Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Po obiadku była popoludniowa drzemka.Na termometrze w cieniu 27-po co wiosna od razu mamy lato 😉 zaraz sie ogarniam i idziemy na lody z mezusiem-takie z automatu z polewa czekoladowa-taka mam zachcianke na nie ze szok 😉 brateczki rosna w ogrodzie goraco i chyba z 2 litry plynu z lodem wciagnelam w ta pogode a jeszcze do wieczora daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry w ten upalny dzien 🥴 🙂

To ja powiem dobry wieczor 😉 ale dzis piekan pogoda w sloncu strach siedziec ale w cieniu to az milo nawet drzemke walnelam na siwerzym powietrzu-pozniej troszke zle sie czulam pogadalam z kibelkiem-wina chyba truskawkowych lodow ale juz teraz ok.Juz ze 2 dni byl spoko z wymiotami i mdlosciami-az zaczelam sie martwic czy to normalne i nawet jak dzis przywitalam sie z kiblekiem to wychodzac sie zasmialam ze o teraz to jest ok-zamiast sie cieszyc ze dobrze sie czulam t martwilam sie czy to normalne tak z dnia na dzien.Ok ide sie kapac i lulku bo jakas taka przejechana przez czolg sie czuje.Balkon otwarty zabki rechocza az milo.Dobrej nocki zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry z rana.Pogoda znow zapowiada sie super a ja sie okropnie czuje cala noc chodzilam bylo mi tak goraca ze nawet balkon i okna otwarte mi nie pomogly i wogole od rana nie najlepiej sie czuje bym tylko pila i pila a jesc nic wiec sniadanko zjadlam na sile bo trzeba.Ide polezec jeszcze moze mi sie poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na podwórku może z 15 min i zrezygnowałam bo smali jak diabli w domu chlodniej rolety pozasłaniane i mozan usiedzieć na termometrze 32 w cieniu od jeziora w dodatku to na slońcu chyba z 50 jest wiec wolę nie ryzykować i posiedzę w domu bo omdlenia mi nie potrzeba.A ktos wogole tu jeszcze zaglada oprocz 3 czy moze 4 osob?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez zagladam. Byłam przed chwila na zewnątrz w banku i sklepie i nie jest jak w niebie. Na kanapie, "w przeciągu" o wiele przyjemniej. Widziałam za to tłumek PIT-owych spóźnialskich w kolejce pod urzędem. Im dopiero musi być cienko... Zupełnie nie mogę sie zmusić do jedzenia w tym upale 😞 Pić mi sie tylko chce... A u Was jak z apetytem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja tu dawno nie zaglądałam 😞 a winą jest wstret do komputera-jeszcze tak chyba nigdy nie miałam 🙂
Taka ładna pogoda, a mnie cos dopadło-katar, bolące gardło, uszy i kaszel-masakra. Dzisiaj przed 18;00 umówiłam się z moim lekarzem rodzinnym, więc może przepisze mi jakies leki (oczywiscie bezpieczne dla dzidzi, bo inaczej nie będę ich brała) i mi przejdzie.
A co do jedzenia to u mnie brak apetytu-od początku ciąży nic nie przytyłam a brzusio mam spory. Od kilku dni jak tylko pojawiła się ta infekcja, to jem na przymus, oczywiscie tylko bułkę z pomidorem- moje jedzenie od kilku tygodni i truskawki. a na mięso to nawet patrzeć nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do upałów-to ja jednak wolę jak jest chłodniej, bo w takie gorąco to mi jest bardzo duszno i strasznie się męczę a co to będzie w wakacje? chyba koło łózka naustawiam sobie wentylatorów 🙂
Dziewczyny, jakie bierzecie witaminy? Bo ja brałam femibion natal 1 ale od 13 tyg. juz się bierze 2 i w aptece znajoma farmaceutka powiedziała mi, ze taki sam skład ma doppelHerz aktiv mama i jest o połowe tańszy-ten kosztuje 28zł. a femibion 55zł- no i wziełam ten z doppela i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!! 🙂 Jestem i ja! Ostatnio nie mialam sily ani ochoty na nic. Po pracy wracalam tak zmeczona, ze padalam na pyszczek ale teraz jest juz lepiej 🙂. Samopoczuce u mnie doskonale w dzien mam wiecej energii i mam nadzieje ze tak sie juz utrzyma 🙂 .U mnie pogoda do tylka caly czas pada dzisiaj jedynie bylo troche slonca ale sie nim nie nacieszylam bo oczywiscie pracowalam. Nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze tych upalow 😞 . Wiem ze na dluzsza mete sa uciazliwe ale ile moze padac w depresje mozna wpasc przez ten deszcz 😞 . Jak tam wasze brzuszki rosna? Ja w koncu poczynilam zakupy ciazowe online i teraz czekam az do mnie dotra.. Kasiu co do witamin ja niestety ci nie pomoge bo w londynie mamy zupelnie inne niz w polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia-88 napisał(a):
A co do upałów-to ja jednak wolę jak jest chłodniej, bo w takie gorąco to mi jest bardzo duszno i strasznie się męczę a co to będzie w wakacje? chyba koło łózka naustawiam sobie wentylatorów 🙂
Dziewczyny, jakie bierzecie witaminy? Bo ja brałam femibion natal 1 ale od 13 tyg. juz się bierze 2 i w aptece znajoma farmaceutka powiedziała mi, ze taki sam skład ma doppelHerz aktiv mama i jest o połowe tańszy-ten kosztuje 28zł. a femibion 55zł- no i wziełam ten z doppela i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam

ja na poczatku bralam Prenatal Classic - moim zdaniem ma dobry sklad i jest w dobrej cenie - za 90 tabletek dalam 45 zł. Jedyny minus to wielkosc tabletki i charakterystyczny zapach, ale mozna sie przyzwyczaic 😉 Od miesiaca biore PregnaPlus, 30 szt za 48 zł 🤨, ale zmienilam tylko dlatego, ze zawiera kwas omega 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry w ten upalny dzionek-wpadłam na chwilke sie ochlodzic bo w domku chlodniej niz na zewnatrz.Jakos dzis lepiej sie czuje ale wole nie zapeszac-zawsze mi wieczorem zle i wymiotuje wiczorem raz i od razu sie lepiej czuje.Apetytu tez nie mam w dzien malo jem duzo pije ale za to okolo 1:30 i 4 rano mam ssanie i jem sobie kanapeczki jogurciki 😉
Karolka-tobie zaraz walnie połówkowe-ale ten czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dawno nie zagladalam ale mała mnie za bardzo absorbuje w ciagu dnia a potem nie mam sił już. cieplutko wiec po pracy budujemy babki z piasku itp no i tak az sie sciemni, a potem mycie i lulu . teraz weekend wiec odpoczywam. a jak tak dalej pojdzie to bede miec mase czasu w srodku nocy. wlasnie wrocilam z kibelka, pije mietowa herbate (moj najczęstszy napoj ostatnio) i juz mi sie spac odechcialo. no ale wracam do lozeczka... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dawno nie zagladalam ale mała mnie za bardzo absorbuje w ciagu dnia a potem nie mam sił już. cieplutko wiec po pracy budujemy babki z piasku itp no i tak az sie sciemni, a potem mycie i lulu . teraz weekend wiec odpoczywam. a jak tak dalej pojdzie to bede miec mase czasu w srodku nocy. wlasnie wrocilam z kibelka, pije mietowa herbate (moj najczęstszy napoj ostatnio) i juz mi sie spac odechcialo. no ale wracam do lozeczka... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobrek z rana.Podobno ma dzis w calej Polsce padac i grzmiec ale jakos nie widac tego-ktoz wie co nam pogoda w sumie przyniesie dzionek sie rozpoczal dopiero.Ja dzis w planie nauka na powietrzu polaczona z opalaniem 😉 ciekawe czy wytrzymam bo wczoraj uciekalam w chlodek bo na sloncu mi zaraz slabo i sie boje omdlen.Jeszcze tydzien od dzis i ide do lekarza-ale jestem ciekawa co tam sie zmienilo w brzuszku-straszek tez jest-rzecz normalna.Wymioty w dzien ustapily-ciekawe na jak dlugo? 😉 ale za to zamiast o 18-tej to o 20:30 wyrywa mnie za caly dzien i jest spokoj pozniej jem kolacyjke i spac-najgorsze to ze budze sie w nocy na siusiu i od razu cos na zabek wrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc cześć!
zaglądam i ja 🙂 za chwilę śniadanko i chyba za skladanie wentylatora sie wezmę bo w mieszkaniu jak w saunie. 😜
ja wczoraj i przedwczoraj wieczorem wymioty, mam wrażenie, że teraz jest gorzej niż wcześniej 🤔
my powoli zaczynamy oglądać sobie rzeczy pod zabudowę do kuchni, ale zazwyczaj krótko to trwa bo nie służy mi jazda samochodem, a teraz jak jest gorąco to sie jeszcze nasila
ja we wtorek mam prenatalne i z 1 strony nie moge się doczekać a z drugiej się stresuję 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amme napisał(a):
cześc cześć!
zaglądam i ja 🙂 za chwilę śniadanko i chyba za skladanie wentylatora sie wezmę bo w mieszkaniu jak w saunie. 😜
ja wczoraj i przedwczoraj wieczorem wymioty, mam wrażenie, że teraz jest gorzej niż wcześniej 🤔
my powoli zaczynamy oglądać sobie rzeczy pod zabudowę do kuchni, ale zazwyczaj krótko to trwa bo nie służy mi jazda samochodem, a teraz jak jest gorąco to sie jeszcze nasila
ja we wtorek mam prenatalne i z 1 strony nie moge się doczekać a z drugiej się stresuję 🤨

T o ty masz we wtorek ja w środę i uczucia pewnie te same ciekawość mieszana ze strachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...