Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alice, masz śliczną córeczkę. myślę ze by się dogadały z moją koziczką 🙂

ja od 7 na nogach, prasuję sterty prania, na 1 rzut rzeczy kari - najprzyjemniejse do prasowania, potem moje a na koncu Grzesia koszule...bleeeeeeeeeee

musze isc do łazienki wytrzeć K pupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znowu mama zakręt - z sikami kari do badania, po ksiazki do roboty bo mam 3 uczniów do poprawek sierpniowych i muszę i w ten weeekend ułozyc zestawy, szybki obiad - mam ochotę na cos bezmięsnego, potem zow na 14.30 do okulisty, na 17.30 korki i nie wiem kiedy sobie odsapnę...w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aallice sliczna dziewczynka 🙂 masz racje lepsze obnizone napiecie niz przedwczesny poród - ja od poczatku ciazy jestem na nospie.. Jesli trzeba bedzie Oluske rehabilitowac to tez poradze wkoncu to mój fach... 🙂 ale zawsze ma sie obawy - ja to boje sie wogole wszelkich leków teraz brac. I nie biore nic oprócz tego co lekarz zleca plus witaminki.
Ja dzis też mam leniucha jakaś jestem "zdołowana" ze tak powiem - nie wiem sama czemu. Towarzystwo teściowej zaczyna mnie pomału meczyć chyba 🙂 Maż w pracy całymi dniami a ja tu sama w obcym miejscu i troche mnie to dobija. Znajomi zostali w Warszawie i jedynie telefonicznie a to nie to samo niż spotkać sie, wyjść gdzies razem... zaczyna mi brakować miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
mój mezulek tez juz poszedł 🙂 ja juz po sniadanku, później zjem ciasto a popołudniu przyjdzie do mnie kolega z pracy zaprosic mnie na wesele 🙂 i tak nie moge isc ale co tam 🙂
My w sobote mamy jedno kolejne 15 wrzesnia jakos sie doturlam-lekarza sie pytalam powiedzial ze przeciw nic nie widzi temu ale zastrzegl bez skakania itp tryb oszczedny wiec pojsc posiedziec moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Ja też mam dziś strasznego lenia ale dostałam w prezencie fajną książkę " Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka" więc będę leniuchować i czytać, wczoraj wieczorem już zaczęłam i jest na prawdę fajna opisuje jak zachowywać się w stosunku do dziecka od niemowlaka. Wiedziałyście np że dzidziuś nie lubi jak mama się perfumuje bo woli czuć jej naturalny zapach, to tylko jedna z wielu ciekawostek. Na obiadek pstrąga z grilla elektrycznego zrobię i do wieczora jakoś zleci aż mąż z pracy wróci a Wy jakieś ciekawe plany na dziś macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
edith 🙂 ty jestes taka SUPER MAMA

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/supermamalady.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/5391/supermamalady.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

TEZ BYM TAK CHCIAŁA 🙂


hahahahahaha. dzieki************************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla tych coo lluubia macac zannim kupią polecam :
kocyk
http://allegro.pl/likwidacja-50-kocyk-dwustronny-pieski-i2529483852.html
kupiłam jak miala sie Wiki urodzic, prany tysiac razy i sie nie zniszczył, milutki w dotyku i tani 🙂 ja kupowałam w Lidlu
i przyszedl do mnie welurowy pajac.....superasny...... akurat na wyjscie ze szpitala 🙂
http://allegro.pl/likwidacja-50-pajacyk-welurowy-gwiazdki-0-3m-i2529484927.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aallicee-ty to dopiero powynajdujesz rzeczy na allegro ja tez duzo czasu szperam na allegro i szukam bo to lepsze wg mnie niz lazic po sklepach i ogladac miny sprzedawczyn jakie to sa zmeczone itd ze czlowiek stoi i musi sie zdecydowac dluzej niz wg niej 3 minuty.A tak swoja droga to chyba tylko my teraz takie dwa lenie na kanapach bo reszta mamus zabiegana caly dzien z tego co widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Aallicee-ty to dopiero powynajdujesz rzeczy na allegro ja tez duzo czasu szperam na allegro i szukam bo to lepsze wg mnie niz lazic po sklepach i ogladac miny sprzedawczyn jakie to sa zmeczone itd ze czlowiek stoi i musi sie zdecydowac dluzej niz wg niej 3 minuty.A tak swoja droga to chyba tylko my teraz takie dwa lenie na kanapach bo reszta mamus zabiegana caly dzien z tego co widac


najgorzej ze ja juz prawie wszystko mam i nie moge za bardzo kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
aallicee napisał(a):
pierwszy raz od niepamietam kiedy ubrałam długi rekaw po domu 🙂
A wylaczylas klimatyzacje?W sumie na zewnatrz zrobilo sie chlodniej ja nawet pozamykalam okna bo przeciagi sie porobily ale na taka zmiane pogody wcale nie narzekam lepsze to niz 34 stopnie



hehe wyłączyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobitki!!!
Po pierwsze gratuluje wam duzych i zdrowych maluszkow i ciesze sie, ze sie zdrowo rozwijaja. 🙂
Asiek wszystkiego Naj na nowej drodze zycia 🙂
Ja oficjalnie rozpoczelam leniuchowanie tzn obecnie jestem na urlopie do konca sierpnia a pozniej rozpoczynam maciezynski 😁 🙃 😜. Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze bo juz nie dawalam rady. Tak wiec czeka mnie ponad rok przerwy w pracy bo tyle mi przysluguje orlopu maciezynskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ja po wczorajszej wizycie u gina dowiedzialam sie ze troszke szyjka mi sie skrocila ale nie ma narazie paniki mam troche wiecej odpoczywac i nie nosic synka za duzo 🥴 ale jak mu to wytlumaczyc??

ja dzis od rana sie pakuje a jutro ruszam na Warszawe powczasowac sie do rodzinki 🙂

Megan-tez mam taki lezaczek po synku tylko niebieski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Czesc Kobitki!!!
Po pierwsze gratuluje wam duzych i zdrowych maluszkow i ciesze sie, ze sie zdrowo rozwijaja. 🙂
Asiek wszystkiego Naj na nowej drodze zycia 🙂
Ja oficjalnie rozpoczelam leniuchowanie tzn obecnie jestem na urlopie do konca sierpnia a pozniej rozpoczynam maciezynski 😁 🙃 😜. Nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze bo juz nie dawalam rady. Tak wiec czeka mnie ponad rok przerwy w pracy bo tyle mi przysluguje orlopu maciezynskiego.


WITAMY WŚRÓD LENIUCHÓW!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...