Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edithd napisał(a):
a ja mam gosiaczek wątpliwości. kari jest strasznie zaborcza (po matce) i boję się ze Mały będzie miał ciężko, ale zobaczymy. znajoma mi powiedziała ze jak przybyła ze szpitala do domu to urodzona córeczka 'przyniosła' prezent 'wkupny' braciszkowi starszemu. chyba tez o tym pomyslimy na dobry start 🙂

a co do wyprawy to ja ci strasznie zazdroszcze.... ja bardzo lubię warszawę....uwielbiam wędrować po starym mieście, po nowym świecie, po złotych tarasach hahaha. ze wzgl na dosyc aktywne działania w akcjach szkolnych zw z projektami europejskimi od 6 lat raz-dwa razy w roku byłam na 3 dni w warszawie...zawsze się bardzo cieszyłam na te wyjazdy....


Prezent od braciszka na powitanie moze być dobrym pomysłem 🙂 dzieci są przekupne 🙂 Ale mysle że dziewczynki są chyba bardziej opiekuncze i inaczej reagują jak sie pojawia maluch w domu 🙂
Ja sie bardzo ciesze na wyjazd do warszawy dlatego meża zostawiam w domu 🙂 bo z przyjacióleczkami sie ostatnio po przeprowadzce nie widziałam i już mi teskno na stare smieci 🙂 A tak troche sie zrelaksuje na pogaduchach. Tutaj nie bardzo mam z kim - oprócz tesciowej ale to nie moja bajka. Wiec jak sie wyrwe na chwile to jestem happy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
aallicee napisał(a):
ja wrociłam niedawno z przychodni i teraz odpoczywam 🙂 dzidzia super więc dobry humor mam 🙂


Kolejny szczesliwy bobas i mama po wizytach kontrolnych 🙂 dobrze ze nie ma niespodzianek zadnych.

Dokladnie oby tak dalej z naszymi maluchami ja znalazlam goscia na allegro ktory sprzedaje 2pak stanikow do karmienia za bagatella 30 zl i to nowe nie uzywane i nawet trafilam w rozmiar i jestem mega zadowolona bo 2pak 30zl i czarny i bialy stanikz tzw okienkiem-nie mam pojecia dlaczego tak tanio sprzedaje staniki ale tyle co do karmienia towystarcza jeden mam za 70zl i wcale nie widze roznicy w tych co kupilam w 2paku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Ja mam generalnie problem ze znalezieniem rozmiaru na siebie a co dopiero takiego do karmienia 🙂 wiec wezme co bedzie aby pasowało 🙂 Wiem ze alles ma duze rozmiary miseczek wiec mysle ze tam najpredzej cos dobiore 🙂


jak bedziesz wiedziała jaki rozmiar to można też kupic w ich internetowym sklepie albo na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula podaj stronkę tych biustonoszy do karmienia...ja to mam duże piersi i nie wyobrażam sobie kupić takie zwykłe materiałówki cienkie do karmienia...ja muszę mieć z usztywnieniem bo będe wyglądać w innym okropnie....jutro wizyta u gina na godzinę 8.25 tak więc dzisiaj trzeba iść wcześniej spać...ciekawe jak się ma nasz maluszek i czy będę miała robione usg( idę do innego gina - państwowo) i nie wiem jak to będzie na wizycie zmieniam gina bo chcę żeby mnie poznał ten lekarz który będzie przy moim porodzie...miłego wieczoru papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicee ciesze się bardzo, że u Was wszystko w jak najlepszym stanie 🙂 !

Anula jakie te biustonosze kupiłaś?? 😁 Ja jeszcze nie mam ani jednego, musze dopiero nabyć jakieś 2...
Ja dziś znowu bieganie, rzeczy do remontu i łazienki...

Od jutra leżę, bo już mąż na mnie krzyczał że miałam siedziec na dupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ja juz kupę rzeczy zrobiłam. zostawiam dzis kari z niani i jade na 10.30 do kumpeli na kawke i lody 🙂

ja z kari karmiłam z biustonoszami z triumpha (odpinanymi), były super, ale miałam albo z promocji albo z allegro, bo normalnie drozyzna

ide powycierac podlogi bo kurzu pelno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
www.allegro.pl/2-pak-za-25-90-biustonosz-stanik-do-karmienia-75c-i2545555154.html
taki kupilam dwupak za taka smieszna cene dwa czarny i bialy.osobiscie nie lubie takich nawet nigdy nie kupilam i nie nosilam sportowych stanikow bo zawsze usztywniany musialbyc ale teraz jak trzeba to trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A swoja droga adres musialm wpisac recznie bo mi nie dziala kopiuj i wklej na forum cos znowu za udogodnienia wprowadzili-nawalili tone reklam i teraz forum sie albo tnie albo cos nie dziala jak trzeba. Ja juz po sniadanku mezus odprawiony do pracy a ja zabieram sie zaraz za prasowanko-nie lubie jak mi cos na oczach lezy i sie prosi uprasuj mnie uprasuj.Ale swoja droga jak nasze dzieciaczki sie urodza to pralki non stop beda dyndac i zelazka nie beda wystygac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
hello
ja juz kupę rzeczy zrobiłam. zostawiam dzis kari z niani i jade na 10.30 do kumpeli na kawke i lody 🙂

ja z kari karmiłam z biustonoszami z triumpha (odpinanymi), były super, ale miałam albo z promocji albo z allegro, bo normalnie drozyzna

ide powycierac podlogi bo kurzu pelno

To chodz i do mnie bo musze odkurzyc i zmyc podlogi tez bo juz mnie wkurza jak na ciemnej podlodze wszystko znac-mezus zarzyczyl sobie ciemna podloge bo tak mu sie podobala a teraz wszystko na niej znac wiec powinien zasuwac codziennie z mopem i zmywac kazda smuge 😉)))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
hello
ja juz kupę rzeczy zrobiłam. zostawiam dzis kari z niani i jade na 10.30 do kumpeli na kawke i lody 🙂

ja z kari karmiłam z biustonoszami z triumpha (odpinanymi), były super, ale miałam albo z promocji albo z allegro, bo normalnie drozyzna

ide powycierac podlogi bo kurzu pelno

To chodz i do mnie bo musze odkurzyc i zmyc podlogi tez bo juz mnie wkurza jak na ciemnej podlodze wszystko znac-mezus zarzyczyl sobie ciemna podloge bo tak mu sie podobala a teraz wszystko na niej znac wiec powinien zasuwac codziennie z mopem i zmywac kazda smuge 😉)))))))))))))))


ja nie cierpię mopa...na kolanach ze szmaa zasuwam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anka, a jak z rozmiarem? jaki normalnie nosisz? ja mam B, boję sie ze bedą te miseczki takie worki...lezą ok czy odstają?

No wlasnie tu mialam problem przed ciaza mialam 75b teraz rozmiar wieksze i takie kupilam jak na teraz i na teraz sa jak to by ujac ok ale nawet jak sie ciut cycuchy powieksza bo bedzie ok no chyba ze nawal pokarmu bede miala to bede musiala zakupic wiekszy rozmiar dla mnie takie bez usztywnienia staniki sa okropne zmierzylam i czulam sie jak naga ale to moze kwestia przyzwyczajenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
edithd napisał(a):
hello
ja juz kupę rzeczy zrobiłam. zostawiam dzis kari z niani i jade na 10.30 do kumpeli na kawke i lody 🙂

ja z kari karmiłam z biustonoszami z triumpha (odpinanymi), były super, ale miałam albo z promocji albo z allegro, bo normalnie drozyzna

ide powycierac podlogi bo kurzu pelno

To chodz i do mnie bo musze odkurzyc i zmyc podlogi tez bo juz mnie wkurza jak na ciemnej podlodze wszystko znac-mezus zarzyczyl sobie ciemna podloge bo tak mu sie podobala a teraz wszystko na niej znac wiec powinien zasuwac codziennie z mopem i zmywac kazda smuge 😉)))))))))))))))


ja nie cierpię mopa...na kolanach ze szmaa zasuwam...

Ja tez nie jeszcze takiego zwyklaka to szok totalny mamy taki co wlosy zbiera bo mamy cocer spaniela w domku i jak ja wykapiemy sypie sie teraz z niej jak diabli-ale jedno mnie cieszy od poczatku nauczylismy ja nie wchodzenia do lenki pokoju i bez pozwolenia nie wchodzi-jupi!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 dzieki za rady -. ten zestaw do lozeczka kupilam wczoraj na allegro, ale zanim mama to dostanie i wysle mi do niemiec to jeszcze potrwa 😞 sterylizatory musze popatrzec czy sie oplaca bardziej w niemczech kupic czy w polsce sa tansze...
wlasnie gadalam z kumpele i ona mnie zszokowala- ona ma teraz 1.5 synka i wszystkie jego ubranka do roku czasu prala recznie w plynnym mydle nawet pieluchy< tetrowe itd zeby dziecko sie nie uczulilo, nie uzywala poza oliwa z oliwek i mydlem zadnych kosmetykow! to dopiero poswiecenie! i dziecko wykompala pierwszy raz dopiero po tygodniu wyjscia ze szpitala bo ponoc tak lepiej?
slyszalyscie cos na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
no to ja tez biorę C 🙂
dzięki za linka, mysle ze będą ok, po nawale zaś bedzie zjazd, potem ząs nawał...jak sinusoida 🙂

Za taka cene to az smieszne bo jeden kosztuje ok 80 zl a tu za dwa 30zl przez przy[padek trafilam na tego goscia bo nakrecilam sie na mega paki ciuszkow z anglii firmowek na licytacje juz 5 licytacji przegralam hihihih i wciaz szukam i mam nadzieje ze jakas lic.wygram i tak sie znalazl ten od stanikow z majtopasa to jestem mega zadowolona mierzylam ale nie wchodzi na brzuszek hihihih wiec po porodzie jak znalazl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
czesc dziewczynki 🙂 dzieki za rady -. ten zestaw do lozeczka kupilam wczoraj na allegro, ale zanim mama to dostanie i wysle mi do niemiec to jeszcze potrwa 😞 sterylizatory musze popatrzec czy sie oplaca bardziej w niemczech kupic czy w polsce sa tansze...
wlasnie gadalam z kumpele i ona mnie zszokowala- ona ma teraz 1.5 synka i wszystkie jego ubranka do roku czasu prala recznie w plynnym mydle nawet pieluchy< tetrowe itd zeby dziecko sie nie uczulilo, nie uzywala poza oliwa z oliwek i mydlem zadnych kosmetykow! to dopiero poswiecenie! i dziecko wykompala pierwszy raz dopiero po tygodniu wyjscia ze szpitala bo ponoc tak lepiej?
slyszalyscie cos na ten temat?


to nie jest poświęcenie
to je głupota...sorry, ale bez przesady. dziecko to człowiek, zyje w tym samym swiecie co my. samo pokazuje na co ma uczuclenie a na co nie (akrla miałam na johnsona, za to super reagowała na produkty bambino). na serio dawnej większych bzdur nie słyszałam...ale moze to jest coś a'la eko mama reni jusis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...