Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ło matko co tu się dziś dzieje, tyle wpisów 😲
Paula no może i jestem drobniejsza ale co z tego jak nieproporcjonalna 😮 kiedyś to przynajmniej byłam szczuplutka, 50 kg i brak cycków mi nie przeszkadzał, teraz kompletna klapa.. Weźmy już skończmy z tą wagą bo tylko się człowiek dobija, ja mam 13 prawie na plusie i się nie zapowiada na to żeby przyhamowała...
Ania92 oo zajrzałaś do nas 🙂 . Co do płci to na 100% będziesz wiedzieć po porodzie, bo tak Ci namieszali, że ja już bym chyba nikomu nie wierzyła.

Co do zabierania urody przez córeczki, to mnie z miesiąc temu zaczepiła sąsiadka i mówi "co syneczek będzie?" Mówię, że córka a ona, że widać 🤨 no yy, przed chwilą wydawało jej się że synek 😮 . Co do syfów to sporadycznie coś tam wyskoczy, maskuję 😁 jedynie co to widzę po swoim brzuszku, bo nie jest jak piłka tylko szerszy a mniejszy. No i słodycze 😁 . Ale w niczym nie ma reguły, bo też nie wiadomo jaki miałabym brzuch z synkiem, może taki sam.. Kto to wie 🙂

Basia fajnie, że tabelkę oczyściłaś 🙂 czekamy na wlepkę 😁

Jakie tu smaki laski po Was chodzą, wafelki, salceson, winogrona no ładnie hahah 😁 ja piję cole 🙃 i uciekam powoli śpiulkać 🙂 cisza się zrobiła jak akurat przyszłam 😁 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ostecznosci zjadlam ciemny chleb z serkiem 😮 nic nie mam w lodówce do posmakowania 😮
nie przyjezdzajcie w gosci bo wyjdziecie głodne ode mnie hahaha 😁 moj dom nie sprzyja ciężarnym a przynajmiej nie lodowka 😁

Co do wagi to wam cos powiem na poczatku ciazy siedzialam ponad 3 tyg w domu lenistwo na maxa przytylam 4 kg , jak poszlam do pracy schudlam .. nie mialam wymiotów w ciazy wiec nie chudlam az tak.. teraz po 6 miesiacach mam na plusie 11 kg i uwazam ze to jakies bzdury ze kobieta w ciazy ma przytyc 12 kg i koniec! nie da sie.. nie obżeram sie bo pracuje restauracji wegetariańskiej i jestem fanką zdrowego organicznego jedzenia a niby skad kilogramy u mnie? moja mama w ciazy przytyla prawie 30 kg siastra rowniez .. na mój tok myslenia to tez kwestia genów. No chyba ze zajadasz sie slodyczami , chipsami frytkami buregerami i wszytskim co na glebokim tluszczu smażone a w dodadku spedzasz iles godzin w totalnym nieruchu przed tv albo komputerem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, skoro pacujesz w wegeteriańskiej restauracji to już wiem skąd ochota na salceson haha 😁 😁 😁
ja też uważam że tycie to sprawa genetyczna i nie mamy na to wpływu a głodzić się nie można!!!!!!
Czytałam z samego rana posty i jak zobaczyłam chrupki u Basi to biegiem do sklepu poleciałam i właśnie wcinam 😁 lol
We czwartek mam lekarza innego i 3d i sie tak boje że mi znajdzie coś czego ten beret nie zauważył! I noc słaba, koszmary. Sniło mi się że się okazało że będę miała bliźnięta i to dziewczynki! I że lekarz na 3d mi powiedział że juz za późno na takie badania bo dziecko za dużo i mi wyjął franka z brzucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_milka zapraszam do mnie u mnie salceson jest haha ale ja go nie jest tata lubuje sie w takich rzeczach 😁

ania zagladaj czesciej, bo coraz wieksza pustka sie na forum robi :/

ifyou nie przejmuj sie kilogramami na moje to tez sprawa genetyczna bez kitu bo nie jem tyle zebym nie mogla sie ruszyc i nie siedze ciagle tylko cos robie i u mnie te 15 na plusie tez sie skads musialo wziasc,,, moja siostra ponad 20 w jednej ciazy przytyla w drugiej nie wiem ile ale tez duzo pewnie zawsze robila sie duzo wieksza w ciazy hehe 😁 wiec nie ma sie czym przejmowac i miec przekonanie ze to dla naszych maluszkow 🙂 no i ja tez mam brzuch bardziej splaszczony a szerokiii nasze córeczki maja miejsca oj majaaa 😁

skwara no ładny sen nie ma co 😮 hehe mi tez sie dzis snilo ze juz urodziłam ale chłopczyka ! w sensie snilo mi sie ze on juz sobie lezunia w lozeczku podaje mu butelke i jest na ogol baaardzo grzeczny bo nic innego nie robil tylko spal i jadł hehe 😁 ale takie sny to same z siebie faktycznie duzo myslimy o dzieciach porodzie badaniach lekarzach i to jakos w tej naszej glowce sie kreci i o pozniej sa jakies dziwaczne te sny hehe 😁
Ale mi to ciagle sie sni synek 😁 jak nie wiedzialam co bedzie to mi sie snilo ze urodzilam chłopca lekarz mi go podal i ewidentnie jajka z fifolem były haha teraz znowu, jeszcze ani razu ze dziewczynka bedzie 😁 moze i ja niespodzianke bede miala na porodowce... 😁 jeszcze sie dopytam w srode lekarza czy widzi tam cos miedzy nozkami 😁 co widzi ? 🙂

ja wstalam wyspana tak dzis spoko 😁 pije kawusie szperam po netku nic ciekawego tu nie ma :/ moj spi jesczze zaraz go bede budzic ale pewnie na nic hahaaha spioch straszny z niego a sen taki twardy ma ze szokkkk nie wiem jak on sobie poradzi jak dziecko bedzie xd czy mu sie przestawi sen sam na bardziej czujniejszy czy co bo ciezko bedzie hehe 😁 zaraz wkleje tableke jak mi sie załaduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Wszystkie posty przeczytalam wczoraj z lozka w telefonie na dobranoc heh i prawie nic nie pamietam wiec przeczytam za chwile raz jeszcze 😜
Ladnie zescie sie rozpisaly 😜
Mowa o wygladzie w ciazy. No coz ja w tej wyskakiwalo mi cos na buzi i plecach teraz znow spokoj, czuje sie zupelnie inaczej niz w poprzedniej ciazy a tez bedzie chlopak wiec ja tam w zadne gadanie nie wierze 😉
A tycie no coz uwazam ze jesli sie czlowiek ograniczy to mozna w miare kontrolowac wage ale co mamy przytyc to i tak przytyjemy taka prawda. No u mnie dodatkowe kg to zdecydowanie wynik slodyczy 😉 ale co tam! pozniej sie zrzuci 😉
Emilka salceson hahaha dobre! zapomnialam ze to istenieje wogole 😜
tez kiedys lubilam zwlaszcza z musztarda 😜
Skwara ale mialas sen!!!!!!!!! szok 😮 🤢 tak sie chyba zaczna Nam powoli koszmary wszystkim...Niby czlowiek nie chce ale gdzies tam w psychice jest ten strach...
Ja wlasnie upieklam buleczki wiec zaraz bedziemy szamac 🙂
A na dzien dobry Synek zrobil mi niespodzianke i zamknal mnie w pokoju....... Ubieralam sie i nagle slysze Mama otworz no to mowie nacisnij mocniej klamke, patrze Maly klamke naciska a tu nic no i do mnie dotarlo ze zabral klucz i mnie zamknal...
Mowie mu ze ma teraz otworzyc a on tam kreci i nic wiec sie rozplakal bo sie juz zapewne wystraszyl...No to ja w sumie zdebialam heh a jeszcze Maz pol godz przed tym napisal ze nie moze uzywac telefonu dzisiaj....No ale dalismy rade bo mu powiedzialam ze ma wsunac klucz pod drzwiami no i tak zrobil wiec udalo sie otworzyc 🙂 okrzyk radosci wydal ze hej! 🙂
bedzie mial nauczke bo wiele razy prosilam zeby nie ruszal klucza 😉
A tak wogole to obudzil sie dzis o 5-20 i wola "Mama chce papu (jedzenie)" no i ja sie nie odezwalam bo on czasem tez cos przez sen gada poza tym 5-20 to nie czas na papu 😉 i za chwile wola "Mummy daj mi cookie" 😁 hahahaha myslalam ze padne! parsknelam smiechem normalnie! az mnie Maly kopnal pewnie sie wystraszyl 😁
Nie wiem czy Wam pisalam ale Olaf jak mowi to miesza polski z angielskim i jest smiesznie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski:* jak sawno mnie tu nie było ale starałam czasem czytać co piszecie;p
dyskusja widzę co do wagi ja dopiero +6kg i co chwile jakies badania czy wszystko ok ze mną ale za to Synusia mam dużego;D w piątek ide do lekarza to się dowiem wiecej bo mój Mały ma coś z serduszkiem ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze innej opcji nie ma;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula, powodzonka, oby z dzidzią wszystko w porządku było!
Basia, ja to prawie na necie nie siedzę bo rzeczywiście nie ma nic ciekawego 🙂 i wzięłam się za dzianie czapek hahah 😁 jak dokończe to zrobię zdjęcia i pokażę 🙂 a mówia że sny na odwrót się śnią więc skoro Ci sie chłop sni to będzie baba jak nic 😁
Anitek, to mały smyk cię załatwił hahah 😁 dobrze że się dało ten klucz pod drzwiami 🙂 mnie w szkole uczyli że dzieciaki dwujęzyczne tak mieszają języki na początku bo używają słów które im się łatwiej wymawia 😁 a w necie raz czytałam o dziewczynce która miała matkę polkę i ojca niemca, ale nie uczyli jej po niemiecku tylko po polsku i ona tylko po polsku mowiła. A jak chceili żeby nie rozumiałą to po niemiecku rozmawiali ze soba i pewnego dnia jak tak rozmawiali to ona powiedziała im że nie mają racji a oni zdębieli że wszystko rozumie po niemiecku hahah 😁 my dorośli to jakos nie doceniamy dzieciaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula trzymam mocno kciuki na pewno wszystko jest w porzadku z dzidzia 🙂
Kg sie nie martw ze malo moja kumpela 9kg przytyla a Siora 11kg a dzieciaki urodzily sie ponad 3,5kg wiec nie ma reguly 🙂 Zagladaj czesciej 🙂
Skwara a to numer heh 😉 no ale fakt dzieciaki maja mozgi jak gabka...szybko chlona kazda wiedze i warto to wykorzystywac. Olaf bedzie sie uczyl 4jezykow...Bo po polsku, po angielsku a w przedszkolu i szkole obowiazkowy jest jezyk irlandzki i jezyk obcy czyli francuski lub niemiecki itd.
Ale ciesze sie z tego bo znajomosc jezykow duzo w zyciu ulatwia 🙂 Szkoda ze my nie mielismy takiej mozliwosci no ale ciesze zie chociaz z tego angielskiego choc myslalam ostatnio co by zaczal sie uczyc innego jezyka ale chyba najpierw zrobie sobie jakis certyfikat TEFL czy inny zeby miec chociaz cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i badanie na toxo zrobilam...wyniki dopiero w czwartek ,ale bede spokojniejsza jak bede wiedziala co i jak. Zjadlam grzanki z czochem, wypilam herbatke z miodek i cytryna, zapakowalam sie szalikiem i kolejny dzien chorowania 🙂 Cos mnie brzuch pobolewa z prawej strony....nie znam tego bolu...hmmm tak jakby prawy jajnik...a moze to maly gdzies mnie tam uciska, bo co chwile przechodzi i znow wraca...A moze to skurcze przedporodowe 😁 😁 Nie no zartuje, ide sie polozyc i dalej wygrzewac.
Mialam isc dzisiaj pierwszy raz na ta szkole rodzenia, ale ze dalej chorobsko meczy to dalismy sobie spokoj, nie bede innych zarazac przeciez, moze za tydzien bedzie lepiej. Ja w 28 tyg tez jestem 8 kg na plusie i wyskoczyl jeden niewielki na szczescie rozstep na lewym cycu :/ najpierw nie bylam pewna czy to to, myslalam ze moze stanik mi sie odbil 🙂 no ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy....zaczynaja skubance wychodzic :/
Basia dawaj ta tabelke bo ciekawa jestem co wymyslilas 😁
Do pozniej kobitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara moze malutki cisnie ci sie do tyłu i tam cos ugniata i stad ten bol 😉 tabelka juz wrzucona 😁 jesli kogos przez przypadek wykasowalam prosze powioedziec hehe 😁 ale wydaje mi sie ze te najwazniejsze soby zostały 😉

ide wstawic pranie rozki i jakis tam spiworek poki sloneczko wychodzi na chwile lepiej jak na dworzu sie powiesi niz w domu ma gnic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, fajnie z tymi językami! Jak się dzieci w młodym wieku uczą języków kilku to im się mózg lepiej rozwija i potem ogólne z nauka nie maja problemów 🙂 A 4 języki to już hoho bosko 😁 A do czego by CI był ten certyfikat? Jak zamierzacie do Pl wracać to się by przydał pewnie 🙂 a tam u was się przydaje?
Muszę poczytać w necie czy to może być pęcherz..
Biologia, to cie trzyma to choróbsko! Niech idzie precz! I zajęcia tracisz, więc kto nam potem wszystko opowie??? Rozstępy witajcie! Ciekawe co to się bedzie działo w ostatnich tygodniach....
Kasiula, ja najpierw wrzucam na fotosik fotki i tam potem wyskakuja kody do zdjęc i kopiujesz taki co jest podpisany 500 coś tam na frum i tutaj się wkleja jak naciśniesz w okienku "obrazek".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula ja uzywam www.fotoszok.pl
Biologia zdrowiej szybciutko! i co idziesz do tej szkoly rodzenia? 🙂
Co do roztepow to smaruj smaruj i mam nadzieje ze juz wiecej nie wyjdzie.
Skwara ja bol po prawej stronie mam dosyc czesto i tez panikowalam ze moze wyrostek ale pozniej mija i jest ok, tez mysle ze to ucisk.
Jezyki fakt zazdroszcze Malemu heh ze bedzie mial taka mozliwosc 😉
A ten TEFL tak moze sie tutaj przydac 🙂 poza tym nie jestem pewna gdzie bede za kilka lat (PL odpada) wiec kazdy papier sie liczy,a poki mam wene i mozg zeby sie uczyc to czemu nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ;D
anitek widze ciekawie hahaha;D syna masz udanego, najwazniejsze ze Cie posluchal i wypuscil 😜 😜 😜
Mówisz ze miesza polski z angielskim dobrze 😉 wkoncu jezyki sa wazne, jak bedzie znal slowa to wszystko powie;D 'daj cookie' mocne 🤪 🤪 🤪

ifyou ok nie piszmy juz o wadzę bo ja tez popadamw depreche, moze na prodowce nie bede myslala o tym.. bo jak narazie to niema chwili bym nie myślała i sie przejmowała.

kasiula21 zycze aby maluszek byl zdrowy i ta wada byla pomylka. Bedzie wszystko ok! glowa do gory 😉 Mnie tez dopadly rozstępy na piersiach, jakby mnie ktoś podrapał, ale walcze nie poddaje sie walcze 😁 😁 😁 😁 😁 😁

basia
mowisz,ze pierzesz odswiezasz 😉 Ja zrobie to w sobotę. Tez czekam na spiworek od laski, zamowilam od niegj za 8 zl 😉 jest takie cos jak gratyzchaty.. i tak laski wystawiaja przerozne rzeczy dla dzieci i nie tylko 😜 i wychaczylam spiworek do wozeczka 😉 czekam az przyjdzie, wtedy razem z wozkiem wypiore ladnie i bedzie odwiezone i bede czekalo na synka;D 😁
ja tez dzis z rana kawusie;D na całegoo 😉 i kanapke z szyneczka.. mniam 😁 😁 😁 😁 😁

biologiaaa to dobrze,ze zrobilas toxo-bedziesz spokojniejsza po zobaczeniu wyniku 🙂 🙂 cos cie ugnieta.. tzn napewno babelelek 😜 😜 pewnie sie tak ulozyl i gniecie... mnie to tak bola jajniki tez hehe no to moze sie bawia nami w srodkuu 😁 😁 😁 łeeeee jeden rozstep tylko...dobrze sie 3masz i z waga tez 😁 😁 tak 3maj 😁 😁

skwara haha ladny sen nie no nie moge.. pewnie sie obudzilas i wystarszylas i mialas myslowke czy to napewno tylko ciaza pojedyncza 🤔 🤔 🤔
Ten przyklad co podalas z ojcem niemcem i matka polka haha ale ich zalatwila..;D a oni pewnie nawijali czesto tak, bo skads musiala sie nauczyc.. Zreszta dzieciaczki szybko łapią 😉 Moj napewno bedzie chodzil na angola i na plywanie 😜 bo ani mama ani tata plywac nie potrafia, no jak kamien w wode 😜 😜 😜

emilka zgadzam sie z Toba.. jak mozna wytyczyc kobiecie np. jak jest napisane w internecie ze przy jakies tam wadze powinna tyle i tyle przytyc! To jest starszne.. mozna kontrolowac swoja wage rozumiem jedzac zdrowe rzeczy bez fastfoodow itp na tluszczu i slodkiego.. gazowanych typu cola i inne... Ale jak sie oprzec jak wlasnie kobiety w ciazy biegna do takich rzeczy(nie wszystkie oczywiscie-mowie o sobie np) bo ja to jestem lasuch nad lasuchy;D
salcesonn... omg!!!! 😁 😁 😁ja nie lubie!!!;//

Dzis jestem wyspana 😆 😆 mały kopal dopiero od godizny 9 wiec jest git 😉 musze wstac troche poogarniac.. zjadlam sniadanko i kawka wypita teraz czas na kapiel ogar i cos pomyslec nad przemeblowaniem pokoju ... jak rozlozyc by sie lozeczko zmiescilo. i zrobic miejsce na rzeczy R 😁 gdyby chcial sie wprowadzic lub popostu bywac po pracy lub przed praca u mnie-nas. Bo zostaje jednak u siebie 😁 😁 i ciesze sie 😁 chociaz R bedzie mi brakowało.. Jakos trzeba bedzie to rozlozyc 😁 😁 kazde wolne bedzie pewnie z nami.. 😁 jesc mu dam, wiec nie widze problemu.. Nie wiem jak to sie ulozy wszystko-3majcie kciuki 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Tyle ostatnio piszemy, że już nie wiem do czego i do kogo się odnosić.
Anitek - dobrze, że zachowałaś zimną krew i powiedziałaś Olafowi, żeby wsunął klucz pod drzwiami. Nie wiem czy też bym się opanowała. Tu zamknięcie, tu dziecko płacze, mąż poza zasięgiem, ech. A co certyfikatu, to chyba raczej do pracy i rozumiem, że byłby przydatny? Ja kiedyś, a konkretnie 12 lat temu zrobiłam FCE. Potem chciałam kolejne, ale ten FCE do niczego mi się nie przydał. Schowałam do kieszeni i tyle. Czasem tłumaczę jakieś teksty na j. polski i nikt ode mnie nie wymaga potwierdzenia umiejętności, więc szkoda wydawać kasę. A mieć, żeby mieć... No chyba, że bym wyjechała, ale wtedy liczą się te certyfikaty umiejętności IELTS.
Skwara - z tego co opisujesz, to rzeczywiście trochę jak zapalenie pęcherza. Ja miałam przed ciążą - antybiotyki i jak ręką odjął. Dla pewności zmierz sobie temperaturę i do lekarza albo sama od razu badanie moczu. A i tak warto do lekarza, bo może to coś innego. W ciąży robią się też hemoroidy. Mam nadzieję, ze ich nie masz, ale mnie one właśnie prześladują w koszmarach. Nie mam zlych snów w odniesieniu do dziecka, ale raczej śni mi się, ze nie dążę z czymś na czas albo coś zawalam. Dziwne. 🤔
Kasiula - super, że zajrzałaś. Trzymam kciuki za Twojego małego. Niech rośnie zdrowo!
Basia - jeszcze raz dzięki za pracę nad tabelką. Zaraz rzucę sobie na nią okiem. 🙂
Biologiaa - jesteś szybka. Nim ja się zbiorę do oddania krwi w laboratorium, to trochę czasu minie. Jednak na pewno to zrobię. Doczytałam, ze jeśli toxo w ciazy jest ujemna, to najdalej co 3 miesiące trzeba sprawdzać czy nadal tak jest. Tak więc wkrótce zrobię badanie.
Tak mówicie o wadze i rozstępach. Ja mam w tej chwili +5,2 kg od początku ciąży na plusie. Było nawet +6kg, ale przez te problemy z żołądkiem miewam biegunki, jem papki i trochę mi zleciało. Boję się, żeby to się nie odbiło na małej, więc niech sobie kilogramy idą, ale żeby ona była zdrowa. Kalorycznie pokrywam wszystko, ale chyba się nie wchłania jak trzeba. Chociaż dziś czuję się lepiej, ale biorę Ranigast rano i wieczorem. Dowiedziałam się, że dają go do zestawu startowego w Poradni Patologii Ciazy (koleżanka dostała), więc chyba nie jest zły. 🙂
Jutro mam założenie Holtera do pomiaru ciśnienia, nie lubię tego, ale trzeba. Prawda jest taka, ze trzymają mi się dobre ciśnienia, no ale weryfikacja się przyda. Zmykam teraz popracować w papierach, ale będę zaglądała. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witakrynka witaaj super masz wagę, na Twoim przykladzie mozna sie ograniczyc musze brac z Ciebie przyklad 🙂 🙂 🙂 ja to az sie boje wejsc na wagę.
Widze ze Ty takze będziesz robić badania na toxo , chyba tez sie wybiorę.
Jak sie dzis czujesz? wyspana? 🤔 🤔
Milego dnia, spokojnego pracowania przy papierach... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ruch 😁 fajnie bo jest co poczytać 🙂
Na wadze mam dziś 13 kg na plusie, matko ja tyję 1 kg na tydzień 😮 jak tak dalej pójdzie to do 40 tygodnia będę mieć 23 kg 🤢 . Wszystko przez te słodycze, no ale co zrobić jak mam taką mega ochotę 😞 . W ciąży mam jakąś słabą wolę.. Bo przed jakoś się trzymałam diety, ahh kurde będę się martwić za około 2 miesiące jak urodzę 😜

Skwara co za sen 😲 też mnie od czasu do czasu dopadnie taki dziwny, a dziś to już w ogóle 🥴 śniło mi się, że stałam przed lustrem (w ciąży) i wciągałam brzuch 😮 i było widać taką malutką kuleczkę, a potem tak wciągnęłam że już nie było nic 🤢 😞 masakra.. A na wizycie na pewno będzie wszystko w porządku 🙂
Basia u mnie jakby była sprawa genetyczna to nie miałabym ani jednego rozstępu i 13 kg to ważyłabym w 40 tygodniu a nie teraz haah 😞 jestem chyba adoptowana 😁
Anitek ale udany ten Twój synek 😁 dobrze, że udało Ci się wyjść 😜 no i to daj cookie 😁 haha . Ooo i Baby Shower będziesz mieć koło moich urodzin 😁 heh no właśnie co tu robić w urodzinki, impreza w tym roku odpada 🤨
Paula no chyba na porodówce przestaniemy myśleć o dodatkowych kg, ale dopiero później będzie masakra, ten rozciągnięty brzuchol ehhh aż mi siebie żal, tyle będę musiała schudnąć, żeby się doprowadzić do stanu wyjściowego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...