Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzwonilam do swojego lekarza z polski i powiedzial ze w 19 tygodniu macica jest mocno rosciagnieta ale jeszcze nie jest osadzona na kosciach biodrowych i mnie moga ciagnac wiezadla z tego co opisuje 😉 i powiedzial ze nie ukrywa ze powinien mnie ktos zbadac albo moge to sama zrobic i poczekac do piatku do wizyty 😉 wytlumaczyl mi jak zrobic to badanie i co powinnam czuc ale wole tego sama nie robic i poczekac do piatku w sumie to tylko dwa dni 😉 nie ukrywam ze troche spokojniejsza jestem jak do niego zadzwonilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę dziwne takie samobadanie, ale rozumiem, ze masz zaufanie do swojego lekarza.
Gdyby jednak Ci się nasilało, lepiej nie zwlekaj. A już na pewno, gdyby pojawiło się plamienie albo krwawienie. Trzymam kciuki za Ciebie, oby wszystko było OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Grudnióweczki 2012!
Mama nadzieję, że przygarniecie do grona nową ciężarówkę z Waszego okresu 🙂
Miło będzie mieć na codzień kontakt z innymi dziewczynami na podobnym etapie ciąży.


Madziaaaa - mnie też jakiś czas temu bolało dość mocno podbrzusze z prawej strony co mnie martwiło, jednak na kolejnej wizycie dowiedziałam się że to rozciągająca się macica daje takie ciągnące bóle w podbrzuszu, jednak po ok 3 dniach ustąpiły całkowicie. Ale sądze,że jeśli bóle u Ciebie nie ustępują a do wizyty jeszcze kilka dni to nie czekałabym na nic tylko ruszylabym do szpitala sie upewnić, bo przecież maluszek jest najważniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Aniu 😉 w sumie to juz mnie troche mnie boli ale dalej jeszcze po obu stronach kosci biodrowej mnie rwie jak lerze na plasko 😞 dzisiaj to ja jak ksiezniczka i caly czas mi tylko przynosza podaja hehe 😉 no ale martwie sie o nasza coreczke i wole lezec mimo to ze szalu dostaje lezac w tym lozku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! witam nowa grudniowke 🙂 pewnie juz spicie brzuszki? ja znowu zostalam sama z synkiem, moj mezus wczoraj po dwoch dniach wrocil z niemiec a dzisiaj wieczorem znowu pojechal po kolejne auto dla klienta, ale trudno, mysle ze do soboty wroci i w weekend sobie odbijemy 🙂 poza tym ok, czuje sie dobrze, jutro wyskocze z synkiem na zakupy to nam czas troche zleci a po poludniu zabiore go do parku i na plac zabaw (oby tylko nie padalo) to sie ladnie wyszaleje 🙂
napisze jutro wieczorkiem
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Woeczór 🙂 to juz prawie 1 a ja jeszcze nie spie o_O jakos tak wyszło 🙂 to tu pogrzebałam to tam i o prosze jak czas zleiał 😁 ide zaraz spac bo moj wroci rano z nocki i mnie obudzi pewnie ale spruboje dalej zasnac no zobaczymy jak bedzie 🙂

Witam kolejna grudnioweczke 🙂 pisz cos wiecej o sobie co uzupelnimy ci miejsca w tabelce 😁

tak was przybywa a ja dalej na koncu grudnia ostatnia termin porodu mam hehe to z miesiaczki 1 sierpnia na wizycie zapytam na kiedy wypada termin porodu z usg 🙂

ide spac odezwe sie jutro a raczej dzisiaj hehe 🙂

dobrej nocki brzucholki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu 89 [color=blue][/color]nie przejmuj sie, ja z pierwszym synkiem termin porodu wg ostatniej miesiaczki miałam na 31.12.2010, natomiast wg usg na 29.12 (tak jak Ty ), a urodzilam posrodku czyli 30.12.2010 🙂 Sylwester i Nowy rok spedzilismy z mezem w szpitalu, takze "wesolo" 🙂 Wtedy tez tak jak Ty na forum grudniowek 2010 bylam ostatnia w tabelce 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Mezus tez mi sie pochorowal...Ech 😞
Ale do pracki chodzi twardo 😉
Jeszcze tylko jutro i weekend.
Zaraz jade po wyniki swoich badan ciekawe czy jest jakas poprawa...
Az sie boje 🤢
Nie czytalam bo duzo naskrobalyscie a ja w pospiechu troche 😉
Milego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania92 kurcze biedna 😞 oby to wszystko przeszło, najważniejsze że nie krwawisz. To teraz nic tylko leżeć dla dobra dziecka.
Ale dużo nowych ciężarówek doszło 😁 witam wszystkie 🙂 jeszcze nie pamiętam po nickach ale z czasem to przyjdzie 🙂 czujcie się jak u siebie 😁
Madziaaaa to odpoczywaj jak najwięcej, a piątek już jutro to rozwiejesz wszelkie wątpliwości. Mnie czasem też trochę zaboli brzuch, wczoraj miałam wizytę i gin nic niepokojącego nie zauważyła 🙂
Justynakreft to oba dzieciaczki z grudnia będziesz mieć 😁 fajnie, jak dla mnie to najlepszy czas na bycie w ciąży i urodzenie w zimę albo wczesną wiosną 🙂
Anitek zdrówka dla Was, żebyś Ty się nie zaraziła 🙂 a co to za badania masz, bo za dużo opuściłam 😞 ?
Ale jestem szczęśliwa 🙂 wczoraj na wizycie wszystko okej, malutka spała zwinięta w kłębek i ręce jakoś za głową dziwnie trzymała 😆 gin mi zrobiła cytologię, no i kazała przyjść na połówkowe usg 28 lipca 😁 😁 już się nie mogę doczekać 🙂 i zleciła już glukozę.
Dziewczyny trzymajcie się i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou fajnie że wszystko w porządku 🙂
też może 2 sierpnia się w końcu cytologii doczekam 🙂
a ja jak się nudzę albo nic mi się nie chce to jedno mi się chce - robię sobie listę rzeczy które muszę kupić dla Franka i mimo że wiele rzeczy dostanę to lista coraz dłuższa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OnlyHope witamy na forum 🙂 Widze ze jestes z Berlina 🙂 Moj mąż mieszkal w Berlinie przez 16 lat a tesciowa nadal tam mieszka. Widze ze tak jak ja bedziesz miala coreczke, to Twoja pierwsza dzidzia? Ja mam juz poltorarocznego synka 🙂 A jak sie czujesz, brzuszek rosnie ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Co nie zajrzę, to nas więcej. 🙂
Zdjęłam dziś Holtera ciśnieniowego. Mam lepsze wyniki, niż poprzednio, ale wg Pani doktor dawka leku jest malutka i mam brać więcej. Kolejny Holter za 2 tygodnie - czyli w 20 tygodniu. No cóż, jak trzeba, to trzeba.

Wybieram się na weekend nad morze z mężem, mimo że pogoda nieciekawa. Musimy trochę czasu spedzić razem, bo urlop nam się nie szykuje. Nie będę zaglądała do was raczej, ale postaram się nadrobić po powrocie.

Dobrego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś o mnie to:mam 27lat więc chyba w środku tabeli się klasyfikuję jeśli chodzi o wiek 🙂, ta ciąża to moja pierwsza, ruchy już czuję ale na razie bardzo delikatne, co do imienia to jeszcze się zastanawiamy ale to się pewnie jeszcze zmieni, termin mam na Mikołajki 😜
Widziałam brzuszki niektórych z Was i tak sobie myślę, że mój synuś to chyba do kręgosłupa się przytula bo mój brzusio jest niewielki, tylko chwilami jak się wypnie to jakby mi ktoś piąstkę pod skórę wlożył, no ale chyba nie ma co narzekac, bo jeszcze pewnie zdąży urosnąć 😉
Trzymam kciuki za wszyskie żeby było dobrze i maluchy rosły duże i zdrowe.
Chciałam Was zapytać czy juz może wybierałyście położną, wiem że można wybrać wg własnego uznania ale nie wiem do którego tygodnia trzeba podjąć decyzję, będę wdzięczna za podpowiedź.
Miłego popołudnia dla Was wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobietki 🙂

ja cały dzień zalatany pakowanie zakupy itd jesscze ciotka zwaliła sie na głowe żeby jej paznokcie zrobic :/

teraz dalej sie pakuje nie wiem o ktorej skoncze xD hehe uciekam teraz dalej sie z tym meczyc napisze pozniej jak jeszcze bede w stanie 🙂

paaa do pozniej brzucholki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Jak tam brzuchole? wow ile nowych brzuszkow doszlo! super 🙂
U nas w koncu pogoda sie zrobila wiec bedziemy korzystac bo zapewne za pare dni znow zacznie padac 😉
Zyczymy milego piatku 🙂
Wklejam focie brzusia z rana! jeeejjjj jest ogromny w porownaniu do poprzedniego!!! a wieczorem jest jeszcze wiekszy heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam po dwóch dniach wylegiwania się na kanapie przyjaciółki dokarmiona i wypoczęta 🙂...w domu oczywiście bajzel więc biorę się za sprzątanie 😮 tyle z mojego odpoczywania .Jutro mężo zaczyna urlop więc chyba pojedziemy się działkować a w środę USG!!!!! 🤪 mam nadzieję że zobaczymy kto miał rację w kwestii płci ja synka obstawiam mąż córcię 🙂 ale najważniejsze że zobaczę jak się wierci w środku i będę spokojna bo ruchów nie czuję nadal tzn chyba nie czuję coś tam czasem zapuka ale trudno się połapać.

Właśnie zaczęłam czytać książkę Gretkowskiej "Polka " i w zasadzie po 60 stronach z czystym sumieniem polecam wszystkim przyszłym mamuśkom .

Nie było mnie trzy dni ..nieźle się rozpisałyście godzinę mi prawie zajęło nadrabianie zaległości ...miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek! Super brzuchal 🙂 troszkę większy od mojego mi jeszcze nie wysadziło pępka 🙂 Widziałam też zdjęcia Twojego synka ...ale ale oczyska cuuuuuudowne 🙂
Dzisiaj może swojego brzucholka wrzucę tylko muszę na fotografa poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...