Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biologia, nie wiem czemu tak się przejęłaś tym że nie ma Pauli, skoro nie ma czasu to ja się nie dziwię że tu nie zagląda... Sama pewnie też nie bede tak często wchodziła, a jeśli chodzi o FB to tam mam większość znajomych z którymi się często kiedyś widywałam i nie wyobrażam sobie nie gadać z nimi na FB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ się dziewczyny rozszalałyście w postach! 🙂

Biologiaa, ja myślę, że Paula ma po prostu huk roboty. Moja niunia dużo śpi, ale niektóre dzieciaczki naprawdę dają popalić.
Męczycie się już dziewczyny, a nie wiem jak wam pomóc. Też czytałam o oleju rycynowym czy lewatywie. Ale rzeczywiście trudne to doświadczenia. Może rozmawiajcie z dzieciaczkami? Prosiłam swoją Jaśminę o obrót głową do dołu i zrobiła to. Potem prosiłam, żeby rosła i dobiła chociaż 1800g, no i zrobiła to. Więc może poproście o to, by zaczęły garnąć się na świat. 🙂 Kto wie, może poskutkuje. Hehe. Miłego wieczorku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja proponuję zamknąć temat Pauli 🙂 skoro jej nie ma to byc może tak poprostu ma byc i tyle.

ale sie nasprzatalam. heh poscieralam kurze troche poukladalam rzeczy i juz zmeczona.. jutro poodkurzam i pozamiatam w domu.. panele to przekleństwo.. cos kapnie i od razu widac.. 😮 brzuch mi sie stawia caly dzien..w ogole jakis twardy jest..
kurcze smialam sie z Basi ze do dentysty na koniec ciazy sie wybiera a mi kolejny zab chyba sie szykuje do roboty a ja myslalam ze to juz koniec 🤢 ehhh

Ide zrobic sobie jakas kolacje wykapac sie i chyba sie jakis film załącze.. moj za 2 godziny z pracy wroci wiec juz bede miala do kogo odezwać gębe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak byłoby miło gdyby chociaż jedno zdanie napisała.
Ale huk, nie wnikam. Np. ja sobie nie wyobrażam zeby tu nie zajrzec. I juz prędzej wleze tu niż na fb
Robiłam ta lewatywe lol i gówno z nią, poleci troche i nie chce wiecej, czy te omje jelita takie malutkie czy co....na dwa razy poszło może 1/5 buteleczki. Ale jutro juz sobie odpuszczam.
I postanowilismy z mężem że jak zacznę rodzić to nikomu nie mówimy, dopiero po fakcie, bo rzeczywiście zyć nam nie dadzą.
Już nas tak mało tutaj zostało...jesli tak wszystkie zaczną rodzić i odpadać to te z końca zostaną same, albo jedna zostanie sama i nie bedzie miala do kogo japy otworzyc. Ja sobie nie wyobrażam że którąś z was tak zostawię. A jesli wypadnie na mnie to by mi było przykro jak byście mnie wszystkie opuściły. Bo to łatwo mówić tym które lada dzień urodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara masz racje.. ale to tylko Paula .. zostawmy ją moze któregos dnia przyjdzie i sie przywita z nami..po co drazyc temat.. ja widze ze jednak panuje tu jakas solidarność jajników i widzac jak wyglada cala sprawa kiedy ktos sie nie odzywa .. zmobilizuje jednak nas wirtualne forumowiczki do tego by jednak utrzymac znajomośc 😉 myśle ze warto bo nikt lepiej nie zrozumie ciebie jak osoba ktora znajduje sie prawdopodobnie w tej samej sytuacji dlatego istnieje forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ciekawe, Skwara zadała słuszne pytanie...
Musiałam wziąć kąpiel, bo tak mnie kręgosłup napieprzał, że już nie dałam rady... wymoczyłam się ponad godzinę w wannie i jakoś mi lepiej... ale za to strasznie zgłodniałam i tak się najadłam kanapkami ze zaraz pęknę.
Miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello moje dziewczynki :*

czuje sie dalej do dupy ale chyba zaczym sie przyzwyczajać ze tak mam na koniec mam nadzieje hehe 😁

paula hmm no trudno nie chce zagladac to nie nie zmusimy jej bedzie chciala to sama sie odezwie luzzz damy rade 😁

skwara widze zaczynasz dzialac z lewatywa zeby pierwszej kupki nie bylo hahahahahh ?

emilka gebe otworzysz a on na kompa pojdzie hehe i dupa :P

sylwia sie wymoczyla to moze jechac rodzic tylko niepotrzebnie te kanapki bo bedzie tak jak do skwary pisalam pierwszy bobek pozniej bobas hahahah 😁 😁

ale mi humorek dopiduje... 🙃

a teraz opowiem wam bardzo ciekawa historie 😁 a wiec:
cały dzien sie meczylam bo nie moglam ale w koncu poszlam do kibelka na 2 😁 no ale ciag dalszy jest taki ze chyba kawalek tego calego czopa mi poszedl, upław zwykły to nie był bo to taki przeźroczyto-biały glut był heh i specialnie zlozylam papier zeby zobaczyc czy sie ciagnie i ciagnal sie hehe nie bylo to duze bo jak paznokiec ale cos chyba poszło, moze po badaniu dzisiejszym bo mi paluchy tak głęboko zapodał ze mowie oho zaraz porod odbierze xD

dodaje fotki mojego bebzonka z dzis rana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski 😁
wyczyściłam ciasteczka i forum hula 🤪 🙃
Widzę o Pauli gadacie, hmm no chyba tylko się odezwała jak wyszła ze szpitala i pokazała fotkę. Teraz cisza, no cóż dziwne, ale co zrobić, nie zmusimy by zaglądała i pisała.
No i u Was tu ruch hehe skurcze są a porodow jak nie było tak nie ma 😁 mam nadzieję, że do końca tygodnia któraś już będzie tulić maleństwo 🙂 🙂

My jutro idziemy do lekarza, zobaczymy ile mała przybrała 🙂 , no a poza tym to ma katar 😞 dwie noce źle spała, bo nie miałam odsysacza do nosa i się męczyła biedulka. Położna powiedziała że mamy za ciepło i za sucho w domu :| no i cóż trzeba było kaloryfery przykręcić i teraz 'marzniemy' w 21 stopniach 😁
Ok uciekam spać bo padam na twarz, a jeszcze w nocy trzeba wstawać 😜 jak ja tęsknię za choć taką jedną beztroską nocą gdzie spałam bez przerwy 12 godzin haha 😁 korzystajcie dziewczyny ! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
Melduje 2pak albo jak kto woli funpak 😁
ide zrobic sobie sniadanie i strzele sobie mała kawke a potem zobaczymy, dzis chyba stawiam na lenistwo. Od rana cos mnie pobolewa podbrzusze. Zjawie sie tu popoludniu. życze miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!
troche mnie nie bylo bo najpierw forum nie dzialalo, dzisiaj dopiero udalo mi sie wejsc, wczoraj nie mialam sily...
We wtorek o 22.30 zaczely mi sie skurcze i trwaly cala noc, do tego bolal mnie krzyz i brzuch, tak mocno ze ledwo chodzilam, wreszcie po 12 godzinach stwierdzilam ze pojedziemy do szpitala. Przed tem odebralam jeszcze wyniki badania moczu i krwi i juz u lekarza okazalo sie ze mam fatalne wyniki moczu, pelno bakterii i w ogole masakra....Zapisal mi antybiotyk, zbadal, zrobil usg i ktg, skurcze faktycznie wyszly, rozwarcie na 1 cm i w sumie tyle, wypuscili mnie do domu bo i tak nie bylo miejsca ani na patologii ani na porodowce. Z dzidziusiem na szczescie wszystko ok, ten antybiotyk powoli zaczyna pomagac bo juz mnie az tak nie boli, w poniedzialek mam wizyte u mojego ginekologa i zobaczymy co on mi powie.

Potem Was nadrobie jak Dominis bedzie spal bo teraz nie mam za bardzo czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna, dobrze ze jestes 🙂 jak przeczytałam rozwarcie to juz pomyslałam zę masz dzidzie 🙂 myslałam że z rozwarciem nie puszczają do domu....ale dobrze ze juz lepije! 🙂

Ja nie moge leżeć. No już jak się obudze to mogiła. Wszystko zaczyna mnie bolec i się ułożyć nie mogę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo justyna jak miło ze z nami jestes juz sie martwilysmy gdzies ty nam zagineła w akcji..
Czytajac twoj post w polowie przeszlo mi przez mysl ze zaraz napiszesz ze tulisz swoje dzieciątko ale dalsze informacje nie za bardzo optymistyczne.. mam nadzieje ze wrocisz szybko do zdrowia 😘 ciesze sie ze z dzieckiem wszystko w porządku.
A ty jak widzisz.. mikołaj póki co nie zrobil żadnej z nas prezentu i każda czeka 😁
mamy miliony pomysłów na rozpakowanie naszych okrągłych "FunPak" ale nic nie dziala hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 😉
cienko u Was z tym rozpakowywaniem.
A pewnie jak zaczniecie rodzic to wszystkie razem;=)
U nas 4 osoby juz maja powiedziane ze bede maialy Grudniowe dzieci.Mnie np dali 2 tygodnie. WIec
bedziemy rodzic razem z Wami.
Wspolczuje skwara bo juz sie biedna meczysz....chcialo by sie juz miec to za soba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry w Mikolajowy poranek 🙂
no to jestem ciekawa czy ktoras z Nas bedzie miala prezent 😉
jestem na taki forum ludzi z Cork i tam wlasnie dziewczyna napisala ze o 1-30 odeszly jej wody i wlasnie sie meczy w szpitalu wiec dzisiaj bedzie miala dzidzi 😁 🤪
Ja zaczynam czuc presje czasu heh 😉 bo niestety do 15grudnia mam opieke nad Olafem a pozniej to nie wiem co zrobic 😞
Naskrobalyscie rowno 😁
Lewatywe powiadacie 😁 nie podjelabym sie 😉
tutaj wogole jej nie robia nawet przed samym porodem.
Widze tez ze niezle glupawki Was dopadly 😉
Justyna dobrze ze jestes 🙂 duzo zdrowka i oby bakterie szybciutko sie wyniosly!
Basia super ze na usg wszystko w porzadku 🙂
Tyle mialam pisac i wylecialo mi z glowy! Ja jestem z Wami na biezaco z telefonu ale wole odp z kompa i pozniej jak siadam to pustka 😉
Co do Pauli hmmm no coz moze musi sie nauczyc wszystkiego i wtedy na spokojnie zajrzy? ja tez czesto bywam na FB a tutaj nie napisze bo wchodze z telefonu 🙂
No nic dajmy jej czas - mi mowila na FB ze zajrzy do Nas wiec czekajmy cierpliwie 🙂
a jak nie zajrzy no coz sila jej nie zaciagniemy 😉
Ale dzis mrozno w IE. Brrrr 😜 Moj zabral mi auto bo musial tam komus vana pozyczyc i tak jestesmy udupieni w domku 😉
Maly jest tak nisko ze czuje jakby mnie kopal w szyjke 🤢 jejjj jaki to bol jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza z tym mowienie ze ktos nie dotrwa itd to roznie bywa 😉 Wiem bo juz kilka osob mi to powiedzialo 😁 ze mialy rodzic na dniach albo nie doczekac jakies tam daty a sie pozniej okazalo odwrotnie heh 😉 wiec lepiej sie nie nastawiac bo sie pozniej mozna niezle rozczarowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Niby tak.Ale wiesz jak silne bole,rozwarcia,dzieciaczki niziutko... to tez o czyms swiadczy.

O tym ze sie mozna tak bujac jak ja ha! 😁 skurcze od tygodnia Maly to mam wrazenie ze mnie kopie w szyjke, lekarz tez powiedzial ze Maly nisko itd a widzisz kulam sie jak ta kaczka dalej 😠 🥴 🤢
Ale oczywiscie zycze aby bylo szybciutko w Waszym przypadku 🙂 wiadomo kazda z nas inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pfff moj szkrab od 2 tyg nisko.. od 1,5 tyg mam kurcze .. bywalo tak w tamtym tyg ze co 10 minut. I nic.. nogi mi sie rozłażą na wszytskie strony świata 😁 mam wrazenie ze nie mam kontroli nad nimi. Pipka boli hahahha a dzidzi ani rusz .. nie wyjdzie dopoki nie bedzie chcialo. 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...