Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gwiazdeczka będę trzymała kciuki 🙂 napweno świetnie Ci pójdzie 🙂
Ja też chciałam dziewczynkę,ale Maleństwo ukrywające się w brzuszku
okazało się chłopcem. Też fajnie. Najważniejsze by było zdrowe.
Może drugie będzie dziewczynką,a wtedy będzie miała starszego brata 🙂
Wczoraj byliśmy u znajomych i kumpela dała mi do potrzymania i opieki
synka, który ma niecały miesiąc. Super uczucie.
Andziucha czekam z niecierpliwością na wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też wczoraj byłam u znajomej która ma synka miesięcznego kurcz aż się chce, żeby ten czas do końca ciąży szybko minął i żebyśmy mogły wziąć w ramiona swoje wyczekiwane szkraby 🙂 czekam z utęsknieniem na tą chwilę...tak bardzo chciałabym już go przewijać karmić i trzymać na rękach...jeszcze 4 miesiące i marzenia staną się rzeczywistością...czasami jak sobie tak myślę to nie dowierzam że już za kilka chwil zostanę mamą 🙂 dzięki za podtrzymanie na duchu...w sumie umiem wszystkie pytania na obrone ale zawsze można ze stresu złapać bloka i nic z siebie nie wydusić...to byłaby katastrofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu87, ja tez uczę anielksiego, juz prawie 10 lat 🙂 powpli koncze dyplowanie, mam 2gie wychowawstwo, bardzo fajna klasa, tylko slaba jak nie wiem co....
w szkolnictwie tak jest, ze jak weźmiesz L4 na wakajce to cie sie 6tyg dolicza do macierzynskiego, z reszta normalne L4 w wakacje tez uprawnia do 'wybrania' tego w roku skzolym, ale z tego akurat nikt nie korzysta, chyba ze ktos mial operacje w trakie wakacji czy cos w tym stylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

My z córeczką nadal w szpitalu, masę badań przechodzimy i odliczamy dni kiedy wyjedziemy do domku! Tyle co ja sie już napatrzyłam na tej patologi ciąży, to poród już nie jest piękny w mych myślach 😁!
Codziennie kroplówki, badania, lekarstwa itp itd i tak nam mija cały czas w szpitalu. Może w pt wyjedziemy 🙂 ale już dziś po rozmowie z panią ginekolog, dowiedziałam się że będę musiała sie maksymalnie oszczędzać, jak najwięcej leżeć i tylko leżeć. Znowu pod koniec lipca będziemy musiały na kilak dni wrócić do szpitala... ale czego nei robi się dla Naszego Skarbka.

Gwiazdeczko trzymam kciuki za obronę, nie martw się, z pewnością będzie piękny dyplom jutro~!

Megan gratuluje chłopczyka 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny cos dlogo sie nie odzywalam ale juz jestem 🙂
Megan gratuluje mamy kolejnego chlopaka 🙂
Wszystkim zdajacym egzaminy i broniacym sie zycze powodzenia
U mnie pogoa w kratke raz slonce raz deszcz az sie czlowiekowi odechciewa .
Ja juz zaczynam odliczac dni do mojego polowkowego i oby maleenstwo pokazalo co tam ma miedzy nozkami 😉 bo nastepne usg bede miec dopiero okolo 36 tyg i to jeszcze nie jest powiedziane ze bede miec. Prubowalam sie umowic na prywatna wizyte do polskiego ginekologa ale jest ciezej niz w polsce. niestety nie ja jedna jestem w ciazy ale nie trace nadziei ze jeszcze mi sie uda i polski specjalista mnie zbada bo jakos nie do konca ufam angielskiej sluzbie zdrowia. Kiedy ostatnio poszlam do lekarza bo bolal mnie kregoslup i nie moglam juz wytrzymac uslyszalam tylko ze to w ciazy normalne nikt nie pytal o szczegoly odeslali mnie z kwitkiem o L4 moge zapomniec bo ciaza to nie choroba wiec mozna pracowac.
Dzidzia czasem niesmialo daje o sobie znac ale jak narazie jest to wszystko bardzo delikatne wiec bardziej sie domyslam ze to sa ruchy dziecka niz je czuje. Mam jednak nadzieje ze wkrotce poczuje bardziej zdecydowane kopniaczki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy podczas Waszych USG lekarze informowali Was o połozeniu dzidziusia ?? Zastanawiam się, czy większość dzieci od początku ma położenie podłużne-główkowe czy dziecko dopiero przed porodem obraca sie glowa w dól, bo ja mialam pośladkowe jeszcze do niedawna a teraz jest już główkowe . Zawsze myslalam,że to w ostatnich miesiącach przed porodem tak się ustawia maluch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basier wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj, oszczędzaj się i nie denerwuj.
Maleństwo się u mnie w brzuszku kręci i przewraca. Na przed ostatnim usg było głową do góry leżało a boku. W pn leżało prawie do góry nogami 🙂 pewnie teraz też jest już inaczej. Ma dużo miejsca więc się kręci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂. Miałam małą awarię z internetem i naprawiali 1,5 tygodnia ... 🙂 nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać 🙂... JAK SIĘ CZUJECIE? 🙂.
u mnie się polepszyło bóle minęły, z narzeczonym się ułożyło 🙂. jutro idziemy na USG zobaczyć małego 🙂... 🤪 Buziaki i dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! Od rana nic mi sie nie chce.
PaaTinkagru super, ze wszystko się ułożyło. Teraz najważniejsze jest Maleństwo i Twoje dobre samopoczucie.
Ja w pn widziałam Moje Maleństwo i okazało się,że to chłopiec 🙂 🙂
super,że dziś masz wizytę. Zdaj relację jak wrócisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😆
Megan gratuluję chłopca 🙂
Dzisiaj u mnie ładnie słoneczko świeci, że aż chce się żyć 🙂
Ja tylko odliczam dni od jednego do drugiego USG teraz mam dopiero 12 lipca jak to się ciągnie.
Co dzisiaj porabiacie bo ja nie wiem jak zaplanować dzisiejszy dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis mialam tylko 2 lekcje. i 9 uczniów 🙂 o 14.30 plenarka...do 19tej, potem pizza z moimy work friends. amm super kolezanki w szkole, tzn jest nas 5 i na seiro bardzo sie lubimy. nawet w wakacje wyjezdzamy na 2-3 dni gdzies razem. same 🙂

u mnie pochmurno, idziemy sie pakowac. wykupilam ubezpiecznie od chorob przewlekłych do którcy sie ciąza wlicza hahaha. jutro o 13.30 wyjazd. bede miala neta na miesjcu wiec bedziemy w kontakcie.

zrobiłąm sobie dzis mocz i krew tak dla sprawdz czy cos sie nie dzieje, ok 14 powinny byc wyniki. jakby co to jutro z ran auderzam do gina. ale czuje sie ok, wiec licze ze wszystko bedzie good

dobra, spadam do pakowaczki 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
po wczorajszej wizycie wiem tyle ze bede miec kolejnego SYNKA 🙂 maly ma juz 500 g 🙂 wszystko z nim ok!
i moj termin z USG sie zmienil z 3 Listopada na 31 Pazdziernika 🤪

a o to moj synek:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/zdjcie0228n.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9103/zdjcie0228n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Hejka!!! Od rana nic mi sie nie chce.
PaaTinkagru super, ze wszystko się ułożyło. Teraz najważniejsze jest Maleństwo i Twoje dobre samopoczucie.
Ja w pn widziałam Moje Maleństwo i okazało się,że to chłopiec 🙂 🙂
super,że dziś masz wizytę. Zdaj relację jak wrócisz.


Wszystko super 🙂 krwiak zniknął waży pół kilo ... 🙂 chcieliśmy zdjęcie siusiaka ale tak się ułożył, że nawet nie można było zmierzyć kości udoweej 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...