Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
To narobie i smaka na placki ziemniaczane bo maz uwielbia je i tule co jemu musze zrobic bo za pierogami nie przepada-zje ale woli placki wiec zrobie mu niech ma-mam maszynke to 30 min i beda placki i mi na kolacje zostanie troszke 🙂

ja wczoraj po 23 chcialam robic gofry bo mialam taka smake 🙂

placoszki tez bym zjadla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
To narobie i smaka na placki ziemniaczane bo maz uwielbia je i tule co jemu musze zrobic bo za pierogami nie przepada-zje ale woli placki wiec zrobie mu niech ma-mam maszynke to 30 min i beda placki i mi na kolacje zostanie troszke 🙂

ja wczoraj po 23 chcialam robic gofry bo mialam taka smake 🙂

placoszki tez bym zjadla 🙂
Ja to przez nasilenie zgagi od 18 czasami 19 staram sie nic nie jesc bo mi pozniej wypala przelyk i zasnac nie moge ale gofry-no no moze jutro zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Andziucha napisał(a):
anula4ever napisał(a):
To narobie i smaka na placki ziemniaczane bo maz uwielbia je i tule co jemu musze zrobic bo za pierogami nie przepada-zje ale woli placki wiec zrobie mu niech ma-mam maszynke to 30 min i beda placki i mi na kolacje zostanie troszke 🙂

ja wczoraj po 23 chcialam robic gofry bo mialam taka smake 🙂

placoszki tez bym zjadla 🙂
Ja to przez nasilenie zgagi od 18 czasami 19 staram sie nic nie jesc bo mi pozniej wypala przelyk i zasnac nie moge ale gofry-no no moze jutro zrobie 🙂

trzeba sobie robic teraz smakolyki bo pozniej bede chciala zjechac do wagi sprzed ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
A ja dzis znów smazyłam frytki - mąż zjadł 3 spore miski 🙂 ja ledwo co zdazyłam skubnąć kilka.
Później zrobie makaron z serem.... to pojem bo on nie lubi klusek 🙂


Mój mąż z racji pochodzenia (włoch)to by tylko makarony jadł 😁 ale niestety nie w polskim wydaniu, dla niego widok makaronu z truskawkami to zbrodnia ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas dzis tarta z bałkażaanem, pomidorami, szynką i serem kozim 🙂 zjadłam i posprzątam więc odpoczywam 🙂
a co do mycia okien to ja nie myje sama bo mieszkam na 4 pietrze..... jakbym wyleciała to byloby słabo 😮 wiec zatrudniam do tego panią....będzie w środe i po sprzata mi całą chałupe i wypastuje podlogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I juz po badaniu, dzidzius wazy 2 kg, juz sie przekopyrtnal i glowka na dole wiec dobrze. Jedyna niepokojaca rzecz to badanie moczu musze zrobic jeszcze raz bo mi wyszedl slad bialka i liczne erytrocyty, a leukocyty w normie i brak bakterii - wiec cos jest nie tak - albo cos z ukladem moczowym albo blad w laboratorium. W poniedzialek musze zrobic badanie i jak beda wyniki dzwonic do niego od razu. Juz nie panikuje, bo kiedys jak mnie troche cialo zaczelo swedziec to lekarz od razu na badania i proby watrobowe, juz sie widzialam w szpitalu z cholestaza-odebralam wyniki i co i nic. Od teraz mam wizyty co 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Dziś weekend więc forum opustoszało 🙂 Ja cały dzień z mężem spędziłam najpierw na zakupach (mamy nowa ławę 😁) a później grill na obiadek, siedziałam i się obżerałam a meżulek kosił trawkę. Lampa dziś zamontowana, ława skręcona i właśnie się wybieramy na kolacje 🙂

Thalia super, ze dzidziuś już waży 2kg 🙂 !!

Udanego wieczoru !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser, forum nie opustoszalo, od wczoraj przenosili je na npw erwer i nie dało sie pisac 🙂

thalia, ja mam bialko całą ciąże, robie posiew raz na miesiąc, posiew czysty, leukocyty są, gin nie widzi w tym nic zlego... stwierdził ze tera jak co jest, to wyjdzie przy wymazie na paciorkowca...

pije żurawinę, zażywam żurawinę, resztę wyników mam super. skoro on sie nie stresuje, to ja tez nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie da sie cos napisac.
Witam was w niedzielny poranek.
Thalia super ze u twojego malenstwa wszystko ok.
Ja wlasnie sie dowiedzialam ze moje dziewczyny przygotowuja mi baby shower na pazdziernik 🙂.Ja dzisiaj kolejny dzien siedze sama bo moj meszczyzna pracuje. Jak przez dobrych kilka miesiecy narzekal ze ma malo pracy tak teraz nie wie w co rece wlozyc.Tak wiec planow na dzisiaj brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...