Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Anula uważam tak jak Ty. Trzeba wózek zobaczyć na żywo, poskładać, pojeździć, posprawdzać co i jak i wtedy można zamówić na allegro. Kota w worku sie nie kupuje,a opis to nie to samo co na żywo. Na opiniach innych można się opierać,ale najlepiej wyrobić sobie własne zdanie.
Inne rzeczy owszem bez macanka kupie ale wozek to tak jak doa nas samochod to wozek autem dla dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka Mamusie!! 🙂
Ja swoj wozek nabylam zaraz na poczatku ciazy tzn moj meszczyzna nabyl jak tylko dowiedzial sie ze bedzie tata 😁 😁 😁 tak wiec tez nie jest wliczony w koszty wyprawki.
http://allegro.pl/graco-symbio-gondola-go-fotelik-shp-gratisy-i2550001891.html
Taki nam sie podobal i taki jest tyle ze kolor nazywa sie moon (jest czarny) ze wzgledu na nieznana jeszcze wtedy plec dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Anula piękny pokoik !! Zakochałam się w tych mebelkach i macie edukacyjnej!! Musze taka nabyć!
Gosia i Elmirka, wózki bardzo fajne ! Mnie czeka zakup we wrześniu jak mąż wróci, bo niestety za 7 dni wylatuje szkolić nowicjuszy w Dublinie ehhh

A ja dziś masa zajęć do zrobienia, od rana pralka pierze ciuszki Sofii, poźniej będe rozwieszać i wieczorem prasować 🙂. Na 12 idę z małą kuzyneczka na bajkę do kina, bo już obiecana od jakiegoś czasu

Ależ goraco... roztapiam sie ! dobrze, że wiatrak coś pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Hej mamusie 🙂

Anula piękny pokoik !! Zakochałam się w tych mebelkach i macie edukacyjnej!! Musze taka nabyć!
Gosia i Elmirka, wózki bardzo fajne ! Mnie czeka zakup we wrześniu jak mąż wróci, bo niestety za 7 dni wylatuje szkolić nowicjuszy w Dublinie ehhh

A ja dziś masa zajęć do zrobienia, od rana pralka pierze ciuszki Sofii, poźniej będe rozwieszać i wieczorem prasować 🙂. Na 12 idę z małą kuzyneczka na bajkę do kina, bo już obiecana od jakiegoś czasu

Ależ goraco... roztapiam sie ! dobrze, że wiatrak coś pomaga

Podczytuje was w miedzy czasie sprzatania garderoby-juz nie wyrabiam ile tych ciuchow sie nazbieralo zaraz rozkladam deske i musze poprasowac wszystko bo pogoda super wiaterek i deszczyk popryskal.http://www.mlmeble.pl/ to jest stronka tej firmy tych mebelkow jesli by cos a mata jest TinyLove-teraz są inne modele ale kolorystyka jest wg mnie super kolorowo i dziecko na bank jest zainteresowane i z tego co widziałam to ceny się nie zmieniły bo 150-250 to widełki cenowe kosztu maty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Anula to trzeba się tylko cieszyć, że jest ich tak dużo 🙂!
Moje dalej w pralce 🙂 też będę dziś układać a wieczorem łóżeczko postawimy, i już będzie co nieco przygotowane dla Sofii 🙂
Tą matę muszę zakupić, bo jest świetna. Pamiętam, że córeczka cioci bardzo grzecznie sobie leżała w takiej macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baiser a mąż już skręcił łóżeczko?Mi to tak pusto w pokoiku bez łóżeczka ale już w zamiarze kupno takiego http://allegro.pl/17el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i2578488756.html?source=oo łóżeczko biały transparentny kolor i wyposażenie Tulisie ecru bo chce troche zeby nie było za pomaranczowo(lozeczko i tak przez pierwsze 3 miesiace bedzie z nami w sypialni ale pozniej bedzie w pokoiku.Mysle też ze z tych wszystkich cena nie jest powalajaca bo za tyle rzeczy taka cena to korzystniej niz najpierw kupic lozeczko zaplacic za przesylke i pozniej wyposazenie oddzielnie i to samo a tak jedna paczka jeden koszt wysylki i wszystko na raz.No i tylko do tego kompletu oddzielnie musze dokupic torbe na pampersy bo jest wg mnie praktyczna nawrzycane pampersiaki i sie nie walaja po pokoju w opakowaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
hihi Anula to trzeba się tylko cieszyć, że jest ich tak dużo 🙂!
Moje dalej w pralce 🙂 też będę dziś układać a wieczorem łóżeczko postawimy, i już będzie co nieco przygotowane dla Sofii 🙂
Tą matę muszę zakupić, bo jest świetna. Pamiętam, że córeczka cioci bardzo grzecznie sobie leżała w takiej macie

Tak tylko że ja dziś ze swoimi i meżulka ciuchami sie uzeram Lenki ciuszki to na samą myśl to sama slodycz i przyjemność ale to w najbliższych dniach bo po proszek płyn musze sie wybrac do sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie a jakie zakupujecie termometry dla dzieciaczków bo ja mam jeden taki zwykły elektroniczny ale chcialabym kupic taki no i nie wiem czy do czoła czy do ucha czy jakis tam zaduzo ich jest i nie wiem ktory lepiej bedzie sie sprawdzal i czy na przewijak warto kupowac pokrowiec czy przy przewijaniu poprostu flanelowy podklad czy cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
anulka, ja dawałam Kari pieluszke, ale te nakrycia tez są ok. bez róznicicy w sumie..jak K była starsza to juz nic nie dawałam
co do termometru to mamy taki dotykowy do czoła i ucha. jest ok.

u nas dzis dzien pracy, sliwki przesegregowane, cześć sie juz pichci na powidła, z reszty kompoty, duhota straszna...leczo na piecu, pralka piszczy ze juz wyprała pościel więc idę rozwiesić na podwóko
ja za godzinkę mam korki, kari idzie do niani swojej ukochanej.

my lozeczko musimmy zweiźć od rodziów i we wrzesniu postawimy, bo po operacji kari musimy przemeblowac sypialnie zeby weszlo wszystko.
wanienkę mam ze stojakiem - bardzo polecam. stojak to super sprawa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie bede kupowac pokrowcow na przewijak bo wg mnie to strata pieniedzy zbyt duzo prania by bylo a termometr kupilam taki
http://4kids.com.pl/produkt/opis/5414/termometr_wielofunkcyjny
i do tego w zestawie do pielegnacji dla maluszka mam zwykly termometr elektroniczny doustny.
Nic to trzeba sie pozbierac i pedzic do szpitala po zaswiadczenie do pracy ze jestem w ciazy bo inaczej nie wyplaca mi pieniedzy 😞. Do pozniej dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wlasnie tak sie z tym pokrowcem zastanawiam i chyba odpuszcze bo mimo ze pranie caly czas bedzie przy takim szkrabie a przewijajac bobaska zawsze moze nam psiknac czy cos i takich pokrowcow ful trzeba miec a flanelowych podkladow pieluch mam chyba ze 100 sztuk wszystkich wiec chyba pokrowiec odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula fajne to łóżeczko, całkiem podobne do mojego 🙂!
Mężulek dziś będzie skręcał, bo wczoraj dzielnie zrywał malinki i dziś już się sok robi 🙂
A co do termometru to ja kupiłam dwa taki elektroniczny do ucha i taki w smoczku, zobaczymy który lepiej się sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Anula fajne to łóżeczko, całkiem podobne do mojego 🙂!
Mężulek dziś będzie skręcał, bo wczoraj dzielnie zrywał malinki i dziś już się sok robi 🙂
A co do termometru to ja kupiłam dwa taki elektroniczny do ucha i taki w smoczku, zobaczymy który lepiej się sprawdzi

A wiem ze podobne wiem-takie dla ksiezniczek hihihi nie no zartuje uniwersalny kolor i nie jaskrawy a ja juz nie chce zpomaranczowiec pokoiku tylko rozjasnic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już po zakupach wozu 🙂 Jestem super zadowolona. Wozek w super stanie, niezniszczony, tapicerka jak nówka, czysciutka bez wyblaknięc. Prowadzi sie super. Chłopak zrobił prezentacje co i jak sie składa już przetrenowałam nawet w domu. Do samochodzika mojego malenkiego sie miesci w całosci 3 czesci i stelaż 🙂 Super lekko sie prowadzi. I jest jeszcze na gwarancji co jest ogromnym plusem jak na uzywany wózek. Nie moge oczu nacieszyć 🙂

Ja dalej na mazurach u mamusi i tutaj strasznie duszno i parno mimo że słonca nie ma bardzo. Jest męczaco jak dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
A ja już po zakupach wozu 🙂 Jestem super zadowolona. Wozek w super stanie, niezniszczony, tapicerka jak nówka, czysciutka bez wyblaknięc. Prowadzi sie super. Chłopak zrobił prezentacje co i jak sie składa już przetrenowałam nawet w domu. Do samochodzika mojego malenkiego sie miesci w całosci 3 czesci i stelaż 🙂 Super lekko sie prowadzi. I jest jeszcze na gwarancji co jest ogromnym plusem jak na uzywany wózek. Nie moge oczu nacieszyć 🙂

Ja dalej na mazurach u mamusi i tutaj strasznie duszno i parno mimo że słonca nie ma bardzo. Jest męczaco jak dla mnie...
Nic tak nie cieszy jak udane zakupy,A gdzie na mazurach jestes jak mozna sie zapytac? U mbie plan dnia wykonany garderoba sprzatnieta ciuch poukladane poprasowane qstawilam warzywka bo salatki jarzynowej mi sie zachcialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
A ja już po zakupach wozu 🙂 Jestem super zadowolona. Wozek w super stanie, niezniszczony, tapicerka jak nówka, czysciutka bez wyblaknięc. Prowadzi sie super. Chłopak zrobił prezentacje co i jak sie składa już przetrenowałam nawet w domu. Do samochodzika mojego malenkiego sie miesci w całosci 3 czesci i stelaż 🙂 Super lekko sie prowadzi. I jest jeszcze na gwarancji co jest ogromnym plusem jak na uzywany wózek. Nie moge oczu nacieszyć 🙂

Ja dalej na mazurach u mamusi i tutaj strasznie duszno i parno mimo że słonca nie ma bardzo. Jest męczaco jak dla mnie...


Nic tak nie cieszy jak udane zakupy,A gdzie na mazurach jestes jak mozna sie zapytac? U mbie plan dnia wykonany garderoba sprzatnieta ciuch poukladane poprasowane qstawilam warzywka bo salatki jarzynowej mi sie zachcialo


Anula w okolicach olsztyna bo stad pochodze choć już od wielu lat nie mieszkam. Przyjeżdzam tylko pourlopować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez sie martwie co z Aallicee bo jak poszla szykowac sie na wizyte tak sie nie odezwala a tymbardziej ze ma ten krazek wsadzony i sie martwila czy jej sie nic nie poluzowalo i wypadlo no i oby sie nie rozpakowala jeszcze nie teraz zawczesnie.Jutro siadam i wysylam wam swoj kontakt bo nigdy nie wiadomo a po co macie sie zamartwiac bo jak ja znikne na kilka dni to kto tu bexzie zasmiecal forum hihihi (zart) a mi mezus powiesil poleczki w Lenki pokoiku nie chcialo mu sie bo wypompowany wrocil po pracy ale ladnie poprosilam i powiesil.Jak mnie zgaga meczy dzis-tragedia.Zmykam spac moze jak usne to mi przejdzie-o ile usne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...