Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 ja właśnie wróciłam od lekarza 🙂 i co sie okazało...lekarz tylko przyłożył do brzucha aparat i pokazały się naszego maleństwa jajeczka --> będzie synuś 🙂 ale się cieszę -->Mikołajek 🙂 wszystko z synkiem jest ok 🙂 serduszko bije prawidłowo a mierzy 12,69 cm 🙂 uśmiech z twarzy mi nie schodzi jeszcze tak słodko ziewał nasz maluszek...i drapał się po główce...widok nieziemski 🙂 kolejna wizyty 9 czerwca 🙂 miłego wieczoru papa


Super 🙂. ja dowiedziałam się w 17, że będzie chłopaaak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂


i Słusznie ... 🙂 też ostatnio kombinowałam bo ile mozna wyglądać jak nie wygląd 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂


i Słusznie ... 🙂 też ostatnio kombinowałam bo ile mozna wyglądać jak nie wygląd 🙂 hihi

tak 🙂
a to przynajmniej humor poprawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂


i Słusznie ... 🙂 też ostatnio kombinowałam bo ile mozna wyglądać jak nie wygląd 🙂 hihi

tak 🙂
a to przynajmniej humor poprawia 🙂


Ja SObie walnęłam bardziej Rudy niż miałam 🙂 i bardzo mnie cieszy efekt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂


i Słusznie ... 🙂 też ostatnio kombinowałam bo ile mozna wyglądać jak nie wygląd 🙂 hihi

tak 🙂
a to przynajmniej humor poprawia 🙂


Ja SObie walnęłam bardziej Rudy niż miałam 🙂 i bardzo mnie cieszy efekt 🙂

ja mialam czerwony dosc ciemny a teraz walnelam rudy jasny i wyglada jak pomaranczowy bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze kolor rudy kroluje 😉 ja tez w zamiarze mam poprawe swego rudego na bardziej marchewkowy odrosty sa juz widoczne a malowalam do tej pory szamponem ze wzgledu na dzidzi ale teraz juz wiem ze mozna spokojnie farba.Ja dzis mialam na przemian raz len raz pracus ale doszlo do mnie ze kondycja nie ta i ze szybko sie mecze i tak z przerwami zrobilam zupke koperkowa na obiad bo tak mi koperek w ogrodzie zapachnial firany powieszone zostal mi jeszcze pokoj z ciuchami sprzatnac w komodzie i sypialnia i finito a co ja pozniej bede robic hmmmmmmm lenic sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariplosa napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂 ja mam takie pytanie bo od jakiegoś czasu czuje takie silne kłucie z prawej lub lewej strony podbrzusza, jest to moja pierwsza ciąża i nie wem czy to normalne czy mam sie bać i pędzić do gina??


Hej 🙂
Ja też tak czasami mam, ale to ponoć normalne bo macica się poszerza więc myślę, że nie masz się o co martwić mnie też akurat kłuje z prawej strony ale zobaczysz będzie ok 🙂 Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 Bedzie DZIEWCZYNKA 😉 moje przeczucia od poczatku mnie nie mylily 🙂 strasznie sie ciesze 🙂 i do tego jeszcze dostalam ograniczenie godzinowe w pracy teraz bede tylko 4 godzinki dziennie pracowac ufffffffff powoli pozytywnie sie zrobilo 🙂 🙂 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
🤪 Bedzie DZIEWCZYNKA 😉 moje przeczucia od poczatku mnie nie mylily 🙂 strasznie sie ciesze 🙂 i do tego jeszcze dostalam ograniczenie godzinowe w pracy teraz bede tylko 4 godzinki dziennie pracowac ufffffffff powoli pozytywnie sie zrobilo 🙂 🙂 🙂 🤪


Karina... trzymam kciuki, żeby na kolejnych badaniach dziewczynka się potwierdziła 😉 u mnie pomiędzy 17 a 20 tygodniem wyrósł siusiak 🙃
bóle, kłucia w podbrzuszu, to najprawdopodobniej rozciągające się więzadła macicy i sama rosnąca macica 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
🤪 Bedzie DZIEWCZYNKA 😉 moje przeczucia od poczatku mnie nie mylily 🙂 strasznie sie ciesze 🙂 i do tego jeszcze dostalam ograniczenie godzinowe w pracy teraz bede tylko 4 godzinki dziennie pracowac ufffffffff powoli pozytywnie sie zrobilo 🙂 🙂 🙂 🤪


super, to mamy pierwszą damę
zazdroszczę ci troszkę...myśmy po cichutku liczyli na 2ga dziewczynkę...głownie przez to ze to nasze 3-letnie cudo to na serio bylo niesamowite grzeczne, spokojne, bezproblemowe niemowlę... a teraz mam trochę obawy (patrząc na moje kolezanki co to chlopców mają)...ale damy radę!!! do trzech razy sztuka hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina gratuluję!!!
ja dziś byłam na chwilę w firmie. Załatwić jedną sprawę. Teraz się tam pojawię w pn z L4. W poznaniu samych cudzoziemców spotykałam. Potem odwiedziłam kumpelę w sob idę na jej ślub i wesele. Zaczyna się Panna Młoda stresować. A potem kumpelę która 2 tygodnie temu urodziła. Miłosz ma już 4600 🙂 duży z niego chłopak. A jaki słodziak. Wleciałam tez na chwilkę do Rodziców,a potem do domku. Pogoda się zmieniła. Parno i duszno się zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina gratulacje! 🙂 To i ja sie pochwalę dobrymi nowinami 🙂 właśnie wróciłam z Usg i po raz pierwszy lekarz powiedział że będzie córka 🙂)) choć poczatkowo też miał wątpliwości co do dzyndzelka. Okazało sie że jak na wiek ciązy to za mały na siurka, wiec jest to łechtaczka. Pozatym wszystko ok i w normie. Dzieciątko duże jak na wiek. Ma 12,16 cm. Czyli wygląda na 17 tyg. i 3 dni. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Karina gratulacje! 🙂 To i ja sie pochwalę dobrymi nowinami 🙂 właśnie wróciłam z Usg i po raz pierwszy lekarz powiedział że będzie córka 🙂)) choć poczatkowo też miał wątpliwości co do dzyndzelka. Okazało sie że jak na wiek ciązy to za mały na siurka, wiec jest to łechtaczka. Pozatym wszystko ok i w normie. Dzieciątko duże jak na wiek. Ma 12,16 cm. Czyli wygląda na 17 tyg. i 3 dni. 🙂)



Superr 🙂. Gratulujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂
ładna pogoda to czas na spacerek 🙂. Pozdrowionka

ja mam lenia 🙂


ja miałam wczoraj.. nawet nie wyskoczyłam z piżamki 🙂 dzisiaj mi sie chce chodzic hihi

ja dzisiaj dzialam troche ze swoim wygladem bo cos trzeba zmienic 🙂


i Słusznie ... 🙂 też ostatnio kombinowałam bo ile mozna wyglądać jak nie wygląd 🙂 hihi

tak 🙂
a to przynajmniej humor poprawia 🙂


Ja SObie walnęłam bardziej Rudy niż miałam 🙂 i bardzo mnie cieszy efekt 🙂

ja mialam czerwony dosc ciemny a teraz walnelam rudy jasny i wyglada jak pomaranczowy bardziej 🙂


też zależy jakie światło pada.. bo przy swietle zwyklym inaczej i dziennym tez inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
🤪 Bedzie DZIEWCZYNKA 😉 moje przeczucia od poczatku mnie nie mylily 🙂 strasznie sie ciesze 🙂 i do tego jeszcze dostalam ograniczenie godzinowe w pracy teraz bede tylko 4 godzinki dziennie pracowac ufffffffff powoli pozytywnie sie zrobilo 🙂 🙂 🙂 🤪


Wielkie Gratulacje 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 🙂 No mam nadzieje ze sie nie okaze ze cos tam wyrosnie za kilka tygodni 😉
wiec teraz mysle ze mozna powoli zabrac sie za zakupy slodkich ciuszkow a dla dziewczynek jest taki przeogromny wybor....
a teraz do pracki na te 4 h ....normalnie coz za ulga.....
jak po meczu Polska rosja? ogladalyscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...