Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
U mnie w tej chwili jest okolo 16 stopni i leje za to jutro pewnie bedzie swiecic slone bo musze isc do pracy 😉 zawsze tak mam a pozniej zacznie padac znowu bo moj meszcyzna planuje grilla z chlopakami chca oblac wczorajszego newsa 😜

No tak wiadomo bedzie synek trzeba oblac 🙂
ja juz drugiego synka wiec to inaczej hehe 😁 😁 😁
ja bym chciala jeden dzien chlodniejszy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Gdyby byla kobitka to tez by oblewali 😁 Kazdy powod dobry 😉
Andziucha oddaj troche tego waszego ciepla bo ja to mam problem przez ta angielska pogode nie mam w czym chodzic

wazne ze powod jest 😁 😁 😁
juz wysylam do ciebie kuriera z ciepla a wrecz upalna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Gdyby byla kobitka to tez by oblewali 😁 Kazdy powod dobry 😉
Andziucha oddaj troche tego waszego ciepla bo ja to mam problem przez ta angielska pogode nie mam w czym chodzic

wazne ze powod jest 😁 😁 😁
juz wysylam do ciebie kuriera z ciepla a wrecz upalna pogoda 🙂

ok to ja czekam 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Gdyby byla kobitka to tez by oblewali 😁 Kazdy powod dobry 😉
Andziucha oddaj troche tego waszego ciepla bo ja to mam problem przez ta angielska pogode nie mam w czym chodzic

wazne ze powod jest 😁 😁 😁
juz wysylam do ciebie kuriera z ciepla a wrecz upalna pogoda 🙂

ok to ja czekam 😉 😁 😁

kurcze moglam to lepiej golebiem wyslac 😁 😁 😁 szybciej by byl o ile by nie zablodzil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez nie mamy zbyt duzo miejsca a pozatym nie jestem przekonana do lozeczka drewnianego chodzi mi o szczebelki slyszalam ze dzieciaki wkrecaja sobie raczki i nozki pomiedzy nie i jakos tak mnie to zrazilo. Wiem ze sa ochraniacze na lozeczko ale jakos i tak mnie nie przekonuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Tez nie mamy zbyt duzo miejsca a pozatym nie jestem przekonana do lozeczka drewnianego chodzi mi o szczebelki slyszalam ze dzieciaki wkrecaja sobie raczki i nozki pomiedzy nie i jakos tak mnie to zrazilo. Wiem ze sa ochraniacze na lozeczko ale jakos i tak mnie nie przekonuja

powiem tak ja mialam ochraniacz na szczebelki ale i tak wkladal tam nozki, raczek moze tak nie!
i to nawet nie wiedzialam kiedy musialam zajrzec do niego jak spal zeby do wydostac stamtad!
wiec moge sie z tym zgodzic ze dzieci robia akrobacje i te szczebelki jakos tak bezpieczne nie sa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytanie do was wszystkich dziewczyny. MOze znacie jakis dobry polski sklep internetowy. Kurcze wlasnie przegladam te wszystkie sklepy i nie moge nic znalezc. Zawsze czegos w danym sklepie nie ma a ja bym chciala tak wszystko w jednym miejscu. Mam pare zakupow ktore musze poczynic w polsce bo jest taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie wróciłam od fryzjera.... troche mniej włosów na głowie i od razu lepiej człowiekowi no i zbiera sie na burzę !!! 🤪

a co do łóżeczka to ja wole drewniane 🙂 Wiki wprawdzie czasem włożyła reke czy noge ale żadnej krzywdy jej to nie zrobiło a wydaje mi sie ze w turystycznym jest jest duszniej (turystycznego używamy u babci i na wakacjach). Do turystycznego i tak dokupiłam materac normalny gryka kokos bo to w tych turystycznych jest to na dł€ższą mete sie nie nadaje... tylko że po włożeniu materaca Wiki jak miała 2 lata wypadła z łóżeczka a z tego drewnianego nigdy 🙂 ja wole drewniane 🙂 a wielkościowo to mozna drewniane mniejsze kupic 120/70 i jest super 🙂 poza tym przez drewniane dziecko wiecej widzi no i mozna miec 3 poziomy łóżeczka a nie tylko dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie zgadzam w 100% z aallicee!!! mam oba łózeczka, turystyczne jest niskie, dziecko spi na samym 'dnie', materac (nie mozna tego nazwac materacem tylko WKŁADKĄ) jest cieniutki i bardzo niezdrowy dla małego dziecka. mysmy nasze łózecko traktowali jak kojec jak kari miała poł roczku. potem sprawdziła sie na wakacajach jak Mała miała roczek. w domu nigdy go nie uywalismy. drewniane łózeczko jest super. mozna regulowac wysokosc, jest stabilne, nawet by mi do głowy nie przysło go nei uzywac ponownie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd- lista już poprawiona przez te upaly wpadalam raz na forum i calkiem o liscie zapomniałam ale już odsiezona babeczki doganiaja 6-8 dla chłopaczków na razie 😉
asiek740- nie przejmuj się w srode przede mna była dziewczyna w 23 tygodniu i wywalila na mnie galy ze ja od 17 tygodnia czuje swoje maleństwo bo ona swojego nie wychodząc z gabinetu się uśmiechnęła bo nie dosc ze się dowiedzila ze będzie miala synka to ze zdrowy jak rydz tylko leniwy 😉 wiec na kazde maleństwo przychodzi czas kazda z nas jest inna cierpliwości
Ja tez już mam dosc tego upalu 3 razy właziłam pod prysznic się chłodzić ale dupa z tego bo na troche wystarczy i tyle w domu siedze jak w bunkrze rolety pozasłaniane w sypialni rolet jeszcze nie mamy wiec zasłoniłam okno kocem może pomoze chyba przyjdzie mi siedziec w piwnicy bo tam najchłodniej 😉 dobrze ze my listopadowi bo jak byśmy były np. sierpniowi oj wspolczuje z takim brzucholkiem ale coz jakos i sierpnioweczki przezyc musza i my byśmy przeżyły jakbyśmy musialy .A co do łóżeczka to my planujemy drewniane zakupic i dziwia mnie opinie ze szczebelki mogą zaszkodzic ok. może to opinie przewrażliwionych mam ale jakos kiedys nie było turystycznych łóżeczek większość z nas wychowala się na drewnianych i jako szyjemy wiec troche mniej paniki wiecej rozumu 😉 turystyczne to turystyczne sama nazwa o sobie mowi ze nie na dluzsza mete-to moja opinia ale każdy ma prawo mieć wlasna
Ok uciekam bo mezulek wraca z pracy a na obiadzik wymyslilam nalesniki i wciagnelam juz 3 i lodowatym mleczkiem popite mniami-A Lenka sie kokosi w brzuszku ale znow pewnie popis da wieczorem i noca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nadal gorąco... mąż dziś wraca i cieszę się jak dziecko bo stęskniłam się za nim... w końcu we wtorek popołudniu mnie zostawił i wyjechał służbowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Ehh nadal gorąco... mąż dziś wraca i cieszę się jak dziecko bo stęskniłam się za nim... w końcu we wtorek popołudniu mnie zostawił i wyjechał służbowo.


ja mojego juz tydzien nie widzialam, na skypie nadrabiamy, ale juz tez czuje braki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!A my wczoraj caly dzien moczylismy sie-ale w wannie niestety bo tak bylo mi goraco ze srednio co 2 godz wchodzilam sie chlodzic-mezulek chlodzil sie w jeziorku a ja wanna 🙂 i jakos przezylam ten upalny dzien.Wieczorkiem pojechalismy na koncert Wilkow i Blue Cafe-moja corcie zdecydowanie nie przepada za Wilkami,bo tak mnie skopala za kazdym dzwiekiem ostrzejszym ze myslalam ze wyskoczy a przy Blue Cafe siedziala cicho i od czasu do czasu sobie fikolajknela 🙂 a wczoraj po obiedzie polozylam sie i zauwazylam ze jak dzidzia kopie to mi brzuch sie lekko rusza hihi smieszny widok bo ja nie mam nad tym kontroli i dzieje sie to bez mojej ingerencji 🙂 normalnie wiekszego cudu na swiecie nie ma.Ale ok zgubilam watek acha z koncertu wrocilismy okolo 24 zrobilo sie chlodniej wiec okna balkony otwarte a ja rozwalona na wierzchu i nawet sie wyspalam 🙂zaraz wstajemy bo cos trzeba na sniadanko wsunac a zapowiada sie kolejny upalny dzien juz mam dosc chce troche chlodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY 🙂
co tam u was? chyba dwoch tygodni nieobecnosci na forum nie dam rady nadrobic.... 😞 jakies newsy? moze jakas kolejna dziewczynka sie pojawila? w polsce bylo tak relaksujaca a tu w niemczech znowu beznadziejna pogoda........ juz tesknie za pl.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...