Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Odnośnie wątróbki:
Zaleca się kobietom w ciąży, aby przynajmniej przez pierwsze trzy miesiące zrezygnowały ze spożywania wątróbki, ponieważ zawiera ona duże ilości witaminy A. Przy spożywaniu produktów zawierających wątróbkę, takich jak wątrobianka czy pasztet z wątróbki, powinnaś być raczej wstrzemięźliwa. przy normalnym odżywianiu się zapotrzebowanie na witaminę A jest wystarczające. W zasadzie przedawkowanie witaminy A nie jest możliwe - z jednym wyjątkiem - zdarza się, że jedna porcja wątróbki może zawierać bardzo dużą ilość witaminy A, zależy to od składu pokarmu zwierzęcia. Witamina A jest rozpuszczalna w tłuszczach i w przypadku przedawkowania nie jest wydalana z moczem, tylko jest magazynowana w organizmie. tak więc nie jest konieczne dodatkowe dostarczanie dawek tej witaminy, która przy dużych ilościach może być niekiedy szkodliwa. jeśli jednak zjadłaś porcję wątróbki, a nie robisz tego regularnie, nie masz jeszcze powodu do niepokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpalam wszystkie strony jakie się da niektóre są bezsensu niektóre są rewelacyjne.Kiedyś znalazłam taką super stronkę gdzie było wyszczególnione mama-co czuje-co czuje tata i co by powiedziało do nas nasze dziecko.Przeczytałam to i sie poryczałam-burza hormonów.Poszukam to podeslę linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jakby inaczej hihihihi.Szaleństwo.Mąż zeskanował i sobie nawet na tapetę w tel.wrzucił zeby w pracy mieć ciągle dzidzie na widoku 😉 slodkie 😉Nasza dzidzia ma 0,33cm jest wszystko ok tak w skrócie.Widziałam widziałam-stronka odnosi sukces na innych forach ja to zaszalałam-jak szaleć to szalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maż z natury to taki ja sie nie boje czego to sie bac itp.a wczoraj to poznałam go z innej strony.Jeszcze przed drzwiami zanim nie weszłam:wez ty sie nie denerwuj co to ci da-tak do mnie mowil a sam prosze co za odwaga hihihiih ale chyba mu sie nie dziwie ja myslslam sama ze zawalu dostane a co dopiero on 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam daleko jeszcze do porodu ale chyba wolałabym cesarkę.Wszystkie moje znajome są w wiekszości po cesarkach i w zyciu by sie na naturalny poród nie pisały.Moja siostra rodziła naturalnie i z drugim dzieckiem powiedziała że w żadnym wypadku tylkocesarka i koniec.Ale to zalezy kto jaki mial porod i jaka ma wytrzymalosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Ja to mam daleko jeszcze do porodu ale chyba wolałabym cesarkę.Wszystkie moje znajome są w wiekszości po cesarkach i w zyciu by sie na naturalny poród nie pisały.Moja siostra rodziła naturalnie i z drugim dzieckiem powiedziała że w żadnym wypadku tylkocesarka i koniec.Ale to zalezy kto jaki mial porod i jaka ma wytrzymalosc.

Anula tylko ze np w Poznaniu nie mozesz wybierac co chcesz, no chyba ze slono zabulisz. Cesarkę robia tylko jak jest ona niezbędna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...