Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No u nas tez dzicko nie bylo planowane, ale jak sie dowiedzieliśmy że jednak zostaniemy rodzicami to jakoś za bardzo nikt nie rozpaczał. Ja ani nie brałam pigułek i on też się nie zabezpieczał jakoś specjalnie. W sumie mozna bylo się tego spodziewać, no i będzie maluszek. 🙂 tak jak Paula myslalam ze cos jest nie tak bo dopiero po ponad trzech latach współżycia 'wpadlismy'. No ale teraz ja jestem szczesliwa ze bede mama i czuję sie na to w 100% gotowa, już się nie mogę doczekać aż Go przytulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaaaaaaaa dokladnie Ania92 hehe ja tez wlasnie ciesze sie jak glupia;D a po kazdym kopniaczku mam usmiech na twarzy 😉
e_milka wspolczuje skorczy, ja nie mialam ani razu tak w nocy.. raz mialam w dzien.. bierzesz jakies witaminki dla mam? podobno magnez jestanty skurczom nog;> nie wiem dokladnie.. ale moze tak byc..ja kupilam sobie vitaminer mama plus 😉 i zaczynam brac od nowa bo nie bralam z miesiac;|
Wlasnie dziewczyny skonczylam sprzatac i musze wam powiedziec,ze 4 godziny sprzatania w cigu to juz nie dla mnie! mecze sie szybko;/ bola mnie plecy w krzyzu, moja mama wszystko za mnie robila.. nie jestem uzyteczna do niczego;/ umyla mi okna poodsuwala do odkurzenia i umycia podlogi, wykorzystalam ja ladnie.. ale no coz trzeba bylo posprzatac odrazu lepiej 😉 i 6 siatek smieci;D 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 hahaha;D
spadam cos zjesc, kapiel i czekam na R 😉)
Milego dnia;**** 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😉
tak Aniu razem mamy taka sama date;p i chba podejscie do naszych wybranków, My biegałysmy cały związek za nimi a teraz nam bakuje kogoś takiego żeby nami się zająć, bo sama po sobie widzę że teraz dużo wiecej potrzebuje czułości i bycia ,,tą wyśniona''
ale dziewczyny damy rade dzidzia wszystko zmieni na lepsze 😁 😁 😁
miłej soboty w objęciach ukochanych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Jesteśmy już nad morzem. 🙂 Super pogoda, cieplutko i miło. Apetyt mam taki, że chyba puszczę nas z torbami, bo oczywiście wszystko mega drogie! No ale trzeba cieszyć się z wakacji, bo tylko takie w tym roku mamy. 🙂 🙂 🙂

Oczywiście, tak jak pisze biologiaa (ja mam zdanie identyczne), mężczyzna nie ogarnia co się z nami dzieje w ciąży i nie "czuje" dziecka, dopóki go nie zobaczy i nie dotknie. Jak niewierny Tomasz. No ale z drugiej strony nie można liczyć na to, ze dziecko wszystko zmieni. Trzeba codziennie dialogować i tak chyba całe życie. 😉

Życzę Wam dziewczynki miłego weekendu i postaram się zaglądać. Póki co zmykam patrzeć w zachód słońca. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdecydowanie jestem zdania że faceci muszą dorosnąć do bycia ojcami. Moja siostra w wieku 19 lat zaszłą w ciąże z chłopakiem w tym samym wieku i możecie sobie wyobrazić co przeżyła z nim....aż w końcu urodziła miesiąc wcześniej (dzięki bogu że tylko miesiąc!) i po porodzie niby było dobrze ale coś się nie zapowiada żeby byli razem. Chyba 20 lat dla mężczyzny to za mało żeby stał się odpowiedzialny za kogoś innego niż on sam! Mój znowu ma 30 lat i możecie mi uwierzyć że na tatusia nadaje się idealnie haha nawet schylić mi się nie da i we wszystkim pomaga 🙂 no ale o dzidzi poczytać w necie nic nie chce...
Ania, myślę że jednak skoro jest się po ślubie to trzeba się trochę bardziej starać i ślub jakoś ludzi razem trzyma, spaja. A skoro faceci nie do końca rozumieją co to znaczy mieć dziecko w brzuchu i nie odczuwają tego tak jak my, to jak się urodzi to myślę że się coś jednak zmieni. Trzeba być dobrej myśli 🙂 a jak nie to za łeb i o ściane - może coś tam się poukłada jak trzeba 😁 😁 😁
Wikarynka, miłego urlopu i słonecznej pogody! 🙂
Paula, u mnie to samo - niby sprzątam ale takim tempem że tragedia...i też właśnie męza wykorzystuję heheh 😁
Emilka, na skurcze dobry masaż 😁 też mnie złapał za łydkę ostatnio to parę dni mnie bolało aż mi mąz wymasował, mówię Ci, od razu lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara to faktycznie siostra zle trafila chociaz ja mam 21 moj M ma 20 i powiem Ci ze ciesze sie ze to on zostanie tatusiem naszej coreczki 🙂 niczego mu nie brakuje pomimo tego ze jesesmy gowniarzami dajemy rade 🙂 mysle ze u dziewczyn sporo sie zmieni jak faceci zobacza malenstwo chociaz tez nie zawsze to sie sprawdza ale trzeba byc dobrej mysli a jak nie to konkretna zjebka i moze cos zdziala 😁
i jak sobie radzicie w te upaly? bo ja ich zniesc nie moge popuchnieta jak balon 😞
i chce mi sie rodzic juz 😁 ciekawe kiedy malejzachce sie wyjsc 😁
kurcze jeszcze troszke i wasza kolej zleci jak nie wiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka miłego wypoczynku i nie żałuj sobie 😁 odchudzać się będziemy za 3-4 miesiące 😁 mnie się śni po nocach, że biegam żeby schudnąć 😲 . Co do instynktu macierzyńskiego to dziecko miałam 'zaplanowane' właśnie za 4-5 lat, no ale mała sama wybrała, my tylko jej pomogliśmy 😁 z czego bardzo się cieszę 🙂
Biologia super to ujęłaś, sama bym lepiej nie napisała 🙂
No a co do niepłodności to też tak myślałam, bo cały czas do końca i bez zabezpieczenia, myślałam więc, że i tak ciągle się będzie udawać skoro do tej pory tak było, ale po pół roku wyszły dwie kreski 😁
Mój mąż będzie miał 25 i w sumie też nie chce nic czytać na internecie o maluchu. Dobrze, że chociaż na usg chce chodzić 🙃 zobaczymy potem jak to będzie gdy się malutka urodzi 🙂 . Jak na razie to mamy problem, bo nie wiemy jak z mieszkaniem. Chcemy mieszkać sami, ale chyba nas na to nie będzie stać, a przynajmniej na kredyt... Po odjęciu rat, opłat itp zostaje nam 800 zł na jedzenie i inne potrzeby 🤢 na trójkę to nie jest za ciekawie.. No nic zobaczymy we wrześniu, bo ma dostać nową umowę bo wywalczyli podwyżkę 🙂 może się jednak uda coś swojego mieć. Już się nie mogę doczekać.
Emilia1991 no zleci 😁 u Ciebie to zleciało nie wiem kiedy 🙂 rozpakowywuj się już, bo jestem ciekawa malutkiej Bianeczki 🙂 . Słyszałam że wchodzenie po schodach nie pomaga? 😁 ja słyszałam od koleżanki, że brała łyżkę olejku rycynowego 😮 ale bez kontroli lekarza bym nie brała. Jest o tym trochę na internecie. W ogóle to mnie zdziwiła, że olejek przyspiesza poród 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou no nic sie nie dzieje niby przeczyszcza mnie apetytu brak zjem bo musze kurcze BH niby sa i nic.. a po schodach efekt taki ze brzuchol schodzi co raz nizej dzisiaj kolejne podejscie moglaby sie juz urodzic chyba za dobrze malej w brzuszku ale ja juz nie daje rady 😮 a co do olejku to tez slyszalam ale nie odwzyla bym sie chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzucholki 😁
Zajadałam sie wczoraj czekolada zeby magnez uzupełnić 😁 przyjemne z pożytecznym hahaha na szczescie dzis w nocy mnie nic nie złapało w nogach ale dalej mnie mięśnie bola, wczoraj caly dzien chodzilam jak pokraka.
Ajjj a wy dalej o facetach? kobitki ja wam cos powiem kazdy jest indywidualny ale faceci sa z marsa 🙃 juz sie doczekac nie moze dzidzi ale w necie nic nie czyta bo uwaza ze internet to stek bzdur. Za to ksiazke o karmieniu i opiece czytał bo ponoc wiecej informacji 🙃 😮 . Nie wazne, wazne ze cos poczytal. Teraz nie ma na to czasu - skupia sie na pracy bo czeka nas spora przeprowadzka do naszego mieszkania i remont wiec kasa potrzebna. A tak w ogóle mysle ze faceci maja swoje priorytety i nie uda nam sie ich ustawic tak jakbyśmy tego wszystkie chcialy.Jedni odpoczywaja psychicznie w pracy inni na rowerze (tak jak moj) a inni nie potrzebuja swojej przestrzeni i sa poprostu w domu. My tez przeciez czasem gdzies wychodzimy bez naszych, choćby na plotki czy zakupy. Nie dajmy sie zwariowac oni poprostu nie chca bysmy pomimo dzieci zabieraly ich jakiejś czesci prywatnosci gdzie moga byc sami, to sa koncu faceci - a tak naprawde pomyslcie co by bylo gdyby ich nie bylo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂) ja dopiero się obudziłam. Wczoraj sobie troszkę zaszalałam wieczorkiem. 🙂 Szwagier mnie na ognisko na wieś wyciągnął (w sumie to chyba dlatego ze kierowcy potrzebowali 🙂 No i sie wybralam. Coś super. totalne odludzie, wkoło lasy i pola.... I tak o 4 w domu wyladowalam. Ale odpoczęłam i się ziemniaków z ogniaska najadłam 🙂) Pycha.
i tak jak wrócilam to mojego nie bylo w domu jeszcze no i tak to teraz wyglada.
Zaraz jade siostre na jakies wesele czy cos zawieźć no i tyle z niedzieli mam. A upał jak nie wiem i chcetnie bym to wykorzystala na opalanie ale na to nie ma szans. ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991 już blisko 🙂 a skoro już jakieś objawy są to coś rusza 🙂 pewnie z dnia na dzień się nasili.
e_milka to magnez z czekolady pomógł 😁 a co do usg to im dalej tym lepiej widać 🙂 jak chcesz zrobić te 3d że tak powiem w pakiecie z połówkowym żeby sprawdzić czy u malucha wszystko gra to najlepiej do 24 tygodnia.
A z tego co wiem od byłych ciężarówek to filmiki i najlepsze zdjęcia wychodzą na usg około 30 tyg. 🙂
Ania92 to odetchnęłaś sobie 🙂 mniam pieczone ziemniakiii 🙂 .
Też gdzieś bym wyskoczyła nad wodę ale co zrobić jak mąż w pracy. No ale mam nadzieję, że pogoda utrzyma się do wtorku i się wybierzemy 😉
Dziś chciałam sobie zrobić pazurki u stóp, ale zmęczyłam się tym wyginaniem przy obcinaniu i robię przerwę przed french\'em. To i tak pewnie ostatki bo koniec lata, a potem już będzie duża piłka zamiast brzucha więc nawet się tak nie wygnę 😁 . Cisza tutaj dziś, wszystkie pewnie korzystacie z pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Ale dzisiaj cisza na forum, pewnie przez to że niedziela...
Powiem Wam dziewczyny że od wczoraj mam okropny humor, wszystko mnie drażni, denerwuje, szkoda słow, mój mąż pewnie ma mnie od tego dość, no ale trudno niech sie troche pomeczy, tak sobie mysle ze to pewnie hormony buzuja, ahhh sama nie wiem od czego ten dolek psychiczny, mam nadzieje ze jak jutro sie obudze to bedzie lepiej.......
No nic, nie mecze Was moim zlym humorem, chyba sie poloze.
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeej laski 😉 widze ciucho w miare na tym forum naszym w ten weekend;p dobra pogoda byla co;D??
Co z tego jak moj R pracowal, spedzilismy wczoraj wieczór, noc i dzis okolo 18 mnie podrzucil do domu, bo jechal na nocke do roboty tzn 12h;/ ehh masakra szkoa mi go ale coz trzeba robic, byinni sie mogli opierdzielac;p
Ogolnie dzis wyskoczylam z Emilka na spacer i oczywiscie schody 😉 hehe trening zaliczyla...;D mam nadzieje,ze Bianeczka sie urodzi, bo juz Ciotka Paulina nie moze sie doczekac 🙂 🤪 🤪 😘
Mialam dzis ochote na pepsi, bo normalnie pije wode smakuje mi ale no czasami chec na bombelki jest;D maly kopie jak wariat po takiej dawce bombelkow;D Dzis spokojnie 😉 ale na wieczór maluch jest aktywny a wasze maluchy kiedy najwiecej sie kreca w brzuszkach?? U mnie rano i wieczorem to caly brzuchol sie trzesie od kopniakow 😜 nie no moj to bedzie pilkarz 😜
Z moim R coraz lepiej wam powiem, stara sie i widze roznice, czuje sie wyluzowana, kochana, bez stresu i szczesiwa 😉
\Wylicytowalam na allwegro mate WESOLA FARMA za 60 zl z przesylka 😉 a jest w idealnym stanie, wiec jestem zadowolona.. jeszcze tylko pozytywke itp 😉 malo ogolnie zostalo i sie ciesze 😉 bede mogla spokojnie z R wyczekiwac małego 😉

Ogolnie to leze w lozku i oczy mi sie zamykaja 😜 zaraz spadam spac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po niedzieli. Beznadziejny dzień dzisiaj miałam. W sumie głównie przez nastroj... raz jest ok, a za chwilę beznadziejnie. Wstałam to z mężem jeszcze nie rozmawiałam po ostatniej kłótni. Poźniej przyjechalam do domu i polozylam się spać no a budze sie przytulona do niego... no to glupio już z powrotem sie gniewac bo po co krecic. W sumie dobrze ze jest tak jak jest teraz... Szkoda czasu na kłótnie a na wyjaśnienia i rozmowy nadejdzie czas. No i później jechałam po siostrę przez las i mi sarna pod maskę wyskoczyła... na szczęście i jej i mojej nie oberwała... chyba sie juz ciesze ze sie ten dzien skonczyl...
Jutro jade zwiedzic mieszkanie nasze i sprawdzic jak postepy w remoncie (oczywiscie nikt o tym nie wie bo mialam go nie widziec przed koncem), no i we wtorek do lekarza... Mam nadzieje że już wszytsko super i bede mogla w pelni sie cieszyc ciazą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heej 😉:*
Musze wam powiedziec ze dzis noc do dupy! moj R mial doly w robocie na nocce byl i sobie wkrecal rozne glupoty i wypisywal mi w sms.. moze go cos ruszylo i zrozumial 😉 chociaz sie stara naprawde i jestem z niego dumna 😉
Ania92 masz racje nie ma czasu na klotnie wojny co bedzie to bedzie 😉 oby sie ulozylo 3mam kciuki!!<3
A co do wypadku w lesie to wspolczuje, pewnie sie wystraszylas;/ dobrze,ze nic nie stalo sie groznego i ze jestes cala z siostra 😉
Ja sie ogarniam i wybywam z Emi i z Amelka do kolezanki, powiedziala,ze ma jakies ciuszki dla małego wiec pujde obejrze i cos wybiore;D zawsze o kilka sztuk do przodu 😉
Pozdrawiam was, zycze bez stresowego poniedzialku 😉:*** 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
My caly weekend w sumie u Znajomych 🙂
w sobote parapetowa a w niedziele do nich podjechalismy na kawke i torcika z bita smietana 😁
a byla tez gielda i udalo mi sie kupic kurteczke jeszcze z metka dla dzidziusia i takiego doczepianego do wozka borda co by Olaf jak sie zmeczy podczas spaceru mogl wskoczyc na niego 🙂
i to wszystko za smieszne pieniadze 🙂
Przeczytalam tak po troche bo czasu niet z rana 😉
Emilka nie stresuj sie jeszcze masz czas do porodu 🙂
37tydzien oznacza donoszona ciaze ale kazdy lekarz powie ze lepiej donosic do terminu.
Ja mialam wywolywany porod w 36+6 urodzilam w 37+1 i byli w pogotowiu zeby w razie czego pomoc dziecku oddychac, wiec mysle ze nie ma sie co spieszyc 😉 Wiem ze Ci ciezko ale pomysl ze jeszcze chwilka 🙂
Lece na szybkie sniadanko powiesze pranko i uciekamy do kumpeli na kawke 😜
Milego poniedzialku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Paula ja również trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny oczywiście 🙂 Dobrze że zrozumiał i mimo że w nocy ale chociaż napisał 🙂
Ja właśnie wróciłam i nie jestem jeszcze zadoiwolona, Mogłam siedzieć w diomu;./ Sam kurz, wsyztsko tylko wytynkowane i nic wiecej. Ciekawe ile to potrwa jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ja to bym ciągle piła pepsi 🤨 no ale się muszę powstrzymywać 😞 . Malutka to mi nie śpi rano albo koło południa no i wieczorami wtedy ją czuję 🙂 . No i super, że się chłopak stara oby tak już zostało 🙂
Anitek no to weekend udany widać 🙂 mniam mniam i torcik 🙃 . Ja dziś upiekłam roladkę z bitą śmietaną i truskawkami, przed chwilą zjadłam obiadokolację 😁 i chwilę odetchnę niech się ułoży i trzeba będzie ją spróbować 😆.
Ania92 przy remoncie to tylko można się rozczarować, że wszystko jeszcze w rozsypce. Jak będzie skończone to na pewno będziesz zachwycona 😉
Dzisiaj też tutaj cisza 🤔 co to się z wami dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou wiem ze bedzie ok. Tylko że ja się nie moge doczekac bo bym chciala kącik dla małego już urządzić 🙂 No i pokoik ewentualnie
.smaku mi tylko narobilas na cos slodkiego 🙂 Ja po jutrze jakiś torcik bede robic na imieniny męzula. No ale pewnie nic nie zjem z niego bo na alkoholu bedzie (znajac mnie to na sporej ilości) 🙂
No właśnie cisza coś. Ja dzisiaj pol dnia w kuchni spedzilam. Dawno nic nie gotowalam to dzisiaj sie za to zabralam. Zupe ogorkowa zrobilam i naleśniki z serkiem, brzoskwiniami... pycha. sie objadlam ze do teraz nic nie zjadlam. 🙂 ale pewnie zaraz cos wciągnę. 🙂
Teray mysle ze jakiś film sobie wlacze.... ale nie wiem czy bede w stanie ogladać bo burza nie zla idzie. Nooo i Tomcio szaleje troche 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski;D widze ciszaaa;p hehe ladnie ladnie.. kazda zajeta to normalne;p
dzis bylam w kfc z emi napadlo nas na jedzenie;d i oczywiscie pepsi;d hehe;d
ogolnie burza za oknem ale niech pada będzie sie lepiej spalo 😉 raz tak strzelilo obok,ze az podskoczylam hehe i oczywiscie maly sie obudzil i juz kop kop ;p;p
Ania92 spokojnie kobieto;D dasz rade zrobic;p hehe jeszcze bedziesz siedziala w tym pokoiku i czekala NA SYNKA;d
ifyou ochoty na slodkie robisz;p ale ja wlasnie zajadam ogorka ;d mniaaaam 🤪 🤪 Cwiczyc te cwiczenia Keglajak sa w suwaczku naszym? ogolnie to trzeba kaczke i posladki jak by scisnac 😉 i wtedy puszczamy po chwili i tak kilka razy dziennie.. hehe ;D
czytam na netku o maluchu ale juz mioczki sie zamykaja..Mój R w pracy na nocce i niepisze juz tak jak dzisiaj.. w ogole nie pisze bo pewnie maja troche roboty;/ wspolczuje mu, ale no takie zycie, ja tez pracwalam po 12 godzin w cropptown i to 3 4 dni pod rzad jak byl zapiepsz 🤪 🤪 ale pozniej upragnione wolne bylo 😉
Nie moge sie doczekać Dawidka ;D aaahh chcialabym by ten czas przelecial i by maly juz byl ze mna z nami 😉
W ogole brzuch mi urosl bo widze roznice zrobila sie taka pileczka hehehe wstawie zdjecia na 26 tydzien zobaczycie jak rosnee 🤪 🤪
Dobranoc moje kochane:*:*:* 🤪 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 😉 widze ze cisza nadal hehe spioszki wy jedne;p odpoczywajcie poki mozecie 😉
mi jak widac sen nie jest dobrym wyjsciem.. bo spac nie moge juz od samego rana.. muli mnie ale nie zasne dalej.. zaraz ide robic sniadanko 😉 dla siebie i malej, mama w pracy ehh..
Dzis mam nadzieje,ze nie bedzie upału takiego! Pozdrawiam i milego wtorku zycze;* 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🙂
Cos mi sie w kompie zawiesilo i przez 2 dni nie moglam do was nic napisac :/
U mnie male postepy, w niedziele zaczelam w koncu zwozic rzeczy dla malego 🙂 Dostalismy w spadku lozeczko i prawie nowy materacyk, wanienke ( rozowa 🙂 ) 2 ogomniaste kartony z ciuszkami i nnymi rzeczami, laktator i elektroniczna nianie. Dostaniemy jeszcze fotelik do samochodu, na rower, krzeselko do karmienia i plastikowy basen-piaskowica - ale to juz na pozniej, na razie to nie potrzebne.
Ciesze sie ze tyle tego jest i ze tyle zaoszczedzimy. Dzisiaj sie biore za przegladanie tych kartonow, zobaczymy co tam znajde ciekawego 🙂
Paula : nie pochwalilas sie gdzie w koncu Twoj R zabral Cie na ta randke w sobote 🙂
Aniu : Ciesze sie ze z Twoim mezem troszke lepiej, u mnie tez ostatnio nie najgorzej
A tak poza tym musze wam sie pochwalic ze dzwonilam wczoraj umowic sie na USG 3D i byl wolny termin na dzis 😁 Ide na 17. Zobaczymy czy maly bedzie fikal czy spal 🙂
Kupilam wczoraj malemu jego pierwszy smoczek z NUK-a, kolezanka ktora ma dwojke maluchow poradzila mi ze na poczatek podobno jeden z lepszych, zobaczymy czy maly bedzie go nynal 😁
MIlego dzionka, odezwe sie wieczorem po USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Piszę krótko, ale wszystko przeczytałam.

Ania - cieszę się, ze próbujecie sobie układać wszystko z mężem. 🙂
Paula - mnie też złapała straszna ochota na Colę, kupiłam sobie i się napiłam. Mniam, pycha. A mała najbardziej kopie po śniadaniu i wieczorem. 🙂
Biologiaa, zazdroszczę darów. Mnie to jeszcze troszkę przeraża, co kupić, za ile kupić, ale tym się zajmę po powrocie z urlopu.
Nad morzem jest superowo. Bardzo fajnie spędzam czas z mężem. Chciałabym, żeby tak było zawsze. 😁 Pozdrawiam Was, serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia moj R zabral mnie na spacerek nad wode;D mielismy isc do kina ale nic nie bylo;/ porozmawialismy sobie troche 😉 i posmialismy sie jak nigdy 🙂 porozmawialismy na spokojnie.. i musi sie nam udac 😉 Odwiedzilismy mcdonalda na szejka hehe podwojnego 😉 pozniej do galeri na zakupki cos do ubrania ale nie bylo nic 😉 w tej galeri zlapalam lekkiego dola;( bo nie miescilam sie w spodnie ktore chcialam dzinsy chociaz czego wymagac od ciezarnej;( moze za duzo chce od siebie! plakalam w wc ale R na szczescie sie nie skapnol..zmienilam się moje piersi urosly o rozmiar JUZ 🤪 🤪 jak nie o dwa 😞 🤪 🤪 🤪 masakra jakas!! mam nadzieje,ze zrzuce!!!!
Fajnie,ze wybierasz się na 3d4d 😉 ja jakos pujde na 28tydzien 😉 i podejrze skarba;D nie moge sie doczekac!!! fajnie,ze dostalas tyle ciuszkow 😉 zoacz ile zaoszczedzilas;D 🤪 🤪 nic tylko pozazdroscic 😉 ja tylko musze kupic spioszki ze 4szt, wanienke, przewijak, srodki do pielegnacji kapieli itp 😉 oraz rzeczy do porodu typu koszula itp 😉 wiekszosc mam, wozek na szczescie mam po mlodszej siostrze w stanie idealnym + 🙂 wiec jestem szczesliwa;D
Powolutku juz reszte dokupie albo moze ktos sie znajdzie co da za male pieniadze 😉
Ogolnie to zjadlam sniadanko wypilam kaweczke i sie swietnie czuje! o wiele lepiej niz rano!

Wikarynka haha widzisz cola robi swoje 😉 dokladnie maly mnie tez kopie po sniadaniu i wieczorem, chociaz zdarzaja sie kopniaki ostre naprawde nawet w srodku dnia. Czuje malego caly czas, a kopniaczki co 2 godziny 😉 hehe i te wypinanie sie dupka badz glowka hehehee 🤪 🤪 🤪
To dobrze,ze spedzasz czas z mezem milo dzisiaj 😉 oby wiecej takich dni!!!!

Mam problem musze wam powiedziec.. Nie wiem czy to nie trzymanie moczu czy to wyciek moze wod plodowych;> po nocy mam starsznie mokra wkladke i tam w srodku tez 😞 mam mokra wkladke cala i czasami nawet wchodzi to na majciochy;/ nie wiem co robic isc do niego zglosic sie, meczy mnie to ciagle musze wkladke miec na poczatku nie musialam, od jakiegos tyg mi sie tak robi ;(( czy wy tez macie takie cos?? martwi mnie to bo lekarza mam dopiero na 7 wrzesnia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka to super że wakacje udane. Zazdroszczę ci troche hehe 🙂 też bym się powylegiwała na plazy.... 😁
biologia fajnie dostać tyle rzeczy, ja też sporo po mojej młodszej siostrze będę miała... no i sporo w tym różowego, ale to się wytnie, ważne że mniej wydatków i będziemy mogli za to coś innego dla synka kupić. 🙂
Paula to randka bardzo fajna 🙂 Nie ma co... hehe
A co z tym wyciekiem wód płodowych.... tzn nie wiem co to może byc... mam nadzieję że to nie to ale ja pewnie juz bym u lekarza siedziala znając mnie. Może inne dziewczyny coś doradzą.

No a ja już od lekarza wróciłam....W sumie myślałam że dzisiaj mi powie że mogę o całym krwiaku i tej sytuacji zapomnieć i mogę już wszytsko, ale nieee... Stwierdził że mimo to do końca ciąży się muszę oszczędzać.... jakoś nie jestem zadowolona. Na szczęście nie mam już zakazu wychodzenia z domu hehe 🙂
ja zaraz jadę po siostrę młodszą i dzisiaj sobie we dwie zaszalejmemy. Tzn tak jak można z 3latką.... W sumie nie wiem gdzie ją zabrać. ma u mnie do piątku zostać i muszę coś wymyślić żeby się dziecko nie nudziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...