Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór kobitki 🙂

j tak samo jak Anitek padam na cyce wiec nie bede czytala teraz bo nie mam sily ide sie kapac i spac bo jutro rano tez musze wstac i do lekarza...

jejka zmeczona jestem caly dzien wczoraj i dzisiaj na nogach masakra jak sie teraz szybciej czlowiek meczy i w ogole zaraz humor odchodzi itd :/ jutro odpoczne mam nadzieje troszke i bedzie ok 🙂

odezwe sie jak wstane jutro rano przy kawusie a przed lekarzem 😉 do jutra mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂
Padłam tylko napisac dobranoc bo tak jak wy 'padam na cyce' hehe 🙂
Czekam tylko na meza bo juz jedzie i idze spac.... Jutro ciężki dzien bo z kolezankami sie umowilam na zakupki 🙂 Musze garderobe zmienić z letniej na ciążowo jesienną. 🙂)
Także do jutra i dobranoc dla was i brzuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dziś ja pierwsza Dzien Dobry 😉))

jak pisałam, że napisze to pisze hehe 😁 wstałam juz po 6 zeby po malutku sie ogarnac i isc do tego lekarza... jakos mi sie nie chce :/ z wiekszym entuzjazmem chodziłam jak nie wiedziałam co bedzie teraz tylko chodzi mi o to czy z niunia wszystko ok i ciekawa jestem czy potwierdzi dziewczynke... bo koleżanka mi powiedziała że on mogł mi nie chciec powiedziec co bedzie bo chcial mnie poprostu przetrzymac bo to z nim mialam sie umowic na te 3d a ze bylam wczesniej to teraz moze mnie pocałować .... xD

pije kawke i ogarniam sie po mału 🙂 moze miedzy czasie wrzuce domek Patrycji zobacze jak z czasem bede stała hehe 😉

dam znac po poludniui co tam u lekarza trzymajcie sie dziewczyny i miłej środy 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nie zdarzyłam zrobić zdjecia brzusia ale to wtedy dodam jak wroce od lekarza 🙂 uciekam bo tam wiecznie kolejka a pan doktor powinien przyjmowac od 8 ale zalezy jak mu sie zachce potrafi przyjechac nawet o 10 :/

do pozniej kobitki trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Basiu powodzenia u lekarza 🙂 mnie jutro czeka dzień w poczekalni trzeba wstać rano żeby przed 7 zajechać i zająć kolejkę do rejestracji ..okienko otwierają o 8 🤢 potem na 12 do lekarza który podobnie jak u ciebie godzinne spóźnienie ma na stałe wpisane w grafik a potem ma mało czasu no bo przecież do 14:30 przyjmuje a cała przychodnia bab więc 5 min w gabinecie i do zobaczenia za miesiąc hehehe 🙂 mąż mnie pociesza że to dobry trening cierpliwości przed dzieckiem 🙂

ania92 Super że napisałaś że ten wózek wygląda lepiej na żywo 🙂 bo u mnie w całym mieście go nigdzie nie ma więc będę kupować kota w worku 🙂 jeszcze hurtownia pod miastem mi została ale nigdy nie możemy się wybrać, bo po pracy męża nie wyrabiamy czasowo a weekend to weekend i jemu się nie chce 😠
Fajnie że dostaniesz gondole od kogoś bo potem kupisz sobie spacerówkę jaką będziesz chciała lekką i poręczną ...a w tych 3w1 to niestety kobyły są bo stelaż ten sam co zrobić...ja mam opcję na gondolę ale różową więc odpada 🙂
...ten remont u was to teraz z górki pójdzie z doświadczenia wiem że jak już jest elektryka zrobiona to już połowa drogi za wami z tym najwięcej schodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Ja juz od 7dmej na nogach bo Maz na dzien dobry zrzucil telefon na podloge no i sie obudzilam i oczywiscie wc i pozniej juz zasnac nie szlo 😠
Olaf jeszcze kima pewnie za chwile wstanie 😉
Na rozstepy ja uzywam bio oil no i opinie ma naprawde rewelacyjne choc cena dosyc wysoka niestety.
Ale jestem zadowolona tylko zapach sredni 😉
Dorotex super ze wyniki glukozy w normie 🙂 oby juz tak zostalo 🙂
Ania ja tez mam pajaczki na twarzy 😞 dwa mi wyszly kolo oka i to duze i jeden wielki kolo nosa i na brodzie i polikach rowniez 😞 bez make up ani rusz! Zdrowiej szybciutko 🙂 a remonty jeszcze troszke i sie skoncza 🙂
Emilka a gdzie Cie bola plecy w ktorym miejscu dokladnie?
Basia powodzenia u lekarza 🙂 niech potwierdzi dziewczynke 🙂
Ifyouliftmeup super wiesci!!!! teraz w koncu na ten 3ci trymestr mozesz oddychnac sobie 🙂
Biologia a Twoj nie moze sie troche ograniczyc z motorem? moze jakbyscie ustalili jakis grafik? 😉
Fajnie ze kolezanka wreczyla butelki zawsze sie przydadza 🙂
Motylek kiedy masz powtorke badania?! oby to byl tylko falszywy alarm!!! Trzymam mocno kciuki!!!
Wikarynka moj Tato to sie w cieniu nawet poparzy taka ma skore heh! moze jakies ostrzejsze slonce bylo?! szkoda ze juz jutro musicie wracac, no ale chyba troszke udalo Wam sie wypoczac co?
Co do imion to ja nie mam pojecia co to bedzie 😉 Mezowi podoba sie Mateo mi w sumie tez ale nie jestem przekonana na 100% choc na dzien dzisiejszy jest Mateo 😉
w poprzedniej ciazy byl Kasjan a pozniej pod koniec zmienilismy na Olaf 🙂
Olaf mi sie podoba, nie jest czesto spotykane i oklepane i oby tak zostalo heh 😉 Choc u nas inna sytuacja bo nie mieszkamy w PL. Nie chce tez przez to wybierac niczego z polskimi literami czy laczeniami sz,cz,rz itd. bo beda kaleczyc a nie chce aby wolali na moje dziecko inaczej niz ma na imie. Nie ma to sensu.
Na razie zostaje Mateo a czy cos sie zmieni zobaczymy 🙂
Co do wozkow to mam nadzieje ze bede zadowolona 😉 choc wozek wyglada na naprawde porzadny!
No i w sumie taka mala rada jak Was stac to nie oszczedzajcie na wozkach! bo niestety pozniej wszystko wychodzi zwlaszcza komfort prowadzenia niestety.
Ktoras z Was pisala ze nie widzi roznicy pomiedzy xlanderem a inna firma.
Ja kupilam wozek europa love\'n\'care to jest rowniez bardzo dobra firma ale ten wozek ktory kupilam jest podroba phil & ted no i niestety czuc roznice.
Wozek ogolnie bylam bardzo zadowolona ale jak zlapalam phil & ted w reke to dopiero wtedy czar prysl 😉 Stad teraz dezycja ze wydam wiecej na wozek bo ma byc komfortowy nie tylko dla dziecka ale i dla mnie 🙂
Choc oczywiscie to wszystko zalezy kto gdzie miesza i po jakich terenach bedzie dany wozek uzytkowal. Bo jak w miescie samym to i zwykla spacerowka starczy 🙂
Bierzcie wszystkie za i przeciw i na pewno uda Wam sie kupic cos fajnego! a jak cos bedzie nie tak zawsze bedzie mozna sprzedac i kupic inny 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex na szczęście się wyjaśniło i jest wszystko super 🙂 . U Ciebe z wynikami też okej, to dobrze 🙂
Wikarynka no w sumie, prawie kilo waży, ale jeszcze brakuje te nieco ponad 200 gram 😁 nawet nie umiem sobie tego wyobrazić, że jest już taka duża 🙂 a wszystkie te nasze dzieciaczki były takimi malutkimi fasolkami 🙂
Basia daj znać jak po wizycie i co u Patrysi 🙂
e_miilka współczuję pleców, niestety nie poradzę co może pomóc bo w sumie mi nic nie pomagało. Samo po kilku dniach przeszło.
Anitek dziś miałam tak samo, tylko że zbudziłam się sama z siebie po 8, do kibelka i oczywiście już nie usnęłam 🥴 . No nareszcie odetchnęłam z ulgą w 100% 🙂 aż mi się mordka od wczoraj cieszy i nie umie przestać 😆 . Widziałam coś o wózeczku, że przyszedł i jak zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia trzymam kciuki za ciebie. 🙂 Te kolejki to faktycznie zawsze są nie do zniesienia no ale trzeba być cierpliwym. No niech potwierdzi córcię.

dorotex mi się spodobał ten wózek, no ale nie oglądałam go szczegółowo bo nie muszę kupować więc po co. Tylko tak wizualnie.
No co do gondoli to ja mam nadzieję że 3miesiące i już nie będę używała 🙂 No ale zobaczymy jakie potrzeby będą.
No a co do remontu to szkoda i tak mówić. Bo mąż mówi że wszystko skończą pewnie do końca września lub polowy października ale i tak będzie trzeba poczekać trochę na meble bo dopiero jak kolega z Francji wróci to dostanie na to pieniądze no wiec i tak źle i tak źle. Chyba że na razie jakieś stare wstawimy.... ale z tym to ja nie widzę raczej większego sensu. Zobaczymy, będziemy kombinować.

Anitek ja mam pajączki koło oczów, na grzbiecie nosa, pod nosem i znalazłam fajny krem iwostin capillin. Po tygodniu używania zaczęły schodzić i nie powiem bo zeszły całkowicie, tylko jak przestałam używać to pojawiły się nowe, ale to chyba się już nie zmieni.

No a ja juz po zakupach. Mam nadzieję że na jesień juz mi ciuchow wystarczy. Jeszcze tylko jakieś buty i może poźniej kurtka... zobaczymy czy się w starą zmieszczę. 🙂 Z koleżanka tez się chyba od poł roku nie widziałam. Aż sama w to nie wierzę no ale trudno. Zaraz sobie coś na obiad wymyslę, ale najpierw kawka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek teraz we Wtorek 4 wrzesnia ... ;/ dzieki
boje sie troche ze bede miec cukrzyce ;/

kurde wiecie co pojawiac mi sie zaczely male paskudniki roztepy ! wlasnie je zauwazylam !
masakra kasa wydawac na smarowanie a to itak nic nie daje ... jednak geny to geny chocby miljony wydac to dostaniesz jesli w genach tak napisane !
no coz ale najwazniejsze zeby mala ksiezniczke zdrowa urodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze brzuch mnie boli jak na okres...leze juz od 2h... magnez nie pomogl wiec zabralam nospe 40stke nie lubie tego brac ale nie mam wyjscia teraz 😞
troszke zelzalo mam nadzieje ze minie.
Ifyouliftmeup wozek bardzo mi sie podoba! mam nadzieje ze sie sprawdzi po terenie itd 🙂 wyjdzie podczas uzytkowania 🙂
Ania ja po ciazy i tak mam zamiar zrobic sobie peeling chemiczny bo powychodzilo mi teraz przebarwien i jeszcze cos jakby pieprzyki ale takie koloru piega i widze ze jest ich coraz wiecej 😞 pytalam sie lekarza to mowi ze to od hormonow. Ech kobieta naprawde duzo musi poswiecic praktycznie cale cialo i skora sie sypia podczas i po ciazy, no ale co zrobic taka natura 😉
Motylek kiedy pisalam o tym nawet ze to samo mi powiedzial moj lekarz mozna stosowac najlepsze kremy ale jesli skora nie jest podatna na rozciaganie to rozstepy wyjda niestety.
Teraz uzywaj tak czy inaczej bo jedyne co mozesz zrobic to zminimalizowac ich ilosc bo jednak skora nawilzona lepiej sie rozciaga. A pozniej po ciazy zobaczysz jak to bedzie wygladac. One z tego co czytalam bledna i sa pozniej koloru skory. Wiesz sa tez rozne zabiegi wiec uszy do gory 🙂 i co do cukrzycy to fakt jakos mnie tez to przeraza. Ta cala dieta mierzenie cukru itd. musisz byc dobrej mysli ze jej nie masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek dizeki :p faktycznie nie moge sobie nic wmawiac tylko wierzyc ze nie bede miec tej cukrzycy ...
no masz racje z tym smarowaniem teraz tylko zeby je ewentualnie zniwelowac troche jak juz sie pojawiaja ...;/
a pozniej ale to w przyszlosci bo dwoje dzieci planuje sie pomysli nad jakims zabiegiem 😜

ale mi dzisiaj parno masakra , i nudnawo bez meza ktory w robocie jest ;/
jakos sie przez 5 tyg nauczylam ze dzien w dzien byl przy mnie ;D a teraz samotnosc mi doskwiera ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki pisze dopiero teraz bo po lekarzu poszłam do znajomej na kawe pozniej zakupy obiad moj wrocil z pracy pozniej sie przespalam godzinke bo oczy same mi sie zamykaly no i mowie odezwe sie w koncu przed kolacja hehe 🙂

u lekarza ok jak to właśnie u niego pare minut i koniec wizyty, zbadał mnie wszystko ok zaraz w temaciku napisze kilka wymiarów które zdarzyłam spisac czekajac do pokoju pielegniarek zeby L4 wypisaly hehe 😁

co prawda nie powiedział mi płci ale nawet sama nie pytałam wiem że to córa i tyle hehe 😁

no i dołożył mi tabletki Femibion Vita Ferr skierowanko na mocz i krzywa vukrowa 🙂 moga ja zrobic u mnie w ośrodku zdrowia tylko sama sobie ja musze kupic ale luzik 😉

odezwe sie pozniejszym wieczorkiem 😉 trzymajcie sie kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór kobietki;p jutro Was nadrobię dzisiaj tylko mój Mały ma merker w serduszku to jakieś zwapnienia ale teraz Mu to nie przeszkadza dopiero przy porodzie będzie to ważne i po;( martwie się ale wierzę że bedzie dobrze bo musi;p a po za tym to wyniki mam dobre juz po glukozie tez krzywa dobrze wyszła;p

a mam takie pytanko nie znacie jakiś powodów czemu nie mogę dodać tutaj zadnego zdjęcia??
3majcie się brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Dobrego wieczoru!

Anitek - troszkę odpoczęliśmy, ale gdy pomyślę, że wracamy znowu do tego znoju, niepewności itd., to mi się odechciewa wszystkiego. Może przynajmniej urlop da więcej napędu do działania.
Kasiula - nie wiem jak to jest, ale może pojedynczy marker nie jest taki groźny. U mnie występuje pępowina dwunaczyniowa, zamiast takiej z trzema naczyniami. Wszystko inne jednak jest w porządku. Może podobnie jest u Ciebie i Twojego maluszka. Może to jedno zaburzenie i nie oznacza dramatu.
Basia - ja też prócz krzywej, mam zrobić morfologię. Zobaczymy czy nie jestem anemiczna. 🙂
Coś dziś Pauli nie widziałam na forum, mam nadzieję, że wszystko OK.
Może w końcu dołączę się do dyskusji o wózkach, butelkach i kołderkach. Zakupy zacznę chyba za jakieś 2 tygodnie. Na razie mamy wydatki urlopowe i dwa śluby koleżanek.
Jutro od rana wracamy do domu. Do przeczytania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski zaginelam troche w akcji ale to przez R:P
motylek 1990 uu wspolczuje jak Ci powiedzieli takie cos 😞 😞 Glukoza powinna byc nadczo a Ty cos jadłas?;o a o rodzaju dwoch badan glukozy to nie slyszalam...?;o
bedzie dobrze, napewno to falszywy alarm!!! 🙂 ale trzymam kciuki za Ciebie i ksiezniczke Twoja;D 😘 😘gratuluje potwierdzenia plci ;D 🤪 🤪
biologia fajnie,ze masz buteleczki w prezencie;D ja tez mam z Aventu ale narazie 125ml i niedlugo dokupie ta wieksza i smoczki na zmiane 😉
a co do wozeczka to powiem Ci nono ;D śliczny i ten kolorek łądny kawa z mlekiem i z brazem 😉 ładny!!!! 🤪 🤪 😁 😁
ifyou 🤪 🤪 oooo;D bardzo sie ciesze z wiadomosci! Ze malutka zdrowa i nie ma wady zadnej 😉 i w dodatku dobrze,ze sie lozysko podniosło 😉 widzisz teraz sie nie masz czym martwic tylko czekac na malutka;D
emilka fajnie ze juz blizej do konca remontu 😉 naprawde nie chcesz znac plci? jesli tak chcesz to zrob sobie taka niespodzianke 😉
Co do bolu pleców to jakas masakra 😞
wikarynka mowisz ze sie maz spiekl, no ladnie. Mnie w te wakacje slonce nie bralo chociaz siedzialam a to na dzialce a to nad woda na lawce spacerowalam duzo. lekko musnieta buzie mialam a takto nogi jak sciana blade;p
masz dobre podejscie do wszystkiego, bo ja sie zamartwiam wszystkim;( co tylko mozliwe..
hehe wszystko ok wikarynka ze mna,dziekuje 😉 ogolnie zaginelam w akcji z R 😁 spalam u niego i jakos tak wrocilam do domu jak mi sie zachciało 😜
Milego odpoczywanie i ostatniej nocy na wakacjach;D mamy nadzieje,ze wypoczeta i gotowa na to co Cię czeka.. tzn sluby kolezanek i oczywiscie powrot do rzeczywistosci 😉
kasiula21 nie mozesz pewnie dodac zdj bo masz malo postow napisane. Ja tez jakos na poczatku mialam malo miejsca do popisu jesli chodzi o posty nie moglam dlugich pisac, az wkoncu sie unormowalo 😉
wspolczuje tej informacji;( ale bedzie wszystko ok! kiedy Ci o tym powiedzieli? teraz to nie jest grozne?oby nie 😞

musze wam powiedziec ze sie zle cos czuje tzn glowa mi peka 😞 😞 maly sie tak rozciaga ze az mnie boli .. Dzis dzwonilam do lekarza i umowilam sie na 3d4d jakos po 10.09 takze niedlugo 🤪 🤪 nie moge sie doczekac!!!!

poczytam na internecie jakies glupotki i spadam spac 😁 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

jestem w strachu dziewczyny :/ i głupia że nie powiedziałam o tym lekarzowi bo jakoś zapomniałam a naczytałam sie i jestem pełna objawów... poniewarz od jakis 2 tygodni mam biegunke... :/ normalnie leci ze mnie :/ musze sie naprezyc ale jak juz pojdzie to masakra :/ sorry ze tak o tym pisze otwarcie ale moze mi pomozecie jakos cos doradzicie... :/ czytalam ze jesli wystepuje wiecej niz 2-3 razy dziennie to trzeba sie zg,losic do lekarza i chyba bede musiala tak zrobic... :/ co prawda zadnych innych objawow nie mam ale czytalam ze moze organizm sie odwodnic albo poprostu jakis wirus i moze zaszkodzic dziecku :/ jutro chyba polece do lekarza rodzinnego zwykłego zobaczymy co mi powie :/

poszperam w necie i spadam spac bo jakas nie do zycia jestem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no sie troszke przestraszyłam jak zaczełam czytać o tym... biegunke normalnie bym zignorowało bo nic innego mi nie jest żadnych objawów, ale teraz, zobacze jak jutro sie bede czuła jak bedzie wracało do normy to luz, a jak bedzie tak samo to w piatek ide do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki 🙂
Powiem wam ze padam z bólu coraz bardziej.. miałam jechać dziś po meble do Ikei ale ból coraz większy.. Pytacie sie gdzie boli? powiem wam ze generalnie boli wszędzie ale epicentrum jest na środku kregoslupa przechodzacy pod żebra.. jak leze to ok..ale jak stoje czy siedze to masakra jakas az oddychac nie moge. Dzis sie dowiedzialam ze kobiety w ciazy u nas maja masaże na bol kregoslupa wiec 6 wrzesnia mam wizyte do polożnej to bede sie pytac.. pojde na basen w wolnym czasie to tez troche odpoczna mi plecy, narazie za duzo mam na glowie, a w pracy "zajob" masakra.. w kazdym razie od października mam w planach isc na 50% do pracy a od polowy listopada juz nie pracowac. 🙂
Mam nadzieje ze was tak nic nie boli. No nic dziewczyny ja uciekam lulu dzidzius musi tez odpoczywac. Poglaskajcie brzuszki :* dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka a moze lepiej predzej sie do lekarza wybrac, moze to nic groźnego ale sa szanse ze tobie predzej ulzy...

ja to lece w piatek na bank do lekarza czy przejdzie czy nie wole isc podpytac chociazby czy wszystko ok itd...

uciekam spac kobitki 🙂 trzymajcie sie do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!!
Wlasnie sie obudzilam i mowie zajrze a tu ciiiszaa 😜 no ładnie 🙂
Zjadlam sniadanko, mała przed Tv takze jest spokoj 🙂 🙂 😎 😎 haa!

Basia89 jak sie dzis czujesz? od rana tez Cie meczy? ja mialam tylko pod wieczor wczoraj, ale dzis juz ta przypadlosc mnie nie dopadla 🤔 🤔
jak Ci nie minie dokladnie idz do lekarza..
emilka fajnie ze wybierasz sie na maasaze 🤪 🤪 nic tylko pozazdroscic!! co do basenu to rowniez dobra sprawa dla nas kbiet w ciazy. Zawsze jakis inny ruch niz w codziennosci. A moze Cie boli bo sie wszystkie narzady cofaja(podnosza i uciskaja) powoli do gory i masz ucisk własnie na ta czesc o której wspominałas? 🤔 🤔
Mnie jeszcz czasami boli w mostku. Jak sie duzo nachodze do mi pęka kregosłup a co dopiero bedzie pozniej.
Staram sie mało kręcic alee sie nie da 😜 😜

Milego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Nocka jakas dziwna, nie lubie spac z zaslonieta roleta i mi ksiezyc w twarz swiecil i do tego latarnia z ulicy... a jak sie polozylam na drugim boku to tak mnie brzuch bolal jak na okres i do tego w kregoslupie tez jak na okres...Jejjj masakra!
Mezus pojechal do pracy do Dublina wroci jutro. Ale za 2h jedziemy do kumpeli wiec popoludnie zleci 🙂
Wikarynka no po wakacjach zawsze ciezko wrocic na stare tory 😉 czlowiek sie troche rozleniwi 🙂 no ale dobrze ze chociaz troszke odsapneliscie 🙂
Basia przedewszystkim przestan czytac w necie! to jest najgorsze co mozna robic! przeraialam to w pierwszej ciazy! czlowiek sie naczytal nastresowal a to nic wspolnego ze mna nie mialo!
Idz do lekarza bo rzeczywiscie mozesz sie odwodnic 😞 a moze masz jakas nietolerancje pokarmowa i przez to biegunka?
Emilka ja tez musze na basen tylko tutaj nie ma ozonowanego i tak sie czaje bo mi ginek mowil ze chlorowany basen nie jest zbyt dobry , no ale tutaj tylko takie sa wiec wybieram ten w ktorym malo chloru dodaja.
Rezczywiscie moze to byc ucisk dzidzi i niestety ciezko cos na to poradzic. Probuj masaze!
Paula jak tam sytuacja z R.? lepiej? 🙂
Fajnie ze choc troche czasu razem spedziliscie 🙂
Biegunka przeszla? Moze tez cos zjadlas nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Anitek 😘 😘 🙂
Tak mi juz przeszlo, dziekuje,ze pytasz 🙂 moze coś zjadłam, np. pomidora bo jadłam ostatnio 2 razy w dniu, moze dlatego? 🤔
Dzis mnie boli w mostku 😞 ale to pewnie przez to,ze mi wszystko do góry idzie i sie \' sciska \' 🤔 🤔
Chyba ten bol brzucha \'jak na okres\' to jest chyba rozciagajaca sie macica. mnie tez bolalo jak bylam w twoim tygodniu, wkoncu wyladowalam w szpitalu na 20 tydzien i bol caly czas był, ale nie zawsze.Ostatnio wstałam poturbowana max 😞 maly kopal i bolal brzuch calutki dzien.. nic nie poradzisz tak organizm widocznie dostaje \'po dupie\' hehe;D niech rosna skarbki zdrowe;D

Byłam w Dublinie u mojego R 🙂 mieszkał tam i pracował 😉 Dzielnica Tallaght 😉 pieknie tam jest! i widok na góry i stadion 🙂
Szkoda,ze tam nie mieszkam, bym Cię odwiedzała 😜 😜 chociaż kto wie, róznie drogi sie potoczą i moze tam zawitam z R kiedys... 🙂 🙂
Chcialabym stad wyjechac.. lecz nie opuszczajac mamy swojej, bo wiele mi pomogla i pomoze przy mały 🙂 hehe (tak mówiła jeszcze niedawno 😜 hehe)

A co do sytuacji z R to sie pozarlismy wczoraj uuuuhuuu 🤔 🤔 az sie poplakalam przez tego dupka! Bo nie pomaga mi finansowo, ja z 1100zl nie dam rady sobie ogarnac wszystkiego 😞 Powiedziałam mu wczoraj co mam do powiedzenia, kłótnia wyszła i oczywiście od wczoraj od polnocy cisza. Może spi, ale znajac jego zadzwoni i zachowywac się bedzie jak gdyby nigdy nic sie nie stalo-znam to na pamieć. 🤔
Oczywiście wyszła awantura tez o mieszkanie wspolne. Nie bedzie mnie stać na utrzymanie mieszkania siebie małego i co dopiero gdzies z R wyjsc.. a daj boze by mały nie mial przeziebien itp, bo lekarstwa to sa drogie max dla doroslego czlowieka, a co dopiero dla maluszka, który dopiero co sie wykluł 😞 😞 nie wiem jak to bedzie 😞 😞 Jak narazie zostaje u siebie-u mamy 😉
Wiem,ze R chce byc ze mna i z małym, moze sie wprowadzic owszem,ale to nie na dluzsza mete 😉 jakies 3 miesiace i pozneij wyjdziemy na swoje.. ja pujde do pracy do cioci, zawsze sie cos dorobi 😉 i bedzie pare groszy 😉
Ale najgorszy i najciezszy jest wlasnie start tuz po urodzeniu. Trzeba patrzec na Dziecko nie na samych siebie, bo my chcemy. Wiele osob chce, a nie moze...Pozyjemy zobaczymy, do urodzenia małego 14 tygodni.. Moze sie jakos wszystko ułozy, a chce tego! 🤔 🤔

Miłego dnia Anitek u kumpelki Ci zycze 🙂 🙂 ja spedze dzionek w domku przed TV i jakims deserkiem dobrym 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...