Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
baiser trzymam kciuki co by ten paciorkowiec szybko sie od Ciebie "wyprowadził" 🙂
a ja dzwoniłam dziś do szpitala zapytać ile kosztuje swoja położna...no i masakra 1.200 zł :/ ale chyba sie zdecyduje bo nie chodziłam na szkole rodzenia, mój mężulek średnio zainteresowaney porodem, oczywiscieisc chce ale zeby poczytac jak moze mi tam pomóc to nie ma czasu. A pozatym czas kiedy mam rodzić to pewnie weekend a jak nie weekend to zaraz wszystkich świętych i znowu weekend więc i skład w szpitalu okrojony..... a ja jakoś tak pewnei się nie czuje na ten poród więc chyba zainwestuje w swój luksus.
Poprzednim razem to bardzo pomagał mi pewna studentka a tym razem to pewnie na studentke nie mam co liczyc. Więc już zaczynam zbierać kaske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith to masz juz duuuzego babla w brzucholu,
Baiser nic sie nie martw, nam mowili to samo co pisala Edith, najwazniejsze, ze jak sie wyleczysz trzeba jeszcze raz zrobic wymaz, zeby potwierdziz, ze jest czysto.
Tak jak myslalam u mnie po powtorzeniu wynikow nie ma sladu bialka, niby wszystko ok ale mam bakterie w moczu, gin sie za bardzo tym nie przejal-kazal brac zurawit i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tak jak u mnie thalia 🙂
co do wagi maluszka to gin powiedział ze na jego oko Mały jest dlugi, bo ani obwód brzucha ani głowy nie wskazują na jakiegoś byczka, a co do wagi to mowi ze kazdy milimetr ma znaczenie w takich pomiarach. stwierdził ze 3,5kg przy porodzie i nie więcej 🙂

ja mam dziwne przeczucie ze wyjdzie mi ten paciorkowiec....skaś przecież musze miec ten syf w moczu....

baiser, pisz co i jak!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po wizycie.. Nie mam dobrych wieści! Na wymazie wyszło, ze obecność paciorkowca jest w ilości obfitej, dostałam antybiotyki Sumamed plus globulki robione, kuracja na 10 dni... Problem polega na tym, że niestety nie wiem czy zdążę powtórzyć wymaz, bo gin już dziś wypisała mi skierowanie do porodu, gdyż jak już wcześnie było wiadomo wszystko obniżone, rozwarcie się powiększyło i nie wiem czy przetrzymam ta kurację z odstępem 7 dniowym 😞 czyli potrzebuje 20 dni żeby zrobić ten wymaz, a chyba tyle nie mamy. Mi będą przy porodzie podawać antybiotyk plus Sofii od razu po urodzeniu dostaje antybiotyk i będziemy czekać... Strasznie się boję, bo jednak skutki paciorkowca są okropne 😞... Teraz pozostaje mi tylko mieć nadzieje, ze przez 10 dni nie będzie nic.. Mała i tak zostanie podłączona pod antybiotyk, bo gin mówiła ze w takich przypadkach to nie czekają na wyniki badań tylko od razu ładują antybiotyk, żeby nie było zapalenia płuc albo zapalenia opon mózgowych... A we czwartek mam się zgłosić na KTG...

Ze smutkiem idę się położyć ,

dobrej nocy !

Ps. To trzymamy kciuki za Megan !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od 6 na nogach.....a zasnęłam o 3 :/ z nudów do 1.30 ukąłdałam ubrania w szafie.
Wiki od rana dziś mega nie w humorze, bo poszła wczoraj spac o 22 😞 a wszystko przez nas bo montowalismy szuflady w szafie i troche to trwało. Strasznie mi jej szkoda jak bidulka taka markotna.

Wczoraj obgadalam z męzulkiem że biorę swoją położna i mimo że dla niego też sporo kaski to się zgodził chłopina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja mam nawrót choróbska, wcz wylądowałam u rodzinnego, bo tak kaszlałam ze myślałam ze sobie dziecko wykaszlę siłą oddechu 🙂 ale...mam pić siemięlniane i łykac wit C....super. w nocy obudził mnie tak potworny ból gardła ze musiałam wziąść apap....dzis znów nos pełny, kurka, ja nigdy nie byłam taka podatna na infekcje....bez sensu....

baiser, dacie radę.... mi dokłądnie to samo gin powiedział - po porodzie antybioty dla mamy i dziecka po 1 dawce jakby co. ja jutro będę miała wyniki ale mam złe przeczucia

alice, zazdroszcze ci tej poloznej. jakbym mogla tam gdzie chce rodzic oplacic sobie polozna to tez nie zwlekam z decyzja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd mam nadzieję, że u Ciebie wyjdzie wszystko dobrze !! Bo to niestety nie ma się żadnych objawów, ja tylko się martwię tym antybiotykiem :/ sumamed należy do grupy B,bo to azytromycyna, mam nadzieje, że nie wpłynie na Sofii niekorzystnie bo to ten trzy dniowy a ja mam dawke razy 2 czyli na 6 dni...

Edithd to do łożka, żeby wyleczyć przeziębienie !!!

Paskudna pogoda u mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kobitki!!!
Basier musi byc dobrze nie ma innej mozliwosci trzymaj sie dzielnie dacie rade z Sofii a my bedziemy trzymac kciuki i dopingowac. Odpoczywaj jak najwiecej lez ile mozesdz choc wiem ze to nudne i zaciskaj nozki coby Sofii jeszcze sie nie pchala na ten swiat 🙂 😉.
Mam nadzieje ze z Meg tez wszystko sie dobrze ulozy musze wejsc na forum fajna mama bo wiem ze ona tam tez urzeduje to moze sie dowiem cos wiecej.
Edithd zwolnij troche i wskakuj do lozka wiem ze ty to torpeda jestes i w miejscu nie usiedzisz ale czasem warto (mi lekarz pozwolil brat rutinoskorbin i krople do nosa akatarfast ((sa dozwolone w naszym stanie ))) a jesli chodzi o twoje wyniki to trzymam kciuki oby sie twoje przypuszczenia nie sprawdzily.
Aallicee fajnie bedziesz miala z ta polozna mi przydziela jedna na miejscu oby tylko nie byla kolorowa bo jakos nie mam zaufania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny z wrzesniuwki przeniosly sie na mamusie.net bo mialy dosy tego forum co rusz ktoras nie mogla sie zalogowac i caly czas cos nie dziala. Ja tam nie narzekam bo u mnie wszystko jest ok ale to moze dlatego ze ja to zalogowana jestem 24/dobe. Ale moze z tymi przenosinami to nie jest glupi pomysl. Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie. Ja juz jestem zalogowana na mamusiach. Niestety nia mam waszych nr wiec nie moge wyslac wiadomosci a te na brzuszkowa skrzynke pewno i tak nie dojda.
Wlasnie sie zabralam za generalne porzadki w kuchni i mam juz dosyc po umyciu piekarnika ale w koncu sie blyszczy jak psu ... 😉 😁. Umylam pare szafek a reszte doogarniam jutro jak moj pozabiera swoje graty malarskie bo walaja sie wszedzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie dziala...! kurde modernizacje robia kilka dni? co oni za informatykow tam maja? ale mam nadzieje ze juz teraz bedzie bez zaklocen...
co tam u was?
ja edithd tez przeziebiona maz mnie zarazil , ale nie jest tragicznie....
dzis w niemczech dzien niepodleglosci swieto,mam wrazenie ze kolejna niedziela 🙂
jutro wizyta u gin.
ide odpoczywac zycze wam milego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...