 i to czy będzie lubiał pampersy firmy pampers czy innej to już od Nas nie zależy 😁

Ja się przyznam, że kilka dni temu kupiłam 3 wielkie paki pampersów Pampers bo były w promocji po 29 zł 82 szt 😁 w Auchan 😁 było mega oblężenie, mąż od razu wywalczył 3 paki 🙂 zobaczymy czy będą odpowiadać, oplacało się bardzo

I pewnie dumny maz byl jak wychodzil z pampersami pod pacha co?moj z rosmana wyszedl z chusteczkami do pupy a dumny jakby zloto niosl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
I pewnie dumny maz byl jak wychodzil z pampersami pod pacha co?moj z rosmana wyszedl z chusteczkami do pupy a dumny jakby zloto niosl 😉


O tak, przechwalał się do znajomych, że kupił pampersy 🙂 w ogóle zauważyłam, że zrobił się bardzo otwarty na sprawy bobaskowe, ciągle tylko ogląda ciuszki, dopytuje kiedy idziemy na kolejne wizyty i chwali się wszystkim w koło 😁 ostatnio przedstawiał mnie swojemu znajomemu mówiąc " a to moja żona, jest w 7 m-cu ciąży 😁 " haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
I pewnie dumny maz byl jak wychodzil z pampersami pod pacha co?moj z rosmana wyszedl z chusteczkami do pupy a dumny jakby zloto niosl 😉


O tak, przechwalał się do znajomych, że kupił pampersy 🙂 w ogóle zauważyłam, że zrobił się bardzo otwarty na sprawy bobaskowe, ciągle tylko ogląda ciuszki, dopytuje kiedy idziemy na kolejne wizyty i chwali się wszystkim w koło 😁 ostatnio przedstawiał mnie swojemu znajomemu mówiąc " a to moja żona, jest w 7 m-cu ciąży 😁 " haha 🙂

Podobnie jak mój kazdemu opowiada jak jego córka wariuje w brzuszku jak kopie go w policzek reaguje na muzyczke jak jej wlaczy co widzial na usg a z przedstawianiem tekst do kolegi (myslalam ze pekne z jaka duma to mowil -przedstawiam ci moje dwie kobietki zona i Lenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najbardziej cieszę się z tego-udało się naprawić(cos tam z kabelkami było nie halo ale dla mojego taty nie ma rzeczy niemozliwych i naprawił karuzelę Fisher Proce dla wnusi -robi za lampkę ma pozytywkę i swieci takimi gwiazdkami na suficie-a na szczescie pozytywka jest inna niz tez wszystkie na jeden kopyt robione wszedzie taka sama melodyjka tu sa spokojniejsze ze sama bede usypiac sie szybciej 😉
[IMG]http://i50.tinypic.com/i77rlz.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...