Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie też strasznie duszno...najlepiej w domku siedzieć choć trochę szkoda bo jest tak cieplutko ale męczy mnie to...trochę się dzisiaj pouczyłam ...poszłam na działeczkę porobiłam w kwiatach i truskaweczkach i teraz jem smaczną fasoleczkę szparagową (oczywiście z zamrażarki) zaraz jeszcze podskoczę do siostry.... mnie od kilku dni na wieczór pęka głowa...taki straszliwy ból jakiego nigdy jeszcze nie miałam...nie chcę się faszerować żadnymi tabletkami dlatego robię sobie tylko zimne kompresy na głowę trochę pomagają ale od tego bólu aż wymiotować się chce...moja siostra miała tak samo w ciąży mam tylko wielką nadzieję że szybko to minie bo ból nie daje normalnie funkcjonować:/ a tak po za ty to znowu waga mi poleciała nie wiem czy to dobrze bo nie wymiotuje tylko po prostu nie ma takiego wielkiego apetytu jak na początku mam nadzieję, że to co jem idzie wszystko w dzidzię i to co zgubiłam też...a może to prze z stres...czort wie mam nadzieję że w poniedziałek lekarz powie że z maleństwem wszystko jest ok i że mam się nie przejmować spadkiem wagi ... zobaczymy jeszcze kilka dni i się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith...chyba nie odważę się podjąć takich kroków 🙂 dobrze że wczoraj mnie już tak nie bolała ta głowa...miejmy nadzieje że dzisiaj nie będzie boleć również....u mnie też od rana zapowiada się piękna pogoda...słoneczko świeci...ptaszki ćwierkają aż szkoda nie wyjść na spacerek 🙂 dobrze że lekki wiaterek wieje bo byłoby upalnie....dobrze, że mieszkam nad morzem to wakacje pewnie spędzę w większości tam a nie w domku 🙂 życzę miłego dnia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczka-ty morze pod nosem ja jeziora i jedno blisko ze w kapciach moge chodzic 😉 Um nie tez cieplutko lekki wiaterek ale jest super od rana chodze i ograrniam katy bo przez te konczenie remontu codziennie cos-kiedy to sie wreszcie skonczy oj juz mam powoli dosc a wykanczanie najgorszych pierdolek jest najgorsze.Ja dzis smigam na uczelnie jutro od rana to samo dobrze ze niedziela wolna to oby pogoda byla tylko. Wczoraj raz mnie zaciagnelo do kibelka ale w porownaniu co tego co bylo to juz raz a konkretnie nie przeszkadza mi.Femibion-myslalam ze gorzej bedzie mi wchodzil ale wielkimi lykami i smiga do zoladka tylko pozniej go przez godzine mam wrazenie ze czuje ze jest w zoladku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello girls
u nas tez pieknie. zjadamy zaraz plateczki i idziemy na podwórko, ja dzis aczynam egzaminować maturzystów, od 13-20.00 pierwsza grupa.... po weekendzie jeszcze 4 podobne dni
odezwę sie na 100% wieczorkiem, a teraz zycząc wam miłego dnia znikam z córcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U mnie również piękna pogoda, zaraz idę na dwór coś słoneczka zaczerpnąc 🙂

Dziś czuję taki napięty bardzo brzuszek, chyba zaczyna rosnąć, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego uczucia 🙂. Oliweczkę zakupiłam wczoraj i już chodzę cała i się świecę 😁 Nie mogę się doczekać jutra, bo wracam do krakowa na weekend 🙂

Milego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan to widzę, że u mnie dziś podobnie. Zakupy byly w planach ale za długo nie wytrzymalam, zaczęło mi w gardle zasychać i od razu odruch wymiotny, wróciłam ale jeszcze glowa mnie boli teraz. No ale pogoda faktycznie fajna 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Widzę,że PaaTigaru i Basier tak jak i ja wybrałam się na spacerek. Pogoda w sam raz.
Popołudniem mam zamair jeszcze Męża wyciągnąć na krótki spacerek.
Ja powoli zaczynam sie rozglądać za jakimś kremem lub balsamem
na rozstępy. Z miłą chęcią skorzystam z doświadczenia innych.
Więc czekam na sugestie.Słyszałam,że zwykła oliwka jest najlepsza...?


Spacerki są najlepsze 🙂)... muszę stwierdzić, że oliwka w ciąży jest złym pomysłem. kolezanka raz sie posmarowała na drugi dzien miała duzo gorszą skóre... a i balsamy z Avonu sąą też nie zbyt dobrym pomysłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi po wczorajszym posmarowaniu i dzisiejszym skóra zrobiła się dużo lepsza, nie jest taka spięta. Ale jak samruję na noc krem Mustela też jest super, więc będę stosowac zarówno to i to 🙂!
Uff dziewczyny ale duszno, głowa boli mnie już od kilku godzin 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Upaly to dopiero nadejda... 😜


I to mnie martwi 😁! Chyba będę siedzieć z wentylatorem, żeby to przetrzymać 😁! Co myslicie o wyjeździe na wakacje w lipcu , sierpniu?? Bo tak się zastanawiamy z narzeczonym po weselu, skoczyć gdzieś na tydzień, ale nie wiem czy to jest wskazane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...