Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry
Nocka srednia bo Olaf wstawal 2razy a w efekcie wstal na dobre po 7dmej. A ze spi normalnie cale noce to jednak te ostatnie 2 kiepskie daja w kosc 😉 pije kawke 🙂
Ifyouliftmeup i jak wyniki? kurcze ale Cie przetrzymali!!! na wszystko maja czas...
Pewnie tez nocke mialas kiepska z nerwow co?
Motylek powodzenia na usg! na ktora idziesz? 🙂 to juz pewnie poznasz plec! super 🙂 daj znac po!
Paula co taka zdolowana? chyba hormony? Uszy do gory 🙂 nie mow tak ze lepiej zebyscie sie nie widzieli to takie myslenie jak jest czlowiek zly i zdolowany!
Wlacz sobie ulubiony film zrob cos pysznego do jedzenia albo idz na zakupy 🙂 Humor sie poprawi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!

Ifyouliftmeup - trzymam kciuki!
Anitek - mam nadzieję, że Twojemu synkowi wkrótce się polepszy! 🙂
Motylek - trzymam kciuki za USG. 🙂
Paula - czasem warto wyłączyć emocje i spojrzeć na wszystko z boku. Spróbuj nie myśleć o krzywdach, tylko popatrz na Was związek jakbyś była osobą z boku. Może jest coś, co można zmienić, może jest jakieś rozwiązanie problemu. Życzę Wam szczęścia.

A Wam dziewczynki dobrego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kobitki znac dam po USG 😜

Paula nie mow tak ... burza hormonow robi swoje ale napewno nie bedzie lepiej to co mowisz , tak nie mozna myslec bedzie dobrze wierze w to :**

ja juz doczekuje tej 16 godziny ;D bo wlasnie wtedy mam byc u lekarki mojej ;DDDD
emocje. mnie rozsadzaja , moze wkoncu plec bede wieedziec ;DDDDDDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
motylek powodzenia 🙂
anitek tez myslalam o basi. dawno się nie oddzywała.
paula ja tez tak często myślę, że lepiej by było jakbyśmy nawet to zakończyli jednak to tylko hormony. I to na pewno przejdzie. czasami wystarczy spokojna rozmowa. Kiedyś myślałam że szkoda czasu na kłótnie i fochy bo przecież ten czas można wykorzystać o wiele przyjemniej ale teraz to nie da się nad tym panować. No ale zawsze przychodzi ten lepszy dzień. będzie dobrze.
ifyouliftmeup i jak dziś się udało? A co do mnie to nie ma szans abym cały czas leżała no ale na pewno nie robię nic męczącego. Pewnie przez ten czas się ładnie wynudzę no ale czego się dla maluszka nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziś rano myślałam, że wyjdę z siebie. Dzwonie do 'labolatorium' a to się okazuje recepcją jakiegoś hotelu!!! Normalnie szlag mnie trafił. Dzwonie ponownie do kliniki, ale znowu nikt nie odbiera albo zajęte. Na dodatek wywaliło mi internet i nie mogłam znaleźć numeru do labolatorium. Uparłam się i dalej dzwoniłam co minutę do kliniki, w końcu się udało. Powiedziałam co i jak i przełączyła mnie bezpośrednio do labo. Niestety wyników jeszcze nie mają 😠 w piątek albo poniedziałek mają dzwonić. Eh no po prostu już mi nerwy puszczają. Ale mam innego newsa 🙂 chyba poczułam w poniedziałek ruchy 😁 bo we wtorek też się powtórzyły, nawet o tej samej porze, gdy się położyłam 🙂 takie jakby bańki w środku, albo jakby lekkie przesuwanie opuszkiem palca od środka 🙃 no wczoraj się nie doczekałam, ale może dziś się odezwie mała, trzeba to zweryfikować 😁
Paula nie przejmuj się i tak nie mów, może jeden dzień faktycznie da czas na ochłonięcie a potem trzeba porozmawiać bo się inaczej nie rozwiąże, a po czasie problem narośnie. I tak będzie ok 😘
Anitek no problem mały z zaśnięciem miałam, a potem się zbudziłam o 7.30. Po tym całym cyrku jeszcze się położyłam, także odespałam do 12 🙂 . No właśnie też wczoraj napisałam w poście co z Basią bo jej nie ma już kilka dni.
Ania92 hehe dokładnie czego się nie zrobi dla kruszynki 🙂 ja sobie siebie nie wyobrażałam, że nie zrobię tego, tamtego, że 2 litrowego napoju nie przyniose i ciut większych zakupów nie zrobię. No ale jakoś się przyzwyczaiłam do życia jak księżniczka. Czasem aż mi głupio jak idę z mamą do sklepu, ona niesie ciężkie siaty a ja nic.
Zmykam już się trochę oporządzić i na pocztę po strój kąpielowy bo w końcu przyszedł 😁 no i na dwór z koleżanką. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po obiadku.
Spalismy Olaf 4h a ja 3h 😁 no to sie wyspalismy! 🙂
Motylek juz zapewne wie co w brzusiu nosi 😉
Ifyouliftmeup no nie!!! jak tak mozna 😲 nie wiem po co wogole mowili ze wyniki beda i tak zwodza a Ty biedna wychodzisz z siebie 😞
Co do zakupow no to ciezko tak nie dzwigac bo jak jestem sama 5dni w tyg to niestety nie ma mi kto pomoc i tak sie przeciazam choc staram sie nie kupowac np zgrzewki wody itd.
Mam nadzieje ze Basia tylko necika nie ma i ze wszystko w porzadku z nimi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup i jak udalo sie z ruchami???
Ja czuje od jakiegos tygodnia takiego delikatne pukanie 🙂 i raczej to dzidzi bo tego nie bylo a teraz codziennie czuje 🙂 wogole jak w nocy sie obracam z boku np na plecy to taka kulka wystaje i za chwile sie rozplaszcza wiec pewnie dzidzi tez sie uklada heh. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 😉
dziekuje ze mnie wspieracie wsystkie i te milee slowa od was..moze i macie racje, odczekam troche az oboje ochloniemy i wtedy moze sie da dojsc do porozumienia.. Mam nadzieje,ze cos z tego pozytywnego wyjdzie, a jesli nie to.bede samotna matka 😞 ale coz i tak trzeba isc do przodu..
Dzis poprawilam sobie humor 😉 poszlam z Emi na pizze;D a szlysmy w celu zjedzenia zapiekanki ;Dhehe całe my 😉
leze w lozku bo sie najadlam na maxa:P hehehe 😉 czytam jakies glupoty w necie i pewnie za jakis
czas zmuli mnie do snu.
Mój R jest w pracy na 12 godzin od 18 do 6, takze ma czas na przemyslenia i jak sie ogarnie w sobote lub niedziele, to moze pujdziemy na spacer i porozmawiamy 😉
a co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula zjadlabym pizze 😜 fajnie Wam 😜
Co do Twojego R. to chyba jakis kryzys Was dopadl co? klotnie sa spowodowane czyms powaznym czy tylko jakies tam pierdoly? piszesz o byciu samotna matka i brzmi to tak powaznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dopiero teraz mialam czas zajrzec na neta . Wizyta udana nagralam sobie filmik na aparat z calego usg . Dzieciatko wszystko super, plec ha I tu was rozczaruje wcale jeszcze nie wiem lekarka powiedziala ze ona typuje dziewczynke ale nic w sumie bytnio nie widziala no coz moze 28 sierpnia sie dowiemy bo t e przypuszczenia to tak niezbyt do mnie trafiaja ale oswajam sie w sumie z mysla ze corcia bedzie ,bardziej chcialam synka. Ale w sumie nie wazne najwazniejsze to zdrowko dla naszej pociechy . A wiecie co malo zelaza mi wyszlo ehhhh musze lykac cos dodatkowo jakies tabletki czy cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula nie będziesz na pewno samotna :* w każdym zwiąku musi być jakiś kryzys... Ale to w efekcie tylko wzmocni wasz związek. uwierz mi że czasami nie warto się gniewać, klócić... (oczywiście zależy o co chodzi) po prostu szkoda na to czasu. Życzę udanej romowy i samych sukcesów. W końcu będziecie mieć dzidziusia i jesteście skazani na siebie przez najbliższe 18 lat więc lepiej żeby bylo dobrze. Trzymam za was kciuki 🙂
Co do pizzy to tez miałam dziś ochotę i z mamą zamówiłyśmy.
motylek ja już po cichutku gratuluję dziewczynki 🙂)) Zdrowie dzidizi na pewno najważniejsze. 🙂 Mi jakoś zawsze było obojętne co chcę mieć. 🙂 To chyba mało wazne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny u mnie wszystko w porzadku nic straznego sie nie dzieje 🙂

poprostu mam takie dni ze nic mi swie nie chce boli mnie strasznie kręgosłup, brzuszek pobolewa i nie mam ochoty na nic... ;/ czytam was w miare na bierzaco ale czasami nawet nie mam siły odpisac... :/

chyba jakas depresja letnia mnie chwycila no nie mam na nic ochoty itd najchetniej caly czas bym spala albo lezala chociaz heh :/

bede odzywac sie tak czesto jak tylko bede miala sily 😉

trzymajcie sie brzuszki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek i ania- no kryzys nas dopadl.. nie chce byc samotna, mi teraz czasami ciezko zasnac bez niego, maluch mi sie w brzuchu dzisiaj kreci moze odczuwa tez moje nerwy a nie chce by sie to na nim odbilo ;( kocham mojego R ale martwie się. A co do klotni sa o byle co a czasami nawet o cos wiekszego... czas pokaze..
motylek gratuluje tez;D oby bylo zdrowe to najwazniejsze, plec nie ma znaczenia tzn dla mnie nie ma 😉 zdrowka';***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Anitek no to pospaliście 😁 może dziś będzie lepiej ze spankiem.
No i ruchy faktycznie to dzidzia 🙂 dziś lekko przycisnęłam brzuszek dłonią i się wierci 🙂 🙂 🙂
Paula na pewno wszystko się ułoży 🙂
Motylek masz filmik 🙂 to czekamy na wrzutkę no i gratuluję córeczki, oby się sprawdziło to będzie już kilka dziewczynek grudniowych 😁
Basia no nareszcie się odezwałaś, bo się martwiłyśmy 🙂 mam nadzieję, że zły humor i dolegliwości szybko przejdą 😘
Uciekam pozaczepiać jeszcze małą i spać 😁 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Basiu, cieszę się, ze odezwałas się w końcu! W II trymestrze powinnaś się już poczuć lepiej. Jeśli będziesz nadal taka przygnębiona, poszukaj pomocy. Może wyjścia z koleżankami albo jakiś wyjazd? Ja też czułam się nie bardzo psychicznie pod koniec czerwca. Wystarczyło wyskoczyć nad morze i od razu mi lepiej. 🙂

Motylek - z oglądaniem siusiaka w USG różnie bywa. Czasem ktoś oczekuje dziewczynki, a rodzi się chłopak i odwrotnie. 🙂 Ja bym wolała dziewczynkę, ale tak naprawdę zalezy mi na zdrowiu dzieciątka i jakiej płci by nie było, będę najszczęśliwsza, jesli będzie zdrowe. 🙂

Justyna - jak Twój synek. Wszystko już OK? Tak samo Anitek - jest już lepiej?

Ważyłam się dziś i nadal 3kg na plusie od początku ciąży, ale naprawdę pilnuję się. Oby tak dalej. 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co przez noc sie oswoilam z mysla o dziewczynce 😉 mezus zadowolony ja w sumie tez , zdrowie najwazniejsze a plec nie wazna wazne ze to nasz skarb wycziekiwany 😉
macie racje 😉 dzis juz mam zupelnie inne podejscie ;DDDD
😆

ide cos zjesc ... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Wstepnie gratuluje coreczki Motylek 🙂 pewnie ze sie czlowiek cieszy obojetnie czy chlopiec czy dziewczynka 🙂 no i zdrowie najwazniejsze 🙂 zapewne mamy jakies preferencje no ale prawa wyboru nie mamy 😉 🙂
Basiu fajnie ze sie pojawilas! nie doluj sie porozmawiaj z nami to moze Ci lepiej bedzie? nie siedz sama bo to jeszcze gorzej 😞 Uszy do gory 🙂
Paula w kazdym zwiazku sa klotnie a te o pierdoly to juz wogole 🙂 trzeba sie tez dotrzec! a to niestety trwa latami a czasem i cale zycie 😉
Mysl pozytywnie 🙂
Wikarynka 3kg na plusie swietny wynik! tak patrzec sobie to w sumie jeszcze ok 20-22tyg nam zostaly 😁 jejkus jak ten czas leci!!! 🙂
Ja dalej namietnie poszukuje wozka 😉 znalazlam swietne na amazonie! jejkus jakie boskie heh 😁 no ale sa z USA i musialabym wszystko skompletowac a jednak ten xlander idzie juz ze wszystkim i nie musialabym sie martwic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😉 ledwo dwa dni mnie nie bylo a wy sie juz tak rozpisalyscie hehe 😉 ja ostatnie dwa dni spedzila w gronie znajomych ;p motylek ja tez bd miala coreczke i strasznie sie ciesze a tobie gratuluje 😉 uciekam cos zjesc hehe odezwe sie pozniej buzaczki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje coreczek kochane <3 ja nadal nie znam plci;/ wrrrr ale mam nadzieje,ze teraz w ta srode mi juz lekarz powie..
Dziekuje wam za wsparcie slowne, tez mam nadzieje,ze jakos to bedzie,ze sie ulozy i bedzie wszystko jak byc powinno 😉
mnie tez by sie przydal jakis wyjazd, planowalismy z R morze, ale teraz to juz nie wiem co z tego bedzie;(
Tez jestem zmęczona psychicznie tymi problemami, klopotami i klotniami z nim.. kocham go nad zycie, ale zobaczymy co to zycie nam przyniesie.... wspolnie czy osobno 😉?!?!?!
idę teraz coś zjesc 😉 napisze przed snem:*
buziaki :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Wikarynka dziękuję z zynkiem juz wszystko ok, dzisiaj bylismy na kontroli i jest juz zdrowy 🙂
Anita a jak Olafek sie czuje?
Jutro przyjezdza tesciowa na 3 tygodnie na urlop z Berlina i musze cos upichcic dobrego (ale na szczescie u nas nocowac nie bedzie) 🙂
Jestem dzisiaj padnieta, wiec chyba ide sie polozyc!
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! ja tak dzisiaj z rana pisze juz, bo starsznie, ale to starsznie boli mnie brzuch..Juz w nocy sie krecilam, poprostu cala noc nie spalam, kuje mnie jak choler 😞 😞 😞 Dzieko jest w jednej pozycji bo czuje jak jest nawet zwiniete w kuleczke 😉 ale czuje ruchy to dobry znak 😉 ale nie pokoi mnie wlansie ten bol;( jestem druga noc nie wyspana i zmeczona.. jesli sie to powtorzy do poniedzialku albo moj lekarz(chociaz wizytre mam na ta srode) albo szpital. Nawet sie ruszyc nie moge, starsznie boli;( a moze to macica ktora sie rozciaga? ale wczesniej mnie bolalo jak przy okresie, a od dwoch dni to juz co innego..;( ehhh.. ide cos zjesc bo upadne tutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...