Skocz do zawartości

Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A bierzecie witaminki? (Heh, głupie pytanie z pewnością bierzecie. 😉) Może poproście swoich ginekologów, aby przepisał wam dodatkowe preparaty wyrównujące niedobory witaminowe. Czasem się zdarza, że witaminy dla kobiet w ciąży nie starczają i wtedy trzeba zażywać jeszcze coś. Ja tak miałam, w sumie to od razu gin mi wypisał "dodatkowe zaopatrzenie". 😉

Doti nie wiem co Ci na wypryski poradzić... 😞 Sama się z nimi, jak pisałam, zaczęłam właśnie lekko kłopotać... A wiadomo w ciąży wiele nie można z kosmetyków używać. A przynajmniej lepiej nie ryzykować. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewuchy! Od dziewczyny często zależy czy dobrze wygląda. Pewności siebie! Macie duże piersi, okrągłe uda, błyszczące oczy a to jest seksi! Jesteście super kobiece! Dzisiejsza kultura czci szkielety, uniformy i w ogóle coś, czego osobiście nie uważam za piękne.
Ja mam celulit, mega rozstępy na udach, pośladkach i piersiach (co zrobić, smaruję się kremami z serii Dr. Eris takiej dla mam) a mój mąż za mną szaleje. Nic nie przebije tego, że noszę jego dzidzię i potrzebuję ciągle jego towarzystwa bo ciągle ryczę albo się wkurzam i tylko jak on mnie przytula jest wszystko ok. A on jak przystało na rycerza musi się opiekować swoją księżniczką bo to potwierdza jego męskość i łechce ego
:-)
Głowy do góry a piersi do przodu! Bądźmy KOBIETAMI :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wygladam fatalnie 🙂
do 7 mies bylo calkiem ok 😉
a teraz?nie moge dostac nic ladnego na siebie wiec chodze w 2meskich bluzach ktore jeszcze mi dodaja kg, piersi zawsze mialam przeogromne ale teraz to juz poprostu przerasta wszystko a jeszcze nie mialam apogeum cyckowego, jak sie pomaluje to i tak jakos tak inaczej niz przed ciaza :/ , i ogolnie klucha sie ze mnie zrobila 🙂 mam nadzieje,ze po porodzie wroce do siebie i zrzuce jeszcze kilka kg ktore mialam przed ciaza aaaaaa no i ,ze uda mi sie uzbierac po kilku latach pieniazki na operacje plastyczna piersi, mam zamiar je pomniejszyc do rozmiaru D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • Mamusia
nareszcie znalazłam wątek w którym się moge wyżalic 😞 to dopiero 9tydz. a ja juz sie czuje fatalnie brzuszek jest widoczny i zanika talia mimo że wcale duzo nie jem,przy pierwszej ciązy do 6mca nic nie było widać a teraz?? ciesze się że jestem wciązy ale cięzko mi zaakceptować zmiany w swoim wyglądzie,wczoraj przepłakałam pół dnia przed szafą z ubraniami,najchętniej przelezałabym w łóżku całą ciąże w dresach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku ciąży nie przejmuję się jak wyglądam, najważniejsze aby dziecko było zdrowe 🙂 🙂
Kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i zaczęły się te wszystkie koszmarne dolegliwości, nie miałam siły ani ochoty umyć ani zafarbować włosów...siedziałam na zwolnieniu, było zimno, więc zakładałam kaptur na głowe jak gdzies wychodziłam i miałam wszystko gdzieś...tylko jak jechałam do teściów lub rodziców malowałam się...
W końcu nie mogłam patrzeć w lustro i wzięłam się za siebie, przecież nie moge być tak odrażająca dla mojego ukochanego mężczyzny 🙂 🙂
Dzisiaj jest mnie ponad 10 kg więcej, mam piękny brzuszek, piękne piersi, cellulit na nogach i jestem szczęśliwa!!! Zrobiło się ciepło więc moge eksponować brzuszek i czuć się dumną przyszłą mamą, maluję się, staram ładnie ubrać i czekam kiedy brzuszek będzie jeszcze większy 🙂 🙂 Godzinami mogłabym miziać się po brzucholku i gapić w lustro 😆
Wszyscy mi mówią że pięknie wyglądam, i że ciąża mi słuzy, i tak też się czuję 🙂 🙂

Dziewczyny, zbędne kg zrzucimy po ciąży, teraz nie myslmy o tym, ważne aby zdrowo się odżywiać i niech wam do głowy nie przyjdą diety w obawie że za dużo przytyjecie!!
Pozdrawiam 🙂 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusia1982 .. jak bys mi to wszystko wyjela z ust...
ja podobnie mam gdzies ile przytyje itd malutki jest najazniejszy.... 🙂
Ja poczatek ciazy milalam zima, od pierwszego miesiaca nie mieszcze sie w zadne spodnie ciagle dresy, jakas bluza niepomalowana itd... jak do miasta czy gdzies to czapka na glowe i jazda.
NIe robilam ze soba kompletnie nic. zle samopoczucie wzielo gore.
Z oczatku przytylam 4 kg teraz je zrzucilam niestety... moj michu nie mogl juz patrzec na mnie ciagle powtarzal zrob cos ze soba pomaluj sie itd...a ja nie mialam sily.
Teraz juz jest cieplej i tez brzuszek widac..i mam gdzies ze mam rostepy na piersiach czy girki jak patyczki mi sie zrobily itd wzielam sie za siebie i teraz ide szczesliwa ulica i jak widze spojrzenia ludzi na brzuch i usmiechy...
wkoncu musimy jakos wygladac, dla naszych m, dla samej siebie dla lepszego samopoczucia, a przeciez jak my ejstesmy szczesliwe to nasze malenstwa to czuja i sa zadowolone 🙂

A ze kais dodatkowy kg... zostanie..no to co?? wazne ze nam bedzie dobrze we wlasnej skorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam jestem dopiero albo już w 8 tyg. ciąży 🙂
Mam już widoczny brzuszek nawet dla innych i dodatkowe 3 kilogramy na wadze 😜
Właściwie od 6 tyg. chodzę ciągle głodna i mam wstręt do cukierków krówek konkretnie a i słodyczy za wiele nie jem za to ogórki grzybki marynowane i kapusta to jest to co bym jadła i jadła 🤪 Czasami sobie myślę że to za wcześnie na takie zachcianki i w ogóle 🤨 ale ciąża to w końcu indywidualna sprawa Poza tym wszystko ok. czasami tylko mam złe samopoczucie no i bolą mnie piersi ale nie jest to szczególnie uciążliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tak czytam i czytam i każda z was ma jakiś zastrzeżenia co do swojego wyglądu...:/ zapewne wyglądacie bosko 🙂 a ja nie mam sobie nic do zarzucenia jestem już po jednej ciąży i wszystko wróciło do normy , teraz jestem w 21 tyd brzuszek już widoczny i nie narzekam... zawsze sobie tłumacze że są kobiety które wyglądają gorzej 🙂 ogólnie zadowolona pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 🙂 a żebyś chciała wiedzieć po co się pogrążać... są takie co o ciąży pojęcia nie mają a tyłki jak szafa a trądzik i inne wypryski w gratisie dostały od "okresu dojrzewania" he może to i niegrzeczne ale mnie humor zawsze poprawia... mąż zawsze mi powtarza to samo cyt "ciesz się z tej urody którą masz bo zawsze mogłaś trafić gorzej" pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, każda inaczej w ciąży wygląda i tak jak wiele dziewczyn pisze trzeba być dumnym i ładnie prezentować się w ciąży.
Mi też wszyscy mówią, że ciąża mi służy, że ładnie wyglądam. Staram się o siebie dbać, mieć lekki makijaż nawet jak jest to tylko sam tusz i błyszczyk i eksponować powiększający się brzuszek.
Na początku ciąży schudłam w rękach, nogach, pupie i na twarzy, tylko brzuch mi rósł, w 3 m-cu musiałam zacząć nosić ciążowe spodnie, bo niewygodnie mi było w zwykłych dżinsach 🙂 i taki stan był przez 1 - szą połowę ciąży, w drugiej połowie trochę przybrałam w tych miejscach co schudłam, pojawiło się kilka nowych jasnych roztępów na biodrach (na razie tylko tam) i czerwone rozstępy na piersiach, ale mam to gdzieś po ciąży rozstępy na piersiach zblędną, a i tak mąż tylko będzie je widział i jakoś mu nie przeszkadzają 🙂 Zresztą mówi mi, że super wyglądam 🙂 🙂 🙂 Do terminu zostało z 9 tyg. zobaczymy jak dalej będzie, na pewno nie będzie o wiele gorzej 😉

Monika2886 zachcianki można mieć już na początku ciąży, mnie zaczęło odrzucać od słodyczy, za to jazdę miałam na kwaśne 🙂 odrzucało mnie też od kawy, ochota na kwaśne jest obecnie już mniejsza i od niedawna słodycze wróciły do łask w niedużej ilości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, zapomniałam dodać, że jak od czasu do czasu pojawiają mi się jakieś krostki lub plamki na twarzy to też nie przejmuje się przykrywam je podkładem lub korektorem i jest ok, kto by taką pierdołami się przejmował, jak nosi się najcudowniejszą istotkę pod sercem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam dopiero 2 kg ciążowe spodnie są na mnie za duże wchodzę w swoje dżynsy tylko biodrówki 🙂 ale apetyty mam niesamowity przed ciążą jadłam raczej mało bez śniadania kubek kawy i do pracy 😮 a teraz 1 śniadanie 2-gie no i koniecznie deser ☺️ obiadek ni i kolacja i w międzyczasie co nieco ale zamierzam zacząć chodzić na basen to może nie przytyję tak strasznie 🙃 🙃 czy wy tez jesteście takie głodne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na pewno jestem chodzący głodomorek ale widocznie dziecko tego potrzebuje 🙂 Moja mama również miała wielki apetyt od samego początku zawsze wspomina (w późniejszym troche czasie) jak to jadła 10 bułeczek na śniadanie 🙂 ale mimo tego że tyle jadła to nie miała nadwagi przytyła tyle ile miała Widać to ze mnie taki głodomorek był 😜 i myślę że u mnie jest podobnie Dla mnie ważne jest by dzidzia była zdrowa a jeżeli kilka kilogramów przytyje to trudno jak dziecko się urodzi to bede miała przy nim pewnie tyle roboty że nim się obejże jak sama schudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ciąży czuję się dobrze 🙂 na początku miałam mdłości ale to tylko dlatego bo byłam głodna 🙂 i zdarzyło się że 3 razy wymiotowałam 🙂 raz z najedzenia i dwa razy z głodu 🙂 trochę to dziwne 🙂 najgorsze są rozstępy bo moje uda są całe w takich bordowych rozstępach i właśnie pojawiają mi się na bokach brzucha i mam na piersiach. Po urodzeniu Maleństwa trzeba brać się za siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczęłam przybierać od początku ciąży, na obecną chwilę przytyłam 6kg. na dekolcie,plecach i twarzy mam pełno krostek (u mnie się potwierdziło to,że dziewczynki zabierają urodę mamie,bo czekam na córcię), dużo jem, a że jestem meteopatką i mam zazwyczaj niskie ciśnienie-często boli mnie głowa;( oprócz tego nie mam ani jednego rozstępa na ciele,ale,że byłam bardzo szczupła,to liczę się z tym,że do końca ciąży mogę nabyć kilka "kresek" . oprócz tego to raczej super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obecnie przechodzę ten okres dziwnego uczucia na żołądku 🤢 - ehh bez tych mdłosci swiat byl by o 100 razy lepszy hehe 🙃, jak narazie urody nie stracilam wrecz odważę się przyznac ze poladnialo mi się 😜, cera bardziej promienna się zrobila a to plusik
a i ciekawe jak to u mnie bedzie z tymi rozstepami narazie brzuszek ledwo co widac ale skóra ma się z czego rozciagac 😁 zmiejszyły mi się te moje boczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomimo, ze przytylam 15 kg to za bardzo nie widac, ale czuje sie jak slonica, brzuch mi sie opuscil, wiec na biodrach z dnia na dzien zrobily mi sie rozstepy, ale brzuszek sliczniusi 🙂 zadnych rozstepow, gladziutki;p;p;p jedyna dolegliwosc, na ktora nie mam zlotego srodka to zgaga, tak chyba musi juz byc az samo przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja od jakiegos czasu mam straszny łupiesz i wogóle bardzo suchą skóre a na tważy mnóstwo pryszczali i krostek jak potworek 😮ale bedzie dobrze.ponoć jak ma być córa to zabiera urodę od mamy a jak synek to że ładniejemy ale ja jakos bardziej na syna stawiam 😁jakieś takie przeczucie-zobaczymy czy moja intuicja mnie niezawiedzie 😜 pozdrawiam was dziewczyny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda jeśli chodzi o odbieranie urody .Wczoraj chłopak który mnie zupełnie nie znał powiedział "powodzenia z małym tj.synem" zapytałam a skąd ty wiesz ,że będę miała syna? a on na to " to widać " 🙂 wiec milo mi się zrobiło.Ale na szczęście już nie wiele zostało do rozwiązania,mały mi się już ciśnie na świat ,choć jest jeszcze za wcześnie.W czwartek miałam już bóle co godzinę nie mogłam zrobić kroku ,ale ustały i teraz mam co jakiś czas .Pozdrawiam wszystkie mamusie !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dziewczyny zmieniłabym nazwę tego wątku na wygląd po ciąży...wierzcie ,że zmienia się bardzo.Ale same zobaczycie i wtedy porównacie czy problemy z wyglądem w ciąży są takie same jak po ciąży;-)
Osobiście swoi wyglądem w ciązy byłam zachwycona gorzej teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud zawsze można założyć taki wątek. 😉 Ja też po ciąży jakoś mam problem z zaakceptowaniem siebie. Niby już wszystko okej, waga wróciła do normy... ale to chyba siedzi coś w głowie. 🥴 Co innego z brzuszkiem - wtedy miałam na wszystko wytłumaczenie: przecież jestem w ciąży! (Ale nie powiem też, bo miałam to szczęście, że w ciąży mój wygląd raczej wręcz zyskał.) A teraz?... Zwłaszcza tyle miesiecy po?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Eh.... no faktyczni, całkiem inaczej patrzy się na siebie w trakcie ciąży a inaczej jakiś czas po.... ja po poprzedniej ciąży bardzo długo spadałam z wagi, nie odchudzałam się jakoś tam specjalnie i długo to trwało zanim wróciłam do moich rozmiarów. co prawda poszczególne "elementy" nie wyglądały tak jak wcześniej, szczególnie piersi gdzieś zaniknęły... 😉 ale jakoś to zaakceptowałam, zajęło mi to dużo czasu i wysiłku (ehhh kompleksy...); a wtedy masz Ci los, ciąża 🙂 teraz piersi oczywiście stały się pełne, poprostu super. brzusio ładny, jakos nie wyglądam grubo... (tak myślę)... ale czasem czuje się jak jakaś hipopotamica. chyba dają o sobie znać humorki, w końcu zaczął się trzeci trymestr tak jakoś.... po takiej załamce śmiać mi się z siebie chcę, bo wiem że tak nie jest i hormony biją mocno do głowy 😉 właśnie wróciłam z zakupów i złapałam się na sapaniu na drugim piętrze schodów... 🙂 zakładanie butów pomału zaczyna być również problemem 🙂 ale dam radę. chyba tu tkwi siła nas, kobiet... znosimy takie trudy, potem praktycznie ryzykujemy życiem przy porodzie... macierzyństwo nieżadko gdzieś wygania naszą kobiecość... a dziecko nosi nazwisko mężczyzny 🙂 przepraszam z góry za wprowadzanie złego nastroju. z reguły tak juz mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie chce myśleć, że po ciąży nie wróce do tego co było wcześniej... teraz córcia wyciąga z mamusi wszystko co tylko może (sama nie wierze że tak się można zmienić)... ale żyje nadzieją, że jak już malutka będzie na świecie mój wygląd wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...