Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
Hej szczęśliwe mamusie 🙂... Mnie troche tu nie byłooo ... wakacje, remont i brak dostępu do internetu ... : (
Jak sie czujecie ?. ja po prostu umieram z tej duchoty do tego mała harcuje po nocach i spac nie daje 😞/

A no nie było nie było a zaległości nadrobione?Kurcze a gdzie nasza Aallicee sie podziewa od wczorajszej wizyty cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
kurcze może faktycznie zostawili Alicee w szpitalu 😞 oby nie !

co za pogoda, u mnie taki upał cały dzień a teraz się zachmurzyło i chyba zaraz lunie deszczem :/

w dodatku od jakiegoś czasu mam wrażenie zgagi :/ cholerne uczucie....

Baiser-to witaj w gronie mnie od tygodnia towarzyszy zgaga ale w roznym natezeniu i zadne mleko mi nie pomaga lekarz pozwolil mi 2 tabletki rennie dziennie i tak sobie po polowce cmokam i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kombinowałam i kombinowałam i udalo sie a wiec sie pochwale 😉))
Mebelki na miejscu-pusto ale zapewne beda pekaly od nawalu rzeczy i zabawek.W pokoiku zrobilo sie tak kolorowo i dzidziusiowo jeszcze tylko gniazdka kontakty łóżeczko i Lenka może przychodzić na świat 😉
Słupek na zabawki:
http://zapodaj.net/d565e0795af85.jpg.html
Szafa: (obok sterta kartonikow z ciuszkami do prania i prasowania i poukladania)i wozek z nosidelkiem-tu w tym miejscu bedzie stalo lozeczko
http://zapodaj.net/9f74d7bfe41d3.jpg.html
Komoda: (obok półeczki do powieszenia zostały na jutro dla meżusia
http://zapodaj.net/702c5fc898d8b.jpg.html
Mata edukacyjna(uprałam i nie mogłam sie oprzeć żeby nie poleżała tak szkoda było mi ja złożyć 😉
http://zapodaj.net/fa548ee3101dd.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula super mebelki i pokoik bardzo przytulny 🙂
Mnie zgaga ostatnio też męczy i też mleczko nie pomaga. Ale narazie jeszcze wytrzymuje bez tabletek 🙂 Jutro jade rano oglądać wózeczek... uzywany ale chyba w bardzo dobrym stanie. Jak dobrze pojdzie to jutro bedzie karoca dla królewny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Anula super mebelki i pokoik bardzo przytulny 🙂
Mnie zgaga ostatnio też męczy i też mleczko nie pomaga. Ale narazie jeszcze wytrzymuje bez tabletek 🙂 Jutro jade rano oglądać wózeczek... uzywany ale chyba w bardzo dobrym stanie. Jak dobrze pojdzie to jutro bedzie karoca dla królewny 🙂

Dziekuje 😉 to jak karoca bedzie zakupiona to sie pochwal chetnie okiem rzuce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mebelki sliczne idealne dla malej ksiezniczki 🙂. Naprawde ladny pokoik stworzylas 🙂.
Ja dzisiaj w koncu otrzymalam odpowiedz odnosnie kosztow przesylki ze sklepu w ktorym mamy zamiar poczynic zakupy dla malego. Koszt to jakies 350 zl a na terenie Polski za zakupy powyzej 500 zl dostawa za darmo.
Tak wiec czs poszalec 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
mebelki super i widac pokoik przytulny. mamy taką sama matę dla kari. te zabawki są fajne bo mozna je odczepia i zabierac, myśmy je potem mieli wszędzie zawieszone: w wózku, w aucie....

ja chce deszcz.......

Moge sie podzielic u mnie wlasnie pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Anulka mebelki sliczne idealne dla malej ksiezniczki 🙂. Naprawde ladny pokoik stworzylas 🙂.
Ja dzisiaj w koncu otrzymalam odpowiedz odnosnie kosztow przesylki ze sklepu w ktorym mamy zamiar poczynic zakupy dla malego. Koszt to jakies 350 zl a na terenie Polski za zakupy powyzej 500 zl dostawa za darmo.
Tak wiec czs poszalec 😆
Jeszcze jest w trakcie tworzenia 🙂 ale juz blizej niz dalej 🙂 to chyba nie duzo policzyli tynvardziej ze od 500 zl darmo wysylka a dla malucha wydac 500 zl to pstryk i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Dokładnie taki wózeczek Tako. Oczywiście cały zestaw 3w1.

[IMG]http://i45.tinypic.com/66akx0.jpg[/IMG]

Rozwazałam nieco inny bo tutek grander ale jesli ten okaze sie ok i w dobrym stanie to wezme bo mysle ze jakością są do siebie podobne.
Ja w kwesti wozkow narazie ciemna jestem bo wysmigamy zime na wozku od siostry a na eiosne wlasna karoce kupimy wiec jeszcze bede sie doszkalac jaki i co.A ile za taki wozek sobie zyxza?Ze zdjecia widac ze ok ale na zywo zobaczyc to zawsze inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
mebelki super i widac pokoik przytulny. mamy taką sama matę dla kari. te zabawki są fajne bo mozna je odczepia i zabierac, myśmy je potem mieli wszędzie zawieszone: w wózku, w aucie....

ja chce deszcz.......
Tak to jest duzy pozytyw ze sa odpinane ale i przez to i sie szybciej gubia.Po tylu latach upralam ja i kolory jak nowe zero oznak xzasowych a siostrzenica lubila w niej nozkami fikac i raczkami lapac za te cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok wszystkim chyba odpisalam wiec pora obrocic sie na lewy boczek poducha miedzy nozki i spac bo jutro mam ful zajecia nazbieralo sie prania i poprasowac trzeba bo niedlugo do garderoby nie wejde od nawalu ciuchow 🙂 musze to zrobic i dopiero wtedy zabiore sue za dzidziusiowe ciuszki a tymczasem spokojnej nocki mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wiec zakupy dokonane teraz tylko czekac az wysla potwierdzenie realizacji i dluuuuuugie czekanie na paczki ( to bedzie najgorsze)
Anula mnie zakupy wyniosly niecale 2000 zl z koksztami wysylki zagranicznej wiec nie narzekam zwlaszcza ze bedziemy mieli juz prawie wszysko. Musimy dokupic tylko wanienke bo odradzali nam kupowanie u nich za wzgledu na odleglosc, kosmetyki dla maluszka i pare drobiazgow i bedziemy w domu 🙂 a potem pozostanie tylko czekac na synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula za taki nowy około 1300-1400 zł. Uzywany około 600-700. Ja od poczatku nie zakladałam kupowanie super drogiego wózka bo wiem że dziecko też szybko z niego wyrośnie. I zostanie kupienie pożadnej spacerówki. A nie mam w spadku po nikim wiec musze kupic całosc.. i nosidło i gondole i spacerówe.
Widze że ostatnio wszystkie mamuśki wzięły sie za zakupy 🙂 kurcze to już 7 miesiac - leci szybko ten czas. Lada moment i jesien. wrzesien szybko zleci a w pazdzierniku już niektóre z nas pewnie bedą mamusiami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Tak wiec zakupy dokonane teraz tylko czekac az wysla potwierdzenie realizacji i dluuuuuugie czekanie na paczki ( to bedzie najgorsze)
Anula mnie zakupy wyniosly niecale 2000 zl z koksztami wysylki zagranicznej wiec nie narzekam zwlaszcza ze bedziemy mieli juz prawie wszysko. Musimy dokupic tylko wanienke bo odradzali nam kupowanie u nich za wzgledu na odleglosc, kosmetyki dla maluszka i pare drobiazgow i bedziemy w domu 🙂 a potem pozostanie tylko czekac na synka 🙂
No to mnie troche mniej wyniesie wyprawka ale tez w granicy 2000 bez wozka oczywiscie i mebelkow bo ich nie licze bo i tak kiedys trzeba by bylo kupic cos do pustego pokoiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Anula za taki nowy około 1300-1400 zł. Uzywany około 600-700. Ja od poczatku nie zakladałam kupowanie super drogiego wózka bo wiem że dziecko też szybko z niego wyrośnie. I zostanie kupienie pożadnej spacerówki. A nie mam w spadku po nikim wiec musze kupic całosc.. i nosidło i gondole i spacerówe.
Widze że ostatnio wszystkie mamuśki wzięły sie za zakupy 🙂 kurcze to już 7 miesiac - leci szybko ten czas. Lada moment i jesien. wrzesien szybko zleci a w pazdzierniku już niektóre z nas pewnie bedą mamusiami 🙂
Ja bynajmniej sie na pazdziernik nie szykuje niech sobie siedzi do konca w brzuszku ale ja sobie gadac moge jak zachce sie jej wyjsc to nie ma mocnych.To taki koszt nowego to standard nawet nasze becikowe na wozek nie wystarczy 🙂 my zakladamy kupno nowego ze wzgledu na to ze dla 2 dziecka juz zostanie a jak kupimy na wiosne taki 3w1 to gondola bedzie nawet nie uzywana ale o tym myslec bede na wiosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!
Anula super te mebeli. Bardzo przytulny pokoik będzie miała Twoja Lenka 🙂
Gosiaczek wózek ładny.Podoba mi sie. Sama będę oglądała we wrześniu podobny.
Siostra znajomego mojego męża chce sprzedać i jest w bardzo dobrym stanie
http://bebecar.pl/products/stroller/icon-at tylko inny kolor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi sie nie chce isc meczyc sie z tymi ciuchami w garderobie ale odpoczne sobie i ide na sile musze sie zgramolic.Objadlam sie juz nektarynkami-dobry okres na ciaze sezonowe owocki mniam mniam i jestem pelna a Lenka zaczyna sie gramolic w brzusiu sama siebie dzis przechodzi to z prawej to z lewej dupcie wypina jak ja poglaszcze to bardziej sie wypina maly pieszczoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Hejka!!
Anula super te mebeli. Bardzo przytulny pokoik będzie miała Twoja Lenka 🙂
Gosiaczek wózek ładny.Podoba mi sie. Sama będę oglądała we wrześniu podobny.
Siostra znajomego mojego męża chce sprzedać i jest w bardzo dobrym stanie
http://bebecar.pl/products/stroller/icon-at tylko inny kolor.
Jesli wozek w super stanie to dlaczego by nie.My wozki ogladac bedziemy w sklepach pomacamy pojezdzimy a zakup pewnie internet bo jest duza roznica cenowa miedzy sklepem a np allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula uważam tak jak Ty. Trzeba wózek zobaczyć na żywo, poskładać, pojeździć, posprawdzać co i jak i wtedy można zamówić na allegro. Kota w worku sie nie kupuje,a opis to nie to samo co na żywo. Na opiniach innych można się opierać,ale najlepiej wyrobić sobie własne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...