Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurde 😞 złapał mnie jakiś dziwny ból, tzn jak na okres :/ boli mnie po lewej stronie, na chwile przestaje i dalej 😮 😮 nie wiem co jest, to normalne? Miała tak któraś z was? Czytam po necie i raz piszą, że to normalne a inne żeby jechać do szpitala bo to niby się rozwarcie robi jak taki ból jest 🥴 😲 😮 już nie wiem co o tym myśleć. Wzięłam nospę przed chwilą i zobaczę, jak nie przejdzie a się jeszcze nasili to pojadę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z całej wizyty jest tylko jeden pozytyw - mała ułożyła się głową do dołu. Co nawet dzis poczułam, bo nagle zaczęła napierać mi na pęcherz. Natomiast reszta...
W tej chwili waży ok. 1220g, czyli przybrała w ciągu 2,5 tygodnia trochę ponad 300g, ale jest na dolnej granicy, a w zasadzie prawie pod granicą normy. Gin twierdzi, że mała idzie w hipotrofię i że będziemy znowu ją mierzyć na kolejnym USG za 2,5 tygodnia. Twierdzi, że byłby zadowolony, jesli dobijemy z jej wagą do 2700g. Według niego, mimo, że mam wyrównane ciśnienie, to jednak wpływa ono na przepływy i nie pomaga też ta dwunaczyniowa pępowina. A ja wiecie co, postanowiłam sie nie zamartwiać, ograniczyć maksymalnie pracę, będę leżała, spała, jadła, dbała o siebie i postaram się ją utuczyć. Acha - dzis badanie było na innym sprzęcie, więc mógł trochę zaniżyć, no ale i tak jest mała. Dlatego za 2,5 tygodnia wracamy na dobry sprzęt i zobaczymy. Trzymajcie kciuki proszę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu znalazłam szacunkowe przyrosty masy płodu w ciąży. W tej chwili nie jestem w domu i korzystam z innego kompa, więc wkleję na forum, a potem sobie przekopiuję do Worda.

9-10 tydzień - 5 g
11-12 tydzień - 12 g
13-14 tydzień - 25 g
15-16 tydzień - 80 g
17-18 tydzień - 150 g
19-20 tydzień - 260 g
21-22 tydzień - 350 g
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g

Skoro w tej chwili jestem między 29, a 30 tygodniem, to masa dziecka powinna być 1360g. U mnie jest ok. 1220 na słabszym sprzęcie, więc może ok. 1300g. To może nie jest tak źle. Staram się trzymać, ale chce mi się płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ifyou.. jak ci nie przejdzie to sie skonslultuj z lekarzem albo jedz do szpitala, jak nie masz jak zadzwonic i sie dopytac
Wikarynka trzymam kciuki za twoja malutką, żeby dobrze przybrała na wadze i wszytko będzie ok zobaczysz, ty mało przytyłaś to malutka pewnie też, ale bedzie ok nie ma co się martwic na zapas, dużo odpoczywaj i sie zdrowo odżywiaj i zobaczys ze jeszcze nadgoni moja tydzien temu ważyła 1170 g to tez nie tak duzo przeciez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikarynka a widziałaś w moim suwaczku, że jest napisane, że twoje maleństwo wazy ponad kilogram to ja myśle, że nie ma się czym przejmowac, nie napisali, że waży tyle i tyle, tylko ponad kilogram, bądz dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, to się porobiło! Mam nadzieję, że przejdzie i się obejdzie bez lekarza!
Wikarynka, to rzeczywiście cię lekarz pocieszył.....kurczę! piszą na necie że jak hipotrofia to trzeba odpoczywać dużo na lewym boku bo to poprawia ukrwienie macicy i dostarczac dużo witamin, więc wcinaj te witaminki koniecznie! Ale jak ciśnienie może wpływać na dzidzię kiedy masz dobre cisnienie! Będzie dobrze!! Duża dzidzia problem, mała dzidzia problem ech:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek dzieki za kciuki 😉 hah jutro dzwonimy po poludniu do tego kolesia 🤪 🤪 i mam nadzieje,ze ma dobre wiesci dla nas... jak nie to sie oboje zalamiemy 😞
Fajnie,ze sie zjezdza rodzinka. Zycze Aby Twojej mamie sie ulozylo wszystko by mogla przyleciec!! napewno bedzie dobrze!! i oczywiscie miejmy nadzieje,ze uda wam sie takze pobyc dluzej razdm chodzi mi o Ciebie i meza...
Co do obracania dziecka w brzuchu to slyszalam cos.. ale to sie chyba zadko zdarza,co ? to boli? czego wtedy uzywaja? alaaaaaa... na sama mysl iary przechodza.. 🤔 😞 😞

skwara noo to czekanie too pfff najgorsze!!! nie martwisz sie ulozeniem mowisz?ja z jednej strony nie chce cesarki a z drugiej chce-wiadomo-latwiejszy porod bo nie naruszasz pochwy itp.. zobaczymy oby bylo jak najlepiej dla dziecka bez komplikacji.. Bedziesz chodzic na basen.. 🤪 🤪 fajnie.. 🤪 🤪 ja nie ide mam ciagle jakies zakarzenie i nie ryzukuje... 😞 😜 😜

ifyou dziek laska 😘 😘 hyhy no wiem cos o tych kredytach. My dzis z R bylismy w naszym banku w WBK i jest takie cos rodzina na swoim i niby dawaja kredyty.. ale co z tego jak R ma kredyt okolo 3 lata bedzie splacal za auto.. 🤔 wiec nie dostaniemy w nbajblizszym czasie (3lat) kredytu na mieszkanie wiec odpada... a moze sie los usmiechnie do nas i wezniemy w innym banku ale to nie teraz za okolo rok...uffff te problemy ehhhh 😞 😞 😞 😞
Ja dzis chyba tez miaalam skurcze, ale pozniej chyba mielo to czulam napiecie po bokach przeszywajace a pozniej to juz sie maly wypychal.. Ciekawe co to... tak samo jak Ty odczulam.. i co lepiej sie czujesz? nie piszesz nic pojechalas do szpitala!!!!??? w takich sytuacjach potrzebny jest numer kom...

wikarynka dziekuje barzoo 😘 😘 kochaniutka swietna masz wage, nic tylko pozazdroscic 🙂 🙂 🙂 serio ja juz okolo 14na plusie jak nie lepiej.. 😞 😞 😞 musze przystopowac ale teraz to pozamiatane maly musi rosnac a ja jesc by mu dac tez jak sie rozwijac.. nie zrzuce tego..;( a Ty bedziesz laska, zrzucisz odrazu to co Ci doszlo.. a doszlo Ci tak maloo...ahhh
Ja mam laktator AVENTA reczny ale nie uzywalam wiadomo czytalam na forum,ze dobry.. kupilam go za max male pieniadze, stan ok.. wiec nie bede narzekac wazne by sciagal mleko... A pozniej oddam jakies potrzebujacej matce badz wymienie na cos..dla malego oczywiscie 🙂 🙂
Doczytalam Twojego posta o wadze i ooo kurde, czemu w okolo 30 tyg tak malo wazy twoj skarb? moj to jest przy Twoim gigantt 😮 😮 😮 😮

biologiaaaa czekam na zdj..bedziesz chodzila tak dlugo na ta szkole rodzenia..?

motylek noo zajrzalas wkoncu co u Ciebie kobietko? czekam na zdj;D pisz czesciej!!!! 😘 😘

justynakreft uuuuu biedny synuss...ehh 😞 😞 szpital masakra... nie dziwie sie,ze sie zarazilas.... 😞 wkoncu tyle bakteri od dzieciaczkow.. masakra... 3maj sie malenka i zdrowia dla obojga!! 😘 😘

basia hehehe ja tez mam nadzieje,ze zadzwonimy i powie ono jest wasze oczywiscie mieszkanie hahaha;D sesjaa mowisz...ogieeenn 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 ja tez mam nadzieje,ze dostane wyplate i polece tez na zakupy moze cos w przecenie sie znajdzie dla malucha.. 🤪 wiem ze w biedronce okolo 18 pazdziernika chyba bedzie kocyk ladny mieciusi widac na ulotce za 15zl 🤪 🤪 napewno go kupie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 blekitny z bialymm 🤪 🤪 🤪

justta 3maj kciukensy bardzo mocno zaa mnie jutro...;D
mowisz ze zabiegana przystopuj heheehe 😜 😜 ja np w nocy sie krece ale spie... siku chodze np rano.. nie uleze juz na kregoslupie na plecach, tylko boki zostaja i z lewego na prawy i oczywiscie poduszka lub walek koldry pomiedzy nogmai standard.... 😜 🙂 🙂


Ja leze i sie nudze R na nocke zawija ehh..ja tak jak basia szperam w necie az sie zmecze hahahaha.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Ifyou mam nadzieje ze ztoba wszytsko ok - daj nam znac co sie dzieje! Ja ostatnio te zmiewam bole w podbrzuszu delikatne jak na okres ale nie sa specjalnie silne wiec mysle ze to macica sie bardziej rozszeża.
A po za tym Basia czy ty mialas urodzinki? WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANA!! 😘 😘 😘
Daje znak ze zyje i mam sie w miare dobrze..poza ogromnym bólem zęba 😞 Na zewnatrz wygladal ok ale jak poszlam do dentysty-sadysty stwierdzil ze trzeba leczyc kanalowo wiec wzielam sie za to dzis w nocy nie moglam spac a dzien ledwo przezylam taki ból po pierwszym zabiegu mam ze szok a przedemna jeszcze 2 chyba tam urodze na tym stołku.

Atak to powiem wam ze jestem juz zmeczona.. mam doła dzis.. nie dosc ze moje zdrowie zaczyna szfankowac tzn te zęby,teraz mnie grypa jeszcze jakas chwyta to pod moja kopulka cos nie tak..wszytsko mnie denerwuje, jestem strasznie rozdrazniona..dobił mnie chyba fakt pracy mojego meza cala ta przeprowadzka do nowego miasta, moja nowa praca od kwietnia nie mam czasu ani troche dla siebie..mam ochote wyskoczyc gdzies odpoczac a z drugiej strony jestem zmeczona.
Wam tez sie ciaza tak ciagnie..ja juz chcialabym urodzic ehh miec to juz za soba bo nie wiem czy jest cos bardziej stresujacego tak dla mnie jak poród czasem siedze i zastanawiam sie jak to wszytsko bedzie jak to jest rodzic .. boje sie ! z reszta i tak tego nie omine..Chyba ma kiepski dzien dzis 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka : ja wczoraj mialam zly dzien, tez mnie wszystko denerwowalo, dolowalo i na placzki sie zbieralo. Dzis juz lepiej 🙂
Wikarynka : jakie to wszystko jest dziwne...jedne z nas sie zamartwiaja i obawiaja bo ich dzieci jak na dany tydzien sa za duze...a u Ciebie wrecz odwrotnie :/ Grunt zeby siedziala w brzuszku jak najdluzej i zeby plucka sie dobrze rozwinely, a nawet jak mala bedzie miala niecale 3 kg to pozniej jak sie urodzi to ja podtuczysz mleczkiem 🙂 Bedzie dobrze, grunt ze zdrowa, tyle ze mniejsza.Zawsze to porod latwiejszy.
Jak tak patrzylam na te dane tygonie i wagi dzieci....to ja rzeczywiscie mieszcze sie na 32 tydzien...czyli o 2 tyg do przodu, tak jakby mi to mialo wyjsc z miesiaczki. Jestem ciekawa czy rzeczywiscie u mnie sie nie pomylili co do obliczenia tej daty porodu, cos czuje ze beda jaja. Chyba ze rzeczywiscie taki gigant, ale prawie wogole zadnych witamin sztucznych nie bralam zeby wlasnie temu zapobiec...i nic to nie dalo :/
If You : co z Toba? Ja ostatnio tez juz schizuje jak mnie zaczyna gdzies cos kluc, pobolewac....zastanawiam sie czy tak moze byc, czy to juz cos powaznego i trzeba by sie gdzies zglosic. Jak nie bylam ciazy to znalam juz prawie kazdy bol ktory mnie nachodzil, wiedzialam co mi jest, jak sobie z tym radzic, co brac....a ciaza to dla mnie zupelnie cos nowego i kompletnie nie wiem jak to wszystko ma wygladac...
Paula : dodam fotke jak sie ogarne i doprosze sie tego mojego meza zeby mi zrobil zdjecie. A do tej szkoly rodzenia chcialabym chodzic jak najdluzej. Kazde spotkanie jest na inny temat : o karmieniu, przewijaniu, laktacji....jedno spotkanie jest na porodowce i tego chcialabym doczekac, zeby wszystko sobie zobaczyc gdzie i co i jak to wyglada.
Stwierdzilam ze na poczatku listopada spakuje sobie tobe do szpitala, kupie butelke wody niegazowanej, pomadke do ust, baterie do aparatu 🙂 tak zeby jak cos to tylko dokumenty wezme i w droge 😉 Moj sie jednak zdeklarowal ze bedzie ze mna przy porodzie, bardzo sie ciesze, nie wyobrazam sobie tego inaczej. Mam tylko nadzieje ze nic w tym czasie nie wyskoczy, np ze sie nie rozchoruje, ze akurat bedzie gdzies w pracy daleko albo jeszcze cos innego.
Dzisiaj probowalam na chamca zapiac sie w moja kurtke...i sie doigralam bo zamek sie rozszedl w polowie i koniec 😁 😁 😁 za bardzo chcialam sie jeszcze w nia zmiescic 😁 😁
Plecy mnie dzisiaj bola masakrycznie, ide sie polozyc, poogladam jeszcze cos w TV, wczesniej nie moglam bo moj chcial zasnac i telewizor go denerwowal, wiec stwierdzilam ze jeszcze was odwiedze 😉
Basia : jak tam sie czujesz? Lepiej troszke?
Wozek bedzie dopiero najwczesniej w piatek :/ mialam nadzieje ze szybciej. Zajrzalam znowu ostatnio to Tesco, takie ladne pajacyki tam maja i takie grube kombinezony, za 17 zl nawet widzialam, wzialabym, tylko troche za duze...a szukam czegos tak na zaraz po urodzeniu :0 chyba bede tam czesciej zagladac jak nowy towar dojdzie to moze wynajde cos mniejszego 🙂
Dobrej nocki tym zmartwionym, zdolowanym, chorym i tym szczesliwym mamusiom :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór 😉

tak przeczytałam wszytkie posty i spojrzałam na godzine a to juz prawie 12 łooo 🤪 🤪
no w sumie moj wrocil po 22 z pracy zanim zjadł pogadalismy troche i poszlismy sie wykapac pomagał mi przy goleniu hahaha 😁 😁 😁 bo jutro mam wizyte mam nadzieje ze dowiem sie duuuzo o mojej niuni 🙂

pochwale sie co wylicytowałam dzis na allegro piekna sprawa za jedyne 11,50 zł z przesyłka 😁
http://allegro.pl/show_item.php?item=2687479690 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

teraz bede czesciej grzebac na allegro bo czasami idzie naprawde super rzeczy za grosze kupic 😁

jutro odpisze kazdej po koleji bo teraz jakas zmeczona jestem mowie to chorubko mnie trzyma i meczy najbardziej na noc :/

wiec tymczasem kobitki napisze jeszcze przed snem lub jutro rano przed lekarzem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety dziewczyny dobrze nie jest, przeczytałam was ale nie mam siły się odnieść bo zle się pisze jedna reka. Pojechalam do szpitala po 21 i okazało się se to skracajaca się szyjka. Pisze s komórki i ręce mi się trzesa od kroplówki. Dostałam też zastrzyk i kategorycznie mam lezec, tylko chodzic siku... Mam szyjke na 5 mm i jest miękka i można wsadzić tam palec... Tragedia, nie chce jeszcze rodzic... Ani nawet tu lezec do rozwiązania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki 🙂

IfYou o maszzz 😞 dobrze że pojechałaś do tego szpitala ! bóg wie co mogło sie stac w domu jak bys została... ! i z dwojga złego to jest lepsze niz olanie sprawy... daj znać koniecznie co i jak po obchodzie jak sie czegos dowiesz ! no a oczywiscie zdrówka duuuzo !!!!!!

Ja zwarta i gotowa wstałam umyłam włoski ( matko jak siezko nad wanna ) masakra z tym brzuchem hehhee 😁 no i pije kawusie teraz szperam po allegro itp poluje na ciuszki tani dla niuni 😁 a szperaka i tak zalicze obowiazkowe po lekarzu hehe 🙃 🙃 🙃 napisze jeszcze przed wyjsciem a mam nadzieje ze dzis sie dowiem czegos konkretnego ze nie jest to taki zapal jak ostatnio a go nie bylo 😮 🤢 🤢 🤢 wiec trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze !!!

Ifyou jeszcze raz zdrówka i pisz co i jak tam, co Ci powiedzieli ! Trzymaj sie dzielna kobitkooo 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta 🙂 dawno mnie tu nie było ale to dlatego, że wszystko jak na złość się dzieje, jak życie było spokojne tak przed przybyciem Franka musi się spie****ć:/ człowiek chce jak najlepiej a tu wszystko pod górkę:/
IfYou mam nadzieję, że lekarze Ci pomogą i da się jakoś to unormować. Maluszek może sam pomyśli że musi jeszcze poczekać i nie denerwować mamy... 🙂
u mnie jak na razie bez większych problemów ciążowych, jedynie co żebra mi bolą bo mały uniósł je do góry z lewej strony i czasem nie dam rady ani leżeć, ani siedzieć, ani chodzić. tak samo ze spojeniem w kroczu, gin powiedziała, że u niektórych właśnie ciąża tak powoduje że chodzą jak żaby bądź staruszki, u mnie też właśnie "to normalne"... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou... trzymam kciuki mocno za Ciebie i mala!!!! musisz lezec nic nie poradzisz!!!!
wierze ze bedzie dobrze.. na patologi nie jest ciekawie.. jak bedziesz cos wiedziala daj znac!!! dobrze,ze pojechalas do tego szpitala!!!! niema co dmuchac na zimne... 3maj sie !!!! 😘 😘
basia Ty od rana 🙂 🙂 tak jak i ja 🙂 🙂haha polozylam sie o 22 i wstalam o 6 haha hardcore..;D
biologiaa oo to Ci powiem,ze ciekawie na maxa na tej szkole rodzenia 🙂 🙂 chodz dokladnie dowiesz sie wszystkiego a to sie przyda..;D pozniej nam bedziesz tutaj pisała Pani nauczycielkooo maciezynstwa 🙂 🙂 hahaha 🤪 🤪 fajny strojik dla niunki wychaczylas;D najlepiej licytowac z rana ;D wtedy malo ludzi siedzi i wieksze prawdopodobienstwo wygrania danej aukcji.. tez troche policytowalam teraz na wyplate kupuje wszystko okolo 50 zl bedzie;D
emilka widze Ciebie tez dopadly bole zebow.. A nawet nie wspominaj 😮 cos starsznego! Podczas jedzenia i picia nie boli nic a nic.. Ale mam do zrobienia gorna 6stke 😞 nienawidze dentysty-SADYSTY dokladnie hehehe 🤪 🤪 🤪 ogolnie to krwawia mi dziassła , nie wiem jak wam.. Ostattnio jak myłam zeby razem w lazience z R to on sie wystraszyl az 😮 😮 mialam pelnaa buzie krwi 🙃 😞 😞 😞 masakra.. ide na dniach do dentysty oczywiscie na kase chorych bo nie stac mnie na dentyste prywaciarza 😞 😠 😠
Bol i tak bedzie i starch w oczach wielkiii 😮 😮 😮
aniusia8k fajnie,ze zajrzalas. Mnie tez wlasnie dopadł bol zeber i calego mostka i zoladka.. Dziecioszki urosly i podniosły sie do gory. Ogolnie ok wszystko u Ciebie? to dobrze,ze nie masz nic niepokojacego. Jak widzisz kazda z nas na cos narzeka i coraz wieksze problemy sie zbieraja, tuz przed narodzinami i ta niepewnosc o los dalszy.. NO ja tak mam np 😞 😞

Dzis wstalam wczesnie.. szperam po netku.. herbatka wypita sniadanko wcisniete..;D a maluch juz szaleje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to i ja uciekam do lekarzaaa 🤪 🤪 🤪 mam nadzieje ze bede zadowolona z wizyty bo jak nie to sie wkurze nie dosc ze nie bylam juz 6 tyg bo osttanio go nie bylo to ciekawe co mi dzis ciekawego powie :d opewnie nic bo bedzie tyle ludzi z zeszlego tyg ze szybko szybko i juz... ale sie podpytam o niunie troszke 😁 do pozniej kobitki , miłego dnia 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha obys sie dowiedziala jak najwiecej! jak nie to lej go tam 🙂 🙂 🙂 🙂 powodzenia i milego ogladania małej ;D buziaki 😘 😘

ja laski sie ogarniam bo sie wybieram na brewki hehe juz tak tak tak dawno nie bylam,ze az sie nie patrze w lustro 😠 😠 ale sie umowilam,wiec ide 😁 😁
podkurzam troche, ogarne zmyware i wylot 😁 😁 mielgo dnia bede okolo 12 spowrotem bye 😁 😘 😘

PS wrzucilam zdj brzusia 😉 obczajcie jak uroslam.... 😮 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IfYou : trzymaj sie dzielnie, jestesmy z Toba :* ale masz racje takie lezenie jest najgorsze, ja tez zawsze sie tego obawialam, ale dla dobra dzidzi trzeba poswiecic jeszcze te pare tygodni.
Mi na ostatniej wizycie lekarka tez mowila ze mam miekka szyjke, ale stwierdzila ze z nia wszystko ok, dlatego nie mam sie przejmowac tymi kurczami macicy, tylko sie tez polozyc jak cos, a jak beda regularne to do szpitala. Teraz to juz sama nie wiem czy jak ta szyjka miekka jest to w koncu dobrze czy zle :/.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu : odezwij sie po wizycie u lekarza koniecznie, wrzuc zdjecie i wszystkie wymiary 🙂 A idziesz na ta sesyje jednak dzis? Bo wczoraj pisalas ze to zalezy jak sie bedziesz czula. A jakie zdjecia chcecie zrobic, takie w ciuchach czy takie bardziej "rozneglizowane"? 😁 😁
Paula : myslalam ze wychodzisz a dalej Cie widze 😁 Ja brewki atakuje sama penseta w lazience 😁 😁
POsegregowalam sobie wczoraj wszystkie wyprane i wyprasowane ciuszki dla malego zeby zobaczyc ile rzeczy mam na sam poczatek....i musze dokupic jeszcze jakies pajacyki cieple i kombinezon ( mialam dostac od kolezanki ale nie moze znalesc :/ ). W sumie nie ma tego wszystkiego tak duzo, i dobrze, bo i tak szybki wyrosnie.A jak niektorym z nas urodza sie te giganty to nawet do rozmiatu 56 nie wejda 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie, jak się urodza giganty to można zapomnieć o 56...ja tez wczoraj segregowałam ciuszki najpierw rodzajami a teraz będe rozmiarami. I mam całą szafkę a pajacyków ze 30....z tym że to są różne rozmiary, nawet na roczek kupuję jak mi się coś spodoba 😁
Wypadł mi dzisiaj cały słoik z miodem i się zbił i strasznie mi przykro z tego powodu, bo nie dość że kasa a to takie drogie to jeszcze jak pomyślę o tych biednych pszczółkach co się męczyły i zbierały ten miód to aż mnie krew zalewa 😞 😞 😞 😞 😞

ifyou, trzymam kciuki, żeby Ala jeszcze w swoim domeczku posiedziała! Daj koniecznie znać co ci powiedzieli. Ale się martwię...mam nadzieję, że więcej żadnej z nas to nie spotka 😞 i w ogóle jak z nienacka taka akcja....ciekawe czy są jakies przyczyny, czy to tak samoistnie sobie zachciało i się skraca....

Basia, mogę się założyć że wizyta będzie szybka, skoro do nadrabiania tyle pacjentów pan doktor ma. Zapytaj go dlaczego go nie było to mu się głupio może zrobi i będzie inaczej gadał. Ale mam nadzieję, że się czegoś dowiesz miłego 🙂

Sory, ale jakoś mnie ten słoik zestresował i teraz ifyou i jakoś nie mam głowy do pisania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup - trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki! Mam nadzieję, że szyjka przestała wariować i się nie skraca. Jeszcze trochę musisz się z nami pomęczyć. 😉 Trzymaj się dziewczyno!
Dziś od rana zaczęłam czytać o tych przyrostach, średnicach, wymiarach. No jest ta moja córcia za mała, ale wiecie tak sobie myślę, że niech się urodzi nawet 2500 - to jest w normie, ale niech będzie zdrowa! Ja też urodziłam sie 2500 i jakoś sobie radzę.
Basia - napisz jak tam wizyta. 🙂
Biologiaa - duże dziecię źle, małe też niedobrze. Idealnie byłoby mieć zawsze wszystko w normie, ale wiadomo - życie.
Ania - super, że się odezwałaś, ale martwi mnie Twój post. Z ciążą OK, ale co się dzieje z Tobą?
Martwię się ciągle tą hipotrofią. Postanowiłam zmniejszyć obroty i być bardziej egoistką. Będę sobie dogadzała (a tym samym małej) o i tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou współczuję, że tak sie u Ciebie porobiło, odpoczywaj jak najwięcej, trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze...
Basiu czekam na relacje z wizyty 🙂
U nas troche lepiej, dominis mam troche mniejszy kaszelek, u mnie bez zmian, nadal grypa trzyma, ale mam nadzieje ze sie polepszy...
Odezwe sie potem
Trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...