Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
edithd napisał(a):
fajny system alice! ja kuowałam mega paki z rossmanna babydream, jak już wcześniej pisałam nam spasowały i były o niebo tańsze niz inne.
co do mleka kari nie cierpiała bebilonu, nwet dobrze bo jest o 100% drosze niz inne mleka. dziwne, bo wszystkie inne jej wchodziły...


edith takie dziecko to skarb 🙂 tanie pieluszki i tańsze mleko 🙂
Wiki dostała Bebilon w szpitalu i tak już zostalismy na nim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam zakupione dwie paczki pampersow jedna na bank wezme do szpitala a druga w zapasie lezy bo kupilismy bo byly na promocji to samo z chusteczkami byla promocja wiec na jednej paczce sie nie obeszlo.Co do mleka tego nie bede kupowala zeby cyckow nie zapeszyc ale jesli wyjdzie ze bedzie trzeba kupic bedzie w obrocie NAN.A co do obecnosci tatusiow u mnie ciesze sie ze moga tatusiowie byc rodziny tylko na pierwsze odwiedziny w pokoju moga byc a pozniej w pokoju odwiedzin oczywiscie jesli wogole mamusia moze wstac z wyrka bo jak po cesarce to moga przychodzic do pokoju oczywiscie w godzinach odwiedzin 13-19,ale wiadomo jak zrobic sobie tzw chody u pielegniarek zeby i oko przymknely jak tatus dluzej siedzi i w jakich godzinach bo roznie pracuja choc moj bedzie na urlopie w tym czasie i jego godziny odwiedzin moga nie obejmowac-kawa ciasto ciasteczka mily bajerek i pielegniarki sprzedane hihihiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
edithd napisał(a):
fajny system alice! ja kuowałam mega paki z rossmanna babydream, jak już wcześniej pisałam nam spasowały i były o niebo tańsze niz inne.
co do mleka kari nie cierpiała bebilonu, nwet dobrze bo jest o 100% drosze niz inne mleka. dziwne, bo wszystkie inne jej wchodziły...


edith takie dziecko to skarb 🙂 tanie pieluszki i tańsze mleko 🙂
Wiki dostała Bebilon w szpitalu i tak już zostalismy na nim 🙂


zebyś wiedziała 🙂 u nas Kari do 6 m-ca nie wiedziałą co to mleko w proszku. w szpitalu mamy system room-in, kari była ze mna 24/dobę, ciumkała sobie cyca jak chciała, nikt jej nic nie dawał.
ja słyszałam ze bebilon jest bardzo dobrym mleczkiem i sama kupiłam giga-pakę, ale nie dała się. nie połknęła ani łyczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Ciezaroweczki!! Ja dopiero teraz mialam czas aby zajzec. Zabiegany dzien mialalm. Rano bylam na glukozie i nie taki diabel straszny. Wiem ze niektore z was musialy toto wypic bez cytryny inne mogly ja dodac ja dostalam juz spreparowany napoj z dodatkiem czegos kwasnego. Tak wiec dalam rade momo pustego zoladka gorzej jest z moja reka bo dwa razy wkluwali mi sie w ta sama zyle aby pobrac krew. Wyniki w poniedzialek. Po mega dawce cukru dostalam takiego powera ze az mnie nosilo. Udalo mi sie tez kupic Oilatum dla malego opakowanie 500ml kosztuje tutaj niecale 10 funtow czyli ponad 50 zl. kupilam tez chusteczki nawilzane z pampersa bo byly w promocki i pare rzeczy do szpitala dla siebie. Jesli chodzi o torbr do szpitala to ja bede starala sie spakowac wszystko dla siebie i dzidziusia w 1 torbe. U mnie cale szczescie nie ma problemu z pozostaniem meza czy tez w moim przypadku narzeczonego ze mna w szpitalu. Wiem juz ze bedziemy wykupywac prywatny pokoj wiec moj luby moze pozostac ze mna a i dziecko bede miec caly czas przy sobie wiec nie ma obaw ze beda je dokarmiac butelka chyba ze sobie zazycze. Do szpitala tak jak wiekszosc z was mam kupiona pake pampersow a pozniiej sie zobaczy jesli beda pasowaly jakies inne tansze to bedzie super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak zwykle mam czas tylko rano tu zajrzec -a wieczorami czytam zaleglosci...
potrzeba tylu roznych rzeczy dla mamy i malenstwa ze az tego nie ogarniam- o niektorych nie mialam zielonego pojecia- jaki czlowiek niedoswiadczony 😞
przydalaby sie jakas lista .....czy ktorejs z was sie nie nudzi popoludniami? heheh
nam zostalo juz niewiele w domu....czekamy na kuchnie, szafy wczoraj zlozylismy w calosc - dzis musze nasze ubrania w nie zapakowac.. no i pokoj Adriany jeszcze zostal ale to juz maz musi poskladac mebelki....
to byl meczacy tydzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!Ja dopiero sie obudzilam-oj dawno nie pamietam takiej bezsiskowej nocy i spania jednym ciagiem-chyba mi Lenka nie uciskala na pecherz dlatego moglam pospac.Po sniadanku mam zamiar poprasowac te ciuszki co wczoraj sie popraly a pozniej nie wiem-pewnie usiade i bede patrzec jak maz pracuje w lazience potowarzysze mu zeby nie bylo nudno tak samemu 🙂 chyba ze cos hlosnegp lub kurzacego bedzie robil to nie popatrze i nie pogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane...ja dzisiaj całą noc latałam do kibelka na siusiu dosłownie co równe 2h masakra już mam dosyć tego latania ...najgorzej jest wstać z łóżka później to już idzie z górki 🙂 dzisiaj wstałam jak nigdy o 7 jakoś nie mogłam spać...mieszkanko już posprzątane mężuś poszedł biegać a ja chyba idę na herbatkę do mamy 🙂 właśnie zamówiłam sobie staniki do karmienia w 2-paku takie na noc zwykłe za 24,99zł z przesyłką i jeden na dzień z Alles Mama za 63 zł z przesyłką zobaczę jaki przyjdzie jeśli fajny ten na dzień to jeszcze sobie domówię z jeden a oto lineczki do tych biustonoszy:
http://allegro.pl/2szt-biustonosz-stanik-do-karmienia-90d-17wzorow-i2555144416.html
http://allegro.pl/new-biustonosz-karmienia-alles-mama-new-bialy-90d-i2550322042.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie szaro, buro i ponuro. nie chce mi sie nic. wcz o 18tej przyjechały 2 kolezanki z dziemi, cała 4ka szalała do 20.30, myslałam ze mi dom rozniosą 🙂 ale prznajmniej kari miałą rozrywkę a myśmy pogadały 🙂
G od rana na budowie, chcemy zakonczyc umowę z firmą co nam robi fundamenty bo sienie wywiązuja z terminó, robią byle-jak i G juz nerwowo nie wyrabia. mieli do dzis all skonczyc.do dzis mamy mowę więc chyba prawnie nie będzie problemu. zapłącimy za tyle ile zrobili (zmaścili) i z wora...
ja marzę zeby juz K poszła do przedszkola, zebym miała chwilę wytchnienia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki. U mnie dzis zimno i wieje... paskudnie.
Gwiazdeczka z alles kupiłam taki sam czarny - z tym że ja mam wiekszy jeszcze biust i jak dla mnie był za miekki na dzien. Wiec mam go w przeznaczeniu na uzytek nocny. Generalnie ładnie lezy itp ale jak dla mnie za miekki i nie trzyma az tak dobrze jak ja oczekuje. Generalnie przy mniejsztm biuscie mysle ze bedzie super lezał i ze bedziesz zadowolona. Choć jesli mam podpowiedziec to wg mnie obwody maja troche zawyzone. Ja miałam przed ciazą 85 i nadal taki nosze - alles kupilam 80 obwód i uwazam ze jest luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Um nie tez ponuro niby nie pada ale jakos szaro-ale co sie dziwic jesien idzie.Na zewnatrz slychac tylko pily ludzie drzewo tna na zime wiec okna zamkniete bo oszalec mozna no ale jak u mnie tata z mezulkiem cieli to tez bylo glosno-takie prawa jesieni.A u mnie mezus walczy z lazienka wiec ja zawiele dzis nie robie bo dopiero jak porobi to trzeba bedzie odkurzyc i zmyc podloge -jak ja nie lubie cekolowania ale pociesza mnie ze juz ostatnie pomieszczenie z cekolem niby wszystko zabezpieczone ale ten kurz sie przez najmniejsza dziurkie wydostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie resztkami lata zawialo 26 stopni i piekne sloneczko wiec korzytamy jak tylko mozemy. Przygotowania do grilla pelna para, karkoweczka juz sie marynuje, piwko dla mnie zakupione 🙂 alkohol free oczywiscie wiec nie bede siedziec i sie slinic jak pies. Jeszcze tylko siebie doprowadzic do ladu i mozna ruszac ( grill jest u znajomych ). Do jutra dziewczyny. Milego weekendu Wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie na budowie robią instalacje łazienkowe, cały dzień tam tata dogląda, bo mąż dalej w Dublin, wraca dopiero we wtorek nad ranem a ja już tak tęsknię ;(
Dzień dość ładny, słońce świeciło od rana, teraz coś pogoda się zaczyna psuć...
Wieczorem idę na plotki do kumpeli, bo przecież można oszaleć od tego siedzenia w domu samej...
Miłego weekendu 🙂) i udanych grill'i :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo co to za cisza w niedzielny ranek?? jak nigdy anulki jeszcze nie ma....ja wstałam zjadłam śniadanko i wybieram się na kawusię do rodziców mężulek oczywiście poszedł biegać i zajmie mu to godzinkę to ja w tym czasie posiedzę u rodziców...później jedziemy do teściów na kawkę i tak zleci nudna niedziela a w poniedziałek na usg...szkoda tylko że mężusiowi kończy się wolne i jutro już idzie do pracy...ale szybko zleci w grudniu bierze urlop i będzie w domku do 10 stycznia 🙂 gosiaczek a jaki kupiłaś sobie na dzień staniczek ?? jakiś mocno usztywniany?? mi też by się taki przydał jak mówisz że ten nie za bardzo jest sztywny 🙂 jak coś z allegro to podaj linka to zobaczę sobie i może domówię jeszcze jeden sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karusia dasz radę poleniuchować...to kwestia przyzwyczajenia 🙂 ja siedzę w domu od ubiegłego maja bo nie mogłam znaleźć u nas pracy a później okazało się że jestem w ciąży i powiem szczerze że do laby się przyzwyczaiłam a teraz to już korzystam na maxa bo niedługo skończą się całe przespane noce i leniwe dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie!!!
u mnie słoneczko świeci. Gwiazdeczko no ma do nas dotrzeć to ciepełko. Dziś cieplej,a od jutra gorąco i tak do śr. W sumie to mi upałów nie brakowało.
Mój mąż wrócił dziś w nocy z ponad tygodniowej delegacji. Czekałam na niego do prawie 1 w nocy. Kładliśmy się przed 2. Trzeba było sie nacieszyć sobą. Teraz on śpi,a ja walczę z stertą prania którą przywiózł. Rosołek dochodzi. Mięsko wczoraj zamarynowałam. Będzie jego ulubiony obiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
ooo co to za cisza w niedzielny ranek?? jak nigdy anulki jeszcze nie ma....ja wstałam zjadłam śniadanko i wybieram się na kawusię do rodziców mężulek oczywiście poszedł biegać i zajmie mu to godzinkę to ja w tym czasie posiedzę u rodziców...później jedziemy do teściów na kawkę i tak zleci nudna niedziela a w poniedziałek na usg...szkoda tylko że mężusiowi kończy się wolne i jutro już idzie do pracy...ale szybko zleci w grudniu bierze urlop i będzie w domku do 10 stycznia 🙂 gosiaczek a jaki kupiłaś sobie na dzień staniczek ?? jakiś mocno usztywniany?? mi też by się taki przydał jak mówisz że ten nie za bardzo jest sztywny 🙂 jak coś z allegro to podaj linka to zobaczę sobie i może domówię jeszcze jeden sobie 🙂


Gwiazdeczka - nie zamawiałam z allegro , kupowałam w sklepie z bielizną. Z angielskiej firmy Freya - którą uwielbiam bo jest idealna na duzy biust. Miseczki same w sobie ma miekkie na fiszbinach ale trzyma tak że biust wygląda rewelacja - wysoko i ładnie kształtuje. osobiście nie znam lepszej firmy dla duzych biustów. Jest jeszcze Panache też super jesli chodzi o wygląd ale oni maja dosc szerokie fiszbiny które mnie np uciskają pod pachami wiec co komu pasuje. Ja kupiłam 2 normalne modele ktróre bede miała przerobione na karmniki. Ale w sprzedazy w internecie sa tez juz gotowe do karmienia. Niestety są dość drogie w granicach 150-200 zł.... Wg mnie warte swojej ceny ale każdy ma swoje zdanie. Ja mam biust 85 HH lub 80 I - wiec dla mnie najwazniejsze zeby dobrze trzymały duzy i ciezki szczególnie teraz w ciazy biust. Bo to inwestycja, która później naprawde procentuje tym ze biust wyglada ładnie przez wiele lat i nie wiotczeje zbyt szybko co przy duzym niestety ale jest powszechne. Ja wole kupić jeden dwa porzadne niż kilka takich co słabo trzymaja i spierają sie po miesiącu wygladaja jak szmaty. Duzy biust niestety ale ma swoje wymagania i dlatego zazdroszcze dziewczynom które maja małe bo to zaden problem z bielizna - przy duzym oko cieszy mężczyzn ale na tym plusy sie konczą 🙂
Co do Alles to mysle że bedziesz zadowolona bo masz mniejszy niz ja rozmiar i napewno inaczej to bedzie wyglądało. Są naprawde ok ale jak dla moich warunków zbyt słabo trzyma taki ciezar. I kształt piersi nie taki jaki ja osobiscie oczekuje 🙂 Wszystko jest kwestią upodoban i wymagan. Ja jesli mam polecac dziewczynom z duzymi balonikami to zdecydowanie Freya. Od wielu lat mam sprawdzone i jak na moje 30 lat i rozmiar HH to piersi wygladaja naprawde zadbane 🙂 i uwazam ze w 90 % to kwestia dobrej bielizny.
Poszukaj na allegro tylko musiałabys znac rozmiarówke angielską....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dzien dobry-jestem jestem 🙂 wstalam o 7 zjadlam sniadanko wlaczylam tv i jeszcze dospalam troche bo do 2 przewracalam sie i jakos usnac noe moglam.Mezus zadowolony bo nikt mu nie stekal ze wstawaj nie spij bo nudno hihi pogoda byle jaka niby gdzies swieci zza chmurek sloneczko ale jest chlodno no ale po obiadku mezus obiecal mi spacerek 🙂 Gwiazdeczka ma racje do lenistwa mozna a czasami trzeba sie przyzwyczaic bo jeszcze troszke i nie bedzie lezenia do 12 i spania ile wejdzie ale ja tam sie doczekac nie moge juz mi spacery z Lenka sie snia tak chcialabym ja juz tulic przewijac kapac wiem wiem hormony swiruja i pewnie nie raz bede miala dosc ale to chwilowe podobno bo spojrzy takimi maslanymi oczkami taki maly czlowieczek i byle twardziel zmieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda ja też juz sie nie moge doczekać. Czasem sobie mysle że pół nocy bede siedziec nad łóżeczkiem i patrzec na małą jak śpi 🙂 o ile bedzie spala 🙂 Chyba ze mocno da mi popalić...
Do lenistwa ja tez sie juz przyzwyczaiłam - od kwietnia jestem na zwolnnieniu lekarskim i tylko poczatki były ciezkie i chciało mi sie wracac do pracy - teraz zupełnie o tym nie mysle. A zajec zawsze tyle sie znajdzie ze sama nie wiem kiedy ten dzien zleciał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosieczek-ale tym masz biust o ja 🙂 to ja przy tobie mam krosteczki sprzed ciazy 80b teraz c to krosteczki a ja sie ciesze jak male dziecko bo teraz to ja mam cyc 🙂 ale to dla ciebie i dodatkowy ciezar wierze bo moja swiadkowa ma spory biust ma problemy z kregoslupem i lekarz stwierdzil ze duzy biust jej nie sluzy zdrowiu no ale niestety ma i musi dobrze je nosic zeby dodatkowo nie obciazaly kregoslupa.A to masz dwa ciezary do dzwigania biust a pod biustem dzidzia.Ja coraz bardziej odczuwam ciezar ciazy bo wypchalo mnie tylko brzuszkiem i w krzyzu wygielam sie na maxa a boli jak diabli ale takie uroki ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...