Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej! U mnie byli rodzice na kawce, Dominis spi, zrobilam mu inhalacje przez sen, strasznie sie balam ze sie obudzi i nici z tego wyjda ale udalo sie 🙂 Wiec mysle ze z kazda taka dawka bedzie mu lepiej.
Emilka mnie juz tak kilka razy przeczyszczalo w ciagu ostatnich dwoch tygodni, ale mam nadzieje ze u Ciebie to sie zakonczy wreszcie porodem. Masz racje jak i cialo i dzidzius nie beda gotowe to nici z porodu, ja juz tez sie nie przejmuje, wyjdzie kiedy bedzie gotowy, nic na sile....W poniedzialek mam wizyte u mojego lekarza, pewnie jeszcze jej doczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie miałam wogóle krzyżowych. Za to kazali mi wstrzymywać parte i to był największy hardcore 😁
No i wanna jak dla mnie to jeden wielki shit, nic nie pomogło, był upał na dworzu, a oni mi jeszcze gorącej wody nalali, myślałam, że umrę 🥴
Ty z zzo, a ja nawet się na to nie piszę, tylko i wyłącznie cc! 😁 Moje dupsko nie wytrzyma tego po raz drugi 😁 szyli mnie godzinę prawie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tam dziewczyny 🙂 obiecalam sobie ze nie skozystam z zadnych przeciwbólowych.. wierze w nature i jednak postawilam na wode ewentualnie akupunkture.. wiec nie ma co .. Tosia na mnie tez nic nie dziala dlatego wrzucilam na luz 😁 a do terminu tak czy siak mam jeszcze czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂

Ja sie tylko melduje 2w1 i uciekam na drzemke, mało w nocy spałam jeszcze zeby mnie bolały pozniej wyjazd na zakupy i tak o zmeczenie dalo o sobie znac wiec mowie co sobie bede zalowac ide sie przespac poki moge 😁 Nadrobie Was pozniej 🙂

Miłego popoludnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia Ty spiochu, ja od 3.30 dzisiaj nie spie, ale daje jakoś rade 🙂
Emilka fakt, 4 cm rozwarcia to duzo, ja trafilam na patologie ciąży z Dominikiem jak mialam 2-3 cm a na porodowke jak mialam 5 cm rozwarcia, ale przy tym mialam regularne skurcze...
A teraz kiedy masz jakas kontrole u poloznej albo lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj mialam kontrole, wszytsko jest w porzadku krwawienie ustalo przed wczoraj wiec to prawdopodobnie bylo po badaniach. Dziecko ma prawidlowe ustawienie w sumie jest w kanale tylko skurczy brak. Polozna powiedziala ze nie ma powodow do zmartwien bo urodze na dniach.. tak wiec dalam sobie od wczoraj na luz co ma byc to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
oj tam dziewczyny 🙂 obiecalam sobie ze nie skozystam z zadnych przeciwbólowych.. wierze w nature i jednak postawilam na wode ewentualnie akupunkture.. wiec nie ma co .. Tosia na mnie tez nic nie dziala dlatego wrzucilam na luz 😁 a do terminu tak czy siak mam jeszcze czas 😁


Hahaha jakbym siebie słyszała!!! Cały czas wszystkim dookoła mówiłam, że ja to urodzę bez znieczulenia, że jak inne dały radę to ja mam być gorsza!!! Nie dopuszczałam myśli, że mogłabym ze znieczuleniem rodzić 😁 A jak mnie zaczęło naparzać to błagałam lekarzy o znieczulenie 🤢 Najpierw dali mi czopki, później gaz rozweselający, później coś tam ale w książeczce nie jestem w stanie odczytać nazwy a na końcu Dolargan, który jest środkiem narkotycznym.... 🤪 i ani jedno znieczulenie mi nie pomogło 😞 😞 😞
A właśnie dziwne jest to, że podczas porodu nie boli krocze tylko dupa... ciekawe to jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
A justyna my tak zawsze na jeden moment piszemy hahaha 😁
No widze ze ty tez do tego tak podchodzisz .. mnie zastanawia to moje 4 cm rozwarcie hahaha biegam latam tancze sprzatam i nic 😁 najwyraźniej nie jestem gotowa jeszcze 😁


Ja miałam podobnie jak Ty tylko mi już wody odeszły. Miałam rozwarcie na 4cm a zero skurczy i wtedy dali mi oksytocynę na wywołanie skurczy i mi się tak ruszyło, że w ciągu godziny zrobiło mi się rozwarcie na 9cm i poszło.... Więc dziwne, że u Was w takim przypadku tak nie robią tylko puszczają do domu 🤨 Przecież Tobie może się rozwarcie na 8 lub 9 cm zrobić w ciągu chwili i możesz przy tym skurczy nie mieć... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka a ja wlasnie mialam te babelki w dole brzucha o ktorych pisalas, smieszne uczucie. A Maly sie dzisiaj tak wierci ze szok, az dziwnie bo w ciagu ostatniego tygodnia malo sie ruszal, a dzisiaj to sie na wszystkie strony rozpycha. A apetyt mam taki od kilku dni ze ciagle jem, masakra. Na jutro zaplanowalam sobie gruntowne sprzatanie mieszkanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania wiec po co się truć przeciwbólowymi jak i tak nie dzialaja?Poród boli kazdy nie wierze w środki zapobiegawcze.. zazwyczaj podaja kodeine.. a to wlasnie lek pochodny z narkotyku i jest bardzo niebezpieczny jesli chcemy sie zagłębić w jego skład. Podaja bo niby ból ustepuje ale zaraz powraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nadal czekamy bo probke zgubili i kolejna pobierali...:/ ale tematy heh. Ja tez dalam rade bez znieczulenia gaz mialam ale on mnie rozbawil przy pierwszych chwilach a pozniej juz takie placebo raczej. Skakalam sobie na pilce pod prysznicem pozniej na czworaka na tej kozecie do rodzenia heh a pozniej usiadlam sobie na samym brzegu i w takiej pozycji rodzilam. Fakt dziene jest to ze pupa boli a nie psitka...no i najgorsze to bylo powstrzymanie sie od parcia jak juz glowka wyszla... ale dalam rade. No i poprosilam o zastrzyk petydyne a za 5min urodzilam ze zastrzyk nawet nie zdazyl zadzialac bo tak ok 20min to trwa. A jak dostalam zastrzyk mialam 7cm a urodzilam w przeciagu 5min wiec szybko idzie. Emilka no dla mnie tez to dziwne bo tutaj sie trafia na porodowke jak sie ma 3cm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna urodzic i tak musisz 😉 ja tez dziwnie sie czulam we wtorek taka oslabiona wszystko mnie rwalo w srodki i jakos tak bez zycia bylam. A co do znieczulenia zzo no coz patrzac na to ze przy pierwszym porodzie nie dzialalo a teraz rodzilam bez to raczje probowalabym bez ponownie. Wazne tez jest aby sluchac kazdego slowa poloznej niesamowite sa w tym co robia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...