Skocz do zawartości

Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 113
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jam tez wygladam jak mleczarnia ,przytylam 10 kg z czego 3-4 napewno w biuscie mam, ale teraz j uwielbiam swoj brzuszek i wygladam ok.ogolnie rozmiary wszedzie mi sie powiekszyly ale jakos to fajnie wyglada.Do 5m-c czulam sie gruba bo tylko biust ,i biodra blo widac, a teraz jak piekny rzusio z przodu jakos tak... kobieco! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
MI sie nigdzie po ciele nie rozlaly kg wiec dalej mam taka figure 😜 ehhe od tylu wcale nie widac ciazy 😜 Jedynie co to piersi sa wieksze( oczywiscie co mi wcale nie przeszkadza) 😜 no i duuzy brzuszek... 😉 takze nie plakam jak patrze w lustro 😜 chociaz odpukac mam nadzieje ze kolejne ciaze ( w pozniejszych czasach ) bede znosic podobnie 😉
I rowniez zapraszam na watek wrzesniowy tak jak Agaa moja kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja jestem zadowolona ze swojego wyglądu tylko też trapią mnie rozstępy pod brzuchem 🤨 No ale cóż wiedziałam, że tak będzie bo u mnie to rodzinne a więc genetyka zrobiła swoje mimo smarowania i nacierania 😉 Poza tym każda ciężarna jest piękna ponieważ jest w czasie ciąży wyjątkowa !!!! Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
A Ja się nie czuję teraz zbyt atrakcyjna 😞 Co prawda w miarę możliwości staram się ubierać tak jak wcześniej czyli jakieś leginsy + tunika i unikam workowatych ubrań w rozmiarze XXXL 🙂 Ale z powodu bólu kręgosłupa musiałam zrezygnować z moich ukochanych szpilek 😞 Co zrobić coś za coś. Myślę ,że jak zobaczę mojego synka za parę miesięcy to szybko zapomnę o wszystkich bólach i uniedogodnieniach związanych z ciążą. Myślę , że pewnie jeszcze zatęsknię za swoim brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przytyłam 14 kg 😜 Nie mam jeszcze rozstępów także mam nadzieję, że nie będę miała 🙂 Niby to genetycznie, siostra moja nie ma ani jednego 🙂 Czuję się ok bo tych kilogramów tak bardzo nie widać więc ogólnie super 😉 Czy atrakcyjnie się czuję to trudno określić bo tego tak nie kategoryzuję bo ciąża to odmienny stan więc nie ma co porównywać do czasu przed czy po ciąży także głowa do góry- jest przecież coś o wiele ważniejszego... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Kochane wszystkie z pewnością wyglądacie pięknie 😘
Ja puki co za dużo nie przytyłam,wiec poza spodniami ciążowymi i butami na niskim obcasie 😞 moja garderoba specjalnie się nie zmieniła 🙂Niestety robią mi się rozstępy na piersiach które mam teraz ogromne 😉ku zadowoleniu męża!
czuje się piękna,mąż każdego dnia pokazuje mi że dla niego wyglądam cudownie 🙂
Dbam po prostu o siebie jak przed ciąża czyli fryzura,makijaż no i usmiechac !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Ja mam rozstępy na udach, ale to miałam małe już przed zajściem w ciążę, teraz tylko zrobiły się bardziej widoczne.. No ale na brzuchu czy piersiach nie mam rozstępów, mam nadzieję, że tak zostanie..choć wiecie ja mam dopiero +4kg, więc jeszcze nic nie wiadomo.
Ogólnie ja nie czuję się zbyt atrakcyjnie, bo np. od zawsze miałam duże piersi, a teraz urosły jeszcze bardziej i nie są ładne :/ uda mam strasznie grube, ale próbuję ubierać się tak, żeby nie wyglądać źle.. Mój mąż co do wyglądu się nie wypowiada, dlatego uważam, że nie jestem dla niego tak atrakcyjna jak kiedyś..to boli najbardziej i jeszcze bardziej dołuje:/ bo gdybym usłyszała choć jeden komplement z ust męża, na pewno poczułabym się lepiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie czuje sie jakos tak mega atrakcyjnie!!! Chdze jak stara babcia, usiąść cięzko , podnieść sie ciężko. Z ubraniem tez nie moge poszaleć. Pozostaje tylko mieć fryzurke , makijaz i paznokcie ładne( u stóp nie , bo nie sięgam). Może i mężowi jakoś bardzo nie przeszkadza mój wygląd, twierdzi ze jestem śliczna, to ja wiem ze jestem troszke mniej atrakcyjna dla niego. Ale jeszcze troszke, po porodzie wróci wszystko do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja mam nadzieję, że po ciąży wszystko będzie tak jak przed nią 😉 powiedziałam sobie, że wykupię karnet na siłownię i będę ćwiczyć 😉 już to mężowi oznajmiłam, chyba że dzidzia będzie dawała nam popalić to chyba siłownia nawet nie będzie potrzebna 😜 teściowa powiedziała, że jak dziecko się wda w tatusia to szybko zrzucę jeszcze więcej niż przytyje 😉 ona przytyła chyba 23kg, a później ponoć wyglądała jak chodząca śmierć 😉 prawie w ogóle nie spał mój mąż i ciągle płakał jak był mały 😜 zobaczymy jak to będzie z naszym dzidziusiem, bo ja znowu byłam spokojna, tylko jak się budziłam w nocy to od razu ryczałam, póki nie dostałam mleka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
myślę że jakoś to będzie po ciąży i uda się to zgubić a teraz czuje się różnie raz sexi raz jak wieloryb bo sapię ciężko się ubrać, szybko się męczę i dużo czynności sprawia mi mega problemy itd.ale widzę że mężowi się podobam cały czas się łasi ,podszczypuje ,jednym słowem kiedy tylko przechodzi obok to zawsze czuje jego ręce na sobie 😉 więc kobietki piękne jesteśmy i sexi dla naszych mężów a to najważniejsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz fajnie, bo u mnie niestety nie można zauważyć tego, że mężowi dalej się podobam.. Już nie ma tego błysku w oczach, takiego jaki miał kiedyś jak tylko mnie widział 😞 ale mam nadzieję, że po ciąży będzie wszystko dobrze i wszystko wróci do normy. Nie każdemu facetowi się podoba kobieta w ciąży, widocznie mój mąż się do nich zalicza.. A szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no to masz fajnie, bo u mnie niestety nie można zauważyć tego, że mężowi dalej się podobam.. Już nie ma tego błysku w oczach, takiego jaki miał kiedyś jak tylko mnie widział 😞 ale mam nadzieję, że po ciąży będzie wszystko dobrze i wszystko wróci do normy. Nie każdemu facetowi się podoba kobieta w ciąży, widocznie mój mąż się do nich zalicza.. A szkoda.

oklask dla Ciebie dobrze będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam też strasznie dużo wyprysków na twarzy, no i na plecach :/ tak jak miałam przed miesiączką taki czas, że mnie obsypywało, to teraz też mam taki tydzień w miesiącu, że mnie strasznie obsypie bardziej niż zwykle! :/
ja dla lepszego samopoczucia czasem jak widzę, że nie mogę na siebie patrzeć, to robię sobie makijaż 😜 bo tak to ja tylko tusz i kredka, a jak widzę, że się sobie nie podobam bardziej niż zwykle to nałożę trochę pudru i cieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się... 😉
Wesołych Świąt dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wszystkim 🙂
ja dopiero jestem na początku tego wszystkiego bo ok 4-5 tydz ale już sie nie moge doczekać tych dalszych tygodni, kiedy bede mogła zobaczyć to maleństwo na ekranie i zdjeciu 🙂
dziwne to nasze życie najpierw czekanie na pozytywny wynik, potem wizyta u lekarza, badania i znów czekanie na maleństwo i odliczanie tydzień za tygodniem.. 🙂
WESOŁYCH ŚWIĄT 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. A ja nie mam na co narzekać, czasami jakiś pryszcz mi wyskoczy, ale mi to nie przeszkadza, bo da się ukryć, nawet bez makijażu są bardzo mało widoczne, ogólnie mam ładniejszą cerę, zniknęły mi czarne zaskórniki z noska i brody 🙂 Ogólnie wszyscy mówią, że kwitnę i że będzie chłopiec, a tu potwierdzona dziewczynka i wcale urody mamusi nie zabiera... Przytyć też nie przytyłam nigdzie tylko brzuch się powiększył 🙂 Tak więc ja to jestem bardzo zadowolona z mojego wyglądu i powiem, że bym wyszła bez makijażu na dwór a kiedyś to się nie zdarzało... Pozdrawiam

PS. Wypryski miałam tylko w 5-8 tyg ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziś czuję się świetnie mam urodzinki pada śnieg .Wczoraj byliśmy sami ja tak chciałam tylko my .Aż się popłakaliśmy ze wzruszenia .Podsumowaliśmy nasz rok ,jednym słowem był naj od kiedy jesteśmy razem .Czuję że chwyciłam pana Boga za nogi ,razem możemy wszystko .Stworzyliśmy cud naszego syna .Kawałek ze mnie i z niego . 😁 ale się zrobiłam sentymentalna ,no i płaczuś ze mnie straszny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...