Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny...u mnie też ciepło że się nie da wytrzymać mimo tego, że w dzień trochę popadało nadal jest ukrop...co do słodyczy to ja też nie mam aż takiego parcia na nie owszem czasami coś skubnę ale nie żeby to było codziennie...a lody również tylko sorbetowe bo są najzimniejsze 🙂 a ja właśnie kończę robić leczo...mmm...tak mnie naszło coś na takie danie jednogarnkowe...ale tyle tego zrobiłam, ze będzie i na jutro i na piątek bo bo we dwójkę nie zjemy tego w jeden dzień 🙂 megan a ty gdzie się wybierasz nad te morze nasze?? może blisko mnie?? pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja znowu słodycze to jem. O wiele więcej niż przed ciążą. Ciągle mam ochotę na coś słodkiego. Czekolada za mną chodzi,ale po niej mam pryszcze,a że w pt idę na wesele to muszę odczekać by nie straszyć 😁 po weselu sobie zjem.
Śmigam z mężem do Trzęsacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie pada i kolejna burza wiec lezymy i zawiazujemy sadelko po obiadku byla poprawka bo jakos tetaz czesto i szybko robie sie glodna ale co sie dziwic malenstwo wyciaga i tak jak w pierwszym trymestrze mialam wstret do jedzenia tak teraz jem i nie narzekam ostatni posilek wsuwam ok.19:30 lub 20 woec lepiej mi sie spi niz jakbym sie opchala na noc.Slodyczy jak nie jadlam tak nie jem,jedyny wyjatek kupilam nutelle i wsunelam 2 buleczki z nutella i corunia tez latala po brzuchu jak u edithd wiec dzidziusie w brzuszkach juz wiedza co dobre i jak pozniej ograniczac slodycze jak maluchy juz w brzuszkach wiedza co dobre 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo to megan blisko mnie będziesz 🙂 To zaledwie ode mnie 20 km. ... pogoda jest fajna...tyle,, że raz pada raz ostro świeci słońce tak w kratkę ale ogólnie jest cieplutko 🙂... leczo zrobione... właśnie wcinam 🙂 zaraz lecę do siostry na ciacho bo ma dzisiaj urodzinki... mały kopie jak szalony...najmocniej kopie jak leżę na plecach tak wali że aż czasami nie mogę tchu złapać...ale mi się to podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za mna tez czasem chodzi cos slodkiego, ale najbardziej poluje na to co kwasne! tylko ciezko trafic na soczyscie kwasne jablka lub inny owocki...
ja czuje ruchy malej od kilku dni dopiero i nie sa one az tak mocne-takze wkraczam w ten swiat powoli...
za to zaczyna mnie pozadnie rozciagac i to strasznie boli...bylam nawet na chirurgi u siebie w szpitalu bo myslalam ze to wyrostek- bolalo tylko z prawej strony..... ale cale szczescie wszystko ok. wizyta w piatek, bo juz bdawno malenstwa nie widzielismy....
milego wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edithd super,że z moczem wszystko ok 🙂 🙂
Mnie coś w jednym miejscu po prawej stronie boli pod blizną o wczoraj. Ehh nie wiem sama. Wiem,że Mały ma tam plecy to może pcha się na bliznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super Edytka że wyniki masz dobre 🙂 ja wybieram się na początku przyszłego miesiąca tak żebym miała je na 6 sierpnia na wizytę czeka mnie glukoza -- o zgrozo...ale mam nadzieję, że przetrwam to 🙂 muszę zrobić mocz, morfologię, wr, hbs, glukozę i odczyn coombsa trochę się wykosztuję bo chodzę prywatnie do lekarza ale czego sie nie robi dla dzidzi 🙂 u nas dzisiaj pogoda nie za ciekawa...wieje i jest pochmurno i nie jest za ciepło ale ja się z takiej pogody bardziej cieszę niż z upałów...zaraz brykam na szpital bo wiozę moja siostrę i jej synka na kontrolę do alergologa...a wiecie, że w którejś gazecie wyczytałam, że dzieci które rodzą się przez cc są alergikami...powiem wam, że się z tym zgadzam bo moja siostra synka rodziła przez cc i jest alergikiem i astmatykiem a córkę naturalnie i nic jej nie jest tak samo szwagierka rodziła przez cc i jej córeczka jest alergikiem tyle, że ona ma bardzo ciężką alergię bo jest uczulona na mleko, jaja, mąkę itd. ogólnie po odstawieniu piersi nie piła mleka modyfikowanego bo od razu była cała wysypana...może i coś w tym jest...ja modlę się żeby sama rodzić, łożysko jest prawidłowo ułożone teraz najważniejsze, żeby synuś ułożył się prawidłowo i będzie super 🙂 w sumie u mojej szwagierki też mała była dobrze ułożona ale przy każdym skurczu tętno jej uciekało i szybko zrobili cc, a u mojej siostry znowu synek był bardzo duży i nie mieścił się do kanału rodnego bo ważył 4.555kg...się rozpisałam...zmykam ogarnąć chatę i zaraz brykam na Gryfice..papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czekam tak jak edith dzis na Usg mamy na 15.30 🙂 Wczoraj byłam na wizycie u gin - dostałam kolejne skierowanie na morfologie mocz i glukoze tym razem na czczo cale szczescie 🙂 Szyjka wporzadku , serduszko ładnie bije bo posłuchałam z połozną... wiec narazie ok. Dzis koncze ostatnie opakowanie duphastonu z czego tez sie ciesze bo to jednak spore koszty były co miesiac... teraz tylko nospe forte musze łykać... Zobaczymy co pokaze usg 🙂 ale juz sie ciesze że popatrze na dzidziunie 🙂 ciekawe czy potwierdzi sie że córeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzionek zapowiada sie super lekki wiaterek sloneczko rewelacja-lepsze to noz 34 stopnie zero wiatru i skwar.Mnie moja malutka obudzila o 6:30 tak sie wiercila i wypychala ze nie dala pospac.Co do tych alergikow to sie nie zgodze bo mpj maz od 2 lat sie odczula-jest uczulony na pylki drzew i traw,ma b.fajna pania doktor i rozmawialismy o prawdopodobienstwie tego ze dziecko moze byc alergikiem i jesli alergikiem jest ojciec prawdopodobienstwo jest 25% a gdy matka az 65% wiec zadne cc nie maja z tym nic wspolnego.Moja siostra i szwagier i nikt z rodziny nie jest alergikiem oprocz mego mezulka i siostrzenica urodzona metoda naturalna jest alergikiem wiec to co czasami wypisuja w gazetach trzeba brac dwa razy do poprawki.Tymbardziej w dzisiejszych czasach gdzie w kazdej rzeczy jest chemia i takie alergeny ze moga uczulac-gadanie ze kobieta w ciazy powinna sie zdrowo odzywiac i unikac chemi-to pokazcie mi ta zdrowa zywnosc jak nawet wlasna marchewka z ogrodka ma chemie bo w ziemi jest wszystko a lejacy deszcz z nieba ma wszystkie w sobie fruwajace swinstwa.Zyjemy w takich czasach i trudno coraz wiecej jest takich przypadkow ze alergikiem staje sie z dnia na dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli jak leżę.Zwłaszcza na prawym boku - np. próbuję wstać. Ehh dziwne uczucie.
No i jeszcze co zauważyłam zatykają mi się uszy. Zwłaszcza prawe. Takie uczucie jakbym była w górach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂). jak wam mija tydzień? bou mnie kupa biegania.. co chwilkę trzeba cos załatwiać aż mi sie nie chce ;(
Córeczka się wierci jak baletnica 🙂 hihihi co chwilkę ... na szczęście dzisiaj nie ma takiego upału. bo ile mozna 🙂
jak sięę czujecie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
Mnie boli jak leżę.Zwłaszcza na prawym boku - np. próbuję wstać. Ehh dziwne uczucie.
No i jeszcze co zauważyłam zatykają mi się uszy. Zwłaszcza prawe. Takie uczucie jakbym była w górach.


ja tez tak mama. i non stop jak wydmuchuje nos to mam krew....takie uroki. a to ucho to jest przekidane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam z placu zabaw i z LIDLa. mamy lodówke pełna, Kari wyszalała sie z kolezankami, chiwla relaxu teraz, potem ją zawoże do moich rodziców bo G znow jest w delegacji. ost wyjezdza w kazdym tyg na min 2 dni...z karla by, ze mna na kazdym USG, teraz na zadnym...tzn 2 x był, ale Kari zasnęła w aucie i musiał z nią zostac :///

u mnie pogoda wietrzna, ale sloneczko daje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Megan101 napisał(a):
Mnie boli jak leżę.Zwłaszcza na prawym boku - np. próbuję wstać. Ehh dziwne uczucie.
No i jeszcze co zauważyłam zatykają mi się uszy. Zwłaszcza prawe. Takie uczucie jakbym była w górach.

Ja zauwazylam ze teraz czesciej kicham i mam zasmarkany nos i mam tak wrazliwe dziasla ze tragedia-dentysta powiedzial ze to czeste w ciazy wiec uwazam za kazdym razem przy szczotkowaniu.A co najdziwniejsze nie moglam pic cieplych rzeczy herbata itp i chcialam dzis sprawdzic czy juz mi minelo i nie minelo po 2 lykach dalam spokoj bo czulam jak mi sie rewolucja w zoladku robi-wiec zostaja zimne plyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
a mi anulka zrobiła smaka na nutelle. zjadłam sobie 2 kromki na sniadanie i do 13tej miałąm uczucie ze chwila i zwymiotuję...

Czyli brak apetytu na slodkie pozostał-pewnie dopiero jak brzdące się urodzą wróci wszystko-ja jak wtedy zjadłam nutelle to do tej pory nie tknełam sloik stoi-maż nie przepada za takimi jak to nazywa wynalazkami wiec postoi az siostrzenica przyjedzie i sprzatnie bo uwielbia nutelle.Ja ugryzłam od mezulka princessy kokosowej i miałam wrazenie ze w zoladku mam tone jedzenia a wiec slodyczom mowimy nie do listopada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...