Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anula gratuluje!!!! 🙂 🙂 🙂 cieszę się wraz z Wami 🙂 🙂 super.
Femibion ja tez biorę. Tzn teraz jeszcze FN 1,a od 13 tygodnia FN2.
Wiem,że są duże,ale jakoś daję radę.
Ehh nie mogę się doczekać mojego usg, zdjęć i pomiarów. Z jednej strony się boje,
a z drugiej nie mogę się doczekać by zobaczyć Nasze Maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula piękna dzidzia !!! I zgadzam się, jak widzi się swoją kruszynke fikającą koziołki , kopiącą nóżkami to jest najwspanialsza chwila życia !!! Taki mały cud! Mój narzeczony to oczów nie mógł oderwać jak zobaczył na monitorku naszego bobaska 🙂

Co do tabletek to fakt, są wielkie 😁 Ja kończę opakowanie FN1 i od jutra zaczynam FN2 ! Dziś czuję się już lepiej, pije sobie calcium i zobaczymy czy ta wysypka ustąpi 🙂

Ahh dziewczyny ja to w ogóle będę mieć zwariowany rok, bo w lipcu mamy wesele a w listopadzie maluszka, więc taki prezencik ślubny sobie sprawiliśmy 🙂 ! I dobrze, ze już większość spraw było pozałatwianych w ubiegłym roku, bo jak tak pomyślę latac za tym wszystkim teraz to byłoby ciężko z moją kondycją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobrek z rana.Alez piekny dzionek za oknem.padlam wczoraj jak zabita spalam cudnie obudzilam sie a moj maz 5 rano nie spi patrzy nam nie ja oczy otwoarzylam a ona czesc mamusia-piekna pobudka.Wpadlam sie przywitac i zmykam zjesc sniadanko pozniej jade po reszte plytek bo zabraklo i robota stoi pozniej musze znow posiedziec nad ksiazkami tak wiec pozniej zajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki!
ja dzis do pracy na 10tą, teraz lezymy z Kari i oglądamy bajki, o 8 sniadanko i zacznamy aktywny dzien.Baiser, rzeczywiscie szaleństwo w tym roku....fajnie. napisz cos więcej o weselichu (kiedy dokładnie, jak sukienka, wiesz takie babskie ciekawostki 🙂
zaglądam do Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!! Pogoda przepiękna:-)) mam zamiar z tego skorzystać.
Zgadzam się z Edithd 🙂 🙂 chętnie poczytamy o takich babskich sprawach 🙂 🙂 weselicho hi zazdroszczę Tobie Basier 🙂 🙂 My mamy tylko ślub cywilny i myślimy o tym by kościelny i wesele połączyć z chrzcinami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znowu ja-oj dobrze ze zadzownilam do tego marketu budowlanego zanim sie ruszylam bo slimaki nie domowili mi moich plytek i na darmo bym pojechala no szok taki balagan tam maja i kto cierpi klient.Baiser-fajnie ze masz wesele my we wrzesniu juz bedzie 2 lata ale co ja bym dala zeby to jeszcze raz przezyc-mmmmmmmmmmmmmm marzenie.To wybieranie kiecki dodatkow i tego wszystkiego frajda na maxa.Teraz mamy wesele w sierpniu u szwagierki ale to nie to samo co wlasne.Sukienke kupowalam na wlasnosc i nie sprzedalam jej jeszcze i pewnie nie sprzedam i za kazdym razem jak cos grzebie w garderobie i mi wpadnie w rece to pomacam otowrze i wspomnienia wracaja super sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
amme-super wiesci 🙂
anula-super ze u dzidzi wszystko ok i zdjecie tez fajne masz 🙂
karolka-GRATULAccJE coreczki i super ze u niej wszystko ok 🙂

Ja ruszam dzis na szalenstwo zakupowe z synkiem 🙂
ja z rana odiwedzilam przychodnie zeby zrobic badanie krwi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Wiem, dlatego dziś już staram się włączyć myślenie pozytywne ! A wczoraj u ginekologa miałam znowu usg i wychodzi dokładnie 14t5d a jak zaczęła robić pomiar nóżek to powiedziała, że ma długie nogi 😁!
PaaTinkagru faktycznie mamy identyczne terminy 😁 zobaczymy, która z pociech będzie chciała zawitać pierwsza 🙂!
I zazdroszczę koleżanki w ciąży, zawsze w takiej sytuacji raźniej, lepiej znosi się wszystko 🙂!


No pewnie, że lepiej 🙂). hihiii też widnieje na forum ale miedzy nami miesiąc różnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Ja już po porannym spacerku i śniadanku 🙂! Uff jaka piękna pogoda, zaraz pójdę troszkę poopalać ramiona !
Odnośnie wesela, to z racji tego, że było planowane już od tamtych wakacji , teraz mieliśmy tylko jedynie pozałatwiać sprawy papierkowe, a było tego dość sporo!
Sukienkę miałam zamówioną do szycia w pewnej pracowni ślubnej, ale z racji maluszka postanowiłam zmienić troszkę fason więc zaczną szyć dopiero 2 tygodnie przed weselem, aby zdejmując miarę było już wszystko w porządku. Kto wie jaki będzie brzuszek, teraz kompletnie nic nie widać, ale w pierwszy weekend lipca może być już spory 🙂!

Uff są jeszcze takie sprawy jak rozdanie zaproszeń, ale sukcesywnie postępujemy 😁 myślę że do końca maja się uwiniemy 😁! Jestem bardzo podekscytowana , tym bardziej że wracam do mojego miasta rodzinnego Krakowa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂
Mi siostra mówiła, ze jej wystarczyła oliwka po kąpieli, ale wiem, że druga smarowala jakimś kremem, jak dopytam to napiszę jak sie nazywa.
I słyszałam że pod prysznic jest rewelacyjny olejek nivea, na opakowaniu jest napisane tylko natural.
Dobrze natłuszcza bo sama teraz testuję. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂 ja sie smaruje zwyklą oliwką Bambino i jak na razie nie narzekam 🙂 wczesniej uzywalam oliwki ujędrniajacej Nivea, ale Bambino jest chyba bardziej tlusta, przez co skora dluzej jest ładnie natłuszczaona. Mialam jeszce Ziajkę na rozstepy, ale w ogole nie byla wydajna i po tygodniu mi sie skonczyla, a skora na brzuchu i tak "ciągnela" i swedziala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę,że PaaTigaru i Basier tak jak i ja wybrałam się na spacerek. Pogoda w sam raz.
Popołudniem mam zamair jeszcze Męża wyciągnąć na krótki spacerek.
Ja powoli zaczynam sie rozglądać za jakimś kremem lub balsamem
na rozstępy. Z miłą chęcią skorzystam z doświadczenia innych.
Więc czekam na sugestie.Słyszałam,że zwykła oliwka jest najlepsza...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Wpadłam na chwilke zobaczyc co slychac zaraz uciekam robic pomidorowke bo tak mi po glowie dzis chodzi. Jaa na oliwki kazde doslownie mam uczulenie zaraz wysypuje mnie malymi krosteczkami i kupilam w aptece Linoderm balsam przeciw rozstepom bo zadne balasamy nie dawaly efektu (słabo chlonne) od kilku dni smaruje sie tym i skora przestala mnie swedziec.Co do tego w czym sie kapac to mi lekarz powiedzial wczoraj ze duzo ale nie wszystkie plyny zele do kapieli zawieraja witamine A wiec trzeba czytac skalad kosmetykow bo witamina A jest nie najlepsza w ciazy-kobietom wydaje sie ze to dzidzi nie zaszkodzi ale wszystko czym my sie smatrujemy przenika przez skore czyli do malenstwa tez.Ja od wczoraj jakbym inne zycie dostala chce mi sie zyc krzyczec ze szczescia jak to usg mi zycie zmienilo 😉 ale nie ma tak dobrze zeszyciki z notatkami czekaja dzis mam zamiar powkuwac troche bo zeby lipy nie bylo w sobote na 2 egzaminach.Bede czytala sobie notatki na glos malenstwo sie nauczy i mamie podswiadomie bedzie podpowiadalo hihihihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
z doswiadczenia nie polecam serii babydream z rossmanna. nie wchłania sie w ogole. dobra jest oliwka bambino i krem mustela juz tu wspomniany, jak równiez wspaniay jest w 100% krem pharmaceris i do cycuśków i na brzuch. mi sie na szczescie nic nie podziałało ze skóra w 1sej ciązy, mam dosyć elastyczną, jak schudałm pote to mi sie pieknie wszystko skurczyło. liczę na podobne efekty teraz..

ja tez mam pomidorówkę...mniammmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
hej
z doswiadczenia nie polecam serii babydream z rossmanna. nie wchłania sie w ogole. dobra jest oliwka bambino i krem mustela juz tu wspomniany, jak równiez wspaniay jest w 100% krem pharmaceris i do cycuśków i na brzuch. mi sie na szczescie nic nie podziałało ze skóra w 1sej ciązy, mam dosyć elastyczną, jak schudałm pote to mi sie pieknie wszystko skurczyło. liczę na podobne efekty teraz..

ja tez mam pomidorówkę...mniammmmmm


Ja stosuje krem Mustela i jest naprawdę wydajny i z zasłyszanych opinii bardzo dobry! Mnie w ogóle skóra na brzuszku nie swędzi 🙂. ale zakupię też oliwkę bambino 🙂 ! Nie wiem tylko co stosować podczas kąpieli ??

Ja poleżałam na leżaczku chwileczkę , teraz popijam zimny kefirek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...