Skocz do zawartości

Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
szuwartyna napisał(a):
jestem w 22 tc, mam calkiem niezly brzusio, lapę jak pudzian, tylek wielki jak J.Lopez, a moim cycem wykarmilabym pol Afryki. W lustrze wygladam karykaturalnie, mala - z duza pupa i wielkimi boobsami. dlatego staram sie nie przegladac, ani w lustrze, ani w wystawach lol
nie mieszcze sie juz w swoje ubrania, musialam dokupic staniki namioty, generalnie jak jeszcze bede bardziej tyla i rosla, to nie wiem czy mi rozmiarowki nie braknie.
Jak na razie mam 8 kg do przodu, co napawa mnie rozpacza. pozdrawiam


ch7yba trochę przesadzasz... 😮
na avku wyglądasz na bardzo zgrabniutka i żadne 8kg tego nie zmieni 😉 🤪

dziekuje 🙂 ale jakos nie moge sie przyzwyczaic do tego mojego wygladu. Moj facet wciaz komentuje, jak inne kobiety ladnie wygladaja i czuje sie z tym dziwnie. nawet jest mi przykro, powiedzialabym. denerwuje sie, ze jestem chodzacym przewodem pokarmowym, az mi glupio cokolwiek jesc przy facecie, by mi nie zarzucil, ze ciagle miele morda....ajc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 113
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuś kochana, przepraszam że się wtrącę ale ja przytyłam w ciąży 20 kg a teraz zrzuciłam 22 🤪 Też się nie mieściłam w swoje ciuchy i mało co nosiłam. Facetem się nie przejmuj choć wiem że łatwo się mówi ale najważniejsze ze kruszynka w Twoim brzuszku dobrze się odżywia i rośnie 🙂 Głowa do góry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Martuś kochana, przepraszam że się wtrącę ale ja przytyłam w ciąży 20 kg a teraz zrzuciłam 22 🤪 Też się nie mieściłam w swoje ciuchy i mało co nosiłam. Facetem się nie przejmuj choć wiem że łatwo się mówi ale najważniejsze ze kruszynka w Twoim brzuszku dobrze się odżywia i rośnie 🙂 Głowa do góry 😉

dzieki za slowa otuchy, ale wiesz jak czasem jest...wszystko Cie denerwuje, bo wszystko wokol ciebie sie zmienia....a faceci glupieja! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja na razie póki co wyglądam bardzo dobrze i tak też się czuję. Kobitki pisały, że miały problemy z cerą i włosami - u mnie jest zupełnie na odwrót. Włosy w ogóle mi się nie przetłuszczają pierwszy raz w życiu, żadne pryszcze nie wyskakują. Do tego włosy rosną mi w piorunującym tempie. Chyba muszę zrezygnować z grzywki, bo mi co chwilę do oczu wchodzi 😉 Brzusio już jest zaokrąglony i wreszcie widać, że to ciąża, a nie duży zaniedbany brzuch 😉 Wiem, że jeszcze najgorsze przede mną, gdy duży brzuch zacznie mi przeszkadzać. Mam nadzieję, że nie wrzucę zbyt wiele, bo mam problemy z kręgosłupem i jak mu dojdzie do dźwigania niewiadomo ile to może być ciężko. Na razie mam tylko kilogram na plusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje spostrzeżenia co do cery i włosów pod koniec 19 tygodnia:

- włosy przestały mi wypadać i przetłuszczać się, są lśniące i wyglądają bardzo zdrowo. Przed ciążą musiałam je myć codziennie, a teraz na trzeci dzień wyglądają całkiem dobrze.
- włosy mniej mi się kręcą. Zawsze miałam kręcone, nie jakieś baranki, ale konkretne loki. Teraz gdy pozostawię je mokre do wyschnięcia lekko się zakręcają, gdy je wyprostuję trzymają się tak i nie kręcą.
- nie mam żadnych wyprysków na twarzy. Przed ciążą zdarzały się i to dość często. Miałam cerę mieszaną, teraz już się tak nie przetłuszcza
- dużo wolniej odrasta mi owłosienie po depilacji i goleniu. Nogi 3 tygodnie od depilacji wciąż są gładkie 🙂

Na chwile obecną jakby ktoś zapytał to polecam ciążę jeśli chodzi o stan skóry 😉 Oczywiście doskwierają mi inne dolegliwości (zgaga, mdłości, bóle pleców), ale jeśli chodzi o skórę i włosy pierwszy raz w życiu jest bez zastrzeżeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w 32 tyg. Włosy u mnie jak najbardziej w porządku, paznokcie mocne, za to jak kiedyś na buzi miałam tylko jakieś drobne wypryski tak teraz co chwilę mam jakieś duże pryszcze. Nie przytyłam dużo, bo na razie tylko 4,5kg a brzuch mam jak piłkę. za to problemy z poruszaniem się i muszę leżeć.
W poprzedniej ciąży nie miałam problemów z cerą, włosy super a do tego energii tyle że bym ze trzy osoby obdzieliła. Ciąże przeszłam prawie bez komplikacji.

Czyli co ciąża to inaczej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
jestem e 36 tygodniu ciazy i czuje się z dnia na dzień coraz gorzej 😞
kregosłup doskwiera..
włosy bardzo szybko sie przetluszczaja 😞
jesynym plusem jest to ze mam bardzo twarde i mocne paznokcie 🙂 nig 🙂dy takich nie mialam
a do tego dochadza jeszcze mega rozstepy, zgaga..
w nocy budze sie conajmiej 3 razy na siku nie wspominajac ze jak probuje zmienic pozycje to sie przebudzam 😞
no ale zostaly mi jeszcze 4 tyg wiec jakos wytrwam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...