Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka-a termin porodu gin ci wyznaczył?Bo tak dziwnie masz termin na 20 listopad a jestes w 8t.c. ja mam termin na 26 listopad i mam 7t1d

Teremin mam wyznaczony przez lekarza

To ja sie zakrecilam jak sloik po ogorkach i jakies zwidy mam w oczach patrze w kalendarz i odwrotnie widze 😉)))))))))))))zart 😉

A jak u ciebie z terminem wyznaczony przez lekarza czy sama obliczalas? Bo ja wczesniej korzystalam z kalkulatorow

Jak zrobiłam test obliczyłam sobie sama na kalkulatorze a po wizycie lekarz mi wyznaczył, ale podobno to sie zmienic moze bo jak dziecko bedzie wieksze to wtedy po dlugosci od glowki do pupci okresla sie wiek ciazy.A z terminem to podobno tydzien w to tydzien w to-jak dla dzidzi sie spodoba posiedzi dluzej jak bedzie zle wyjdzie wczesniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
amme napisał(a):
He dziewczyny jaki dziś przyjemny dzionek, siedzę sobie i czytam książkę i od rana jeszcze nie mialam mdlości...!!!
😁
Już zapomniałam jak to jest 😜

Cieszymy sie razem z Toba 🙂

Ja mialam rano ale tylko mnie mdlilo ale zeby przywitac sie z kibelkiem to oby nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Elmirka-a termin porodu gin ci wyznaczył?Bo tak dziwnie masz termin na 20 listopad a jestes w 8t.c. ja mam termin na 26 listopad i mam 7t1d

Teremin mam wyznaczony przez lekarza

To ja sie zakrecilam jak sloik po ogorkach i jakies zwidy mam w oczach patrze w kalendarz i odwrotnie widze 😉)))))))))))))zart 😉

A jak u ciebie z terminem wyznaczony przez lekarza czy sama obliczalas? Bo ja wczesniej korzystalam z kalkulatorow

Jak zrobiłam test obliczyłam sobie sama na kalkulatorze a po wizycie lekarz mi wyznaczył, ale podobno to sie zmienic moze bo jak dziecko bedzie wieksze to wtedy po dlugosci od glowki do pupci okresla sie wiek ciazy.A z terminem to podobno tydzien w to tydzien w to-jak dla dzidzi sie spodoba posiedzi dluzej jak bedzie zle wyjdzie wczesniej 😉[/q
Wiem ze roznice moga sie wachac do 2 tygodni w jedna i druga strone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Mdłości nie masz a jakies zachcianki?dolegliwosci?ja czasami czuje sie jak pijana ale moze to od lekow ktore mi przepisal gin albo i nie.

Jak narazie zachcianek nie mam jestem tylko okropnie glodna i to praktycznie caly czas
A zdolegliwosci To oprucz wrazliwosci na niektore zapachy ( reaguje na nie zloscia) to mecza mnie jeszcze zaparcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Mdłości nie masz a jakies zachcianki?dolegliwosci?ja czasami czuje sie jak pijana ale moze to od lekow ktore mi przepisal gin albo i nie.

Jak narazie zachcianek nie mam jestem tylko okropnie glodna i to praktycznie caly czas
A zdolegliwosci To oprucz wrazliwosci na niektore zapachy ( reaguje na nie zloscia) to mecza mnie jeszcze zaparcia

Kazda z nas ma inaczej niektore dolegliwosci sa podobne,ale chyba mdlosci i wymioty sa najgorsze.Ja tez jestem wrazliwa na zapachy a najgorzej nie lubie jak jest duszno-zaraz otiweram okna i wietrze bo jak duszno to mnie mdli i wiruje w glowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja z innej beczki zacznę - ćwiczycie jakoś teraz czy nie? Ja przed ciążą przebierałam nogami na stepperze ale wyczytałam że to obciąża mięśnie brzucha i żeby odpuścić sobie.
Może są jakies ćwiczenia na teraz już, które sprawdzałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 jak minął wam dzień...mi ogólnie bardzo dobrze, zero mdłości, kompletnie nic, za to teraz coś mnie bierze dlatego zmykam, życzę miłej nocki 🙂 do jutra papa

Mdlości średnio co 2-3 godzinki ale na wymiotach sie nie skonczylo.Ogolnie chodze jak zwloki czuje sie jakbym miala grype zoladkowa bo tak mnie zoladek dziwacznie boli.Nawet troche pojadlam dzis ale na sile bo jesc cos trzeba.Tez zmykam juz kapiel i lulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dzień dobry! 🙂
Jaka cisza na forum. Ja właśnie oderwałam się od książki, żeby zajrzeć do Was a potem po zakupy, bo M. zostanie bez obiadu.
Dziś 2 dzień obudziłam się bez mdłości. Dziwne to trochę po ostatnich męczarniach. Może hormony mi się już uspokajają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...