Skocz do zawartości

Mamusie paździrnikowe pokazują swoje brzuszki:) | Forum o ciąży


larosanegra84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Nie słucha Karoli !!! 😁 Lekarz mi się zapytał na badaniu genetycznym, czy to jest ciąża bliźniacza i osłupiałam, powiedziałam żeby sobie nie żartował... Powiedział że albo to bliźniaki albo po prostu dzidzia się ułożył bliżej przegrody macicy, także na bliźniaki nie jestem gotowa więc wierzę, że to pomyłka 😎

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to i ja się pochwalę, choć zdjęcie trochę niewyraźne 🙂
11 tydzień i 5 dzień i mój wielki brzuch 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/beztytuucyx.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7382/beztytuucyx.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Karolka, ale jesteśpięknie opalona 🤪

dzięki dziewczyny, kazdy jest w szoku, ze tak szybko rosnie 🙂

Emma trochę złapałam słoneczka nad morzem na majówce, ale w sumie tylko jeden dzień mieliśmy ładny... moze dlatego mnie szybciej chwycilo, bo przed ciaza chodzilam na solar raz w tygodniu, zeby podtrzymać ładny kolor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówią, że nad morzem, to nawet wiatr opala...może coś w tym jest 🙂
Ann, pomijając to, że jestem od Ciebie dużo tęższa, to poziom wychylenia mojego brzucha jest mnie jwięcej taki sam- niewiele się zmieniło od początku 😜 ale pewnie i na nas przyjdzie czasi "wystrzelimy" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
jestem tu nowa natrafiłam na ten temat bo zastanawia mnie mój brzuch byłam we wtorek u swojego lekarza i nic mi nie mówił ze jest coś nie tak a nawet ze wszystko jest dobrze ale wracając do sedna jestem w 17 tc a ważę 50kg waga z przed ciąży to jakieś 48 kg. nigdy nie miałam skłonności do tycia ale naczytałam się że w szczupłych kobiet brzuch szybko widać a u mnie praktycznie nic chyba że się mocno najem to ktoś mógłby zauważyć ale i tak nie widać jedynie to spodnie zrobiły się trochę ciasne ale to przez to że w biodrach mi trochę poszło. pewnie nie potrzebnie dostaje do głowy ale zaraz piąty miesiąc będzie a po mnie nic nie widać praktycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nic sie nie przejmuj, moja kolezanka jest w 22 tyg - tak jak ja - i w ogole nie ma jeszcze brzuszka a ja z kolei mam przeogromny 🙂 ona tez jest szczupla, wazy niecale 50 kg, ale chodzi do gina i wszystko z dzidzia jest ok 🙂 z czasem i tobie wyjdzie, jeszcze bedziesz narzekać, ze taki duzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...