Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chyba mam poczatkowy syndrom zgagi-nawet nie wiem czy to to bo nigdy nie mialam ale do tej pory po posilkach bylo ok a od wczorajszej kolacji mam wrazenie ze jedzenie mi podchodzi do przelyku i czasami odbija mi sie kwasami ale podobno zgaga pali a mnie nie pali ale nie jest tak jak bylo-ale co ja sie dziwie jak mala jest juz wysoko bo ostatnio obudzilam sie w nocy a panienka pionowo sie ulozyla i prawie ja w cycach czulam to i zoladek mi wcisnela w pluca 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W sob jedziemy na 18-ste chrześniaczki mojego męża. No i myślimy nad prezentem. Chyba pieniądze będą najlepszym choć najmniej oryginalnym prezentem. Ale kompletnie nie wiem ile sie daje na 18-ske?? Może wicie?? Ostatnio na wesele dawaliśmy 500 zł,ale to było wesele...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
W sob jedziemy na 18-ste chrześniaczki mojego męża. No i myślimy nad prezentem. Chyba pieniądze będą najlepszym choć najmniej oryginalnym prezentem. Ale kompletnie nie wiem ile sie daje na 18-ske?? Może wicie?? Ostatnio na wesele dawaliśmy 500 zł,ale to było wesele...


Megan ja miałam ponad rok temu 18 brata i dałam mu 300 zł i śmieszny gadżet. Robilismy w rodzinie zrzutke na prawo jazdy dla niego bo taki prezent akurat chciał... Wiec nie miał jakiś wygórowanych zachcianek. Ja wspominając swoją osiemnastkę od chrzestnej dostałam chyba 100 zł 🙂 też nie majątek 🙂 wystarczyło na srebrny pierścionek i kolczyki 🙂
Ale mysle że wszystko zależy od zasobności portfela... Znam i takich co dawali po 2tys na osiemnastke.... choć mysle że to gruba przesada. Bo tak jak mówisz na wesele daje sie zazwyczaj około 400 500 zł. Chrzestni moze i wiecej. Osiemnastka co prawda wazna uroczystość ale wg mnie powinno sie brac pod uwage co ta osoba chce dostać, na co potrzebuje kasy i ile, jakie ma oczekiwania... Ja miałam podobny problem z komunia swojego chrzesniaka rok temu... dałam 500 zł plus rzeczowe prezenty - w sumie około 800 zł. A i tak miałam obawy czy nie za mało... Bylismy wtedy 2 tyg. przed naszym ślubem wiec mielismy sporo wydatków i tyle mogłam akurat na ten cel przeznaczyć... teraz uważam że słusznie. Nie można też dzieciaków zbytnio rozpuszczac finansowo bo przestaną szanować rodzine i prace... skoro tak prosto jest dostać na wszystko. Wg mnie we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i dac tyle na ile Was akurat w tym momencie stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan101 napisał(a):
W sob jedziemy na 18-ste chrześniaczki mojego męża. No i myślimy nad prezentem. Chyba pieniądze będą najlepszym choć najmniej oryginalnym prezentem. Ale kompletnie nie wiem ile sie daje na 18-ske?? Może wicie?? Ostatnio na wesele dawaliśmy 500 zł,ale to było wesele...
Tego to ja nie wiem u nas jest tak ze chrzestny na slub chrzesniaka 1000 zl daje zawsze mbiej raczej niw ale tysiak cena wyjsciowa i w przewadze a 18te urodziny no nie wiem ja mam chrzesnice daleko mi do jej 18tki ale na komunie za 2 lata 500zl wystarczy a 18tka mysle ze 200 starczy to tylko 18tka ale kazdy region rzadzi sie wlasnymi sprawami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja od rana mam totalnego lenia nic mi sie nie chce.
O 10 mialam wizyte z polozna. Z malenstwem wszystko ok rozwija sie ksiazkowo, jest ulozony glowka w dol ale to sie jeszcze moze zmienic bo duzo sie rusza mam jednak nadieje ze pozostanie tak jak jest. Serduszko bije prawidlowo tak wiec nastepna wizyta za 2 tyg.
Jutro za to mam wizyte u lekarza ( w koncu udalo mi sie umowic ) wiec bede miala okazje podgladnac naszego synka 🙂 juz sie nie moge doczekac
Ps Baiserr sliczne zdjecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Ale mezus geba ucieszona jak zaczal rozkladac dzisiejsza paczke z ciuszkami tulil i oj oj jakie to malusie az mi serducho sie raduje na taki widok

Anulka ale masz fajnie
Ja wlasnie jestem w trakcie robienia zamowienia z polski czekam na maila z odpowiedezia ile nas wyniesie przesylka. ale znajac zycie to sie dzisiaj nie doczekam bo sklep byl czynny do 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd-lwdny ten kombinezonik w okazyjnej cenie.Ja sie dopatrzylam w swoich karyonikach ze mam kombinezon bialy taki z uszkami sliczny zrobie fotke to wrzuce,wiec narazie nie kupuje tylko jak juz bedzie potrzebny to wtedy.Dzwonilam do swego gin zapytac sie czy moge czyms sie poratowac bo jednak to zgaga mnie dopadla i pozwolil mi brac Renie do ssanue max 2 tablety dziennie i doradzil ze po polowce zebym narazie brala to na dluzej mi wystarczy dawka wiec wzielam poloweczke i o niebo lepiej.A jak zadzwonilam jak sie wystraszyl ze cos powaznego ale ulzylo mu ze tylko to 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
edithd napisał(a):
aallicee napisał(a):
edithd napisał(a):
ja własnie kupiłam kombinezon 62 z nexta. uzywany, za 30zl ale w super stanie. sliczny jest


editk pokaz linka 🙂


http://allegro.pl/show_item.php?item=2550877148


superasny 🙂 i taki jak lubie......na dwa zamki 🙂


WŁASNIE DLATEGO GO KUPIŁAM 🙂)) wygoda 🙂 tak samo niecierpię body z zakładkami przy szyi, wolę zapinane na zatrzaski zeby dzidzi nie było zimno w szyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga6696 napisał(a):
hehehe 😎
chciałam Wam pokazać na co się nakręciłam... tylko zastanawiam się czy rzeczywiście mi się to przyda, ale jest takie śliczne... 😜
http://allegro.pl/posciel-wyprawka-2czesci-kolderka-do-wozka-kolyski-i2558507780.html
Jest sliczne-to fakt mnie tez urzeklo fajne rozwiazanie zamiast duzego koca owijac to to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
i kolejny dzien minął 🙂 coraz blizej do porodu 🙂
Mi wg miesiaczki zostalo 100 dni to teraz z gorki 🙂 Coraz ciezej sie zaczyna robic czuje sie jak stara niedolezna babcia nawet maz z wanny mi pomaga wyjsc bo ostatnio sie poslizgnelam dobrze ze nie huknelam ale plecy bolaly jak sie machnelam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff ale się rozpisałyście 😉 ja dziś totalny zawrót głowy, padam na ryjek ! Teściu i bratowa z włoch już przylecieli, w sb ślub brata i tyle rzeczy do zrobienia! A dziś przyszedł cały zestaw łóżeczkowy, nie mogłam się doczekać jak mąż wróci z pracy i z bratową rozpakowałyśmy wszystko, robiąc bałagan na cały korytarz 😁 po weselu we wtorek meżulek będzie skręcał 😁
Plus ciuszki z allegro tez dziś przyszły a w pon kolejna mega paka będzie, więc już się nie mogę doczekać i poukładam sobie wszystko pieknie, jak sie wypierze i poprasuje i tak będzie czekać na Naszą Księżniczkę 🙂
Bratowa nawiozła mi masę kupionych we włoszech ubranek, są przepiękne! zatem wyprawkę ciuszkową mamy już przygotowaną, a w pon przyjedzie reszta rzeczy. Zostanie tylko wózek i kilka detali 😉))

Edithd PIĘKNY KOMBINEZON !

Idę spać, bo mój ukochany już smacznie śpi obok 🙂

Dobrej nocy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc!
my przy sniadanku, jakos pochmurno. nie mam pomyslu na dzis dzien. tzn na 16ta spotykamy sie z moja przyjaciółką ze studiów która wyszła za mąż za angola i mieszka tam juz 10 lat. muszę jakis prezent im wymyśłić bo byłam świadkiem na ich ślubie a to 10 rocznica w tym roku była.

baiser, moja szefowa ze szkoly językowej ma mieszkanie we włoszech i mieszka tam praktycznie z 6 miesiący w roku (często wyjeżdza na długo), ma córeczkę 1,5r starszą niż Kari i dała mi kupę ciuchów po swojej księżniczce jak sie kari ur. all rzeczy z włoch. po 2 dzieciaczkach ciuchy wciąż wyglądały jak nowe. czasem teraz mi jakies włoski butki po swojej da, to jest na serio różnica (niestety) w jakości, wykonaniu i wyglądzie...tak więc bardzo ci ciuszków zazdroszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero oczy odkleilam mezus pojechal do pracy i jak usnelam to jak kamien bo w nocy to z milion razy sie budzilam.Mam ochote na jajecznice-szkoda ze mezula nie ma bo robi najpyszniejsza a i zawsze lepiej smakuje jak ktos zrobi 🙂 co do ciuszkow to nie wiem jak z wloskimi jest ale mam porownanie z angielskimi i jest roznica kombinezonik mam angielski i jest jak nowy po tylu latach a kolejny siostra kupila polski mala nosila i powedrowal w kosz bo jak szmata a angielskie ciuszki jest roznica.Wiec mowia ze polskie to dobre ale chyba mleko bo z ciuszkami kto ma porownanie ten wie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Jestem mamusia lutową i moje maleństwo wyrosło już z niektórych ubranek ale myślę że waszym listopadowym dzieciaczkom na pewno by sie przydały jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam na moje aukcje 🙂
pozdrawiam i wszystkiego dobrego 🙂 🙂
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3639707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...