Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie przyszłe mamuśki 🙂. Uzupełniłam dane do tabelki. Dzięki za miłe przyjęcie 🙂. Czytam Was sobie i jeszcze troszkę pewnie potrwa nim będę na bieżąco 🙂
PS. też mi się tak brzuch napina jak Wam. Na początku myślałam, że to Mała tak się rusza ale po pewnym czasie dostrzegłam, że to nie są jednak jej ruchy. Zgagi jeszcze nie mam ale cierpię na ból pleców i stóp 😞 no i w nocy już się niewygodnie śpi ...
Mam pytanie, czy Wy też często biegacie do wc, słyszałam, że w drugim trymestrze biega się mniej, a mnie trzyma od początku ciąży i nic się nie zmienia. Żartuję sobie, że chyba namiot rozbiję w wc 🙂 Pozdrawiam Was gorąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wiecżór 🙂

Co do glukozy to ja powiedziałam w aptece ze taka do picia ( bo sama nie wiedzialam ze jest w proszku) to powiedziała ze mi zamowi wiec pojde po niedzieli i kupie to co mi kaza w osrodku zdrowia...

Perverte powiem ci szczerze że ja teraz czesciej biegam do wc niz w 1 trymestrze hehe przed ciaza mialam problemy z nerkami i tez czesto oddawalam mocz za czesto :/ no ale jakos sie unormowało a jak pisałam na poczatku mało biegałam do wc teraz chyba malutka naciska na pecherz juz pewnie i goni mnie masakrycznie co chwile :/ no i nie ma nocy juz w ktorej nie obudzialabym sie na wizyte w wc heh meczace to jest sie tak wybudzac ale coz sila wyzsza... 😉

postaram sie jeszcze odezwac a jak nie to do jutra kobitki milej i spokojnej nocy 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zakupilam dzisiaj glukoze, ale sama nie wiem czy kupilam w proszku czy do picia 😁 😁 😁 😁 😁 powiedzialam tylko ze 75g 🙂 na opakowaniu nic w sumie nie pisze...ale tez nic nie chlupie wiec chyba jest w proszku 🙂 Zobacze w poniedzialek na badaniu :P
Nie wiem czy pisac wam dobrej nocy czy dzien dobry :P Bylismy z mezem na grilu u znajomego i niedawno wrocilismy, ale padam juz i plecy bola wiec ide do lozka 🙂
Perverte : ja w nocy wstaje ok 3 razy....czasem jestem tak spiaca ze sikam z zamknietymi oczami i wracam do lozka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kobitki 😉
ależ mam dobry humor z rana sama nie wiem czmeu bo z moim jestem pokłucona od 2 dni i sie do siebie nie odzywamy hahaha xD ale jest dobrze czym ja sie bede przejmowac 😁 😁 😁

biologiaap2 uważaj tylko zebys czasami ni sikala z zamknietymi oczami w lozku haha xD to by było kino dopiero 😁

dziewczynki wrzucajcie zdjecia jakies do nowego watku ja zaraz podrzuce zdjecie wuzeczka, nosidelka, lezaczka i karuzeli bo tak cykłam na pierwszy rzut to co najwieksze mi sie rzucilo w rece spod folii ochronnej pod która wszystko lezy hehe 🙂

miłej niedzieli kobitkii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 🙂)
justta slicznie wyglądaliście 🙂 U mnie to już miesiąc a czuje się jakby to było wieki temu 🙂)

Ale jestem nie wyspana. mały mnie w nocy ładnie okopał. Póxniej mama mnie zaczeła co chwilę budzić o jakieś pierdoły, no i sie porzarłyśmy trochę bo juz dosyc mialam. /
Mężo jeszcze śpi bo o 5 do domu z pracy dopiero biedak wrócil. No i mi sie nudzi. leże i po kanałach skacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justta ślicznie wyglądaliście i obowiązkowo jeden z członków rodziny musiał byc na zdjeciu KOCUREKKK 🤪 śliczny jest a jakie oczyska ma 😮 🙃

Ania92 no mnie właśnie zaczyna mulić i chyba zrobie sobie poobiednia drzemke 😁 moj poszedł do pracy na popołudnie cisza spokoj mozna sie walnać na wyrko i odpoczac troszke psychicznie i fizycznie 😁 😁 😁

moja niunia teraz cały czas szaleje hehe :d w nocy nie mam jeszcze z nia problemów żadnych za to w dzien nadrabia hehe 😁

do pozniej brzucholki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od razu widać, że niedziela 😜 cisza na forum.
Perverte ciąża już się staje dokuczliwa, mnie też ciągle coś boli, a to plecy a to żebra, dziś w nocy zgaga 🤢 . Co do latania do wc to częściej biegałam miesiąc temu, teraz tak jakby przeszło 😁 ale jak się zbudzę nad ranem to idę bo nie usnę 😮
Basia tak najlepiej zrobić, zapytać w swojej przychodni 🙂 . Porobiłabym fotki do nowego wątku, ale mam rzeczy dla małej w rozsypce, trochę u męża w domu rodzinnym, moja siostra coś tam trzyma, u mnie jedynie są ciuszki, które pokupowała mama i ja 😜
Justta ślicznie wyglądałaś i brzuszek malutki 😆 ale po prostu mina kota mnie zabiła hahaha 😁 słodziak 🙃

U mnie dzisiaj odpust w kościele i dzieciaki szaleją co chwile strzelają petardami wrrr 😠
Wczoraj byłam na działce troche posiedzieć ale pogoda nie dopisała i siedzieliśmy w domku. Odespałam sobie wczesne wstawanie do 13.30 hah 😜 . Nie umiałam dziś w nocy spać, dwie godziny się turlałam i nic. Przez zgagę i myślenie o przyszłości. Wczoraj z mężem poważną rozmowę odbyliśmy. On chce żebym sie do niego wprowadziła (i przy okazji do teściowej) jeśli nie zmieni pracy. Bo nie będzie nas stać na wynajem i utrzymanie siebie i dziecka za 3 tys. 🥴 Normalnie jestem załamana nie wyobrażam sobie iść tam mieszkać. Wieś, żadnych parków do spacerowania z bąblem i non stop teściowa w domu a mojego nie ma od 9 do prawie 22 w domu. I nie to, że za nią nie przepadam ale wiem jak to będzie wyglądać, ona jest identyczna jak moja mama. Do wszystkiego się wtrąca, niby nie ze złośliwości tylko dobrze radzi ale to denerwuje. Czuje się jak 5 letnie dziecko, które ciągle jest instruowane co jak ma robić.. Nie chce żeby mi ktokolwiek wtykał nos w co jak robie przy dziecku.. Eh szkoda gadać mam nadzieję, że jednak ogarnie coś z nową pracą i będziemy mieszkać sami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki kobitki z ta glukoza we wtorek zdam relacje , macie racje ze ten 2 godzinny test napewno bedzie dokladnijeszy i moze faktycznie nie bedzie tak zle. sprubuje byc dobrej mysli ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perverte ja to czesto biegam do Wc i to caly 2 trymescik ;D


mmm ale pojadlam sobie rosolka ;D mezus mi ugotowal 😉 ja nawet paluszkiem nie kiwnelam ;D
jakos nie mialam dzis mocy .
wogle to mala od 3 dni jakos slabo aktywna jest... malo kopie a jak juz kopnie jakos znikomo ledwo ledwo.
ciekawe czemu , jakos moze sie obkrecila czy cos nie wiem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perverete u mnie od 2 tyg nie było nocy co bym chociaż 2 razy nie wstała do wc, a wcale tak duzo nie pije... no ale wiadomo maluszek naciska troszkę 🙂

Kurcze mój jeszcze spi a ja już z nudów nie mogę. No ale lepiej żeby się wyuspał, teraz ostatni tydzień pracy i ma 3 miesiące wolnego bo kolega wyjezdza do Francji a sam nie bedzie w stanie wsyztskiego dopilnowac wiec biznes sie zawiesi... ;/
Kolega mnie do wrocławia do kina zapraszal hehe a nawet nie wie ze ja po ślubie juz i w ciąży...Co tam, nie powiem mu. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dziewczyny ,
Mam nadzieje ze u was ok.
Ja o 2 w nocy trafilam do szpitala z krwotokiem..myslalam ze cos sie stalo z dzieckiem bo tez przestalo sie ruszać.ale jak dojezdzalismy do szpitala poczulam ruchy. w szpitalu krew ustapila wyczyścili mnie od srodka i zrobili testy skąd woda z krwią i tez co to za krew i wypuścili do domu.Wszytsko w porządku. W zyciu nie bylam tak przerazona jak dzisiejszej nocy. Dzis caly dzien odpoczywam, maleństwo takie aktywne ze dzieki temu moje samopoczucie jest lepsze, ale...wciaz mam to glupie uczucie ze mogloby sie coś stać, Uważajcie na siebie. :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, że wszystkie mamy podobne problemy moja niunia wczoraj tez taka spokojna była że juz się bałam że coś nie tak :/ Ale na szczęście dzi od południa daje czadu do teraz hahaha skubana tak szaleje ze brzuch podskakuje przesuwa sie itd 😁

e-milka uwazaj na siebie kochana miejmy nadzieje ze to nic takiego i wszystko bedzie ok 😉

Ania92 zgódź się na kino idz i niespodziewajke koledze zrob hahah 😁 sie zdziwi 😁

Dzis niedziela ale ja sie tak nudzilam ze poprasowałam 2 ture prania i szcerze mowiac ni wiem gdzie wciasne reszte jak mam tego jeszcze raz tyle jak nie wiecej jak do tej pory poprałam i poprasowałam a jescze bede kupowac to uuuuuuuu szaleństwo odstapie niuni moja szafe 🤪 🤪 🤪 no bo w mojej musze porobic porzadki bo kurde 80% rzeczy za małe na mnie spodnie to tylko dresowe badz jakies luzne dobre bluzki za krótkie za to :/ poodkladam na bok albo gdzies schowam te na razie za male rzeczy co tyle tego w szafie nie bedzie bo sie juz nie domyka a na razie i tak w tym chodzic nie bede heh 😁 Albo powydaje młodszej kuzynce 😁

szperam w necie z nudow bo juz nie wiem co ze soba zrobić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia już za późno. o 16 wyjeżdzał. poza tym moj by był zły. ten kolega to chyba jedyny facet ktorego on nie lubi i jest zazdrosny wiec nie warto ryzykować. 😉
Co do szaf to moja aktualnie świeci pustkami. Poza sukienkami i jakimiś tunikami sprzed ciazy wszystko schowane w kartonach. Jak narazie mam tylko to i 2 pary spodni ciążowych. 🙂) Jak na razie nie mam w planach sie obkupywac bo chyba sie nie opłaca. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah dziewczyny zyje tym wszytskim niesamowicie siedzi to w mojej glowie i nie moge o tym przestac myslec, Wszytsko zaczelo sie tuż po tym jak byłam w "łóżku" z moim.. niby nic wstydliwego to mój maz itd ale krwawienie było, lekarka powiedziala ze tak sie czasem dzieje po stosunku i z dzieckiem wszytsko w porzadku,*nie byla konieczna moja panika) Ale dobrze tez ze przyjechalismy bo wszelkie krwawienie czy uplawy trzeba sprawdzać. Zastanawiało ją tylko dlaczego była ta woda ale w testach wyszlo ze to nie wody plodowe a krew nie pochodzila z lozyska. wiec wyslala mnie do domu i kazala obserwować. Krwawienie ustapilo zaraz po przyjezdzie do szpitala wiec moze trwalo jakies 15 min. Zbadali moje cisnienie i bicie serduszka dziecka no i ułożenie lożyska mam szczescie bo jest po prawej stronie powiedziala ze dziecko jest bezpieczne.
Wiecie w takiej sytuacji czlowiek dziala pod wplywem tak silnych emocji trzeslam sie jak galareta z ledwością utrzymalam dokumenty w rece. a jak sie dowiedzialam ze jedyny lekarz na dyżurze odbiera wlasnie poród bylam załamana..czekalismy 40 minut zanim do nas przyszla kazda minuta wydawala mi sie 3 razy dłuższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, współczuję tego stresu jejku 😞
A Justa to normalnie czytasz w moich myślach 😁 chciałam Ci właśnie napisać żebyś jakieś zdjęcie ze slubu wstawiła 😁 pięknie wyglądaliście 🙂
Co do wc to ja też ze trzy razy na noc wstaję ale ja to dużo piję strasznie przed snem i jeszcze jak się obudze to za każdym razem szklankę walnę 😁 Jakoś mnie suszy przez noc...
Ostatnio mine ludzie spotykają i jak się dowiadują że w grudniu rodzę to mówią że będę miała wielgachny brzuch! Ale mnie straszą bo od razu mam w myślach rozstępy....A i jeszcze pięciokilogramowym dzieckiem mnie straszą! Kurna jak mój będzie ważył 5kg to chyba mi pół tyła będą musieli rozciąć!
Mój Franek wcale prawie nie szaleje i mało się rusza, ale moja mam mówi że ja tez się tak słaobo ruszałam. Z tym że ona mówi że u niej to mogło byc spowodowane przez przyrośnięte łożysko,ale nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z tym...A jesli ja mam przyrośnięte to się nawet nie dowiem bo mój lekarz to mruk i nic mi nie mówi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I w ogóle uwierzycie że już 7 miesiąć!? Jak to szybko zleciało!
A i witam nowe mamusie 🙂
I zachęcam Kasiulę i Dorotex ( i oczywiście inne dziewczyny) do pokazania siebie i swoich brzuszków 🙂 Jak widzę brzuszki to jakos mi tak łatwiej jest sobie was wyobrażać i kojarzyć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z toaleta tez juz zaczynam miec "cyrki" w nocy tak nie wstaje czesto ale w dzień to co chwilke.. w pracy to sie ze mnie smieja 😁 bo robie robie i nagle biegne bo mam wrazenie ze sie zsiusiam , czuje jak malenstwo urządza sobie spacerek po pęcherzu zarazem powiem dziwne uczucie 😮 😁 😁 ale powiem wam jeszcze jedno od dzisiejszej nocy każdy ruch dzidziusia jest dla mnie tysiackrotnie wazniejszy niz byl wczesniej i juz wiem jak baaaaaaaaardzo kocham malego bąbelka ☺️ ah wróciło mi dobre samopoczucie szkoda ze trzeba bylo czekac caly dzien na to ale łiiiii tammm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski;D zaginelam w akcji wiem wiem 😜 zaraz wam opisze wszystko 😁 😁

emilka biedna Ty.. wspolczuje oj na maxa 😞 Co Ty biedna musialas czuc? Ten Twoj sie pewnie wystraszył.. Ale dobrze ze wszystko ok jest.. Znajac mojego juz by nie chcial po takim czyms wspolzyc ze mna do konca ciazy bo by sie bal glupol!!
Ciesze sie,ze wszystko ok.. az mi sie przykro zrobiło i otworzyłam buzie az--> 😲 😲 😮 Buziaki dbaj o siebie i odpoczywaj 🙂 🙂
ifyou co Ty gadasz,ze sie wprowadzasz do tesciowej i meza 🤔 🤔 🤔 przecież ja uwazam,ze was bedzie stac na wynajem oplate jedzenie i mała za 3 tys. 🙂 🙂 moj R ma 2 i damy jakos rade 🙂 normalne to,ze na poczatku nie ma kokosow 😁 normalne.. polskie realia i zycie.. ale zawsze jak czegos by wam braklo, rodzice by pomogli!! Ja tam z R bede probowala na mieszkanie isc, tez sie boimy, ale jak nie sproboje sie to nie bedzie sie wiedzialo. Takie jest nasze zdanie. Będzie dobrze 🙂 wierze,ze sie dogadacie!Co do straty taty, wspolczuje, wypadek no coz.. zdarza sie i tak w zyciu.. ale wazne ze jestes normalna dziewczyna, ze nie popadlas w depresje bo to roznie jest.. Jestes silna;D masz dla kogo zyc teraz 🙂 😘 😘
justta świetne zdjeciaa!! a Ty cudnie wygladałas 😉 Pasujesz z mezem do siebie 🙂 i brzusio sie odznaczał, no cud miód malina 😁 😁 😁 szczescia zycze!!
Ania92 ja tez nie mam szalu w szafie 😜 bluzki przed ciazy itp wszystko zostalo na miejscu, ale dodatkowo zrobilam miejsce na ciuszki dla małego sa dwie pulki, ale cos czuje ze trzeba bedzie to rozbic na cztery 😁 😁 Ja tez mam spodnie ciązowe 🙂 i jestem na maxa zadowolona, nic nie uciska, moge sie schylic normalnie, nie obciska mnie nic i najwazniejsze mam dzinsy rurki;D ahhh 😁 😁 na pazdziernik kupie sobie getry dla kobiet ciezarnych zaciagane na brzuch ale nie uciskajace 😁 😁 przydadza sie na ostatnie miesiace-nie zapominajac o dzinach ciazowych i dresach z przed ciazy któe cały czas sluza! 😁 😁 dzielnie sluza 😁 😁 🤪
Co TY gadasz,ze kolega Cie zaprosił 🤪 🤪 ładne masz branie 😁 😁 haha 😜 😜 i pujdziesz? nie mówiąc męzowi 🤔 hmm.. zaszaleeeeeej!!! hahaa 😁 😁
basia89 ladnie Cię zabrało!! 🤪 z tym prasowaniem 😁 no zapraszam do mnie skoro masz tyle energi na prasowanie 😁 😁 zapraszam smialo wariatko 😘 😘
kasiula21 ja ostatnio tez chodze z zamknietymi oczami siku bo sie budze zrywam sie sama w srodku nocy i ide na czujka 😁 😁 ostatnio mi sie w glowie krecilo i ledwo doszlam do wc, myslalam,ze upadne w polowie drogi ale dotarlam zrobilam swoje i do lozka haha jak neptyk 😁
motylek ja tez ostatnio mialam wczoraj bodajrze.. 🤔 🤔 tak wczoraj mały tak mało kopal i sie wiercił,ze myslalam ze cos nie tak jest 😞 😞 mowie no nie wierze, od rana.. ale pozniej R przytulil to sie hohohoh rozkokosił jak nie wiem co 😜 😜 😜


Pogodziłam się z Rafałem moim
😘 😘 😁 jestem szczesliwa, mam nadzieje,ze juz tak zostanie 😁 😁 rozmawialam z nim o wszystkim. Mieszkac chce ze mna, dokladac sie bedzie i bedzie dbal o mnie psychicznie i fizycznie 😁 🤔 hmm pieknie brzmi, ciekawe jak to wyjdzie w zyciu 😜 😜 Spedzilam z nim sobotnią noc 🙂 i laskiiiiiii... 😁 było goraco!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
W niedziele pospaliśmy polezelismy w lozku 🙂 🙂 buziaczki przytulaczki, pozniej shake z mc donaldsa czekoladowy big 🙂 🙂 🙂 i do domu tv 😜 i przywiozl mnie do domu i tak oto jestem na forum u was wkoncu 🙂 🙂

Poszperam w netku i uciekam spac;D
Aaaaaa bym zapomniała 🙂 🙂 🙂 jutro mam 27 tydzien i juz 3 trymestr 😁 😁 mniaaaam 😁 😁 ciesze sie, jutro rowne 3 miesiace do terminu mojego 😁 😁 3.12 😁 😁 ahhh nie moge sie doczekac malutkiego Dawisia 😘 😘 😘 😘
Milej nocy kochane! 😘 😘 caluje dbajcie o siebie 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitkiii 🙂 🙂 🙂

Paula nastepna wariatko hahahaha 🙃 🙃 🙃 jasne nie ma sprawy dawaj adres przylece na prasowanie 🤪 🤪 🤪 co jak co ale szczerze powiem, że lubie prasować a jeszcze te małe ciuszki to sama przyjemność 🙃 🙃 🙃 a przy prasowaniu sama do siebie sie usmiecham i sobie mysle ze juz za niedlugo bede ubierac moja niunie w te cudaski : 😘 😜 😜 😜

wrzuce zaraz cos do temaciku wyprawki poszperam po necie odezwe sie jeszcze i pozniej spiuniac 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...