Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to miłego wypoczynku motylek 🙂
ja do listy do szpitala mam jeszcze maść na bolące brodawki 🙂
a tak ogólnie dla dzidzi to jeszcze: termometr do wody, patyczki z ogranicznikiem, szczotkę do mycia butelek (taka zagięta na końcu najlepsza!), termoopakowanie na butelkę, pojemnik na mleko w proszku (też super sprawa 😁), i oczywiście butelki takie antykolkowe i takie w środku z rureczką wygodne dla dzidzi 🙂 może nie wszystko od razy się przyda, ale w razie braku pokarmu będzie pod ręką od razu. I jeszcze taki płyn do pępka żeby się dobrze goił i szmpon 🙂 i do szpitala koniecznie ciepłe skarpetki, bo podczas porodu się przydadzą 🙂 u mnie dodatko do szpitala trzeba sztućce, talerz i kubek 🙂 a dzidzi w swoje ubranka można dopiero ubrać przy wychodzeniu 🙂
jakoś dzisiaj mało się kobitki udzielacie...;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
My wczoraj aktywny dzien nad morzem.
Dzis wstalam z katarem 😞 do tego czuje jakies parcie na szyjke jak kucam albo siadam na wc nie wiem od czego 😞 i tak jakos kosc od pochwy mnie boli 😮 ech czuje sie jakby mnie walec rozjechal 😞
Motylek udanych wakacji 🙂 wypoczywaj !!! 🙂
Madziaaa mialas juz polowkowe? 🙂 super ze sie Nadia usmiechala 🙂
No i ze goscie z PL sa 🙂
Dziewczyny ja juz wszystko bede miala zrobione ok 30tyg bo po ostatnich przezyciach z Olafem wiec ze pozniej moglabym nie dac rady a torbe to tak zaczne pakowac ok 34tyg aby ciuszki w szafie bede trzymac juz posegregowane ze aby wrzucic do torby na ostatnia chwile bo nie chce ciuszkow wypranych i wyprasowanych kisic w torbie przez 2miesiace 😉
Skwara ja do pepuszka u Olafka uzywalam octenisept i byl rewelacyjny! po 1dniu kikut odpadl.
A i nie wiem jak w PL ale tutaj nie uzywa sie gencjany bo zabarwia skore na ciemny fiolet i nie byloby widac czy wdarlo sie np jakies zakazenie.
Ja pamietam z Olafem co pakowalam wiec tak w sumie sobie torbe spakuje bo np niektore rzeczy sie nie przydaly wogole, a znow Maz musial dowozic bodziaki i sliniaki.
Lece sie polozyc bo padnieta jestem :>
Milej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O fajnie wam nad morzem! 🙃 a to parcie to normalne? bo ja to ostatnio jak nowonarodzona się czuję, nic mnie nie boli ani nie uciska - jest super 🙂
ja też wolę nie używać tych fiolwtowych cudów. A ten octenisept to taki z rozpylaczem? Chetnie go kupię 🙂 i tez własnie mam zamiar sobie wszystko przygotować żeby w szafce leżało i potem szybko rach ciach i w torbie 🙂
Cały czas się dziwię że tu ostatnio nikt nie zagląda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dziś cisza 🙂
Madziaaaa niezapomniane wrażenia na pewno 🙂 to miałaś usg 3d/4d ? Super, że wszystko w porządku.
Justta kompletować wcześnie nie zaszkodzi 😜 ja to najpierw muszę z mężem znaleźć mieszkanie, wprowadzić się itp i wtedy będę miała obraz czego mi brakuje i co muszę dokupić.
Anitek pogoda dopisała, że wybraliście się nad morze 🙂 ahh ja muszę czekać do 4 sierpnia i w końcu zobaczę morze 😁
Hmm a co do bóli to może szyjka macicy się skraca przedwcześnie? Moja siostra tak miała od 20 tygodnia właśnie. Najlepiej zapytać lekarza, ale jeśli sam nie zauważył to pewnie nie to.
Skwara super, że nic nie dolega 🙂
U mnie też wszystko w porządku, odliczam już dni do połówkowego 🙃
Uciekam oglądać film. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂..mialam busy weekend,nareszcie do nas lato zawitalo,coprawda tylko na dwa dni bo dzisiaj bylo paskudnie ale piatek i sobota bylo super..w sobote wzielam sie za generalne porzadki bo znajomi dali nam w prezencie lozeczko wiec trzeba bylo przygotowac miejsce no i male przemeblowanie w domku..wysprzatalam caly domek z mojego syna pokoju wyrzucilam 3 wory na smieci roznych takich pierdolek ktorymi sie niebawi no i zabardzo zaszalalam bo wczoraj wieczorem mnie troche plecy i brzucho tak ciagnal wiec dzis caly dzien przelezalam,jest juz ok,dzidzia w brzuchu szaleje poprostu trzeba sie oszczedzac a ja niestety czasami zapominam ze w ciazy jestem 🙂mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadku i zmykam ..Slodkich snow do jutra brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Ech umieram 😞 katar bol glowy goraczka 😞 no coz przyszla kolej i na mnie 😞
Dzwonilam tez do lekarza z tym parciem w srodku i mam jechac do szpitala... Czekam na Meza do popoludnia bo z Olafem nie chce tam jechac...
Co do lekarza to w Irlandii ciaze prowadzi lekarz ogolny wiec za duzo nie pomoze niestety stad musze jechac do szpitala 😞
Tez sie nie moge doczekac polowkowego 🙂
Skwara tutaj link http://www.doz.pl/apteka/p6155-Octenisept_dezynfekcja_skory_i_blon_sluzowych_50ml_atomizer
Fajnie ze czujesz sie rewelacyjnie oby juz tak do konca 🙂
Jasmine widze ze weekend aktywnie 🙂 pogoda wczorajsza to jakies nieporozumienie bylo zreszta dzisiaj to samo... 😞
Fajne ze lozeczko dostaliscie! jeden zakup mniej 😉
I nie przemeczaj sie za duzo! tez tak niestety mam ze nie czulam ze w ciazy jestem a pozniej sie lezy z bolem krzyza i brzucha...
Paula pokazuj brzuchola 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam z mala przed blokiem w piaskownicy, ale frajda dla niej 🙂 🙂
wstawilam zdjecie bebzolka 🙂 jak mi idzie w szpic to widac 🙂 🙂 😜 sznek rosnie 😘 😘 😘 leze w lozku i nic nie robie 😜
ifyou ladniusi bebzolek, rosnie jak na drozdzach 🙂 🙂 😁
anitek jedz do szpitala, dokladnie. ja sie ciesze ze wtedy pojechalam, takto bym sobie pozniej plula w twarz,ze sie cos stalo.. mnie tez dopada powoli bol kregoslupa na dole i jem jak wariatka 😜 zreszta widac po zdjeciu 😜 milego dnia i odpoczwaj i wracaj do zdrowia anitek 😘
3majcie sie dziewczynz, rosnijcie zdrowo!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula tez jem jak oszalala! weszlam dzisiaj na wage i pokazala +5kg!!!!!!!! az mnie przytkalo heh 😁 No ale co tam! 🙂
Brzusio super rzeczywiscie rosnie 🙂 no ale nie ma sie co dziwic dzieciaczki miejsca potrzebuja.
co do szpitala bo w zasadzie nie bardzo mi sie usmiecha jechac bo tutaj opieka inaczej wyglada niestety, lekcewazaco podchodza do wielu spraw...W pierwszej ciazy jak pojechalam z kolka nerkowa zwinieta w pol to powiedzieli ze sie rozciagam i ze tak to bywa w ciazy i kazali wracac do domu...
Ogolnie maja luzne podjescie do wszystkiego stad moja niechec do jedzania tam bo odnosze wrazenie ze i tak nic nie zrobia tylko probke moczu zbadaja, cisnienie sprawdza i do domu... 😞
Moja kolezanka przed chwila dzwonila do swojej mamy ktora jest ginekologiem i powiedziala ze mam jechac i ze mam nie odpuszczac ze maja wszystko sprawdzic bo niestety jej tez to wyglada na to ze moze to byc szyjka... 😞
Kurcze zaczynam sie bac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ja tez przytylam 5kg 🙂 🙂 hehe 😜
nie powinno byc tam inaczej niz u nas tu w PL.. wspolczuje, ale nie odpuszczaj!!!!! powiedz,ze cie to martwi itp. Goraczka w ciazy to nie zbyt dobry znak.. ale bedzie dobrze!!!!
Mnie tez nie usmiechalo sie byc na patologi, ale wolalam jechac i wiedziec co jest grane.. I okazalo sie,ze maly rosnie, a ja sie rozciagam, zle bzlo ulozone w tym czasie i tak odczuwalam.. ale juz chociaz wiem ,ze wszystko jest wporzadku!!! u ciebie tez napewno bedzie!! 3mam kciuki odezwij sie odrazu po co i jak 😘 😘 😘 chzba,ze bedziesy lezec.. zycye powrotu do zdrowka kochana!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek pewnie wszystko ok, ale faktycznie lepiej sprawdzić. No rzeczywiście w szpitalach to porażka, ale pewnie jak będziesz stanowcza to cię zbadają, w końcu to należy do ich obowiązków.
Dziewczyny brzuszki śliczne już macie wszystkie 😉) Ja swojego zdjęcie wrzucę wieczorem chociaż w sumie nie ma się czym chwalić bo u mnie stoi w miejscu. 🙂
A tak poza tym przed chwilą dostałam wypis 🙂 Dzisiaj mogę już jechać do domu. Juz nie mam bóli i ogólnie wszystko ok. Tylko muszę leżeć aby ten krwiak mógł się spokojnie wchłonąć. No i od środy na tydzień do mojego się przeprowadzam, bo moja mama do pracy jedzie na tydzień a samej mnie nie chce zostawić. tak przynajmniej teściowa pod ręką będzie.
idę się spakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny 😉..ale dzis pospalam ,jak nigdy ha ha..Aniu to super ze juz dzis wypuszczaja Cie do domku,bedziesz lezala,odpoczywala i wszystko bedzie dobrze,zobaczysz...oj Anitek masz racje jedz do szpitala i naciskaj na nich ,nie daj sie zbyc no i oczywiscie daj znac jak wrocisz ,jestesmy z Toba,pamietaj ...to do pozniej dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Wróciłam z weekendu nad morzem. Było super i pogoda się poprawiła. Niestety siedziałam wieczorem w amfiteatrze i mimo kilku warstw ubrań zmarzłam. Trochę boli mnie teraz gardło, szczególnie przy przełykaniu. Mam nadzieję, ze nic gorszego się z tego nie rozbucha.

Anitek - sprawdź koniecznie co się dzieje. Bo takie parcie to podehrzana sprawa. Może to infekcja układu moczowego, lepiej sprawdzić.
Paula - może taka jest dynamika Waszego związku. Kłótnia i radość na zmianę. Znam takie pary, hehehe 🙂.
Aniu - cieszę się, ze wychodzisz ze szpitala i że jest OK. Oszczędzaj się, a powinno być super. 🙂
Pozostałe dziewczynki - trzymam ciągle za Was kciuki. Rośnijmy wszyscy zdrowo.

Miłego dzionka, później jeszcze zajrzę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂)
Jak ten czas szybko biegnie za nami juz polowa ciazy 🙂 ja powinnam miec w tym tygodniu bo wedlug usg, ktore mialam zrobione w szpitalu (takie super nowoczesne nie taki antyk jak w poradni k) jestem w 20 tyg ale wedlug gina to w 19.
Dowiedzialam sie ze mam syna, maly rosnie, widac po odstajacym brzucholu, apetyt tez mam duzy choc przytylam dopiero 3 kg. Maly wyrabia jak szalony, kopie jak rasowy pilkarz.
Po badaniach okazalo sie ze mam anemie wiec biore leki.
Mam takie pytanie dziewczyny, ze macie dusznosci np podczas lezenia na plecach, lub przez cala noc niewazne w jakiej pozycji? czasami przez to nie spie przez cala noc ogolnie zle sypiam zalezy jak maluch sie ulozy.
Pozdrawiam mamusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie;p ja po tych wymiotach trafiłam do szpitala niestety zatrułam sie;/ ale juz jest wszystko ok 😁 z Maleństwu nic nie jest 😁 😁 😁 😁 widzę że u niektórych wakacyjnie;p zazdroszczę My po ślubie może gdzieś wyskoczymy jak będzie wszystko ok 😁

pozdrawiam 3majcie sie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam juz.
Przepraszam nadrobie jutro bo glowa mi peka od kataru 😞
Z dzidzi wszystko w porzadku nawet mialam minutowe usg zrobione!!! 🙂 i na 100% bedzie chlopczyk 🙂 🙂 🙂
to uczucie to niestety uszkodzone miesnie podtrzymujace pecherz, wynik ostatniego porodu vacum + kleszcze 😞 nie da sie nic z tym zrobic i im dalej w ciaze tym gorzej bedzie z tym uczuciem wypadania bo ciezar dzidzi bedzie naciskal na dol brzucha... No coz i tak jestem zdecydowana na plastyke pochwy wiec wszystko sobie naprawie pozniej 😉
Z szyjka wszystko ok zamknieta twarda!
Mam nie dzwigac i wiecej siedziec niz stac zeby nie bylo ciaglego parcia.
No nic trudno trzeba bedzie jakos przetrwac kolejne 20tyg. Pocieszyla mnie ze porod powinnam miec latwy 🙂 sie okaze choc gorszego piekla juz chyba przejsc sie nie da wiec spoko 😉
No nic lece do lozka bo ledwo na oczy patrze.
Dobrej Nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! Nie bylo mnie kilka dni ale z Waszymi postami jestem na biezaco...Ja przez ostatnie 3 dni nie najlepiej sie czulam, juz tez myslalam ze pojade do szpitala, bo strasznie mnie bolal brzuch (jak w czasie okresu) i dodatkowo mialam wrazenie jakby mi ktos igly w brzuch wbijal, tak sobie mysle ze moze gdzies mnie owialo bo tez mnie plecy bolaly i pewnie to od tego,teraz juz ok 🙂 jutro rano pakuje Malego i jade nad morze na plaze, bo ma tez ma byc goraco 🙂
Anitek[color=blue][/color] dobrze ze to jednak nie skracajaca sie szyjka, gratuluje synka 🙂
Ide powoli sie polozyc bo juz zmeczona jestem.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY!!!!!!!!! WROCILAM OD SWOJEGO R I LEZAC Z NIM U NIEGO W DOMU OGLADAJAC FILM;D POCZULAM PIERWSZEGO KOPNIAKA;D I ON TEZ 😉 TAKZE JUZ KOPIE 😜 teraz jak siedze i do was pisze to czuje kopaniki, ale to do wysokosci pepka.. i po bokach 😉 rozkreca sie;D 😁:a wy co czujecie dziewczyny?
anitek dobrze ze z maluchem wporzadku wszystko a ty nic tylko odpoczywaj, musisz dac rade 😉
gratuluje chlopca;D i witam w gronie synkow;p mnie tez czeka fifolllll;p naprawde planujesz plastyke pochwy? to boli? jest kosztowne? gdzie wykonuja taki zabieg? ciekawa jestem..
wikarynka dobrze,ze wrocilas z wakacji cala i zdrowa 😉 pewnie odpoczelas na calego 😉 zazdroszcze wakacji, w tym roku sie nie wybieram nigdzie;p ale za rok,moze dwa jakies cieple kraje;p dobrze,ze za marzenia nie karaja 😉 co do mojego zwiazku z R.. no kochamy sie nie powiem,ze nie ale czasami to ahhhh mam ochote udusic... rz lepiej raz gorzej nic sie nie poradzi na to.. ale powiedzialam mu,ze jesli sie nie dogadamy teraz to nie dogadamy sie nigdy i . sie zobaczy 😉
ania92 dobrze ze wychodzisz ze szpitala, lez w lozku zadko wstawaj a bedzie wszystko dobrze 😉
justynakreft moze ten bol to od rozciagajacej sie macicy, wkoncu wiele miejsca maluch potrzebuje 😉 mnie juz tak nie boli, ake wtedy co bylam w szpitalu to masakra 4 dni bolu bez przerwy nawet w nocy. Pamietaj jesli bedzie bol nasilajacy i mocny bez przerw, jedz lepiej do szpitala, nie ma co.. pozniej bedziesz zalowala,ze nie pojechalas!!!!! milego wypoczynku nad morzemm;D
kasiula21 co sie stalo,ze sie zatrulas, czym? dostalas jakies lekarstwa? to dobrze,ze juz lepiej...
aaaa i nie widac twojego suwaczka, ogarnij go tam sobie;p
nikki gratuluje synka;D kolejnty chlopczyk-super 🙂 bierz lekarstwa, anemia ehh ja przesypiam cala noc od jakiegos czasu,ale tez zalezy bo wstaje do wc, ale nie miewam dusznosci;o dziwne..
jasmine zagladaj czesciej do nas;p
a reszta dziewczyn, co jest z wami;p halooo;p
dobranoc, uciekam spac.. buziaki;*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANITEK,dobrze ze wszystko sie wyjasnilo i na szczescie to nie jest skracajaca sie szyjka macicy,odpoczywaj teraz wiem ze przy dziecku to nie jest latwe ale probowac trzeba..Moj synus jest teraz u swojego taty wroci chyba wczwartek i tak mi smutno bez niego.,siedze sama a jeszcze ta pogoda taka dobijajaca tutaj..Moj M jest teraz w swoim kraju i wroci najprawdopodobniej do Irlandii dopiero w listopadzie wiec jest ciezko tak na odleglosc ale damy rade,rozmawiamy ze soba codziennie i dalam mu w kosc juz swoimi humorkami ha ha...PAULA ja tez czuje juz ruchy dzidzi,zazdroszcze Ci ze wiesz juz ze bedzie synek,tez juz bym chciala wiedziec mam nadzieje ze na polowkowym sie dowiem 🙂..chcialabym corcie ale jak bedzie drugi synek to tez bedzie fajnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasmine maz w oddali, tez to mialam, ale wtedy nie bylam w ciazy.. rok osobno.. tez mieszkal w Irlandi.. przyjezdzal raz na 4 miesiace;> na weekend i to wszystko, ale wkoncu zjechal 😉
nom ja czuje od dawna ruchy malucha, a wczoraj juz kopniaka dostalam.. wlasnie sie obudzilam i przywital mnie maly seria kopniaczkow na samym dole brzuszka;o 😉 taki warioot;p hehehe;p na polowkowym napewno sie dowiesz 😉 JA SIE DOWIEDZIALAM W SZPITALU 😉 TAM MAJA LEPSZY SPRZET 😉 DOKLADNIEJSZY.. 😉 MOWISZ,ZE CHCIALABYS CORECZKE, PEWNIE TAK DLA ODMIANY 😜 DLA MNIE PLEC NIE MIALA ZNACZENIA 😜 WAZNE ZE ZDROWE 😉 CHOCIAZ NIE POWIEM U MNIE W RODZINIE I U R MOJEGO TEZ SAME BABY ON SIOSTRE, A JA AZ 4SIOSTRY, TAKZE WIESZ 😜 synek-chlopczyk wprowadzi tez wiele radosci do rodzinnego zycia 😉
u nas tak cieplo,ze uuuu.. juz mi przez okno wtargiwaly promienie sloneczne 😉 Ci co sa nad mrzem ladnie trafili w pogode 😉 a mi pozostaje zostac w blokach... moze cows sie wymysli na weekend 😉 jakis Ostrow-Piaski,albo coś;p byle by zamoczyc sie w wodzie w takim upale... 😉
pozdrawiam 3maj się, rosnij 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek zdrowiej i gratuluje już chyba drugi raz synka 🙂 całe szczęście, że nie szyjka, więc wszystko się trzyma!
No i dziewczyny dobrą macie wagę jeśli przytyłyście 5 kg do 20 tygodnia 🙂
Ania92 dobrze, że już do domku no i oby się ten krwiak szybko wchłonął 🙂
Oj dziewczyny coraz więcej was coś łapie, wikarynka ciepła herbatka i pod kołderkę 🙂
Paula gratuluję kopniaczków 😁 ja jeśli dużo na wieczór nie zjem to czuję małą 😁 ale to i tak bardzo delikatnie. Do kopniaków jej jeszcze brakuje 😁 chyba że taka grzeczna hehe
Ja teraz zmykam z koleżanką na małe zakupy, może coś kupię w końcu dla małej sama, bo ciągle tylko dostaje 😁 no a potem wizyta u dentysty do książeczki ciążowej, Właśnie dziewczyny robiłyście już przegląd uzębienia? I jak to jest, dentysta wpisuje sam do książeczki czy daje jakąś kartkę i moja gin ma to uzupełnić? No i jutro czeka mnie wizyta u rodzinnego, a co wtedy sprawdza lekarz? Bo to też do książeczki.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki 🙂 mowie a odezwe sie do was bo juz teskno heh nie mam czasu was nadrobic w czytaniu jak wroce do domu to bede miala zajecie... siedze sobie jeszcze u tesciow a moj juz wrocil do domku bo do pracy.. na weekend wracam chyba bo w srode 1 sierpnia mam wizyte no i mysle ze w koncu sie dowiem co tam mi w brzuszku siedzi hehe 😁

lece na jakies zakupki z tesciowa heh 😁 odezwe sie jeszcze...

trzymajcie sie kochane do nastepnego 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Ech czuje sie strasznie 😞 katar mnie tak meczy ze hej i ten bol glowy od zatok pewnie bo tak czuje jak sie nachylam 😞 no coz jeszcze pare dni i bedzie po katarze 😉
Dzwonilam do lekarza no i bede juz miala zwolnienie do konca ciazy... 😞 troche mnie to zasmucilo bo w sumie lubie swoja pracke no i wyjscie do ludzi zawsze jakis oddech od domu, no ale mam prace stojaca a to nie wskazane z tym naderwanymi miesniami.
No coz zdrowie wazniejsze!
Dziekuje Wam wszystkie za slowa otuchy i gratulacje 🙂 ja chcialam drugiego Synka 🙂 nie wiem czemu tak heh 😁 juz wiem co jest grane z pisiorkami no i Olaf bedzie mial towarzystwo 😉
Imie na razie szukamy czegos ciekawego i na dzien dzisiejszy mamy Alexander - Alex pisane przez X bo nie chce aby wolali Olek... 😉 no ale to sie jeszcze moze zmienic 10razy 😉
Poprzdnio mial byc Kasjan a dalismy Olaf 😉
Ania92 fajnie ze juz ze szpitala wychodzisz teraz odpoczywaj! krwiak na pewno sie wchlonie! wazne ze z Wami wszystko w porzadku!
Paula ja tez tak z Mezem mam heh kochamy sie a czasem to mialabym ochote udusic 😉 normalka 😁 ale przynajmniej jest kolorowo w zwiazku i nie nudno heh 😁
Usmialam sie bo u mnie w rodzinie same aby a chlopiec bybl w 1993r i moj Tato sie teraz smieje ze nadrabiam za cala rodzine 😁
Chlopcy sa kochani 🙂 ja Ci to mowie heh 😁
Gratuluje ruchow 🙂 w koncu sie doczekalas 🙂 U nas juz takie mocniejsze kopniaczki ale mniej niz w ciazy z Olafem, nie wiem gdzie mam tez lozysko dowiem sie na polowkowym bo jesli na scianie przedniej to to wyjasni wszystko 🙂z Olafem juz dosyc mocno czulam na tym etapie.
Wikarynka zdrowka dla Ciebie rowniez! oby szybko minelo! fajnie ze wypad nad morze sie udal 🙂 zawsze to jakas przerwa od codziennosci 🙂
Jasmine oj wspolczuje Tobie 😞 nie wiedzialam ze nie masz Meza obok siebie. Moj wyjezdza od poniedzialku do piatku wiec tez siedze sama z Olafem ale nie wyobrazam sobie tyle miesiecy...Zycze Ci dziewczynki 🙂 Pogoda rzeczywiscie okropna a w PL upaly znowu! ech Babeczki przeslijscie ta pogode do IE co??? 🙂
Ifyouliftmeup dziekowac 🙂 fajnie ze kopniaczki juz czujesz 🙂 co do stanu uzebienia to ja w PL sprawdzalam tutaj tego nie robia w trakcie ciazy, trzeba isc prywatnie.
U mnie wszystko ok tylko dziasla krawawia podczas mycia zebow a do tego jak uzywam irygatora to juz wogole sie krew leje. Do tego leci mi codziennie krew z nosa 🤢 no ale to zapewne przez anemie. Ciesze sie tylko ze nie mam zadnych zaparc po takiej dawce zelaza bo to juz wogole by mnie dobilo 😉
Pije sobie herbatke z cytrynka i trzeba by zjesc sniadanie ale smaku nie mam przez katar 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek odpoczywaj jesli sie zlapal katar... mnie tez meczylo przeziebienie myslalam,ze oszaleje, bol glowy, katar i rano chrypka nic nie moglam powiedziec, ale tonrmalne bo jestesmy odlabione.. 😉
moj synus kopie jak szalony 😉 imie dla synka sliczne 😉 wybierz takie jakie ci sie podoba;D ja wybralam z R i jestem szczesliwa;d i nie zamienie na zadne inne;p
Basia milych zakupow z tesciowa. czyt.spokojnych 😜
ifyou dobrze ze czujesz tez;d pozniej te kopniaki dadza nam popalic;p
zjadlam z Amelka (siostra mała)zupke smieciowke..;d pyszna! moja mama robila 😉 trafila w mojego smaka..;D pozdrawiam milego dnia.:*** leze odpoczywac;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczęta!

No mi się przypałętał niestety ból gardła. Póki co bez kataru i gorączki na szczęście. Mam nadzieje, że minie.
Dziś czeka mnie wizyta u gina. Nie wiem czy będzie czas na oglądanie maleństwa w USG, ale chciałabym poznać płeć dziecka. 8 sierpnia mam USG połówkowe, więc może raczej wtedy poznam płeć, ale zapytam już dziś. 🙂
Anitek - to chyba dobre rozwiązanie, żeby pójść na zwolnienie. Z jednej strony praca może być rozrywką, a z drugiej - synek bęzie coraz większy, więc i napór na mieśnie wzrośnie. Zresztą wiesz sama najlepiej.
Paula - zazdroszczę kopniaczków. Ja jeszcze nic nie czuję. Czasem mam wrażenie jakby coś się przelało, ale wydaje mi się, jakby to były jelita. Przy łożysku na przedniej ścianie i tłuszczyku na brzuchu mogę poczuć dopiero po 20 tyg i chyba tak będzie.
Basia - super, że się odzywasz. Zaglądaj jak najczęściej.
Ifyouliftmeup- ja przytyłam do tej pory 3kg. Dziś się ważyłam (przed wizytą). W moim przypadku to też OK, bo naczytałam się już o przyborze masy ciała. Okazuje się, ze dziewczyny bez nadwagi przez pierwsze 5-6 miesięcy ciąży nabierają tłuszczyku, żeby mieć z czego korzystać w ostatnich miesiącach ciąży i podczas karmienia. A kiedy ma się nadwagę, to nie ma potrzeby gromadzenia tłuszczu (bo już jest) i w pierwszych miesiącach ciąży tyje się mniej albo wcale. 🙂
Justyna - skonsultuj się może z lekarzem, bo Twój opis brzmi niepokojąco. 😞
Pozostałe dziewczynki - trzymajcie się dzielnie. Jasmine trzymam kciuki również za Ciebie i skrócenie Twojej rozłąki. Do przeczytania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...