Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje Karina83 za slowa otuchy, dziekuje za wszystkie dobre slowa, to dla mnie bardzo wazne, choc przeczytalam cala teorie ciazy, przyczyny, obiawy i skutki krwawien, ale cieple slowa zawsze maja swoja wielka moc 🙂 To dla nas wszystkich ciezki czas, dopoki nie zobaczymy na USG ruszajacego sie maluszka i nie uslyszymy bicia jego malego serduszka. Musze byc silna, spokojna i cierpliwa, juz niedlugo sie okaze co przyniesie los. Jestem dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczny!!Dopiero wróciłam :do zywych" od wczoraj.Jak zaczeło się wczoraj mdlosci i latanie co 5 minut do kibelka to tak meczylam sie cala noc-spanie na raty-okropne.Wstałam rano dalej bylo mi zle ale juz nie wymiotuje choc czuje sie jakbym miala grype zoladkowa-doslownie.Juz myslalam ze omina mnie te dolegliwosci a tu jednak nie.Wstalam rano pochodzilam moze z 30 min i dalej sie polozylam na sile wcisnelam kanapke zeby na pusty zoladek nie polykac tych wszystkich tabletek ktore mi gin przepisal polozylam sie i padlam spalam do tej pory.Wstalam i prawie jak reka odjal nawet moglam cos zjesc ale leczec dalej ide bo okropnie sie czuje.Jeszcze ta wstretna pogoda.A co najgorsze zawsze uwielbialam swieta wielkanocne a w tym roku moglyby nie istniec na sama mysl o tym caly jedzeniu na stole mi zle sie robi zadne mieso mi nie idzie tylko pasztecik drobiowy albo ser żółty.Chce mi sie mieska wedlinki jakiejsc ale jak do niej podchodze to 3 razy szybciej odchodze.Okropne ale wytrzymam dla mojej kruszynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O super to jeszcze czeka mnie 6 tygodni wyjete z zycia.Choc mam nadzieje ze bedzie krocej a nie dluzej.Zle skonstruowano poczatek ciazy przeciez powinne kobiety skakac z radosci cieszyc sie ze beda mamusiami a nie blagac o to aby jakos przetrwac kolejny dzien na poczatku wymioty pozniej moze ok pod koniec zmeczenie spac nie mozna ciezko pozniej dzisdzia spac nie daje czyli w przyblizeniu za 3 lata sie wyspimy i moze odetchniemy 😉)))))))))budujace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula współczuję. U mnie nadal mdłości o różnym nateżeniu ale o ile pamiętam i często coś przegryzam to jest dobrze. Rano obudziłam się i stwierdziłam, ze to bedzie dobry dzień, bo nie było mi niedobrze ale 15 minut i wróciły mdłości. Lekarz kazał mi pić dużo wody ale na samą myśl mnie odrzuca bo potęguje mdlości, trochę lepiej jak piję z plasterkiem cytryny - polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znowu ja.Już nie moge ulezez ale jak leze to mi lepiej.Wstałam wyprostowac kosci narazie mija 4 godzina bez wymiotow pije duzo i akurat mi pomaga sok jablkowy lepiej niz woda bo probowalam wody i smak ten sam a sok jablkowy zabija mi ten dziwny posmak w ustach ale co bym nie jadla i pila to jak ma mnie mdlic to i tak mdli.na sile jem po troszku zawsze cos musi sie przyjac choc odrobina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
kiara1 napisał(a):
witaj karinko 😘

Czesc Dorotko 🙂 akurat jak napisalas to myknelam na zakupy....jak samopoczucie dzisiaj?




hej karinko u mnie ok ja jak narazie nie moge narzekac nie mam zadnych mdłości ani wymiotów czuje sie bardzo dobrze tylko brzuch pobolewa wlasnie czekam na siostre przyleciala ze szkocji jada z lotniska nie widzialysmy sie prawie rok ale sie ciesze 😁 zobacze swoja chrzesniaczke wkoncu ma 6 latek a siostra tez jest w ciazy ona siedzi juz na sierpnióweczkach 😁 😆 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Jestem teraz prawdopodobnie w 5-6 tyg., ale pewnosci nie mam, a ciaza na USG wyglada na 4-5. Jesli sie pomylilym lub moj cykl sie zmienil to jak na 4-5 tydz. wszystko wyglada poprawnie. Jutro dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, ide do lekarza i wiele bedzie wiadomo, choc moze jeszcze nie wszystko. Strasznie sie boje i denerwuje, Jestem ciagle dobrej mysli, ze nie stanie sie najgorsze...
Pozdrawiam Was i trzymajcie sie cieplo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, wpadlam do Was, z sentymentu troche 🙂) jestem grudniowka 2011 i bardzo milo wspominam to forum. Mam nadzieje ze nie obrazicie sie ze sie tu wtracam 😉
Milo Was poczytac 🙂))
Asia - nie martw sie na pewno bedzie dobrze! ja w piatym tygodnu mialam plamienia, potem w siodmym, a teraz mam slicznego slodziaska w domu trzymiesiecznego 🤪

A co do porodu, to ja rodzilam do wody (czyli oba etapy porodu w wodzie) i polecam wszystkim!! Niedlugo chcielibysmy miec drugiego dzidziusia i tez na pewno zdecydujemy sie na taki porod 🙂)

Trzymacje sie cieplo listopadoweczki!!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...